לכל ה'מתביישים' ו'כותבי העצומות'

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
sumsum

לכל ה'מתביישים' ו'כותבי העצומות'

שליחה על ידי sumsum »

גילוי נאות, אני מאוד אוהב את אופיר חיים,הייתי שמח לו היה נשאר, אני חושב שהוא ווינר, שחקן גדול ונקשר פה לאווירה ושינה משהו בהווית הכדורגל בעיר .
עם זאת אני שומע וקורא טופיקים ואנשים שמוכנים 'לקרוע קריעה' עם עזיבתו אז ראשית
הוא בן 35 השנה, אחרי ניתוח קשה, 'פציע',אבל למען אותם מתגייסים להשארתו ומארגני מחאות הפרטים האלה אולי פרחו מזכרונם, או שפשוט לא ידעו אותם,
אחרי עונת הגביע, אופיר לא שעה לתחנוני זינו לחתום ורצה 'להתקדם', כן...'להתקדם' לקבוצת תחתית בטורקיה...ניחא, יצא לחו"ל שחזר אחרי שלא שיחק, קרץ למכבי ת"א, '"מכבי ת"א זה הבית, אני רוצה לחזור לשם" פתאום לא הייתה ב"ש...זינו פנה אליו והיה מוכן לשלם לו יש מאין, אך אופיר 'לא ספר' את הפועל ב"ש,כך שנכון יש בו תכונות מנהיג, אבל מכאן ועד 'פגיעה אנושה בעתיד המועדון'....נו באמת!
כמה אנחנו יכולים לפתח פולחן אישיות, להגזים בתהליך שקורה בכל מקום כמעט בעולם, נדיר ששחקן מכלה את ימיו בספורט באותה קבוצה, תשאלו את האח הצעיר של גארי נוויל, פול גאסקוין, ואפילו מארדונה
יש החלטות קשות שחייבים לקחת, התקציב של אופיר היה כבד, ומנע אף השנה את החיזוק שגיא לוי רצה, אני לא אומר שאופיר לא תרם או לא יכל לתרום, פשוט המאמן החליט, וצריך לגבות אותו, נקודה.
אז לא לשכוח את כל העובדות, ולצייר רק את מה שיפה, ויש הרבה יפה, אבל יש גם פחות.
תנו לקבוצה לעבוד, נראה לי שהם לא היו מוותרים על אופיר בלא תחליף ראוי.
בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
morad
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

Re: לכל ה'מתביישים' ו'כותבי העצומות'

שליחה על ידי morad »

מסכים איתך ואם כול מה שאמרת כרגע,אני לא מבין....הפועל ב"ש תמשיך להתקיים גם לפני אופיר חיים וגם אחריו,צאו מהסרט הזה של העצומה,תצאו ממנו כמה שיותר מהר,אתם הורסים את עתיד המועדון....אולי באמת תקנו את הפועל באר שבע ואתם תחליטו את מי להביא ואת מי לא...
חלאססס לעשות נזק,חלאס,מספיק,אנחנו צריכים להיות אחרי הנהלה והצוות המקצועי,להיות איתם ולא ללכת נגדםםםםםםםם!!!
תמונה

:צעיף:אוווווו בשבילך אהובתיי!! :צעיף:

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

אדון שלו היקר,

מעריכה אותך מאוד, באמת.

האמת שאני בחרתי שלא להגיב לכל הסאגה של אופיר בפורומים.

רק בוא נשים דברים על דיוקם, חשוב לי לומר, אני לא בטוחה שמישהו כן היה רוצה לחזור לכאן אחרי טורקיה כשההצעה של "יש מאין" מגיעה רובה מכסף שאיך הגדיר את זה היום אחד מחבריי? כהה ביותר.

לא נכנסת לזה יותר מזה, סתם ככה על קצה המזלג כדי להראות את הצד השני.
תמונה

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

מה קרה, אנשים מתייחסים לזה כאילו הייתה פה איזה טרגדיה...
מינימום מישו נפטר...
עדיף לו למצוא קבוצה קטנה בליגת הלאומית ולשחק מאשר להתייבש על הספסל בליגת העל...
אהבנו אותו, עדיין אוהבים, מעריכים אותו על כל מה שהוא נתן לנו, אבל הגיע הזמן להמשיך הלאה...

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

אני אומר דבר כזה.
אם אופיר הוא כזה גדול כמו שעושים ממנו וכזאת אישיות, שיקום ויגיד אני מכבד את ההחלטה, אני לא רוצה לחזור להפועל באר-שבע מתוך בחירה ומתוך רצון שלא לפגוע בהפועל באר-שבע מבחינה מקצועית.
זאת ההחלטה של המאמן והוא המחליט היחידי.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

אביאל כתב:אני אומר דבר כזה.
אם אופיר הוא כזה גדול כמו שעושים ממנו וכזאת אישיות, שיקום ויגיד אני מכבד את ההחלטה, אני לא רוצה לחזור להפועל באר-שבע מתוך בחירה ומתוך רצון שלא לפגוע בהפועל באר-שבע מבחינה מקצועית.
זאת ההחלטה של המאמן והוא המחליט היחידי.

נדרשת עבודה יסודית על המידות האנושיות. רק אנשים שהם כלילי השלמות (וכידוע, אין כאלה) מסוגלים לצאת בהצהרות כאלו... :roll:

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

maxkid22 כתב:מה קרה, אנשים מתייחסים לזה כאילו הייתה פה איזה טרגדיה...
מינימום מישו נפטר...
עדיף לו למצוא קבוצה קטנה בליגת הלאומית ולשחק מאשר להתייבש על הספסל בליגת העל...
אהבנו אותו, עדיין אוהבים, מעריכים אותו על כל מה שהוא נתן לנו, אבל הגיע הזמן להמשיך הלאה...
אז לא תהיה דקת דומייה במשחק הפתיחה של העונה?
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה