מה שלמדנו ומה שלא...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

מה שלמדנו ומה שלא...

שליחה על ידי crazyred »

הנה העונה חלפה לה. המשחק האחרון של גיא לוי כמאמן הפועל באר שבע (לפחות לזמן הקרוב), עבר לו, וייתכן שהוא יהיה המשחק האחרון של עוד מספר שחקנים בקבוצה.

השאלה היא מה למדנו בעונה הזו שכל כולה הייתה על ה"דרך"? במה השתינינו, ולטובה? לאיפה התקדמנו, ולאו דווקא במישור המיקצועי. יותר במישור הניהולי וכיוב'?

ולהיפך? מה לא למדנו? מה עוד עלינו ללמוד, בדיוק באותו מישור? איזה פאשלות חזרו על עצמם?
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
הגיהנום מהדרום2

Re: מה שלמדנו ומה שלא...

שליחה על ידי הגיהנום מהדרום2 »

לדעתי האישית, מי שעבר הכי הרבה העונה זה הקהל. למרות כל מה שקרה, אני חושב שרק הקהל יכול להרוויח הכי הרבה מהעונה הזו אחרי כל מה שהוא עבר, ולבוא רק יותר מחושלים, עוצמתיים, ובכמויות גדולות יותר לעונה הבאה!

בפן המקצועי אני לא רוצה להביע את דעתי מכיוון שמה שגיא לוי הציג בתחילת העונה על דרך וכל הבולשיט שלו, מסתכם בכאפס תוצאות בסוף העונה. כי תאכלס, לא ראיתי שום דרך בעונת 08/09 בהפועל באר-שבע.
תמונה
Youll never walk alone, Hapoel Beer Sheva

סמל אישי של משתמש
רווית (:

Re: מה שלמדנו ומה שלא...

שליחה על ידי רווית (: »

הגיהנום מהדרום2 כתב:לדעתי האישית, מי שעבר הכי הרבה העונה זה הקהל. למרות כל מה שקרה, אני חושב שרק הקהל יכול להרוויח הכי הרבה מהעונה הזו אחרי כל מה שהוא עבר, ולבוא רק יותר מחושלים, עוצמתיים, ובכמויות גדולות יותר לעונה הבאה!

בפן המקצועי אני לא רוצה להביע את דעתי מכיוון שמה שגיא לוי הציג בתחילת העונה על דרך וכל הבולשיט שלו, מסתכם בכאפס תוצאות בסוף העונה. כי תאכלס, לא ראיתי שום דרך בעונת 08/09 בהפועל באר-שבע.
מסכימה לגמרי, נמכר כאן הרבה והמון בולשיט.
לפי דעתי יש משהו שחייב להתחזק בקבוצה- האחריות, הנשמה, המלחמה.
זה פשוט חסר !
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

שלח תגובה