עלילות (?) דוידזאדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: עלילות (?) דוידזאדה

שליחה על ידי ForeverRed »

גולדהאר סירב לשחרר את זהבי להצעה (אפילו הצעות) קצת יותר מפתה משל אופיר.
לא זכור לי שהוא החרים אימונים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב:גולדהאר סירב לשחרר את זהבי להצעה (אפילו הצעות) קצת יותר מפתה משל אופיר.
לא זכור לי שהוא החרים אימונים.
ההפך.
הגיע להתאמן לבד
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שמעון א כתב: אחי, אמרתי כבר. אם הוא החרים צריך להעינש. נקודה.

אבל כולם פה מלכלכים עליו כאילו הוא שחקן סוג ז'ן שלא תרם כלום.
צדק, מליקסון, ברדה... כולם תותחים. רק אופיר משחק בחסד.

"קשה לחכות עד יום חמישי"...
אם היה קורה לפני שריף - מי הוא חושב שהוא
אם קורה לפני אולימפיאקוס- אגואיסט מסריח
אם יקרה לפני סלטיק או לא משנה מי- איך הוא מעז בפלייאוף הכי חשוב בתולדותינו
אם יקרה לפני פתיחת הליגה - *****, משך אותנו עד לליגה ועכשיו אנחנו תקועים בלי מגן

כבר חודש יודעים שהוא רוצה לעזוב(לשמחתכם), אז למה לא חיפשו מגן במקומו אם לדעתכם הוא החוליה החלשה?

נתפסתם על שחקן הרגתם אותו
אבל כשיחזור מחו"ל לישראל לקבוצה אחרת יקראו לו בוגד....
אמרת הכל
זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב:הביא הצעה מסודרת...
לא כי אופיר הביא הצעה מהאיבוקס בפייסבוק
לא הצעה מסודרת.
הבלגים גיששו, באו לראות, המשיכו לבדוק...ההצעה הפכה עניינית רק לפני שבוע

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

אורי אדום בנשמה כתב:שמעון,
אם אתה עצמך אומר שאם הוא החרים אימון הוא צריך להענש, אז מה דעתך שתבקר אותו פה כאשר כעת כבר ברור לכל ילד שהוא לא היה חולה ולא בטיח?
איך זה הפך להיות ברור שהוא לא היה חולה?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
ושוב, לא מבין מה עניין שמיטה להר סיני.

אף אחד לא מביא את אמבולה כשדרוג לדוידזאדה, אלא כמחליף.

במקום לכתוב כאן 400 הודעות באורך הגלות, יכולת לגנות את הצעד המכוער של אופיר דוגמת החרמת אימון(ומשה, תחסוך ממני סיפורים ואגדות, לא עשו אותי באצבע) ולקוות שרק שחקנים שבאמת רוצים ללבוש את החולצה האדומה יהיו כאן.

לשבת ולספר לנו על גודל האובדן תוך הוספת תיאורים גרנדיוזיים ליכולות של מגן ליגה בינוני כמו אופיר דוידזאדה זו גניבת דעת לשמה. יכולת לחרוג ממנהגך ולכתוב 2-3 שורות שמתארות בצורה טובה (כמו שעשית בהודעה הנל) את העובדה המצערת ששחקן בית הולך ומגיע על מקומו זר שלא משדרג(לדעתך). זה היה מתקבל אחרת.

כיוון שאנחנו לא מכירים מאתמול ואני יודע בדיוק מאיפה מגיע אינסטינקט ההגנה על אופיר, ראוי שנעשה סדר;

דוידזאדה מגן בינוני שמוחלף במגן בינוני. אם העזיבה של אופיר היתה מתרחשת ביוני, כנראה שהיו מחפשים אופציות אחרות. במצב הנתון, אמבולה הוא הטוב ביותר שאפשר להביא.
תודה רבה על השורה המודגשת למעלה.
אני בתמימות חשבתי שאנחנו מנהלים כאן דיון מקצועי וענייני על עמדת המגן השמאלי.
עכשיו מתברר לי, אחרי קריאה של ההודעה שלך ושל אליק, שלאור העובדה שאתם חושבים שאופיר החרים את האימון (כבר אמרתי, ברגע שהקבוצה הוציאה הודעה שהרופא שיחרר אותו אני נותן לו להנות מהספק), הוא שרוף מבחינתכם, והנושא המקצועי כאן הוא לא רלוונטי.
כלומר, הדעה שלכם היא לא מקצועית אלא נטו רגשית ממחשבה של אופיר החרים אימון אז שיעוף מכאן, בלי קשר לאיכות שלו או לזהות המחליף.
ואני עוד כותב כאן עמודים על גבי עמודים על היתרונות של אופיר, על החסרונות שלו, על עמדת המגן השמאלי בכדורגל הישראלי ובאירופה, על היתרונות והחסרונות של אמבולה, כשמלעשה בנקודת הזמן הנוכחית הדעה שלכם היא לא אוביקטיבית מבחינה מקצועית כי אופיר נשרף אצלכם ומאותו הרגע נושאים כמו האם יש מגינים ישראלים טובים מאופיר שניתן להביא, האם אמבולה הוא שדרוג לעומת אופיר במיוחד כשמדובר בשחקן זר שגם צריך לשלם עבור כרטיס השחקן שלו לא מעט כסף, הם כבר לא רלוונטיים.

אם זה ככה באמת אפשר לסגור תנושא, כי אני לא שונא את אופיר, לא עיוור משנאה לאופיר, בדיוק ההפך, אני מודה לאופיר על השנים במועדון, מודה לו על החלק שלקח בהבאת אליפות המדינה לקבוצה, מאחל לו הצלחה בבלגיה ומאחל לו שישתפר מקצועית בבלגיה ויהפוך למגן הפותח של נבחרת ישראל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב: תודה רבה על השורה המודגשת למעלה.
עכשיו מתברר לי, אחרי קריאה של ההודעה שלך ושל אליק, שלאור העובדה שאתם חושבים שאופיר החרים את האימון (כבר אמרתי, ברגע שהקבוצה הוציאה הודעה שהרופא שיחרר אותו אני נותן לו להנות מהספק), הוא שרוף מבחינתכם, והנושא המקצועי כאן הוא לא רלוונטי.
כלומר, הדעה שלכם היא לא מקצועית אלא נטו רגשית ממחשבה של אופיר החרים אימון אז שיעוף מכאן, בלי קשר לאיכות שלו או לזהות המחליף.
ואני עוד כותב כאן עמודים על גבי עמודים על היתרונות של אופיר, על החסרונות שלו, על עמדת המגן השמאלי בכדורגל הישראלי ובאירופה, על היתרונות והחסרונות של אמבולה, כשמלעשה בנקודת הזמן הנוכחית הדעה שלכם היא לא אוביקטיבית מבחינה מקצועית כי אופיר נשרף אצלכם ומאותו הרגע נושאים כמו האם יש מגינים ישראלים טובים מאופיר שניתן להביא, האם אמבולה הוא שדרוג לעומת אופיר במיוחד כשמדובר בשחקן זר שגם צריך לשלם עבור כרטיס השחקן שלו לא מעט כסף, הם כבר לא רלוונטיים.

אם זה ככה באמת אפשר לסגור תנושא, כי אני לא שונא את אופיר, לא עיוור משנאה לאופיר, בדיוק ההפך, אני מודה לאופיר על השנים במועדון, מודה לו על החלק שלקח בהבאת אליפות המדינה לקבוצה, מאחל לו הצלחה בבלגיה ומאחל לו שישתפר מקצועית בבלגיה ויהפוך למגן הפותח של נבחרת ישראל.

משה,
לכישורי הליטיגציה המדהימים שלך, התוועדנו כבר משנים קדמוניות... אבל גם אתה התוודעת שלא עומדים מולך פרייארים.

הדיון הזה לא החל כדיון מקצועי על עמדת המגן השמאלי... פוף! קרסה כל התיאוריה
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב: תודה רבה על השורה המודגשת למעלה.

ממשיך לערבב כמו בלנדר משה. בחייאת אחי, הטיעונים שלך צפויים בערך כמו התבוסות שהיית מנחיל לי בקט-סל מחוץ לבילוש.
מדברים על שחקן של הקבוצה, אתה קודם כל בונה קו ביצורים אימתני, אחר כך משפר עמדות עם צידוקים מקצועיים ולבסוף מסית את השיח ממסלולו.
אפשט לך;

1. התנהלות חרפתית שלו
2. הוא מגן בינוני
3. זו לא אבידה גדולה

נקסט

סמל אישי של משתמש
אני איתך באש ובמיים

שליחה על ידי אני איתך באש ובמיים »

מקווה שיתן פייט היום ויתן את הכל גם עם זה המשחק האחרון שלו כאן

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

משחק במספרים:

אמבולה ייקנה בכ 600000 יורו
יקבל חוזה לשלוש שנים דל כ 150000 יורו
סה'כ עלות שנתית 350,000 יורו!!!!

אופיר מרוויח (כפי שפורסם כאן) כ 150,000 יורו.
תשדרג ל 250,000 יורו, תרוויח מהעיסקה, תוריד אי וודאות וכאב ראש ותשאיר אופצייה לזר נוסף.

מסקנות??? להשאיר!!!

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

משחק במספרים:

תשדרג ל 250,000 יורו, תרוויח מהעיסקה, תוריד אי וודאות וכאב ראש ותשאיר אופצייה לזר נוסף.

מסקנות??? להשאיר!!!

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

MikiRed כתב:משחק במספרים:

מסקנות??? להשאיר!!!
ומה עם הכסף שנקבל על אופיר?
על סמך מה אתה מניח שהוא חותם ל3 שנים.
אמבולה צעיר יותר ועם פוטנציאל מכירה.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

MikiRed כתב:משחק במספרים:

מסקנות??? להשאיר!!!
השמטת פרט קטן שזה הכסף שמקבלים על אופיר.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

ReDo כתב: השמטת פרט קטן שזה הכסף שמקבלים על אופיר.
ואת הסיכוי הלא נמוך בכלל ששחקן של נבחרת אפריקאית בן 23 עוד ימכר לאירופה בעתיד, בכסף יותר גדול ממגן ישראלי (כי ככה זה).

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

המינוס היחידי מהסיפור זה שאמבולה, אם אכן יגיע, יתפוס מקום של זר. זהו.

שלח תגובה