ליגת אלופות VS ליגה אירופאית

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"

הסקר נגמר בתאריך 27 אוגוסט 2016, 13:02

ליגת אלופות
55
93%
ליגה אירופאית
4
7%

סך הכול הצבעות: 59

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אחרי שהתרגלנו לכל יומיים משחק , עכשיו לחכות למשחק הבא זה יותר מדי ;)

בואו נדבר ונחשוב קצת לעומק , מה העדיפות שלכם ?
להעפיל לליגת אלופות להצטלם עם הכדור הגדול , להצטלם עם הצעיף שלנו בקאמפ נואו , לחגוג שער מפנדל או לחגוג נקודה .
או
להעפיל לליגה אירופאית , לקבל יריבות פחות מאיימות פחות חזקות לעשות שם נצחנות לקבל ניקוד טוב שיכול לעזור בעתיד , ואולי אפילו להעפיל שלב (ואגב באירופאית אפשר להצטלם באולד-טראפורד :P ) ?

ככה נראה דירוג הבתים בליגת אלופות*

תמונה

ככה נראה דירוג הבתים בליגה אירופאית*

תמונה

*הדירוג של הבתים כמובן מוערך ע"פ דירוג ויחיסי הימורים של משחקי הפליאוף באירופאית ובאלופות , כמובן שהוא יכול להשתנות.
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: ליגת אלופות VS ליגה אירופאית

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אני חושב נטו מבחינה כספית, 12 מיליון אירו זה חתיכת סכום.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

רק אלופות.

סמל אישי של משתמש
AG123
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי AG123 »

שאלה קשה. שאפו על היוזמה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

זה אשכרה
חלום מול מציאות

החלום תמיד מפתה יותר.
ליגת אלופות!!!

ליגת אלופות העונה אומנם לא תתן לנו הרבה ניקוד.
אבל כן את הכסף להעמיד קבוצה שתתן לנו ניקוד בעתיד.
כבר הוכחנו שהניקוד הוא רק לפרוטוקול אם יש לך באמת קבוצה טובה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. העפלה לליגת האלופות (מענקים, מכירת כרטיסים ומוצרים, זכויות שידור) תחזיר לאלונה את כל ההשקעה הכספית שהשקיעה במועדון מאז שהגיעה. לא פחות. העוצמה הכלכלית של ליגת האלופות היא גדולה פי כמה וכמה מהליגה האירופאית.

2. המיתוג, היוקרה, והדחיפה שהמועדון שלנו יקבל מעלייה לליגת האלופות זה משהו שאי אפשר להסביר במילים.
כולנו זוכרים את המיתוג שזה עשה למועדונים כמו מכבי חיפה, הפועל ת"א ומכבי ת"א בזמנו (שהפכו לכמה חודשים לקבוצות של המדינה),
העפלה לליגת האלופות תקח את המועדון שלנו כמה דרגות קדימה מהבחינה הזאת.

3. חיים רק פעם אחת. במועדון כמו שלנו אי אפשר לדעת כמה זמן החלום שלנו ימשך וכמה פעמים נגיע למעמדים האלה.
המהות של הספורט זה לשאוף להגיע הכי רחוק והכי גבוה.
השתתפות בליגת האלופות תיתן לנו חוויות שנקח איתנו לכל החיים.

4. כשנגיע לגשר, נחצה אותו.
מי אמר שנעשה קמפיין מביש כמו של מכבי בשנה שעברה או של חיפה עם אלישע?
למה שלא נעשה קמפיין כמו של מכבי תל אביב בעונת 2004 - 2005 (ניצחה את איאקס וסיימה בתיקו עם יובנטוס)?
למה שלא נעשה קמפיין כמו של הפועל תל אביב בשנת 2010 (תיקו עם שאלקה, ניצחון על בנפיקה,ותיקו בחוץ עם ליון כשהם מובילים כל המשחק ואם לא חוטפים שער בדקה ה- 90 הם מסיימים במקום השלישי וממשיכים לליגה האירופאית)?
למה שלא נעשה קמפיין כמו של מכבי חיפה בשנת 2002 (ניצחון על אולמפיאקוס והמילואים של יונייטד ומקום שלישי שנתן להם כרטיס לליגה האירופאית)?

אין שאלה בכלל, ליגת האלופות זאת לא האופציה הראשונה, זאת האופציה היחידה. ליגה אירופאית זה רק פרס ניחומים אם לא נצליח במשימה האמיתית שלנו.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

חח אתמול דיברנו על זה כמה חברים...

ליגת האלופות. קשה לוותר על חלום כזה.

אם נגיע בע"ה, נאמין בבכר ובצוות שיכינו את הקבוצה הכי טוב שאפשר כדי לא לבייש את המועדון בזירה הזאת.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

מעתיקן
https://twitter.com/Haiott/status/764021678275825664" onclick="window.open(this.href);return false;

לגבי תשובתי - באמת שקשה לי לענות על זה. אין ספק שהחלום הוא אלופות, אבל אולי, באמת, עדיף מה שנקרא "להתחיל" בקטן? לא יודע...אני מאמין שאלך על אלופות. לכו תדעו מתי יהיה עוד צ'אנס.

מה גם שיש אפשרות לבתים אפורים באלופות שאפשר להוציא מהם נקודות (מוסקבה, פורטו, דינמו קייב - למשל) . שימו לב שדרג 2 הרבה יותר מפחיד מדרג 1.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

המשחק הזה בשבילי כמו משחק האליפות מול סכנין שיכול להיות לא יחזור יותר רק ליגת אלופות

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

רקקקקק אלופות.
עם בכר וחיזוק גם תופרים שם מקום שלישי

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

"העפלה לליגת האלופות (מענקים, מכירת כרטיסים ומוצרים, זכויות שידור) תחזיר לאלונה את כל ההשקעה הכספית שהשקיעה במועדון מאז שהגיעה. לא פחות. העוצמה הכלכלית של ליגת האלופות היא גדולה פי כמה וכמה מהליגה האירופאית."

עד כמה שאני יודע, לא ניתן למשוך כספים מקופת הקבוצה (אלא אם כן אתה תחמן כמו טביב).
1. האם אני צודק??
2. אם אני צודק, זה ישמש כעתודה מצויינת לשנים הבאות, או להגדלת התקציב או או להשקעה מופחתת של אלונה בשנים הבאות

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

hb7 כתב:המשחק הזה בשבילי כמו משחק האליפות מול סכנין שיכול להיות לא יחזור יותר רק ליגת אלופות
לא מסכים.
מול סכנין באנו שכל הלחץ עלינו , הפסד ואנחנו מתרסקים באמת.
מול סלטיק אנחנו באים בלי לחץ , הם פייבוריטים ברורים. במקרה הרע , נהיה בבתים בליגה האירופית שזה גם הישג לא רע לקבוצה עם דירוג כמו שלנו באירופה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

MikiRed כתב:"העפלה לליגת האלופות (מענקים, מכירת כרטיסים ומוצרים, זכויות שידור) תחזיר לאלונה את כל ההשקעה הכספית שהשקיעה במועדון מאז שהגיעה. לא פחות. העוצמה הכלכלית של ליגת האלופות היא גדולה פי כמה וכמה מהליגה האירופאית."

עד כמה שאני יודע, לא ניתן למשוך כספים מקופת הקבוצה (אלא אם כן אתה תחמן כמו טביב).
1. האם אני צודק??
2. אם אני צודק, זה ישמש כעתודה מצויינת לשנים הבאות, או להגדלת התקציב או או להשקעה מופחתת של אלונה בשנים הבאות
אתה צודק. אי אפשר למשוך כספים בדרך הישר.
קבוצת כדורגל לא יכולה להרשם כחברה בעמ
זו עמותה ללא רווח

אלונה צריכה גם במקרה כזה של העפלה להשקיע כל עונה 10-15 מליון מהבית. יעקב שחר בנה על הכנסות ופירק את מה שבנה במו ידיו.
הכסף שנקבל אמור להיות בונוס

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אתם טועים.
הכספים שאלונה השקיעה במועדון רשומים כ"הלוואת בעלים" ולכן היא יכולה לקבל אותם חזרה במקרה של הכנסות (לא רק מליגת האלופות, אלא גם ממענק אליפות, מענק גביעים והכנסות אחרות).
אם סכום הכסף שיכנס יעלה על הכספים שהיא השקיעה בקבוצה מאז שהגיעה, אז כבר מדובר בסכומים שהיא לא יכולה לקחת והם ישמשו לרכש או תקציב עתידי.

נ.ב
זוכר שלקראת סוף שנה שעברה נציגים של אופ"א נפגשו עם נציגי ההתאחדות על מנת לשנות את החוק הקיים, ולקבוע שהחל מהעונה הבעלים בכדורגל הישראלי יוכלו לתת "הלוואת בעלים" עד 5 מיליון יורו בלבד (20 מיליון שקל), אבל גם אם החוק שונה, הסכום הכי גבוה שאלונה השקיעה עד היום היה בסביבות 17 מיליון שקל, ככה שאני מעריך שגם אם התקציב עלה השנה עדין הלוואת הבעלים של אלונה לא עברה את 20 מיליון השקלים ולכן גם את הלוואת הבעלים של השנה אלונה תוכל לקבל חזרה במידה ונעפיל לליגת האלופות.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

yakar כתב: לא מסכים.
מול סכנין באנו שכל הלחץ עלינו , הפסד ואנחנו מתרסקים באמת.
מול סלטיק אנחנו באים בלי לחץ , הם פייבוריטים ברורים. במקרה הרע , נהיה בבתים בליגה האירופית שזה גם הישג לא רע לקבוצה עם דירוג כמו שלנו באירופה.

אני מדבר על ההזדמנות שלדעתי כמעט בטוח לא תחזור,לא משחק אליפות מחזור אחרון ולא פלייאוף אלופות,לא הייתי אומר פייבוריטים ברורים,מול אולימפיאקוס היה לנו 10% סיכוי עכשו לדעתי יש לנו 35% ואם נשיג תיקו בחוץ זה כבר 50\50
נערך לאחרונה על ידי hb7 ב 12 אוגוסט 2016, 14:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה