דילים ליוון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
8red

Re: דילים ליוון

שליחה על ידי 8red »

Noam98 כתב:יצא דיל חדש של שורה ראשונה, נחיתה בשלישי ב14:00, המראה בחמישי ב11:00.
כולל 2 לילות בהלניס ע"ב לינה בלבד, וכרטיס למשחק. הטיסות לא הכי נוחות, לואו קוסט של טורקיש, בהלוך שעה באיסטנבול בחזור 6 שעות באיסטנבול.

אבל המחיר זול משמעותית מהשאר, 360 יורו.
ממש מתלבט עם חבר אם לטוס או לשמור תכסף לפלייאוף אירופית.
סגרתי משהו דומה עצמאית עם שידרוג למלון באזור הנופש והחוף של אתונה ועלה לי בשיקלול עם הכרטיס למשחק 350 יורו כהשדיל הזה דרך שורה ראשונה יוצא 397 יורו.
בכל מקרה אם אתה מחפש טיסה בזול ממליץ לך על זה: https://book.flypgs.com/Common/MemberRezvResults.jsp" onclick="window.open(this.href);return false;
טיסה ב-256 דולר ואת המלון אתה יכול לסגור כבר דרך booking.com או כל אתר אחר.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

המלונות לא הבעיה לאנשים שרוצים לסגור עצמאית.

הבעיה היא הטיסות. הטיסות הזולות הן בקונקשן בטורקיה שזה מבאס ת'תחת מהרבה סיבות. חלק מהקונקשנים לזמנים מוגזמים (6+ שעות) והטיסות הישירות מאוד יקרות.

בכל מקרה, רוב המלונות ששורה ראשונה מציעים ושאנשים סגרו עצמאית דיי קרובים אחד לשני. יש שם את כיכר הסינטגמה שהיא מקום מרכזי באתונה (אולי ה-מרכזי?) ורוב המלונות מתרכזים סביבה. האצטדיון רחוק 5-8 קילומטר מהמלונות האלה.

על פי הבנתי,צריך לקחת את קו המטרו M1 כדי להגיע לאצטדיון. נשמח כולנו אם מישהו ישתף בפרטים מדוייקים יותר לגבי דרכי ההגעה לאצטדיון.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

The red one כתב:המלונות לא הבעיה לאנשים שרוצים לסגור עצמאית.

הבעיה היא הטיסות. הטיסות הזולות הן בקונקשן בטורקיה שזה מבאס ת'תחת מהרבה סיבות. חלק מהקונקשנים לזמנים מוגזמים (6+ שעות) והטיסות הישירות מאוד יקרות.

בכל מקרה, רוב המלונות ששורה ראשונה מציעים ושאנשים סגרו עצמאית דיי קרובים אחד לשני. יש שם את כיכר הסינטגמה שהיא מקום מרכזי באתונה (אולי ה-מרכזי?) ורוב המלונות מתרכזים סביבה. האצטדיון רחוק 5-8 קילומטר מהמלונות האלה.

על פי הבנתי,צריך לקחת את קו המטרו M1 כדי להגיע לאצטדיון. נשמח כולנו אם מישהו ישתף בפרטים מדוייקים יותר לגבי דרכי ההגעה לאצטדיון.
כן כיכר סינטגמה זאת הכיכר המרכזית שנמצאת ממש מול הפרלמנט שווה לחצות את הכביש לשם ולראות את חילופי המשמרות של המשמר בלבוש המסורתי שלהם.
לגבי הגעה לאצטדיון: בין היכל השלום והאחווה שהוא היכל הכדורסל של פיראוס לבין אצטדיון הכדורגל ממוקמת תחנת המטרו של קו M1 - הקו הירוק.ממרכז העיר לוקחים את הקו הזה מהתחנה שנמצאת בכיכר המרכזית השניה של אתונה - מונאסטיראקי. כדי לרדת באצטדיון יורדים תחנה אחת לפני התחנה הסופית בנמל פיראוס. אי אפשר לפספס את האטדיון. מה שכן אני לא יודע עד כמה זה מומלץ \ בטוח להשתמש במטרו לפני \ אחרי משחק כשאלפי אוהדים של אולימפיאקוס נדחסים בו....
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
matanred
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי matanred »

אם אתם לבד או בקבוצה קטנה אז מומלץ לוותר על הגאווה העצמית ולמען הבטיחות האישית לשים חולצה נייטרלית בתיק ואותה ללבוש במעברים לפני ואחרי המשחק. לדעתי זו לא פחדנות או משהו בסגנון. העיקר תשמרו על עצמכם זה מעל הכל

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

matanred כתב:אם אתם לבד או בקבוצה קטנה אז מומלץ לוותר על הגאווה העצמית ולמען הבטיחות האישית לשים חולצה נייטרלית בתיק ואותה ללבוש במעברים לפני ואחרי המשחק. לדעתי זו לא פחדנות או משהו בסגנון. העיקר תשמרו על עצמכם זה מעל הכל
לא חושב שיש סיבה לדאגה, רק אדום.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

כן אבל עדיין יראו עלינו את הסמל של ב״ש ואולי כתובות בעברית.

חקרתי קצת את הנושא והבנתי שהחבר׳ה של אולימפיאקוס נחשבים לנחמדים יחסית בסצינה היוונית, אין להם בעיה עם יהודים ומסבירי פנים לקבוצות מחול ...אבל כמובן ששווה לנקוט צעדי זהירות.

אני בעיקר מקווה שלא יהיו איזה כמה משלנו עם ביצים גדולות מדיי שיעשו פרובוקציות במגרש ואז ידליקו את כולם על הקהל כי כשהם רוצים הם לא רואים בעיניים

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

The red one כתב:כן אבל עדיין יראו עלינו את הסמל של ב״ש ואולי כתובות בעברית.

חקרתי קצת את הנושא והבנתי שהחבר׳ה של אולימפיאקוס נחשבים לנחמדים יחסית בסצינה היוונית, אין להם בעיה עם יהודים ומסבירי פנים לקבוצות מחול ...אבל כמובן ששווה לנקוט צעדי זהירות.

אני בעיקר מקווה שלא יהיו איזה כמה משלנו עם ביצים גדולות מדיי שיעשו פרובוקציות במגרש ואז ידליקו את כולם על הקהל כי כשהם רוצים הם לא רואים בעיניים
לא התכוונתי שגם ככה הם באדום, הכוונה ב"רק אדום" היא שאפשר ללכת עם חולצות שלנו.
אין שם סכנה, מי שלא מחפש להסתבך לא יסתבך.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

8red כתב: סגרתי משהו דומה עצמאית עם שידרוג למלון באזור הנופש והחוף של אתונה ועלה לי בשיקלול עם הכרטיס למשחק 350 יורו כהשדיל הזה דרך שורה ראשונה יוצא 397 יורו.
בכל מקרה אם אתה מחפש טיסה בזול ממליץ לך על זה: https://book.flypgs.com/Common/MemberRezvResults.jsp" onclick="window.open(this.href);return false;
טיסה ב-256 דולר ואת המלון אתה יכול לסגור כבר דרך booking.com או כל אתר אחר.
זה כותב Eror /:
וקונקשן בטורקיה לא כל כך מפריע לי, ההתלבטות היותר גדולה היא אם עדיף לטוס עכשיו או בפלייאוף אירופית. וכמובן שהלחץ של הזמן בעייתי, צריך למצוא מישהו רציני לטוס איתו כי קשה לי להאמין שילד בן 17 יסתדר לבד בחול ועוד עם קונקשנים.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

https://www.flypgs.com/en" onclick="window.open(this.href);return false; - תחפש שם.
אנחנו נוסעים באותה טיסה לפחות 4-5 איש ככה שלבד לא תהיה.
אם אתה רוצה עוד פרטים שלח לי הודעה פרטית.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

The red one כתב:המלונות לא הבעיה לאנשים שרוצים לסגור עצמאית.

אכן, מטרו M1, הקו הירוק. יורדים בתחנה בשם Faliro הנמצאת ממש ליד האיצטדיון.

סמל אישי של משתמש
matanred

שליחה על ידי matanred »

quote="YallaHapoel"]"m]
לא חושב שיש סיבה לדאגה, רק אדום.[/quote]

יכול להיות שאתה צודק, אני באופן אישי מעדיף ככה, להוריד סממנים ישראליים מחוץ לאיצטדיון לך תדע במה תיתקל בדרך.
בכל מקרה, שכולנו נצא ונחזור בשלום

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

זה חזק ממני.
סגרתי עכשיו טיסה להיום בשבע בערב.
איזה בית מלון יש עם אוהדים שלנו ?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גדי כתב:זה חזק ממני.
חחחח אתה הורג אותי :מתגלגל מצחוק:

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

גדי כתב:זה חזק ממני.
יש משו מעניין בדקה ה90?

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

yakar כתב: יש משו מעניין בדקה ה90?
דרך עמית מסלם. הבנתי שיש פרסום בפייסבוק. הבן שלי שלח לי פרטים. טיסה ב7 בערב
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה