הפינה האופטימית מחזור 19

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: הפינה האופטימית מחזור 19

שליחה על ידי shovalb9 »

dardasmiley כתב:
נקווה שלא נזדקק לזה, אבל אתמול מעל הכל ראינו איך מתנהג שוער שכל חייו היה בעכו. מדקה 80 בערך, מזמז כל כדור, העביר זמן משך את השופט באף. דוקטור לבזבוזי זמן. אם זה היה נגדנו הייתי כועס מאוד, אבל כשזה איתנו, לא חושב שיש בליגה שוער שעושה את זה טוב ממנו...

כשמדובר בניצחון, כל האמצעים כשרים.
המשחק הזכיר לי 2 משחקי עבר של יובנטוס:
*גם יובנטוס הגדולה בזבזה זמן במשחק האחרון נגד סמפדוריה בחוץ, יריבה עיקשת כדי לשמור על יתרון שער מזערי.

*איך בכר ניצח את רב"ש מבחינה טקטית, מדהים! מאוד מזכיר לי גם מיובנטוס שהיו במשחק חוץ נגד אודינזה, שהיה להם קישור מעובה ומערך 5 בהגנה, אז אנטוניו קונטה מאמן יובה דאז, העתיק את ההרכב של היריבה להרכב משלו, בהנחה שעל כל שחקן של אודינזה יש שחקן יותר טוב של יובנטוס. בכר עשה כמוהו, הפתיע וקלע בול.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Gilad16
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Gilad16 »

ביטון, שחקן שאני לא כל כך אוהב אבל היה מצוין אתמול.

הניגרים חיות.

גורש בטוח.

ההשקעה והמלחמה של כך אחד מהשחקנים.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

דרך אגב באופטימי שלי הקהל אמרתי 3 אלף באו 4 פלוס ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

זה שי ! כתב:דרך אגב באופטימי שלי הקהל אמרתי 3 אלף באו 4 פלוס ,זה שי !
זה לא הכמות, זה האיכות, ובאיכות היינו אתמול על הפנים. מרגיש כמו נטע זר ביציע לעודד.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

סניור כתב:
זה לא הכמות, זה האיכות, ובאיכות היינו אתמול על הפנים. מרגיש כמו נטע זר ביציע לעודד.
יש רגעים ויש רגעים היו רגעים טובים לקראת הסוף עם האדום היה שקט מהלחץ ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

סניור כתב:
כתבתי זאת כבר מוקדם יותר. כל פעם שנגיע למגרש עם יציע אחד שבו מעורבים גם אנשים שבאים לעודד וגם כאלה שרוצים לראות משחק והגוש יתיישב באמצע היציע זה יקרה.

בהתחלה, לפני התופים, ראיתי הרבה מהחבר'ה המעודדים מתמקמים מעל המעקה העליון. ואז הארגון שם את התופים ממש למטה, דיי מאוחר יחסית, מה שיצר בור גדול באמצע עם אנשים ש'נקלעו חפים מפשע שנקלעו לזירת הפשע' כי הם חשבו שהעידוד יהיה למעלה ומצד שני אנשים שחשבו שהעידוד יהיה למעלה כבר לא יכלו לרדת למטה.

נוסיף את העבודה שזה התפרס לאורך כל היציע, כי אלה שעמדו במדרגות יצרו אפקט דומינו והעמידו אנשים שלא רצו ובאותה מכה הושיבו אנשים שרצו - והנה לך מתכון לעידוד חלש.

הבנתי שאותו דבר קרה גם ברמלה כשהרימו דגל גבוה מאוד באמצע היציע, מה שהסתיר להרבה חבר'ה שרצו לעודד והם פשוט וויתרו על העידדו והתפזרו לאורך כל היציע בלי לעודד. את זה גם ראו בטלוויזיה.

בקיצור ולעניין - אותו דבר יהיה גם ברביעי במושבה, למרות שלגביע אני מניח שיגיעו אנשים קצת יותר חדורי מוטיבציה. אין מה לעשות, אנחנו לא שונים מאף קהל בארץ. כשבאים 4000 איש למשחק לא כל ה4000 ואפילו רוב גדול מה4000 לא רוצה לעמוד.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בכל מקרה מקווה שבגביע הארגון יתמקמו במקום אחר כי בקושי שמעו את התופים למעלה ולקח כמה שניות עד שהבינו מה הם שרים.

סמל אישי של משתמש
The red one

אם זכרוני אינו מטעני (וזה מגובה בתגובות של חבר'ה מעודדים בפייסבוק) בדרך כלל במושבה הם מתמקמים בדיוק איפה שהיו אתמול, רק למעלה יותר. אם זה נכון - מוזר למה עשו את זה הפעם ככה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

לא ציפיתי שכל ה4000 יעמדו בלי חולצות ויחזיקו אבוקות, אבל כן- אתה עומד באמצע האזור שכולם מעודדים בו? תעודד! לא בשביל זה באת? הכל טוב, זוז טריבונה אחת ימינה או שמאלה, גם תראה את המשחק בכיף וגם תאפשר למי שרוצה לעודד להתקרב. באמת לא מורכב.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אדום בלב בנשמהההה כתב:אם זכרוני אינו מטעני (וזה מגובה בתגובות של חבר'ה מעודדים בפייסבוק) בדרך כלל במושבה הם מתמקמים בדיוק איפה שהיו אתמול, רק למעלה יותר. אם זה נכון - מוזר למה עשו את זה הפעם ככה.
גם לי זה זכור ככה, בגלל זה מלכתחילה עלינו למעלה אל מעל הגדר של היציאה. אחר כך כשהתמקמו למטה גם נוצר הבור שדיברו עליו וגם למעלה היה קשה להבין מה שרים, לשמוע את התופים ולגרום לאנשים אחרים לעודד.

סמל אישי של משתמש
The red one

סניור כתב:לא ציפיתי שכל ה4000 יעמדו בלי חולצות ויחזיקו אבוקות, אבל כן- אתה עומד באמצע האזור שכולם מעודדים בו? תעודד! לא בשביל זה באת? הכל טוב, זוז טריבונה אחת ימינה או שמאלה, גם תראה את המשחק בכיף וגם תאפשר למי שרוצה לעודד להתקרב. באמת לא מורכב.
בתור אחד שהיה בטריבונה הזאת שאתה אומר 'שמאלה או ימינה' הצידה, גם שם לא יכלו לשבת, כי אנשים עמדו במדרגות והסתירו לאלה שישבו בטריבונות האלה קרוב. אז אנשים שכן עשו את זה הושיבו מיד אנשים שרצו לעודד בטריבונות האלה, וזה יצר מצבים לא נעימים.

בכל מקרה הפעם גם הארגון הגיע יחסית(!) מאוחר והחליט יחסית מאוחר איפה הוא יושב, ואנשים שחשבו שהוא ישיב למעלה התיישבו למטה במקום הכי טוב במגרש, אבל אז ראו שמצד אחד הארגון עומד שם אבל מצד שני כבר הכל דיי מלא והאופציה היחידה היא ללכת לשבת ממש בצד..חלק עברו הצידה וחלק נשארו ועמדו כמו נטע זר.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

כן... כתבתי כבר קודם שעדיף היה להיות למעלה כרגיל מהרבה סיבות. העיקרית היא שרב מי שמעודד כבר היה שם...

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

היו יותר מ-4000..כל הגוש המזרחי מכיל 5000 לפחות והוא היה כמעט מלא.
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שי האדום כתב:היו יותר מ-4000..כל הגוש המזרחי מכיל 5000 לפחות והוא היה כמעט מלא.
4300 ככה היה שני טריבונות לא היו מלאות והיציע מכיל 5 וחצי אם אני לא טועה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

[quote="סניור"]לא ציפיתי שכל ה4000 יעמדו בלי חולצות ויחזיקו אבוקות, אבל כן- אתה עומד באמצע האזור שכולם מעודדים בו? תעודד! לא בשביל זה באת? הכל טוב, זוז טריבונה אחת ימינה או שמאלה, גם תראה את המשחק בכיף וגם תאפשר למי שרוצה לעודד להתקרב. באמת לא מורכב.[/quote]

צריך להבין משהו, מבחינת אלה שבאים לראות כדורגל ולעודד פחות, הם רוצים לראות כדורגל ולכן גם ירצו את המקום שרואים ממנו הכי טוב. לא סתם האולטראס יושבים כמעט בכל העולם מאחורי השער. ביציע כמו אתמול, כולם רואים מצוין אבל באמצע רואים הכי טוב, לגיטימי שמי שבא לחפש לראות כדורגל ירצה לשבת שם.
אני מבין שלגוש יותר קשה לסחוב אחריו את הקהל כשהוא בצד, אבל אי אפשר לשבת במקומות הצפיה הכי טובים ולהתלונן שחלק ממי שיושב שם לא מעודד.

שלח תגובה