2-1 על בית"ר :: סיכום המשחק

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: 2-1 על בית"ר :: סיכום המשחק

שליחה על ידי The red one »

ForeverRed כתב:אני רואה שאין פסימית, אז אוסיף פה שהסגירה של שני הבלמים שלנו לכדורי גובה היא פשוט גרועה.

פעם אחר פעם נפלנו בזה היום.
מזל שלא ספגנו.
אם כבר הזכרת לא רציתי לפתוח פסימית בגלל זה, אבל בית"ר הגיעו בקלות יתרה למצבים ברחבה במחצית הראשונה והאגפים שלנו היו חשופים בצורה מוגזמת. מזל שיש להם רק אצילי אחד כי אם גם בצד השני היה להם זה היה נגמר לא טוב בהתחלה.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

מתן אוחיון עם אובר ביטחון עצמי היום.
עשה יחסית הרבה שטויות וניסה לעבור שחקנים שהוא אחרון.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ReDo כתב:מתן אוחיון עם אובר ביטחון עצמי היום.
עשה יחסית הרבה שטויות וניסה לעבור שחקנים שהוא אחרון.
לדעתי דווקא הפתיע לטובה היום.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

היה יציב בגדול. אבל עשה כמה שטויות.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

הפועלעולה כתב:תגידו, ראדי היה בחגיגות בסוף המשחק?
היה

סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי rkuka »

היה אחלה משחק - ברדה ובוזגלו נתנו אחלה מחצית ראשונה, הוגו כרגיל ההיה גרזן באמצע, אופיר ובן ביטון עבדו יפה באגפים וכמובן נאוקמה ״בא לעבודה״.
אבל זה נראה כאילו זה הולך להיות מאבק על הנקודה מול מכבי ולכן יש כמה דברים שצריך לתת עליהם את הדעת .
חסר לנו מאוד את ״קילר איניסטינק״ , אנחנו צריכים יותר מיד מצבים בשביל להבקיע שער! זה עלה לנו כבר בנקודות נגד חיפה (וממש כמעט בסכנין), וזה עוד יעלה לנו בפליאוף העליון אם לא נשפר את זה.
איבודים באמצע, היום היו יותר מידי איבודים של מרכז המגרש - לראדי יש המון מסירות לא מדיוקות , מליקסון לא היה כל כך בעניינים ובוזגלו במחצית השניה איבד יותר מידי. לקבוצה יש אוריינטציה מאוד התקפית , מה שאומר שאיבד באמצע יכול להיות קריטי.
ספסל - אני מקווה שוובה בראון יתן לנו עוד נפח,אבל אני לא מגיש שהספסל שלנו מביא את השינוי שהוא צריך להביא. בן סהר עדיין לא בעניינים , מעט מאוד פעולות חיוביות ולא מביא מימד אחר למשחק, ארביטמן רק תוקע את המשחק ועוצר את השטף ואני לא רואה מישהו אחר שיכול לעשות את השינוי כשהוא עולה.
לסיכום - הולך להיות מאבק צמוד ומתיש - סטייל ברצלנה ריאל בספרד ששתי הקבוצות מעל הליגה שלהן ואסור לאבד נקודות! רק ככה ניקח למכבי אליפות השנה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

צריך לציין פה את בן שהר.
משדר מן אדישות כזאת, נראה לא מספיק מחובר.

חייב להתחיל להיכנס לעניינים כי אנחנו נצטרך אותו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:צריך לציין פה את בן שהר.

אני דווקא ראיתי שחקן רעב ונמרץ.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב:צריך לציין פה את בן שהר.

נאווקמה, על שלל הדברים המדהימים שלו ומי כמוני מונה אותם מינואר הקודם, הוא אלוף עולם ביחד עם מליקסון, בלחרב את דקות הסיום ולא לתת ביטחון לשחקני ספסל.
השניים האלו וטוני בראשם, הופכים את הדקות האחרונות למופע בידור חסר תאכלס, שמאוד נעים לעין וזוכה לתשואות הקהל, אבל לא מכניס את החבר'ה לעניינים. הם פשוט מחוץ להצגה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

כמו אורי, גם אני ראיתי אתמול את שהר לא מפסיק לרוץ, עושה תנועה, מבקש כדורים. לא חושב שעלה לא רעב או משהו בסגנון.
ואכן טוטי, מופע הבידור בהחלט וגע מעט בתכלס, ועלול במקרי קיצון, להגמר גם באיזה גליץ' לבר של אחד הכוכבים.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אוגו העלה באינסטגרם פוסט מאוד מפרגן לדוד קלטניס.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Totti כתב: נאווקמה, על שלל הדברים המדהימים שלו ומי כמוני מונה אותם מינואר הקודם, הוא אלוף עולם ביחד עם מליקסון, בלחרב את דקות הסיום ולא לתת ביטחון לשחקני ספסל.
השניים האלו וטוני בראשם, הופכים את הדקות האחרונות למופע בידור חסר תאכלס, שמאוד נעים לעין וזוכה לתשואות הקהל, אבל לא מכניס את החבר'ה לעניינים. הם פשוט מחוץ להצגה
פחדתי לכתוב את זה שלא יתהפכו עליי פה.
מסכים עם כל מילה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שעה של ויכוח עם חבר אוהד ביתר "על טעויות השופט שהרסו את המשחק".

אז כמה תובנות לאור השיחה ונכון, אני לא אובייקטיבי:

- דוידזאדה פוגע באצילי, נכון. יש גם לא מעט שופטים ששורקים לפנדל ואם זה היה קורה במשחק של מכבי היינו מתעצבנים. אבל אצילי עושה " בוזגלו" וזורק את עצמו כאילו חטף כדור בברך. כשאתה מחפש את הנפילה יותר מאשר את הוצאת הכדור(שדי ברח לו), הספק לא יהיה איתך.
- טענה שנייה של ביתר לשער של בוזגלו בנבדל. אין אופסייד. זה גבולי והספק הולך עם ההתקפה על פי החוקה.
- "פסלו לשכטר גול", כאן פשוט צחקתי. קודם כל, כי הסיכויים ששכטר היה כובש הם מתחת ל-20%, אז אפשר לטעון ששרקו לנבדל לא בצדק(אין לי מושג אגב) אבל לא פסלו לו גול למסכן. אחד השחקנים המושמצים בתולדות הכדורגל הישראלי, היו שניות שפשוט ריחמתי עליו.

דעתכם?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Totti כתב:שעה של ויכוח עם חבר אוהד ביתר "על טעויות השופט שהרסו את המשחק".

- דוידזאדה פוגע באצילי, נכון. יש גם לא מעט שופטים ששורקים לפנדל ואם זה היה קורה במשחק של מכבי היינו מתעצבנים. אבל אצילי עושה " בוזגלו" וזורק את עצמו כאילו חטף כדור בברך. כשאתה מחפש את הנפילה יותר מאשר את הוצאת הכדור(שדי ברח לו), הספק לא יהיה איתך.
- טענה שנייה של ביתר לשער של בוזגלו בנבדל. אין אופסייד. זה גבולי והספק הולך עם ההתקפה על פי החוקה.
- "פסלו לשכטר גול", כאן פשוט צחקתי. קודם כל, כי הסיכויים ששכטר היה כובש הם מתחת ל-20%, אז אפשר לטעון ששרקו לנבדל לא בצדק(אין לי מושג אגב) אבל לא פסלו לו גול למסכן. אחד השחקנים המושמצים בתולדות הכדורגל הישראלי, היו שניות שפשוט ריחמתי עליו.

דעתכם?
דוידזאדה ספק נוגע באצילי, אבל אצילי זורק את עצמו כמו שחקן תיאטרון מדופלם. בצדק לא קיבל את השריקה.
אין אופסייד בגול של בוזי, מראים את זה בבירור בתקציר. מאור נמצא חצי צעד אחרי ההגנה.
בגול של שכטר, לדעתי, יש באבוה אופסייד, גם מאיפה שישבתי וגם בוידאו של המשחק רואים שהוא לפחות חצי מטר אחרי קו ההגנה

מה עם כל השריקות ההזויות שהם קיבלו על כל נפילה באמצע המגרש?
מה עם חוץ שהקוון מורה שלנו, כל היציע רואה שלנו, השופט אומר שלהם?
מה עם כרטיס צהוב שני לאדון שכטר על המשך ביצוע המהלך הרבה לאחר השריקה לאופסייד?
מה עם כל הכניסות לרגליים של מליקסון שלא נשרקו או לא נענו?
יאללה שילכו לחפש, היה שיפוט גרוע,ננקודה, אבל לשני הצדדים, אין להם על מה להתלונן.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Totti כתב:שעה של ויכוח עם חבר אוהד ביתר "על טעויות השופט שהרסו את המשחק".

דעתכם?
אצילי חוסם את אופיר מלהגיע לכדור. לכן אין פנדל, למרות שהיה מגע.
גם בשידור החוזר, איוניר ושפיגלר לא הצליחו להחליט למרות כל ההילוכים החוזרים ולכן ספק הולך עם ההתקפה.
היה נבדל של שכטר.
והכי חשוב - היינו מנצחים בכל מקרה.

שלח תגובה