בתיה/בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

בתיה/בן שהר

שליחה על ידי dardasmiley »

אתמול לפני המשחק ישבתי עם חברים לשתות בירה בסטלמך, בגלל מחסור במקומות יצא שהצטופפנו עם זוג מבוגר. מפה לשם קלטנו שזו בתיה שהר והתחלנו לדבר איתה.
דבר ראשון הופתעתי מהכנות המדהימה בה היא דיברה איתנו, אמרה שבן לא זהבי וכנראה גם לא יהיה.
לשאלתנו האם היא מרוצה מהמעבר של בן אלינו והאם היא רואה אותו עוזב בקרוב, ענתה שמאוד מאוד מרוצה מבש, המשפחה מחזיקה מאוד מבכר ומאלונה. אמרה שלדעתה כנראה בן לא יצא שוב לאירופה ושזו תהיה טעות אנושה עבורו לעזוב את בש ולהוסיף עוד קבוצה ש"ברח" ממנה לרזומה שלו (במילים האלה).
סיפרה שאחת הסיבות שבן לא נשאר בהרטה ברלין זה גורדי, המנוול לא הפסיק להציק לבן שהוא רוצה אותו (תחת חוזה כן?) ואפילו רצה להעביר להרטה הצעה של מיליון ומשהו יורו עליו. למרות בקשות של בן ממנו ופגישה שלה עם גורדי הוא לא הפסיק, וזה גרם להרטה ברלין להבין שיש לו שוק ושאפשר למכור אותו ולחסוך כ 1.6 מ' יורו (שכר+העברה), לטענתה הקבוצה הייתה במשבר כלכלי וזה קסם לחסוך כל כך הרבה כסף.
עוד אמרה, שכששיחק בהולנד, בויטסה (אם אני זוכר נכון את הקבוצה) בן היה המרוויח הכי בכיר שם עם 180,000 יורו בחודש. דיברה על משכורות של 80-100 אלף יורו ממוצע.
דבר אחרון, סיפרה שבקיץ כבירי לחץ חזק מאוד על בן להגיע להפועל והציע 400,000 יורו (יותר בהרבה ממה שאלונה הציעה) אבל בן הבין ששם ישחק עם שחקני ליגה שניה ושלישית ולא רצה. העדיף אותנו בשכר נמוך יותר.
סתם שיהיה לכם משהו מענין לקרוא.
לא נותן את רשותי לאף כתב להביא את הדברים האלה, בשמי או שלא!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: בתיה/בן שהר

שליחה על ידי yedidel »

בתיה שהר בתגובה: "קראת לי מבוגרת?"

*נאמר בהומור

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dardasmiley כתב:אתמול לפני המשחק ישבתי עם חברים לשתות בירה בסטלמך, בגלל מחסור במקומות יצא שהצטופפנו עם זוג מבוגר. מפה לשם קלטנו שזו בתיה שהר והתחלנו לדבר איתה.
דבר ראשון הופתעתי מהכנות המדהימה בה היא דיברה איתנו, אמרה שבן לא זהבי וכנראה גם לא יהיה.
לשאלתנו האם היא מרוצה מהמעבר של בן אלינו והאם היא רואה אותו עוזב בקרוב, ענתה שמאוד מאוד מרוצה מבש, המשפחה מחזיקה מאוד מבכר ומאלונה. אמרה שלדעתה כנראה בן לא יצא שוב לאירופה ושזו תהיה טעות אנושה עבורו לעזוב את בש ולהוסיף עוד קבוצה ש"ברח" ממנה לרזומה שלו (במילים האלה).
סיפרה שאחת הסיבות שבן לא נשאר בהרטה ברלין זה גורדי, המנוול לא הפסיק להציק לבן שהוא רוצה אותו (תחת חוזה כן?) ואפילו רצה להעביר להרטה הצעה של מיליון ומשהו יורו עליו. למרות בקשות של בן ממנו ופגישה שלה עם גורדי הוא לא הפסיק, וזה גרם להרטה ברלין להבין שיש לו שוק ושאפשר למכור אותו ולחסוך כ 1.6 מ' יורו (שכר+העברה), לטענתה הקבוצה הייתה במשבר כלכלי וזה קסם לחסוך כל כך הרבה כסף.
עוד אמרה, שכששיחק בהולנד, בויטסה (אם אני זוכר נכון את הקבוצה) בן היה המרוויח הכי בכיר שם עם 180,000 יורו בחודש. דיברה על משכורות של 80-100 אלף יורו ממוצע.
דבר אחרון, סיפרה שבקיץ כבירי לחץ חזק מאוד על בן להגיע להפועל והציע 400,000 יורו (יותר בהרבה ממה שאלונה הציעה) אבל בן הבין ששם ישחק עם שחקני ליגה שניה ושלישית ולא רצה. העדיף אותנו בשכר נמוך יותר.
סתם שיהיה לכם משהו מענין לקרוא.
לא נותן את רשותי לאף כתב להביא את הדברים האלה, בשמי או שלא!
מעניין, תודה.
ווילם 2, לא ויטסה. כמה שנים לפני כן, דחראפשחאפ (או משהו כזה, שיהיו לי בריאים ההולנדים האלה).

E26

שליחה על ידי E26 »

נשמע שוויתר על הרבה כסף בשביל להגיע לכאן.
אני יותר חושב(לעצמי, רק מחשבה), שבסך הכל טובים לו החיים והמנטליות בבאר שבע, מרוויח לא רע, עשה כבר כסף, יש אישה וילד, והוא פשוט מעביר את הקריירה. יפצע, לא יפצע, ישחק או שלא, הוא 'הסתדר' במונחים שלו.

לא יודע איך לאכול אותו עדיין, מת שהוא יצליח, מצד שני יש לי הרגשה שנפלנו על בלוף. מקווה לאכול את הכובע, ומהר...

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

תודה על הבאת הדברים. בהלט מעניין.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

או היא או אתה התבלבלו עם ה180,000 יורו בחודש. עונתי אולי

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

yedidel כתב:או היא או אתה התבלבלו עם ה180,000 יורו בחודש. עונתי אולי
כמובן עונתי.

סמל אישי של משתמש
barakoren

שליחה על ידי barakoren »

גורדי המנוול.... אבל לא יאמן עד כמה

סמל אישי של משתמש
שימי

שליחה על ידי שימי »

מקווה שתסמונת מליקסון תחזור לנו עם סהר

עונה ראשונה גרועה ומלווה בפציעות ובחוסר מזל

עונה שנייה בינתיים טפו טפו פנטסטית

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אבל יש עוד 4 חודשים לעונה הזאת. והוא בסדר גמור-טוב בכל פעם שעולה. אז לא תהיה כאן עונה גרועה כמו של מליקסון.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:לא נותן את רשותי לאף כתב להביא את הדברים האלה, בשמי או שלא!

חחח טוב אתה!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה