משפחת בוזגלו חברה בע''מ

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: משפחת בוזגלו חברה בע''מ

שליחה על ידי זה שי ! »

eitam כתב:קראתי עד עכשיו את התגובות, עוד לפני שראיתי את הראיון ומה אגיד?
אנשים פשוט לא מסוגלים לראות את האמצע. יש שנפגעים מיד ומוכנים לזרוק ולשכוח את מה שעשה בעבורנו בשלוש שנים האחרונות, אלה בדר"כ עם אגו בגודל של זה של מאור, ויש את אלה שבגלל שזה מאור או בגלל שאסור לחזק את מכבי יהיו מוכנים לאכול הכל ולבקש גם תוספת. יש גם אמצע! מאור שחקו מצויין שנקלע לתקופות פחות טובות בשנה האחרונה, נתן לנו המון!! (וקיבל גם לא פחות), אני אוהב אותו, זוכר לו את שעשה עבורנו וגם אמשיך לזכור. לא כועס עליו בעקבות הראיון. אני כן מאוכזב, מאוכזב מזה שהשחקן מסתכל על טובתו המקצועית/ כלכלית/ מעמדית לפני טובת הקבוצה. בתוך תוכי קיוויתי שהוא ירגיש וידבר כמו מליקסון למשל, נאיביות נטו.. בשבוע האחרון התרגלנו לשחקנים כמו ברדה ומליקסון ושכחנו שבעצם רוב (99.9%) השחקנים יתנהגו כמו בוזגלו. התברכנו בשני מנהיגים כאלו וזה לא אומר שהנוכחות של בוזגלו בבאר שבע היא אינה ברכה גם כן.
מה הלאה?? אלונה צריכה להזמין את מאור ולהבהיר לו שהוא רצוי מאוד בקבוצה וחשוב לה. אם רצונו לעזוב, נאפשר לו עם כל הצער בתנאים הכספיים שתקבע, אם רצונו האמיתי להמשיך עליו להתנצל ולהתיישר לפי קו המאמן והמערכת ללא כל תנאים או אמירות בעיקר מצד יעקב.
אני מקווה שמאור יישאר, אבל חשוב יותר שהמערכת תישאר שקטה ומקצועית כפי שהייתה עד כה.
ההודעה הכי חכמה שהיתה בפורום בשנה האחרונה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

קראתי פה את הכל לפני שצפיתי בכתבה, את האמת ציפיתי לטירוף בכתבה, לדעתי קצת הגזמתם פה, היו לו מעט הגזמות כמו הציפייה שהמועדון יגבה אותו, לא בדיוק הבנתי על מה..
אבל חוץ מזה הןא דווקא דיבר בצורה יפה והראה שהוא כן רוצה להישאר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מצטער להגיד אבל הוא מפונק, הוא רוצה חיבוק?
הוא חושב שבכר לא רוצה אותו WTF?
נו באמת...
ברק בכר רוצה אותו אחרת אלונה לא הייתה אומרת שבוזגלו נשאר פה עונה הבאה.
מה הבעיה שלו לעזאזל?
לא פלא שאלישע הוא המאמן האהוב עליו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Red Temple
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Temple »

״מליון יורו תג מחיר של בוזגלו״
לא נראלי שהוא הולך לאנשהו

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

לאחר הצפייה בראיון אני חושב שבוזגלו פשוט בכיין.

במשחק העונה הוא לא שיחק, אבל מה לעשות שהיינו חייבים תיקו במשחק הזה ובוזגלו פשוט לא עושה הגנה? אז שיבוא בטענות לעצמו ויתחיל להשקיע כמו ברדה שבדקה ה-90 מתאבד על המגרש כמו שחקן נוער שמשחק משחק ראשון בבוגרים.

העונה הזאת לא הייתה עונת שיא של מאור, בנוסף היה לו בקבוצה שחקנים כמו וואקמה ומליקסון שהיו בכושר מצוין. לדעתי מאור פשוט לא יכול להיות "עוד שחקן" הוא חייב להיות הכוכב של הקבוצה.

ואם יש מישהו שאם היה בוכה הייתי מקבל את זה, זה רק וובה בראון שהיה חייב לקבל עוד דקות על חשבון ראדי בפלייאוף.
נערך לאחרונה על ידי zahipan ב 27 מאי 2016, 09:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

ממש לא חושב שמאור יכול להשאר אחרי הראיון.
התחרות על ההרכב לא תהיה פשוטה בעונה הבאה, ולמרות שאני חושב שהוא יכול להתמודד בצורה ראויה עם השחקנים האחרים בסגל, אני לא חושב שהאופי שלו מאפשר לו.
דעתי האישית היא שהוא מצטייר כילד קטן ובכיין. כאשר הוא לא היה בהרכב זה היה מסיבות מקצועיות נטו. אני לא חושב שהיה אוהד אחד של הקבוצה שחשב שמגיע לו לשחק לפני טוני ומליקסון. הם היו בכושר יותר טוב ממנו בישורת האחרונה של העונה.
נכון שבשנתיים האחרונות הוא היה השחקן מספר אחד שלנו אבל ההרכב לא נקבע לפי זה.
אנחנו חייבים להחתים שחקן אגף שיכול לתת מספרים כמו של בוזגלו. השחקן היחידי שתואם לכך הוא אצילי שהוא גם לדעתי הישראלי הבכיר בשוק. הייתי עושה הכל בשביל להביא אותו ופשוט אסור שהוא ינחת במכבי.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

Red Temple כתב:״מליון יורו תג מחיר של בוזגלו״
לא נראלי שהוא הולך לאנשהו
תלוי איך מסתכלים על זה, תזכור שזה כמה שעלה בן פאקינג רייכרט לכבירי.

סמל אישי של משתמש
Red Temple

Noam98 כתב: תלוי איך מסתכלים על זה, תזכור שזה כמה שעלה בן פאקינג רייכרט לכבירי.
כבירי טמבל הוא קנה אותו בשביל עיקרון

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אסי, דגים כתב:בוזגלו בחיים לא יעבור לבית״ר, אז תשכחו מטרייד עם אצילי. השכר של בוזגלו זה כמעט 320 אלף. מכירים את הבדיחה שילד תימני אמר לאבא שלו ׳אבא תשאיר לי 200 שקל׳ ואבא שלו ענה לו ׳לא מכיר שיר כזה׳? אז אלי טביב.
אתה לא קונה טרייד עם אצילי + השלמת שכר שלנו לבוזגלו לשנה אחת?

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

yedidel כתב:
אתה לא קונה טרייד עם אצילי + השלמת שכר שלנו לבוזגלו לשנה אחת?
מעדיף לנתב שכר לזר טוב מאשר לשלם משכורת לשחקן של קבוצה אחרת, גם במחיר אצילי.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הבעיה היחידה עם אצילי היא שהוא משחק עם רגל הפוכה בדיוק כמו טוני בצד השני.
מול הבונקרים שאנחנו מתמודדים איתם זה יכול לגרום לצפיפות, אלא אם יהיו לנו מגנים תוקפים.

היתרון של בוזגלו שהוא שחקן קו מובהק שיכול לעשות כניסות לאמצע אבל גם לרווח ולמתוח את המשחק לכיוון ימין.
היחיד שתואם את הסגנון שלו הוא מוגרבי, אבל הרמה לא אותה רמה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:הבעיה היחידה עם אצילי היא שהוא משחק עם רגל הפוכה בדיוק כמו טוני בצד השני.
מול הבונקרים שאנחנו מתמודדים איתם זה יכול לגרום לצפיפות, אלא אם יהיו לנו מגנים תוקפים.

היתרון של בוזגלו שהוא שחקן קו מובהק שיכול לעשות כניסות לאמצע אבל גם לרווח ולמתוח את המשחק לכיוון ימין.
היחיד שתואם את הסגנון שלו הוא מוגרבי, אבל הרמה לא אותה רמה.
מוגרבי ברמה מתאימה לדעתי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
matanred

שליחה על ידי matanred »

eitam כתב:קראתי עד עכשיו את התגובות, עוד לפני שראיתי את הראיון ומה אגיד?
אנשים פשוט לא מסוגלים לראות את האמצע. יש שנפגעים מיד ומוכנים לזרוק ולשכוח את מה שעשה בעבורנו בשלוש שנים האחרונות, אלה בדר"כ עם אגו בגודל של זה של מאור, ויש את אלה שבגלל שזה מאור או בגלל שאסור לחזק את מכבי יהיו מוכנים לאכול הכל ולבקש גם תוספת. יש גם אמצע! מאור שחקו מצויין שנקלע לתקופות פחות טובות בשנה האחרונה, נתן לנו המון!! (וקיבל גם לא פחות), אני אוהב אותו, זוכר לו את שעשה עבורנו וגם אמשיך לזכור. לא כועס עליו בעקבות הראיון. אני כן מאוכזב, מאוכזב מזה שהשחקן מסתכל על טובתו המקצועית/ כלכלית/ מעמדית לפני טובת הקבוצה. בתוך תוכי קיוויתי שהוא ירגיש וידבר כמו מליקסון למשל, נאיביות נטו.. בשבוע האחרון התרגלנו לשחקנים כמו ברדה ומליקסון ושכחנו שבעצם רוב (99.9%) השחקנים יתנהגו כמו בוזגלו. התברכנו בשני מנהיגים כאלו וזה לא אומר שהנוכחות של בוזגלו בבאר שבע היא אינה ברכה גם כן.
מה הלאה?? אלונה צריכה להזמין את מאור ולהבהיר לו שהוא רצוי מאוד בקבוצה וחשוב לה. אם רצונו לעזוב, נאפשר לו עם כל הצער בתנאים הכספיים שתקבע, אם רצונו האמיתי להמשיך עליו להתנצל ולהתיישר לפי קו המאמן והמערכת ללא כל תנאים או אמירות בעיקר מצד יעקב.
אני מקווה שמאור יישאר, אבל חשוב יותר שהמערכת תישאר שקטה ומקצועית כפי שהייתה עד כה.
קלעת בול!

סמל אישי של משתמש
Red Temple

״בחרנו להיפרד מהפועל באר שבע״ אבא בוזגלו וואן

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »