שיר הקונטרה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: שיר הקונטרה

שליחה על ידי dardasmiley »

RedHell כתב:אני רוצה שתבינו משהו, יש הרבה דברים שהם בין ארגונים לא קשור לקהל הרחב.
כמו הבאנר, הרימון ב11 וכן הלאה...

נכון חלק מהדברים לא יימצאו חן בעיניכם, חלק ייקראו לזה פרחחים, חלק יסלוד וחלק יתחבר ויתלהב אבל במהות הגדולה? זה לא קשור לקהלים הרחבים.

ככה גם השיר הזה, אף אחד לא מצפה עכשיו מאנשים לשיר אותו סטייל השתגעתי בגללה.
לא קשןר לקהל הרחב אל תשתמשו בשם של הקהל הרחב או בקבוצה. תקבעו איתם לפארק סיאטל ותריבו מכות או קללות עד פסח שנה הבאה.
ברגע שאתם שרים את זה ביציע של אוהדי הפועל ב"ש אתם עושים את זה בשמנו ולזה לא נסכים.

צאו מהסרט, אתם באי כוח של הקהל, אתם לא הקהל. אתם עושים עבודה נהדרת 99% מהזמן, אל תתנו לאחוז הבודד לצוף מעל. אין דבר כזה לא קשור לקהלים הרחבים. אתם מייצגי הפועל ב"ש לטוב ולרע. כל פעולה שלכם, כל אמירה שלכם וכל שיר שלכם נעשה בשם אוהדי הפועל בש.

רוצה באופן פרטי? תוריד החולצה של הארגון, צא מהאצטדיון ותעשה מה שאתה רוצה. מצידי תתלה תמונה של אבי נימני מעל המיטה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dardasmiley כתב:
לא קשןר לקהל הרחב אל תשתמשו בשם של הקהל הרחב או בקבוצה. תקבעו איתם לפארק סיאטל ותריבו מכות או קללות עד פסח שנה הבאה.
ברגע שאתם שרים את זה ביציע של אוהדי הפועל ב"ש אתם עושים את זה בשמנו ולזה לא נסכים.

צאו מהסרט, אתם באי כוח של הקהל, אתם לא הקהל. אתם עושים עבודה נהדרת 99% מהזמן, אל תתנו לאחוז הבודד לצוף מעל. אין דבר כזה לא קשור לקהלים הרחבים. אתם מייצגי הפועל ב"ש לטוב ולרע. כל פעולה שלכם, כל אמירה שלכם וכל שיר שלכם נעשה בשם אוהדי הפועל בש.

רוצה באופן פרטי? תוריד החולצה של הארגון, צא מהאצטדיון ותעשה מה שאתה רוצה. מצידי תתלה תמונה של אבי נימני מעל המיטה.
+1

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

dardasmiley כתב:

מדהים אחי,תודה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

gilcohen כתב:נפגעת? אז קח פנדל.
כולה שיר (שנגנז בזמן אמת, אבל למי אכפת) עקיצה לפנאטיקס.
אף אחד לא פרסם אותו, אף אחד לא הכריח את הקהל ללמוד אותו, אף אחד לא ביקש שתשיר.

כמו שאנחנו "גמלים" - ככה הם "גרמנים".
אף אחד לא שר מכבי נאצים ולא שום דבר שקשור לשואה..

גרמני זה לא נאצי.
אין גבול שלי להערכה כלפייך גיל.
לדעתי הפעם אתה טועה בגדול.

להגיד שגרמנים=גמלים זו התממות בטח שברקע יש את הפועל תל אביב והדרך שלה לתפעל את המושג "גרמנים"
חסרות דרכים אחרות לעקוץ אותם ?

אני מבין שיש לכם סצנה שאתם רוצים להביא אותה לידי ביטוי גם במגרש אבל דווקא בגלל שאני מכיר אישית את חלקכם אני בטוח שאתם מבינים מדוע זה כואב ופוגע בבטן לאוהדים אחרים שהולכים אתכם כתף אל כתף לכל מקום. לשמחתי או לצערי במגרשי הספורט בישראל הקנטת מכבי תל אביב כ"גרמנים" מתפרשת באופן ברור מאוד.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפעם אני מסכים לגבי העניין למרות שזו ממש לא הייתה הכוונה וגם אני השתתפתי בשירה.
עצם זה שהדבר נתפש כאיזכור שואה מבטלת את המטרה האמיתית של השיר המדובר שכל כולה היא לעקוץ את הקהל של מכבי ותו לא

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

מכבי לא גרמנים ולא נעליים
פרו ישראלים מובהקים
המצאה של הפועל תל אביב וילדים שנגררים
מכבי שנואים, שחצנית יהירים וכו וכו
לשייך אותם לגרמנים זה זילות השואה ויותר מזה פשוט רחוק מהמציאות

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

RedHell כתב:
כמו שנוכחת לדעת לא קיים תחת הדף של הארגון, אף אחד לא חף מביקורת גם לא הארגון.

חשוב שתבינו שהארגון לא בא לרצות את מגוון הדעות והמחשבות בקרב הקהל הבאר שבעי, הוא חושב קודם כל על טובת הפועל כל השאר פשוט לא מעניין.
א. שיר מיותר
ב. אני מסתייג מהאמירה שהארגון חושב קודם כל על טובת הפועל. קודם כל תחליט מיהו הארגון. כל מי שחבר בו או רק עידן ואנשי הגדר או מי שיש לו חולצה וכרטיס חבר או יושבי הדרומי או ווטאבר. כשהדליקו אבוקות נגד מכבי בבית נטען פה למיטב זכרוני ע"י אורן שזה לא היה ה"ארגון". אלו היו אוהדים שעשו זאת באופן פרטי והם, אולי, חברי הארגון ואולי לא.
הארגון חושב קודם כל על טובת הפועל כמו שהוא רואה את טובת הפועל ובחלק לא מבוטל של המקרים הוא רואה בעיקר את עצמו ואת הסצנה שהוא חי בה. כמו בסיפור האבוקות נגד מכבי * 2, הרימון האדום בשער 11, הנער שסחב לאוהדי מכבי את השלט במשחק האחרון, ואולי גם הפרחחים שהרביצו לאוהדי בני יהודה וגנבו להם אמצעי עידוד כלשהו. אלונה חשבה שאחד מהמעשים האלו זה לטובת הפועל? ברדה חשב ככה? ברגמן חשב ככה? עידן חשב שזה ככה?
איך זה לטובת הפועל לשיר מכבי רייכסטאג או וורמאכט או זונדר קומנדו או אומשלאג פלאץ?

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

dardasmiley כתב:

אנחנו לא משתמשים בשם של הקבוצה בטח לא בשם של הקהל.
לא זכור לי שכשיש מכות כמו שאתה טוען מישהו ביקש ממך או מהאחרים כאן להתערב.

אתה טוען שאנחנו עושים את זה ביציעי הפועל באר שבע ולא תסכים? סלח לי אחי אבל לא זכור לי שביקשנו ממך רשות.
בנוסף לכך אני מבין שלקלל את השחקנים שלך, לשרוק להם בוז, לזרוק דברים למגרש ועוד מגוון דברים זה אתה כן מרשה, אחרת מה ההסבר לכך שזה קורה במגרש כל הזמן?

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אריאל2 כתב: א. שיר מיותר
ב. אני מסתייג מהאמירה שהארגון חושב קודם כל על טובת הפועל. קודם כל תחליט מיהו הארגון. כל מי שחבר בו או רק עידן ואנשי הגדר או מי שיש לו חולצה וכרטיס חבר או יושבי הדרומי או ווטאבר. כשהדליקו אבוקות נגד מכבי בבית נטען פה למיטב זכרוני ע"י אורן שזה לא היה ה"ארגון". אלו היו אוהדים שעשו זאת באופן פרטי והם, אולי, חברי הארגון ואולי לא.
הארגון חושב קודם כל על טובת הפועל כמו שהוא רואה את טובת הפועל ובחלק לא מבוטל של המקרים הוא רואה בעיקר את עצמו ואת הסצנה שהוא חי בה. כמו בסיפור האבוקות נגד מכבי * 2, הרימון האדום בשער 11, הנער שסחב לאוהדי מכבי את השלט במשחק האחרון, ואולי גם הפרחחים שהרביצו לאוהדי בני יהודה וגנבו להם אמצעי עידוד כלשהו. אלונה חשבה שאחד מהמעשים האלו זה לטובת הפועל? ברדה חשב ככה? ברגמן חשב ככה? עידן חשב שזה ככה?
איך זה לטובת הפועל לשיר מכבי רייכסטאג או וורמאכט או זונדר קומנדו או אומשלאג פלאץ?
הארגון זה כל האנשים שבו.
בטח כיף איתך רצח במסיבות הא אחי?

ד"א החלק שהדגשת- אתה חושב שאתה יכול טוב יותר? יאללה אח קח את המושכות ולך על זה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dardasmiley כתב:

סיכמת יפה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

RedHell כתב:
זה קצת צבוע להגיד שהוא אמור לייצג אותך, הרי כשיש תפאורות יפות כולם מהללים ושיש מוטיבים של אולטראס (וכן חברים גם אם לא נעים לשמוע זה הרעיון תרבות אולטראס) שבתוכה יהיו גם אבוקות ועוד דברים אנשים ךה ייצאו על הארגון כמה שהוא אשם ולא אחראי ועוד שלל דברים שיצאו מכאן.

עם כל הכבוד שי לא ראיתי שום מקום שהארגון פרסם את השיר, לא הפיץ אותו ולא ביקש מאנשים ללמוד הוא רץ רק בארגון כעקיצה לפאנטיקס.

תפסיקו לנפח כל דבר למשהו שהוא לא.
אני חושב שאתה מפספס פה משהו, רוב הקהל הרחב גאה מאוד באירגון. הוא גאה שיש ארגון כזה להפועל באר שבע.
דווקא הקהל הרחב של מכבי תל אביב לדוגמא מתבייש בפאנטיקס בגלל שהוא מייצג רק את עצמו ולא שם על אף אחד.
האירגון שלכם נתפס כאירגון שמייצג את מה שטוב ומאפשר גם למי שלא בסצנה להרגיש להיות שייך.
זכותכם לעשות מה שאתם רוצים אבל אתם לוקחים סיכון שתאבדו תמיכה של רבים.
אני כמעט בטוח שזו לא המטרה שלכם.

אני חוזר - אתם עושים דברים נפלאים. אני מרשה לעצמי להעיר לכם רק בגלל שיש לי את ההרגשה שאכפת לכם מה שאני חושב (כלומר האוהד ה"רגיל")

תבוא ותגיד לי שלא סופרים אותי, סבבה. לפחות אדע את מקומי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

RedHell כתב:
הארגון זה כל האנשים שבו.
בטח כיף איתך רצח במסיבות הא אחי?

ד"א החלק שהדגשת- אתה חושב שאתה יכול טוב יותר? יאללה אח קח את המושכות ולך על זה.
אם הארגון זה כל האנשים שבו אז פעם הבאה שאחד האנשים שבו מדליק אבוקה באמצע היציע אל תנסו לרחוץ בניקיון כפיכם ותגידו שזה לא הארגון אלא אנשים בודדים. תעמדו כמו גברים מול אלונה ותגידו שאחד מחברי הארגון הדליק אבוקה למרות שהיא ביקשה את ההיפך הגמור. אם נקבל רדיוס תגידו שבגלל הארגון קיבלנו רדיוס.
אני אתעלם מהמשפט השני. אם יש לך תשובה עניינית לדברים שכתבתי במקום לדון בחיי האישיים אתה מוזמן לענות.
אני לא יודע אם אני יכול טוב יותר (טוב יותר מה?). בצורה שבה אני רואה את טובת הפועל ולפיה אני נוהג אין אבוקות ולא גונבים שלטים ומכבדים את בקשת הבעלים וגם לא מרססים על כל קיר פנוי אולטרסאוט. אני הולך לכל משחק שאני יכול כבר שנים. אולי לפני שנולדת. תמיד תומך בקבוצה. לא מקלל את השחקנים שלנו, לא שורק להם בוז, לא מתפרע.
נ.ב.
במסכת אבות אומר שמעיה "שנא את הרבנות". אם יש לך קצת זמן פנוי תנסה לחקור קצת ולהבין למה הוא אמר את זה ואיך זה קשור אליך.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

גדי כתב:ערב יום השואה היום.
אפשר לעשות חשבון נפש מבלי לחשוב שזה בה ממקום של "מחפשים את הרע"

יש פה אין סוף פירגון לאירגון.
מותר ורצוי בהחלט להעביר ביקורת.
לא חייבים לחכות אחרים - להיפך זה רק מוריד מכבודנו ויש לנו הרבה מאוד כבוד מהרבה מאוד גורמים שפויים במדינה.
מה קשה להבין שאיזכור כל קונוטציה לגרמנים לא בא טוב לאנשים ?
מחזק! ומותר להגיד את זה בקול רם לא רוצים ולא מתיימרים להפוך להפועל תל אביב.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

גדי כתב:
אין גבול שלי להערכה כלפייך גיל.
לדעתי הפעם אתה טועה בגדול.

להגיד שגרמנים=גמלים זו התממות בטח שברקע יש את הפועל תל אביב והדרך שלה לתפעל את המושג "גרמנים"
חסרות דרכים אחרות לעקוץ אותם ?

אני מבין שיש לכם סצנה שאתם רוצים להביא אותה לידי ביטוי גם במגרש אבל דווקא בגלל שאני מכיר אישית את חלקכם אני בטוח שאתם מבינים מדוע זה כואב ופוגע בבטן לאוהדים אחרים שהולכים אתכם כתף אל כתף לכל מקום. לשמחתי או לצערי במגרשי הספורט בישראל הקנטת מכבי תל אביב כ"גרמנים" מתפרשת באופן ברור מאוד.

בדיוק בגלל שאתה מכיר אותי אתה בטח יודע כמה אכפת לי מ"הקהל הרגיל" , כמה אני אישית רחוק מלהיות "אולטראס" , כמה שאני לא אוהב לבוא בשחור וכו'.
כמה שאני בכלל לא כמו שאדון טוטי המקסים אמר "אני ואפסי עוד" .

במגרשי הכדורגל יש דברים שהם מעבר. כמו שהקללות לצערי לא יעלמו מהמגרשים..וכן, גם חלק מהדברים האלה(אם נראה או לא נרצה).
רייכסטאג...בסך הכל היה מבנה של הפרלמנט הגרמני..זה כל הקשר לשיר(כמו שהם שרים על גמל ועל לתת לנו למות במדבר לצורך העניין) ..אף אחד לא שר פה על נאצים. (ולא ממש אכפת לי מה אדון טוטי חושב על זה..מי שמחפש בקטנות כנראה שגם ימצא תמיד מה לומר)

ועוד דבר קטן לסוף,רשמת קודם שהאזכור של הגרמנים לא בא בטוב לאנשים...מכבד את זה. גם הארגון מכבד את זה ולכן הפסיקו לשיר את הבית הזה תוך דקה וחצי. חבל שאת זה אדון טוטי לא הזכיר.

המשך יום נעים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

gilcohen כתב:

בדיוק בגלל שאתה מכיר אותי אתה בטח יודע כמה אכפת לי מ"הקהל הרגיל" , כמה אני אישית רחוק מלהיות "אולטראס" , כמה שאני לא אוהב לבוא בשחור וכו'.
כמה שאני בכלל לא כמו שאדון טוטי המקסים אמר "אני ואפסי עוד" .

במגרשי הכדורגל יש דברים שהם מעבר. כמו שהקללות לצערי לא יעלמו מהמגרשים..וכן, גם חלק מהדברים האלה(אם נראה או לא נרצה).
רייכסטאג...בסך הכל היה מבנה של הפרלמנט הגרמני..זה כל הקשר לשיר(כמו שהם שרים על גמל ועל לתת לנו למות במדבר לצורך העניין) ..אף אחד לא שר פה על נאצים. (ולא ממש אכפת לי מה אדון טוטי חושב על זה..מי שמחפש בקטנות כנראה שגם ימצא תמיד מה לומר)

ועוד דבר קטן לסוף,רשמת קודם שהאזכור של הגרמנים לא בא בטוב לאנשים...מכבד את זה. גם הארגון מכבד את זה ולכן הפסיקו לשיר את הבית הזה תוך דקה וחצי. חבל שאת זה אדון טוטי לא הזכיר.

המשך יום נעים.
לא התכוונתי לפגוע ואין לי שום כוונה להוריד מפועלך.
התגובה, "נעלבת, קח פנדל?", לא במקום. היא גררה אנטגוניזם.
קבל את התנצלותי וח"ח על העבודה.

קוראים לי שי, אגב, נעים מאוד.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה