הפועל ב"ש - מכבי חיפה :: משחק הפתיחה בטרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: הפועל ב"ש - מכבי חיפה :: משחק הפתיחה בטרנר

שליחה על ידי Totti »

אתם יכולים לחשוב שמי שחושש מהמשחק הזה נגד חיפה הוא לוזר ומפריע התפתחותית למועדון ולשאיפותיו.

זה נחמד ויפה, אבל במבחן המציאות חלפו ארבעה חודשים מאז הגיעה אותה הגברת פעמים בארבעה ימים לסמי עופר והוציאה מהרשת עשרה כדורים.

אז כולנו מקווים שזו קבוצה אחרת, מאומנת יותר, מנוסה יותר, איכותית יותר- אבל במידה ולא, אז לקבוצה הקודמת היתה בעיה קשה עם "פסטיבלים" וכמעט בכל פעם שהיה נערך כזה, היא היתה נעדרת ממנו בהפגנתיות.

תוסיפו לזה יריבה שנמצאת בתקופה רעה, אבל עדיין סוחבת איתה מסורת, קהל נהדר וגם לא מעט שחקנים איכותיים ותקבלו מתכון בדוק לחשש מיום שני בערב.

משפטים כמו "4 קל", " מי זאת חיפה" וכו', צריכים להיאמר בחשש כבד בהקשר של הקבוצה שלנו, עד שיוכח אחרת
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

Totti כתב:אתם יכולים לחשוב שמי שחושש מהמשחק הזה נגד חיפה הוא לוזר ומפריע התפתחותית למועדון ולשאיפותיו.

זה נחמד ויפה, אבל במבחן המציאות חלפו ארבעה חודשים מאז הגיעה אותה הגברת פעמים בארבעה ימים לסמי עופר והוציאה מהרשת עשרה כדורים.

אז כולנו מקווים שזו קבוצה אחרת, מאומנת יותר, מנוסה יותר, איכותית יותר- אבל במידה ולא, אז לקבוצה הקודמת היתה בעיה קשה עם "פסטיבלים" וכמעט בכל פעם שהיה נערך כזה, היא היתה נעדרת ממנו בהפגנתיות.

תוסיפו לזה יריבה שנמצאת בתקופה רעה, אבל עדיין סוחבת איתה מסורת, קהל נהדר וגם לא מעט שחקנים איכותיים ותקבלו מתכון בדוק לחשש מיום שני בערב.

משפטים כמו "4 קל", " מי זאת חיפה" וכו', צריכים להיאמר בחשש כבד בהקשר של הקבוצה שלנו, עד שיוכח אחרת
עדיין לא הבנתי? מי זאת חיפה ולמה היא אמורה לדגדג אותך? כי פעם אחרונה שבדקתי, את בני יהודה כפ"ס וסכנין היא לא ממש דגדגה.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אםשר תזכורת על מה אתם מדברים עם התאטרון והשחקנים שלו ?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

doctorslayer כתב:
עדיין לא הבנתי? מי זאת חיפה ולמה היא אמורה לדגדג אותך? כי פעם אחרונה שבדקתי, את בני יהודה כפ"ס וסכנין היא לא ממש דגדגה.
מקווה להתנצל כאן בשני על הפסימיות.
על זה שאמרתי בחמישי שהפסטיבל נגד חיפה מפחיד.

מקווה שלא תשאל את עצמך מה עשית בארבעים השנים האחרונות כדי שתזלזל ככה במועדון הגדול בכדורגל הישראלי בעשורים האחרונים, פצוע ככל שיהיה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב: מקווה להתנצל כאן בשני על הפסימיות.

מקווה שלא תשאל את עצמך מה עשית בארבעים השנים האחרונות כדי שתזלזל ככה במועדון הגדול בכדורגל הישראלי בעשורים האחרונים, פצוע ככל שיהיה
מבין מאיפה זה בא, אצלי בכלל חלק ניכר מהילדות כאוהד הייתה בצילה של חיפה הגדולה אבל אני מאמין שצריך לבוא בלי סנטימנטים לכלום ולשבור אותם, אנחנו מספיק טובים

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

Totti כתב: מקווה להתנצל כאן בשני על הפסימיות.

ומי אלה מכבי תל אביב שמזלזלים בצ'לסי הגדולה?
שלפני משחק כזה אומרים בתקשורת שצ'לסי פגיעה ואם מכבי תבוא חדה היא יכולה לגנוב 3 נקודות?
מכבי הביאה ליגת האלופות לפני 3 שנים? או אולי אלופת אנגליה הנוכחית?

מה שהיה היה, אתמול חיפה הייתה האימפריה, מחר זה תורנו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב:אתם יכולים לחשוב שמי שחושש מהמשחק הזה נגד חיפה הוא לוזר ומפריע התפתחותית למועדון ולשאיפותיו.

טוטי, מאז אותה תבוסה 4-0 ואותה תבוסה 6-2 יש מאמן חדש, ויש מספר שחקנים חדשים, ככה שלא הייתי חושש בגלל זה.
אני חוששב מהסיבות שהצגת אותן על מכבי חיפה, כי למרות כל הרפש שיש להם מכיוון יענקל'ה שחר ומהניהול הסמי כושל שלו הם עדיין קבוצה קשה וחזקה שיכולה כל רגע לחזור לעצמה ויש להם מאמן טקטיקן וטוב שלכו תדעו מה יקרה אם הוא יעלה עם ההרכב הנכון מבחינתו מולנו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

חברים, אם ב"ש לא מנצחת את חיפה בטרנר, לא רק שאפשר לקפל - מבחינתי כאילו כלום לא השתנה משנים עברו.
כמו שהסברתי פה מיליון פעם, לא מחפש 3-0 נגד אף קבוצה, תן לי 1-0 קטן כל העונה ותואר.

הכדורגל היפה שייך לאלה שיש להם כבר כמה תארים בארון, לא כאלה שהגיעו למצב שהתארים שלהם כבר מתכלים ביולוגית.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שחקנים חדשים,
מאמן חדש,

מנטליות חדשה?

אני לא בטוח.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב: טוטי, מאז אותה תבוסה 4-0 ואותה תבוסה 6-2 יש מאמן חדש, ויש מספר שחקנים חדשים, ככה שלא הייתי חושש בגלל זה.
אני חוששב מהסיבות שהצגת אותן על מכבי חיפה, כי למרות כל הרפש שיש להם מכיוון יענקל'ה שחר ומהניהול הסמי כושל שלו הם עדיין קבוצה קשה וחזקה שיכולה כל רגע לחזור לעצמה ויש להם מאמן טקטיקן וטוב שלכו תדעו מה יקרה אם הוא יעלה עם ההרכב הנכון מבחינתו מולנו.
זה לא אתה שאמרת שרוני לוי הפתיע אותך לרעה ושהוא פח?

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

doctorslayer כתב:
ומי אלה מכבי תל אביב שמזלזלים בצ'לסי הגדולה?
שלפני משחק כזה אומרים בתקשורת שצ'לסי פגיעה ואם מכבי תבוא חדה היא יכולה לגנוב 3 נקודות?
מכבי הביאה ליגת האלופות לפני 3 שנים? או אולי אלופת אנגליה

מה שהיה היה, אתמול חיפה הייתה האימפריה, מחר זה תורנו.
אני לא יודע מאיפה ההמצאה הזאת, אף אחד לא אמר שמכבי תנצח. אנשים ציפו לראות את מכבי לא מתפרקת ואולי עם הרבה מזל מוציאה נקודה...
שום רוח מכביסטית ושום נעליים...

סמל אישי של משתמש
shimi221

שליחה על ידי shimi221 »

אליפות עושים עם ניצחונות בית וניצחונות על הקטנות שמה כבר ראינו שיפור גם אחרי פגרה שהיינו נופלים גם רעננאכס ניצחון בקרית שמונה צריך לדעת לקחת תמשחקים האלה מה שגם השחקנים צריכים לזכור את ה4 שקיבלו שנה שעברה ושיבואו עם רעל בעיניים 14 אלף צופים אדומים יעשו תעבודה בשני השחקנים צריכים לעשות את שלהם מקווה מאוד שלא יהיה הרכב חברותי אלא הרכב מקצועי.

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

YallaHapoel כתב: אני לא יודע מאיפה ההמצאה הזאת, אף אחד לא אמר שמכבי תנצח. אנשים ציפו לראות את מכבי לא מתפרקת ואולי עם הרבה מזל מוציאה נקודה...
שום רוח מכביסטית ושום נעליים...
אתה מוזמן להתחיל את השידור של יעקובי אתמול עם אלי אוחנה.
בדקה הראשונה הוא אומר שאם מכבי תתעלה הם יכולים במצב מסוים לנצח.
בנוסף תקרא קצת בפורום אוהדים שלהם, הם האמינו שהם יכולים.

כמה שזה לא ריאלי, לפעמים מחשבה יוצרת מציאות, וגם אם לא זה לא עולה לך כסף לנסות.
תעשה עם זה מה שאתה רוצה.

אני קצת יותר מודאג מהקולות של האוהדים שטוענים ש"חובה" שאליניב יפתח במשחק הראשון בטרנר.
שוב נכנסים למעגל החברתי ולא המקצועי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ההרכב של חיפה שתורגל באימון:

סטויקוביץ', משומר, דגני, ולאיינטה, טוואטחה, ידין, קריאף, אוברניאק, עטר, עזרא, שכטר

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

הפועלעולה כתב:ההרכב של חיפה שתורגל באימון:

סטויקוביץ', משומר, דגני, ולאיינטה, טוואטחה, ידין, קריאף, אוברניאק, עטר, עזרא, שכטר
במילים אחרות זה ההרכב:

אוברייטד 1,חור באגף, חור באמצע, אוברייטד 2, ראש באיטליה, מנסה להשיל את הקורי עכביש, ילד מתלהב, מי זה?, למה מי אתה שתגיד לי מה לעשות?, חבל שאין לי מוח, פעם חשבו שאני שחקן כדורגל

שלח תגובה