מכבי חיפה- הפועל באר שבע, רביעי, 20:30, חצי גמר, סמי עופר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: מכבי חיפה- הפועל באר שבע, רביעי, 20:30, חצי גמר, סמי עופר

שליחה על ידי The red one »

Sir Alex Ferguson כתב: אם לשמור אז עד הסוף -

לבקוביץ'
אילוז (משחק פרידה בחצי הגמר, אין יותר טוב מזה), טאהה, אוחיון, תורג'מן
דן ביטון, אור חביבאן, ראדי, בראון, בן סהר
גדיר
בואנ'ה משה הגזמת.

לגבי רכבות של רכבת ישראל - בדרך כלל במשחקים בסמי עופר/ירושלים הם אכן נערכים לרכבת מיוחדת, אבל מכיוון שאלה רק אוהדי חיפה (שגרים שם) וב"ש (שיוצאת עבורם רכבת מיוחדת), הסיכוי שהם יוציאו רכבת דרומה משלהם קלוש. מה גם שאנחנו יומיים לפני המשחק והם עוד לא הודיעו כלום.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Sir Alex Ferguson כתב: אנחנו קבוצה עמוסה בתארים וגביעים שאנחנו יכולים להרשות עצמנו לוותר על השחקן הכי חשוב שלנו במעמד של חצי גמר גביע המדינה מול קבוצה שלא ניצחנו ב6 המשחקים האחרונים באיצטדיון שניצחנו בו רק פעם אחת מאז שנוסד?
הפסד בחצי גם יכול להרוס את המומנטום מהמשחק האחרון ולהכניס את המערכת ללחץ לקראת הישורת האחרונה בעונה.
והדגש הוא על הישורת האחרונה בעונה. לא נשאר לנו עוד 30 משחקים שצריך לחשוב על עומס וחלוקת דקות, נשאר לנו מעט מאוד משחקים ובהם אנחנו צריכים לסחוט כמה שיותר משחקני המפתח שלנו.
אם כבר מנוחה, אז אפשר כמו במשחק האחרון לעשות זאת אם נבטיח את הניצחון מוקדם, אז הייתי מוציא את כל שחקני המפתח, עד אז, צריך לעלות בהרכב הכי חזק שלנו עם השחקן הכי טוב שלנו ולהמשיך לעבר זכיה בגביע ועל הדרך גם ליצור מומנטום חיובי לקראת הישורת האחרונה בעונה.
שהשובר שיוויון שלי מסוגל לשחק 50-60 דקות בלחץ, אני מעדיף אותו במגרש בחלק השני של המשחק, זאת בהנחה
והמשחק יתפתח לבונקר שקשה לפצח. צריך להכיר בעובדה שבלי מליקסון אנחנו כמעט ולא מסוגלים לפרוץ בונקרים, בטח
לא כזה של רוני לוי. חיפה עייפה וכל הכוח של מליקסון יבוא לידי ביטוי בחלק השני של המשחק.
אם בכר יפתח איתו אני חושש שהוא ינסה ללכת בכל הכוח על גול בחלק הראשון של המשחק ולהיות חשוף בהגנה,
כי גם הוא מבין שעם מליקסון ובלעדיו זה שתי קבוצות שונות.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

maor20094 כתב:אסור לנו לוותר על הגביע,
תודה רבה למכבי חיפה על התיקו אתמול אבל מ 11 בערב אני רואה בהם יריבים שלי לגביע.

ראיתי אוהדים שלנו שאומרים נפתח רגליים וניתן להם את הגביע בגלל אתמול.
לא רוצה לחשוב מה קורה אם לא ניקח אליפות וניתן במתנה לחיפה את הגביע,
ניצא בידיים ריקות.
למה שנפתח רגליים? כאילו הם התאמצו אתמול בשבילנו? לא זכור לי שעשו לנו חיים קלים בטרנר, ולקחו גם לנו 2 נקודות חשובות. לבוא, לשחק כדורגל רגוע עם מליקסון, לנסות לרדת למחצית עם יתרון מבטיח ואז אפשר להוציא את מאור ולהעביר זמן עד למשחק נגד רעננה בראשון

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

פותח עם אותו הרכב, למעט שינוי אחד גאדיר במקום שהר.
גאדיר מאוד מאוד תזזיתי, המון תנועה, לוחץ. מגיע למצבים במעט דקות שהוא משחק. אם הוא פותח כחלוץ מרכזי במשחק כזה, הוא יכול לעשות המון בעיות להגנת חיפה.
הוא מספיק פיזי לשמור על הכדור נגד חבשי וקינן, והיציאה מהמקום ומהירות שלו היא בכלל לא בליגה של שניהם.
ההצבה שלו בהרכב גם יכולה להוות גורם הפתעה יוצא מן הכלל.

אבל באיזה הסרט ברדה לא חוזר להרכב?

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

בגדול סוארס היה סבבה לגמרי, אבל טההא היחיד שמסתדר יחסית עם פלט אז אני ממשיך עם לואי.

בכללי לשחק אחראי והגול יבוא, זה לא משחק ליגה שתיקו אחרי 90 דקות הוא אסון.

החסרון של ווליאנטה אמור להיות משמעותי.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

כולנו נהיה חכמים בדיעבד.
אין לנו תארים 40 שנה.
זה ממש לא מופרך שנישאר קרחים מכאן ומכאן.
אני שמח מאוד שזו לא החלטה שלי כי זה קל להגיד אבל צריך בסוף להחליט.
אני מת מפחד עליו. כל שחקן שרק מתקרב אליו מוריד לי שנה מהחיים. כאשר הוא הרים את הבן שלו בשבת אחרי המשחק צעקתי לו שיזהר.

אין לי דעה מוחלטת אבל אני לגמרי אבין אם בכר לא יפתח אתו.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

RedHell כתב:משחק שונה לגמריי ממה שראינו בטרנר, כאן אין לרוני לוי מה לשחק על נקודה הוא חייב לנצח כדי לעלות ועל כן חושב שטקטית יהיה לנו הרבה יותר קל ומשוחרר.
אני לא רואה אותם משחקים אחרת באופן משמעותי. ינסו לגנוב גול או להגיע להארכה ופנדלים.
אם יבואו לשחק פתוח - אדרבא, וולקם.

סמל אישי של משתמש
red bend

שליחה על ידי red bend »

הקף בעיגול את התשובה הנכונה

1.לפתוח עם מליקסון ולנסות להכריע איתו את המשחק כמה שאפשר מהר יותר.
2.לחשוב על מצב שנגרר להארכה ולשמור אותו
כמחליף למחצית השנייה ?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב: אנחנו קבוצה עמוסה בתארים וגביעים שאנחנו יכולים להרשות עצמנו לוותר על השחקן הכי חשוב שלנו במעמד של חצי גמר גביע המדינה מול קבוצה שלא ניצחנו ב6 המשחקים האחרונים באיצטדיון שניצחנו בו רק פעם אחת מאז שנוסד?
הפסד בחצי גם יכול להרוס את המומנטום מהמשחק האחרון ולהכניס את המערכת ללחץ לקראת הישורת האחרונה בעונה.
והדגש הוא על הישורת האחרונה בעונה. לא נשאר לנו עוד 30 משחקים שצריך לחשוב על עומס וחלוקת דקות, נשאר לנו מעט מאוד משחקים ובהם אנחנו צריכים לסחוט כמה שיותר משחקני המפתח שלנו.
אם כבר מנוחה, אז אפשר כמו במשחק האחרון לעשות זאת אם נבטיח את הניצחון מוקדם, אז הייתי מוציא את כל שחקני המפתח, עד אז, צריך לעלות בהרכב הכי חזק שלנו עם השחקן הכי טוב שלנו ולהמשיך לעבר זכיה בגביע ועל הדרך גם ליצור מומנטום חיובי לקראת הישורת האחרונה בעונה.
הפעם מוצא עצמי מסכים איתך ב-100%.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אם הוא בריא הוא צריך לשחק.
אי אפשר להתעסק במה יקרה מחצית שנייה ומכבי חיפה יהיו עייפים.
ואם הם יעלו בטירוף(מה שאני מניח שיקרה) ויהממו אותנו עם איזה 2:0 ? אז מה? נרדוף אחריהם?
הייתי אומר שזה אפילו סוג של זלזול לא לעלות בהרכב הכי חזק וכמו שאמרו כאן לפני אין לנו פרבילגיה כזאת.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

red bend כתב:הקף בעיגול את התשובה הנכונה

1.לפתוח עם מליקסון ולנסות להכריע איתו את המשחק כמה שאפשר מהר יותר.
2.לחשוב על מצב שנגרר להארכה ולשמור אותו
כמחליף למחצית השנייה ?
אם חיפה שוב ישחקו כמו בשבועיים האחרונים, אז גם עם מליקסון יהיה לא פשוט לפתוח את הבונקר.
אני הייתי שומר אותו כמה שרק אפשר על הספסל, כדי שלא חס וחלילה יקרה לו משהו ונאבד אותו למאבקי הליגה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

8red כתב: אם חיפה שוב ישחקו כמו בשבועיים האחרונים, אז גם עם מליקסון יהיה לא פשוט לפתוח את הבונקר.
אני הייתי שומר אותו כמה שרק אפשר על הספסל, כדי שלא חס וחלילה יקרה לו משהו ונאבד אותו למאבקי הליגה.
לא רואה שום סיבה הגיונית לעשות בונקר מוחלט במשחק גביע, הרי לא מדובר באיזה מעלות תרשיחא שרק רוצה לא להתבזות.
תיקו לא ייתן להם כלום.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

8red כתב: אם חיפה שוב ישחקו כמו בשבועיים האחרונים, אז גם עם מליקסון יהיה לא פשוט לפתוח את הבונקר.
במשחק גביע אין מה לשחק על תיקו

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ברור שלא משחקים על תיקו בגביע
השאלה אם הם יסתגרו בהגנה וישחקו על מתפרצות, או שישחקו פתוח כמו שסכנין שיחקה נגדנו?

הפועל ר"ג לקחה את גביע המדינה עם מתפרצות

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Noam98 כתב: לא רואה שום סיבה הגיונית לעשות בונקר מוחלט במשחק גביע, הרי לא מדובר באיזה מעלות תרשיחא שרק רוצה לא להתבזות.
תיקו לא ייתן להם כלום.
אף אחד לא בא לשחק על תיקו.
יש תכנית משחק ברורה, לנסות לעבור מחצית מבלי לספוג שערים ואז היריבה הפייבוטית מתחילה לצאת מהכלים, חושפת את ההגנה ואפשר להפתיע עם מתפרצות.
בדיוק מה שחיפה עשתה אתמול למכבי.

בגביע זה קצת שונה משתי סיבות.
הראשונה שאין לנו לחץ של זמן לנצח, והשנייה שחיפה אמורה להגיע עייפה והזמן ישחק לרעתה.

בקיצור, לגלות אחריות בהגנה ויהיה בסדר.

שלח תגובה