חווית האוהד.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ניב

חווית האוהד.

שליחה על ידי ניב »

במילה אחת? בושה. במילה נוספת? בזיון.

בושה וביזיון, אי אפשר להגדיר אחרת את מה שחוויתי היום בשער חמש בכניסה למגרש.

הגעתי למגרש שעתיים לפני שריקת הפתיחה, אחרי נסיעה של שעה וחצי בדרכים ממרכז הארץ לוסרמיל.
כבר בחנייה ראינו כמות אדירה של אוהדים שצובעים על שער חמש.
מתקדמים לאט לאט לעבר הכניסה לשער, ומתחילים להידחק, דוחק היסטרי, אנשים ממש עומדים אחד על השני, חוויה שנמשכת למעלה מרבע שעה.
ילדים קטנים, אנשים מבוגרים, כולם נדחקים כמו בהמות.

אני חייב להגיד שאני יוצא בתחושה רעה מאוד מהמשחק וזה מעבר לקטע המקצועי.
אני בא לראות הצגגה, בהחלט אפשר להגדיר את זה סוג של הצגה.
למה מגיע לי להידחק במשך 20 דקות כמו בהמה? מה זה אמור להביע? אני בא להנות, להעביר את אחה"צ של יום שישי, על מה ולמה אני צריך להידחק בצורה כזאת שערורתית ומזעזעת?

צריך לומר את המילים הקשות,
הסקת המסקנות במועדון פשוט מביכה, פעם אחר פעם קורה אותו דבר, כאילו לא למדו ממה שהיה נגד כפר סבא, למה דבר כזה צריך לחזור?
אני רוצה לראות את אדון אבי שכטר חווה את החוויה שאני חוויתי היום, שיעמוד בתור ככה, שיביא איתו את ביתו הקטנה, או הבן שלו או מה שזה לא יהיה, שיידחק ככה בצורה כזאת. מעניין אם הוא היה צריך להיכנס ככה למגרש בכל משחק אם הוא היה נותן לדברים להמשיך להיות כמו שהם.
ההתנצליות מהמועדון לא עושות עליי רושם כל עוד הכשלים לא מתקונים בפועל ובשטח.

אני חושב שהוא צריך לקחת את האחריות על כל מה שקרה עם הקהל העונה ולשים את המפתחות

יוצא בתחושה מאוד קשה מוסרמיל.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: חווית האוהד.

שליחה על ידי CrazyRed7 »

המועדון לא צריך להתנצל מהסיבה הפשוטה שאף אחד מההנהלה לא אשם.
רק משטרת ישראל אשמה בביזיון שהיה מחוץ לשער 5.

סמל אישי של משתמש
הגיהנום מהדרום2

שליחה על ידי הגיהנום מהדרום2 »

כשהמשטרה תסכיל באמת לעבור אחר כל התרחישים שיכולים להיות לפני שהמשחק התחיל, הכל היה אחרת.

המשטרה אף פעם לא עושה ש.ב לפני משחקים, ובטח שלפני כאלה.

פורסם שהשערים יפתחו בשעה 14:00, למיטב זיכרוני השערים בשער 5 נפתחו רק באיזור 14:25-14:30.

פשוט בושה למטרת ישראל, הם יצרו את כל הבאלאגן!
תמונה
Youll never walk alone, Hapoel Beer Sheva

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

CrazyRed7 כתב:המועדון לא צריך להתנצל מהסיבה הפשוטה שאף אחד מההנהלה לא אשם.
רק משטרת ישראל אשמה בביזיון שהיה מחוץ לשער 5.
ידידי היקר,

להתעלם מהאשמה של ההנהלה זה להתעלם מהמציאות.

הרי בסופו של דבר אני לקוח של הפועל באר שבע? הפועל באר שבע מוכרת לי מוצר.
לא ייתכן ששבוע אחר שבוע הסיפור הזה יחזור על עצמו ואנשים יכנסו למגרש כאילו כמו בתא כליאה.

המשטרה אשמה, ההנהלה לא פחות.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

זה היה צפוי וכבר כתבתי את דעתי בעניין. אשמח לשמוע את התשובות הרשמיות של ההנהלה.

אי אפשר להגיד שהמשטרה אשמה. המשטרה בארץ דפוקה, בטח בכל מה שקשור באירועי ספורט. אבל כמו שהמועדון קונס שחקן שמאחר לאימון, לא מובן לי למה משטרה שמקבלת כסף בשביל לעבוד ב14:00 יכולה להרשות לעצמה להתחיל לעבוד ב14:30 בלי סכנת תביעה מהמועדון.

אירועים ופסטיבלים בסדר גדול הרבה יותר גדול מנוהלים ומאובטחים כמו שצריך עם דגש על הלקוח בכל הארץ, אבל בכדורגל מנצלים את העובדה שהלקוח - האוהד - תמיד יבוא כי הוא אוהב את הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

הגיהנום מהדרום2 כתב:כשהמשטרה תסכיל באמת לעבור אחר כל התרחישים שיכולים להיות לפני שהמשחק התחיל, הכל היה אחרת.

המשטרה אף פעם לא עושה ש.ב לפני משחקים, ובטח שלפני כאלה.

פורסם שהשערים יפתחו בשעה 14:00, למיטב זיכרוני השערים בשער 5 נפתחו רק באיזור 14:25-14:30.

פשוט בושה למטרת ישראל, הם יצרו את כל הבאלאגן!
ומה הכי מרתיח?
כשאני נחנק באמצע הטור אני שומע את אחד היסמניקים אומר...
נו מה לעשות, ככה זה הקצינים של המשטרה...
יושבים מדברים ומדברים ולא שמים בכלל לב מה השעה

עכשיו אתם מבינים למה היה איחור של חצי שעה?? ביזיון!

והיו חייבים לפתוח כבר ב13:00 ולאפשר כניסה חלקה.

סמל אישי של משתמש
ליאור עזרא
Title: CrazyRed

שליחה על ידי ליאור עזרא »

צובאים* מלשון צבא.
תשכיל* מלשון השכלה.

ניב, תשמע בסה"כ יש לך טענות מאוד מוצדקות, רק חבל שכיף למר. שכטר בתפקידו.
הוא לא עושה יותר מדי ומקבל מספיק כסף... מה רע לו?
אז דחפו אותך בכניסה? תסבול!
המשטרה לא עמדה בזמנים? לא נורא.

להלן, ניהול כושל.
אם שכטר יקום וילך אני אהיה מופתע מהסיבה הפשוטה שזה לא מעניין אותו באמת, והוא חושב שאם הוא יוציא עוד "מכתב" התנצלות בדמות נושא בפורום ע"י מישל (לא שאני מזלזל במישל!!! חס וחלילה, הוא הכבשה האהובה עליי כשאני לא נרדם :) אוהב אותך מישל!) אז הכל ייפתר מעצמו ויישכח...

ההנהלה לא יודעת איך להתנהל כרגע עם כמות האוהדים הזו, וזה חבל.
כי מבחינת הקהל יש לנו פוטנציאל אדיר, וחבל שהם יפספסו אותו, אחרי הכל, זה רווח כלכלי.
ימים יגידו
רוצים אצטדיון חדש!

סמל אישי של משתמש
באר שבעי באדום
Title: באר ש7עי

שליחה על ידי באר שבעי באדום »

בפעם הבאה בעזרת השם תשוט תכנסו דרך שער שפחות עמוס למשל שער 2 ואז השוטרים פותחים את המעברים לשערים ופשוט תעברו לשער 5.
חבל שאין סדרנים שיעמדו מעלינו בניסה לשער 5 כי אם זה היה בליגת העל אוו איפה שזה לא יהיה והיה מצב כזה אנחנו פשוט מגרשים אוהדים!!
[align=center]20.5.2015- לא נשכח ולא נסלח!

תמונה
[/align]

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

ההנהלה אשמה יותר מהמשטרה כי בחריותה להגדיר שעות פתיחת שערים עם מקדם ביטחון גבוה על מנת למנוע את הבושה שהפכה לריטואל קבוע במשחקים רוויי קהל.
חברים אין הגדרה אחרת - משתינים עלינו בקשת !
לא יתכן שנדחס כמו עופות במשאיות.פשוט לא יתכן.אם חווית האוהד לא מעניינת אף אחד אז לפחות שהפן הבטיחותי יטופל כמו שצריך.
טועה מי שחושב שאוהד כדורגל יבוא ולא משנה איך הוא יכנס וכמה הוא ידחק בתור לקופות.נכון יש הרבה כאלה שיכנסו ולא משנה מה וזה בדר"כ הצעירים שבינינו.לחבר'ה הבוגרים יותר שרוצם להביא את הילדים או רחמנא ליצלן האישה זה מאוד מאוד משנה.ראיתי איך נערות צעירות נמחצות בתור לשער חמש והתביישתי שככה מתנהגים אלינו.
חברים זאת לא טעות חד פעמית.נדמה כי מקובל על מישהו בהנהלה שככה ניכנס כאשר יש הרבה קהל- הרי כך או כך אנחנו נבוא לא משנה מה.
אמר ניב ואמר נכון - אנחנו לקוחות של הפועל באר שבע והם צריכים לדאוג לכמות שוטרים/סדרנים בזמן הנכון ובמקום הנכון (וכל הנתונים היו ידועים מראש אתמול) על מנת שארגיש בן אדם בכניסה ולא בהמה.
כאחד שהנושא הזה מפריע לו מאוד ויצא רותח מהמשחק אתמול אני שוקל להחזיר את המנוי שלי למועדון תוך מחאה גדולה שלי בפניה.מחאה שתיעשה ללא קשר להחלטתי בנושא המנוי.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

היו רגעים שחששתי שיקרה שם הגרוע מכל.
לפני כ-10 ימים ציינו בליברפול 20 שנה לאסון הילסבורו שבו נספו 96 אוהדי הקבוצה במשחק גביע בגלל היערכות לקוייה של המארגנים ושל המשטרה.
אני לא מבין למה תמיד אצלנו צריכים לחכות לאסון ולא לומדים מאסונות של אחרים כדי להתעורר ולנהל את יום המשחק בצורה הכי ידידותית לאוהד??
כמובן שגם המחדל הזה יעבור בלי יותר מידי איזכורים ובלי חקירה יסודית ומעמיקה של הכשל - כי את זה יעשו אצלנו רק אחרי שמישהו נהרג... וגם אז, נחשו מה, יטילו את האחריות על האוהדים - בדיוק כמו שעשו אז באנגליה.
עד אז - להתראות במכלאות!
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה