האם יש אור בקצה המנהרה הזאת שנקראית הפועל ב"ש?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: האם יש אור בקצה המנהרה הזאת שנקראית הפועל ב"ש?

שליחה על ידי Totti »

אדום זקן כתב:אני חושב ותקראו לי נאיבי שמהסיפור הזה "מעז ייצא מתוק".
כולם כולל כןלם קיבלו מכה חזקה מאוד ויתחילו להפיק לקחים כל אחד בגזרתו.
לבכר יש עוד הרבה עבודה להתעצב כמאמן מוביל והוא חייב עכשיו לפתור את העיניינים שלו מול השחקנים ולייצב הרכב.
השחקנים המובילים ובראשם ברדה צריכים להפנים ונראה לי שהם מתחילים,שהאש הולכת לכיוון שלהם וכדאי להם להתחיל לשחק לפני שהר הגעש הזה יתפרץ עליהם.
אני מאמין שהחל מהשבת הקרובה עיניינים יסתדרו,במידה ולא אז אלוהים ישמור.
בדיוק מה שאמרתי לאבא שלי.

ההפסד הזה ינחית את בכר לקרקע, פה זה לא קרית שמונה ופה ישרקו לו בוז אחרי הפסד מביך בעכו, לא יזמינו אותו לשבת בפיצוציה של חזי ברחוב ירושלים כדי לדסקס על עתיד המועדון יחד עם שירצקי
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ערן כתב:הירידה ביכולת אינה מקרית. לא הגיוני שמשום מקום הקבוצה מציגה יכולת נמוכה בהרבה מאותה יכולת של תחילת העונה.
משהו מסריח מאוד קרה במשחק האחרון וההנהלה צריכה לעשות בדק בית מעמיק.
אנחנו האוהדים צריכים להראות לכל השחקנים שאף אחד מהם לא נמצא מעל המועדון ופשוט לא הייתי מעודד אף אחד במשחק הקרוב (יש לשקול לעודד את בכר).
המשפט שאמר ברדה אחרי רעננה הגיע ליותר מדיי אוזניים ואי אפשר לבטל אותו כמו שכמה אנשים פה מנסים לעשות. יש מספר לא קטן של אוהדים שנהפכו להיות אוהדי אליניב ברדה ולא אוהדי הפועל באר שבע וחבל שכך. לא מצליח להבין את ההגנה שהוא מקבל ללא קשר למעשים שלו ולמה שהוא אומר.
אני מחכה ליום שהוא לא יהיה במועדון. מבחינתי הוא נהיה נמני 2 וכל עוד הוא במועדון אנחנו לא נעשה קפיצת מדרגה נוספת.
שיש משבר כזה עמוק בין המנהיג של הקבוצה לבין המאמן זה lose lose ושום דבר חיובי לא יכול לצאת מזה.
כל מי שיודע ומרגיש מה קורה במועדון יגיד לך שבכר וברדה לא יכולים לעבוד ביחד. אם אלונה תחתוך את ברדה
יקומו מעריצי אליניב ואוהדי ה-"בר מצוות" ויעשו את המוות. מצד שני אם תחתוך את בכר הפסדת מאמן שיכל להצליח
כאן בגדול כי יש לו דרך ויש לו כדורגל, גם אם בתחילת דרכו הוא עושה טעויות. לצערי אנחנו הולכים לתקופה מבאסת
עם חרא של אוירה ומלחמות אוהדים, אלא אם נצליח לייצר כמה ניצחונות ברצף ולטשטש את המשבר, אבל היכולת
המקצועית היא נגזרת של מה שקורה באימונים ובחדר הלבשה.
אני קורא קצת בפייסבוק את הויכוחים בין האוהדים על אליניב. המצדדים באליניב מסכימים שאין שחקן שמעל המועדון
אך טוענים שהוא לא מקבל כבוד. קשה לי להבין על איזה כבוד מדובר.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

אריק כתב:
שיש משבר כזה עמוק בין המנהיג של הקבוצה לבין המאמן זה lose lose ושום דבר חיובי לא יכול לצאת מזה.
כל מי שיודע ומרגיש מה קורה במועדון יגיד לך שבכר וברדה לא יכולים לעבוד ביחד. אם אלונה תחתוך את ברדה
יקומו מעריצי אליניב ואוהדי ה-"בר מצוות" ויעשו את המוות. מצד שני אם תחתוך את בכר הפסדת מאמן שיכל להצליח
כאן בגדול כי יש לו דרך ויש לו כדורגל, גם אם בתחילת דרכו הוא עושה טעויות. לצערי אנחנו הולכים לתקופה מבאסת
עם חרא של אוירה ומלחמות אוהדים, אלא אם נצליח לייצר כמה ניצחונות ברצף ולטשטש את המשבר, אבל היכולת
המקצועית היא נגזרת של מה שקורה באימונים ובחדר הלבשה.
אני קורא קצת בפייסבוק את הויכוחים בין האוהדים על אליניב. המצדדים באליניב מסכימים שאין שחקן שמעל המועדון
אך טוענים שהוא לא מקבל כבוד. קשה לי להבין על איזה כבוד מדובר.
מאיפה אתה מביא את זה? יש מקור אמיתי ומוסמך לגבי היחסים בין ברדה לבכר?

כי המצב באמת כל כך גרוע אז באמת אפשר לקפל את העונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yedidel כתב: מה? מאיפה המקור לזה?
כמה אוהדים "מקורבים" טוענים שברדה אמר את זה.
אני אישית לא שמעתי את זה.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ns75 כתב:
מאיפה אתה מביא את זה? יש מקור אמיתי ומוסמך לגבי היחסים בין ברדה לבכר?

כי המצב באמת כל כך גרוע אז באמת אפשר לקפל את העונה
יכול לומר שהמקור מוסמך, אבל עזוב זה כבר מצב קיים שיימשך ויחריף כל עוד ברדה לא ישחק.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אריק כתב: יכול לומר שהמקור מוסמך, אבל עזוב זה כבר מצב קיים שיימשך ויחריף כל עוד ברדה לא ישחק.
ואם ברדה כן ישחק? כי אני רואה אותו בהרכב נגד מכבי פ"ת גם אם יעשה פרצופים וגם אם לא. שלומי לא הוכיח את עצמו והיה רע, ושהר פצוע. אז לא נותרו יותר מדיי אופציות.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אדום בלב בנשמהההה כתב: ואם ברדה כן ישחק? כי אני רואה אותו בהרכב נגד מכבי פ"ת גם אם יעשה פרצופים וגם אם לא. שלומי לא הוכיח את עצמו והיה רע, ושהר פצוע. אז לא נותרו יותר מדיי אופציות.
אם ישחק אז הלוואי שישחק טוב וגם יבקיע.
שיפור ביכולת המקצועית שלו ללא ספק תתרום
לכל המצב.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

מה שמפתיע שהמשפט שברדה אמר הגיע מאנשים שמקורבים מאוד לשחקן, כך שאי אפשר להתעלם מכך.

לא צריך להיות גאון בכדי להבין שהמאמן והשחקן לא משדרים על אותו גל.

כמו שרשמתי אנחנו האוהדים צריכים להבהיר לכולם שהקבוצה מעל הכל ואנחנו לא מוכנים לקבל יכולת כמו במשחק בעכו ולא משנה מה הסיבה לכך. אני לא מתכוון לעודד אף שחקן במשחק הקרוב.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ערן כתב:מה שמפתיע שהמשפט שברדה אמר הגיע מאנשים שמקורבים מאוד לשחקן, כך שאי אפשר להתעלם מכך.

כמו שרשמתי אנחנו האוהדים צריכים להבהיר לכולם שהקבוצה מעל הכל ואנחנו לא מוכנים לקבל יכולת כמו במשחק בעכו ולא משנה מה הסיבה לכך. אני לא מתכוון לעודד אף שחקן במשחק הקרוב.
מי מקורב לשחקן?

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

ערן כתב:מה שמפתיע שהמשפט שברדה אמר הגיע מאנשים שמקורבים מאוד לשחקן, כך שאי אפשר להתעלם מכך.

תגידו כבר מי המקורבים, המקורבים האלה לא סוכנים במוסד שאסור להגיד את שמם ,והם גם לא מקורות שלכם כמו שיש באתרי הספורט.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

CrazyRed7 כתב: בכר לא יגיע לינואר
שיבוא מי שלכאורה שמע את זה ויזדהה בשמו. ויסתכן גם בתביעת דיבה במידה וזה לא נכון.
מקורבים לסוארס אמרו שהוא אמר שלבכר יש חדק קטן וגם כינים בערווה.
כל הנפצה מקפיצה לאנשים את הפיוזים. בוזגלו במכבי, עטר אצלנו, אלישע בהריון.
אני שמעתי במוצ"ש משחקן (וגם מוכן לשלוח תמונה שלי עם השחקן לאחד המנהלים לאמיתות המפגש פלוס לצרף תצהיר חתום על ידי עורך דין) שכל ההנפצות של הללי על ברדה הם שקר מוחלט ושכל הקבוצה מאחורי המאמן.
כל זב חוטם מפרסם שטות ברשת ואנשים בונים מגדלים באויר על סמך שמועות.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

זה שברדה אמר את מה שאמר למקורב... זה לא סוף העולם.

רק רוצה לספר לכם שלפני יותר משנתיים, כשאליניב היה במו"מ עם הפועל ב"ש ואלונה, ראיתי sms שלאליניב רשם לחבר
:"הכל שטויות, היא לא באמת רוצה שאני יהיה בב"ש.." אחרי יומיים הוא סיכם ורק עינייני מס עיכבו את החתימה הרשמית.
הכל יכול להתהפך לטובה, שניהם צריכים להיפגש ולשפוך כל אחד את שיש על.ליבו, אני מאמין שרק טוב יצא מפגישה כזאת.

סמל אישי של משתמש
The red one

שמעון א כתב:זה שברדה אמר את מה שאמר למקורב... זה לא סוף העולם.

רק רוצה לספר לכם שלפני יותר משנתיים, כשאליניב היה במו"מ עם הפועל ב"ש ואלונה, ראיתי sms שלאליניב רשם לחבר
:"הכל שטויות, היא לא באמת רוצה שאני יהיה בב"ש.." אחרי יומיים הוא סיכם ורק עינייני מס עיכבו את החתימה הרשמית.
הכל יכול להתהפך לטובה, שניהם צריכים להיפגש ולשפוך כל אחד את שיש על.ליבו, אני מאמין שרק טוב יצא מפגישה כזאת.
אליניב לא כותב עם אותיות אית"ן ?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דיייי בחייאת דיי...

אפשר לבוא ולנתח את ההפסד מקצועית, אפשר לבקר את ברק, את אליניב, את טוני ואת סבא שלו שרץ אחרי ציטות בלאגוס.

אבל אי אפשר אחרי כל אכזבה לזרוע כל כך הרבה הרס וחורבן במערכת הזו
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
The red one

Totti כתב:דיייי בחייאת דיי...

אפשר לבוא ולנתח את ההפסד מקצועית, אפשר לבקר את ברק, את אליניב, את טוני ואת סבא שלו שרץ אחרי ציטות בלאגוס.

אבל אי אפשר אחרי כל אכזבה לזרוע כל כך הרבה הרס וחורבן במערכת הזו
+100000000000000

אבל שום דבר לא משתנה פה, שום דבר. ואחר כך מאשימים את התקשורת התל אביבית, הצהובה, השמאלנית, *בחר כינוי גנאי* בהרס הקבוצה.

שלח תגובה