הפינה הפסימית למחזור ה21

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

Re: הפינה הפסימית למחזור ה21

שליחה על ידי RedHell »

אנחנו קהל מביך, פאדיחה בכלל להגיע למשחקים נגד קבוצות עם קהל.
מתבייש, כולנו חבורה של מיץ ז-בל.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

נכון שזה משחק שלישי בשישה ימים , ויש הרבה סיבות למשחק הפחות שוטף שהיה היום.
אבל אי אפשר להתעלם שוב מהחוסר ביכולת לגמור משחקים מוקדם. לשים את השער השני והשלישי ולסגור סיפור מוקדם.
זה משהו שחוזר בהמון משחקים שלנו השנה וחבל , אנחנו יכולים בסוף לאבד אליפות על איזה גול שכפר סבא גנבו לנו.
בעיטות מרחוק - זה משהו שצריך לתת עליו את הדעת, אני לא מכיר את הסטטיסטיקה אבל יש לנו מעט מידי שערים מבעיטות מרחוק וזה כלי שאנחנו נצטרך למשחקים הקרובים נגד קבוצות שיבואו לסגור. יש לנו אחלה בועטים (ראדי,בוז׳י,אוגו,הובאן ונואקמה)ועדיין זה לא קורה כמו שצריך.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

הפסימי שלי זה שנשארתי לראות תמשחק בשווארמה סמוכה כי הנהלת הפועל תל אביב בת זונה היה לי כרטיס ליציע שלהם ולא הכניסו ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

זה שי ! כתב:הפסימי שלי זה שנשארתי לראות תמשחק בשווארמה סמוכה כי הנהלת הפועל תל אביב בת **** היה לי כרטיס ליציע שלהם ולא הכניסו ,זה שי !
בכיף יכלו להביא לנו את שער 8.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

זה שי ! כתב:הפסימי שלי זה שנשארתי לראות תמשחק בשווארמה סמוכה כי הנהלת הפועל תל אביב בת **** היה לי כרטיס ליציע שלהם ולא הכניסו ,זה שי !

למה לא הסתרת סימנים מזהים?! :משוגע:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אורי אדום בנשמה כתב:
למה לא הסתרת סימנים מזהים?! :משוגע:
כמוני היו עוד 50 לפחות שהוציאו , עזוב את זה היה אחד אחרי בלי סימנים מזהים וביקשו ממנו תעודת זהות ראו שהוא מב״ש אמרו לו אתה לא נכנס זה תופס ?זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
Gilad16

שליחה על ידי Gilad16 »

אדום בלב בנשמהההה כתב:שוב העניין עם הדגלים והגוש.

תשמעו, לכל חברי הארגון פה, לא בא נגד חס וחלילה או משהו כזה - אבל זה מרגיש כאילו הדגל שלכם הפך להיות עיקרון ולא אמצעי. ביציע כמו בלומפילד, המושבה - אין איפה לברוח מהדגלים האלה בתכל'ס אלא אם כן רוצים לשבת ממש בצד. היום היה דגל עצום שהונף באמצע, הסתיר כמעט לכל היציע.

אפילו היה קטע באמצע המחצית הראשונה שעידן ירד והעידוד הפסיק, לא ראיתי מה הלך שם, מישהו אמר שהיו מכות..לא יודע..

לא חראם? למה ההתעקשות הזאת? הרי למשחקי חוץ באים אנשים שיושבים גם במערבי ובמזרחי. ותמיד זורקים "לכו תשבו טריבונה ימינה"..אבל זה לא ככה! הרי זה אפקט דומינו. אני אלך לשבת קצת בצד, אבל הגוש באמצע, אז אלה שלידי יצטרכו לעמוד ואז גם אני ובקיצור כולם.

וזה קצת חבל. לא יודע מה היה יכול להיות היום פיתרון (חוץ מלהוריד ת'דגל, אבל שוב, זה כאילו עושים דווקא) ולא יודע אם זה באמת נגרר היום למכות אבל בסוף זה יקרה.
יש שני יציעים מאחורי השער בבלומפילד, לא נראה לי שמי שהלך לזה שקרוב יותר לשער 8 סבל מהדגלים ומבחינת זווית למגרש זו אותה זווית בדיוק כמו איפה שהדגלים היו. אנשים שבאים למשחקי חוץ צריכים כבר להבין שאיפה שהארגון נמצא יהיו דגלים ואנשים יעמדו כל המשחק ולשבת במקום אחר. לא במושבה ולא בבלומפילד זו צריכה להיות בעיה, אפילו ברמלה הסתדרו. שיעשו את זה לא רק בשביל עצמם שהדגלים לא יפריעו, שיעשו את זה זה גם בשביל האחרים שרוצים לעודד עם הגוש וכל מיני אנשים תקועים שם באמצע מבלי להצטרף לאף שיר כמעט ורק צועקים "דגל דגל" פעם בכמה דקות.

לא היו מכות וגם לא ראיתי התעקשות של דווקא, הורידו חלק מהדגלים וחיפשו את נקודת האמצע. אבל כנראה מבחינת אלו שצועקים דגל דגל אין כזו.

שלח תגובה