כרטיסים לסמי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: כרטיסים לסמי

שליחה על ידי yakar »

ReDo כתב:טמטום צרוף של הנהלת מכבי חיפה.

במקום לתת לנו 6000- 7000 כרטיסים הם יקבלו את אותה כמות קהל רק מעורבבת בתוך היציעים שלהם.

לא מאמין שיהיו באצטדיון יותר מ20K חיפאים.
ואולי זה הפוך? חיפה לא נתנה כרטיסים נוספים בגלל הסתערות של הקהל שלנו על הכרטיסים שלהם?

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

yakar כתב:
ואולי זה הפוך? חיפה לא נתנה כרטיסים נוספים בגלל הסתערות של הקהל שלנו על הכרטיסים שלהם?

נקודה מעניינת.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לפי מה שאני צופה יהיו לפחות אלפיים שלוש אצלהם ביציע,אני חושש שאין לי כרטיס למשחק ,זה שי !!
תמונה

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

לפי מה שהבנתי מאנשים שכבר משכו את הכרטיסים על הכרטיס רשום יציע J-K
אם אני לא טועה בסמי עופר יציע האורחים הוא K בלבד.
יש מצב שהם הקצו לנו גם את J?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

לגבי J יש 2 אופציות:
או שהקצו לנו (אם אני לא טועה קראתי שהקצו לנו עוד 1,500 או 500 אז יכול להיות שזה שזה)
או שהכרטיסים הודפסו לפני שהסתערנו על הכרטיסים שלהם ואז אמרו נשים את זה לכל מקרה, ואם לא נפתח בסוף את J אז את כל מי שיגיע לJ נפנה לK ורק אנשים עם כרטיס לJ בלבד ייכנסו.

אני גם בטוח שחיפה לא הקצו לנו יותר כי האוהדים שלנו הסתערו להם על הכרטיסים. מבחינתם המגרש כמעט סולד אאוט, הרבה הכרטיסים נמכרו אלינו.

ובנושא אחר - כשמגיעה מילה טובה צריכים להגיד אותה. עמדתי כעת שעה וחצי בתור בשפע, תור מופתי לגמריי, התנהלות מעולה של שפע.
הם יצרו עם ברזלים תור מרווח ומסודר שמנע מאנשים להדחס ולהחנק אבל כן שמר על סדר.
בסוף התור עמד סדרן שניווט כל אחד לאיזו קופה ללכת, 6 הקופות הפעילות עבדו.
בקופות עצמן היה אחראי מטעם שפע, ולא כמו שבדר"כ קורה, אם יש בעיות צריכים להרים טלפון למשרדים ועד שהם עונים וכאלה, פה הם פתרו הכל במקום.
והכי חשוב - היו כ70 איש שעמדו בתור גם אחרי 23:00, הם לא סגרו את התריסים בפנים, והמשיכו לתת שירות עד האחרון שהגיע. בשלב מסויים הציבו מאבטח בתחילת התור שסגר אותו ואמר למי שבא שכבר אין מה להכנס, אבל זה היה סביבות 23:20. גם מי שהגיע נגיד ב23:15 נכנס לתור וקיבל את הכרטיס היום.

מי שמגיע מחר - חבר'ה תקפידו שיש לכם את כל המסמכים הדרושים. ייפוי כוח, תעודת זהות ומנוי. לא נותנים לרכוש בלי זה, תחסכו מעצמכם את עוגמת הנפש הזאת. ולא בוואטסאפ או משהו כזה - מודפס במידה והתעודות לא אצלכם ביד.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

שפע באמת עובדים טוב, אך עדיף אם יעבדו על אפשרות להדפסה ביתית או יכולת להקים מספר רב של קופות במועדים הרלוונטיים כמו היום.
לעמוד שעתיים בתור זה פשוט יותר מדי.

היום נניח היו צריכים להפריד בין מי שכבר הזמין באינטרנט ורק בא למשוך את הכרטיסים, לבין מי שבא לשלם במקום.
אפילו מכונה אוטומטית למי שכבר הזמין באמצעות קוד הרכישה יכול להיות פתרון מועיל שיקצר את התורות הארוכים.

וברור שגם האוהדים אשמים.
אני וזה שבא מלפני, יחד תוך פחות מחמש דקות היינו עם כרטיס ביד.
זו שהייתה לפני שנינו לקחה זמן של לפחות 10 דקות עד שהציגה את כל מה שדרוש.
פשוט מרגיז.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אני הגעתי עם ידידה, נכנסנו לתור ביחד בקופות שונות. לפנייה היו 4 אנשים, לפניי היו 2. היא יצאה 5 דקות לפניי.

2 החבר'ה שהיו לפניי כל אחד הסתבך עם המסמכים. "אבל יש פה תעודת זהות ומנוי שלו למה צריך ייפוי כוח" .. כל כך קשה לאנשים לקרוא באינטרנט את התחנונים גם של שפע, גם של הקבוצה, אפילו בוסרמיליה, להגיע עם כ-ל התעודות, הכל הכל. מה זה כל כך קשה לאנשים לסחוב עוד דף?! זה הורג אותי.

בגלל זה גם הדגשתי פה. מי שקורא את זה ואומר "נהה יהיה בסדר אם אני לא אביא ייפוי כוח"..תרשמו על דף עם הכתב יד שלכם ותחתמו בשם של בעל המנוי זה לא קניית דירה רבאק..

לגבי עניין התורים - יצא מצב כזה בגלל עצמאות, זיכרון ומועד המשחק המוקדם, שיש לשפע 11-12 שעות לחלק את כל הכרטיסים. אז זה דיי ברור שבכל שעה נתונה יהיה תורים של בין שעה לשעתיים ואפילו מחר אולי יותר בשעות שכולם יבואו (10-12/3 כזה). מכונה אואומטית והכל אני חושב שזאת השקעה גדולה מדיי ולא משתלמת עבורם בשביל משחק אחד בלבד.

בסך הכל לעמוד שעה וחצי בתור מרווח ומסודר בלי דחיפות, בלאגנים, מוסיקה מהעמדה של הארגון, לדבר עם אנשים וכאלה זה היה סבבה. מחר אני מניח שזה יהיה מעיק יותר כי יהיה חם.

תמיד אפשר לשפר. אבל ביחס לדברים אחרים שהיו העונה, שלא לדבר על מה שקרה בעבר (האמ..גמר גביע..האמ) - זה ניהול נהדר ורואים שמופקים לקחים.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

מי שיש לו קוד רכישה שפשוט ירכוש את הכרטיס באינטרנט ויאסוף אותו בסמי. כך תמנעו מעצמכם בזבוז זמן מיותר.
אני מבין שאנשים חוששים ורוצים את הכרטיס ביד אבל מנסיון אני אומר לכם שאין אם זה שום בעיה.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

delta7 כתב: לדעתי גם אם היו נותנים 6,000-7,000 כרטיסים היו עדיין רבים בתוך היציעים של חיפה.

נכון.
ReDo כתב:טמטום צרוף של הנהלת מכבי חיפה.

במקום לתת לנו 6000- 7000 כרטיסים הם יקבלו את אותה כמות קהל רק מעורבבת בתוך היציעים שלהם.

לא מאמין שיהיו באצטדיון יותר מ20K חיפאים.

הם שווים בשקט 25K למשחק הזה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ערן כתב:מי שיש לו קוד רכישה שפשוט ירכוש את הכרטיס באינטרנט ויאסוף אותו בסמי. כך תמנעו מעצמכם בזבוז זמן מיותר.
אני מבין שאנשים חוששים ורוצים את הכרטיס ביד אבל מנסיון אני אומר לכם שאין אם זה שום בעיה.
מסכים, זה מה שאני עושה כל השנה ועובד חלק. לא מבין את ההתעקשות על להגיע פיזית.

בנושא אחר, קנינו 6 חבר'ה לדרומי, שער 125, לדעתכם יש טעם להגיע באדום או שנבוא נייטרלים?

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אני מכיר 4 משפחות שנסעו לעשות שבת בבית מלון בחיפה לקראת המשחק... אני בטוח שיש עוד המון

איזו התרגשות אלוהים !

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

ערן כתב:מי שיש לו קוד רכישה שפשוט ירכוש את הכרטיס באינטרנט ויאסוף אותו בסמי. כך תמנעו מעצמכם בזבוז זמן מיותר.
הלוואי.
זכיתי ולא שלחו לי SMS, ובשפע אין עם מי לדבר עכשיו.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

אנחנו קנינו באינטרנט ופשוט הלכנו היום לשפע כשהיה פיות תור ורק אספנו את זה, בלי להתעכב

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

dardasmiley כתב:

בנושא אחר, קנינו 6 חבר'ה לדרומי, שער 125, לדעתכם יש טעם להגיע באדום או שנבוא נייטרלים?
עדיף נייטרלי, במקומכם לא הייתי מסתכן

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

dardasmiley כתב:

גם אני ב125. מתלבט לגבי הצבע
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה