היום אני מתבייש!!!!!!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

Re: היום אני מתבייש!!!!!!

שליחה על ידי אוהד הפועל »

אורי אדום בנשמה כתב:

1. חבל מאוד, משה, חבל שלא הפנמת הלקח מאותו טופיק עם דורון-דורון כהן, ושוב אתה שופט לגופו של אדם במקום לגופם של דברים. הפעם אפילו עשית לעצמך פדיחה גדולה עוד יותר.. :משוגע:

כי א' - תקרא אותי שוב, ואולי הפעם תשים לב שמה שכתבתי שם - ההגדרה שלי להודעה של נמרוד - זה ההיפך הגמור ממילים גבוהות וכו'...

ב' - ביום שתראה לי נושא אחר בו ביטלתי טיעונים של אחד הגולשים בטענה שמדובר במילים גבוהות בלבד מבלי להתייחס אחד לאחד לטיעוניו, אני פורש בו במקום מזה הפורום. לבא ולומר "כמו בכל הודעה", חוץ מאשר לוקה בחוסר הגינות, מוכיח שאתה ולא אחר עונה להגדרות הללו של עצמך. "כל הפוסל - במומו פוסל" היטיב להגדיר ניר קבלו באותו טופיק עם דורון, ורלוונטי גם כעת...

2. קראתי, והאמת שאני מתלבט מה בדיוק לומר לך...
האם שאתה וחבריך חצופים ממדרגה ראשונה בעצם הרמיזות בין השורות שכביכול מדובר בהחלטה מגבוה במסווה החלטה מקצועית, או שהקונספציה המדומה בה אתם שבויים בכל הקשור לערכו של השחקן מעבירה אותכם על דעתכם עד כדי דרישה לחזור לימי השכונה העליזים, בהם נלחמנו כ"כ, בה המאמן מקבל תכתיבים מקצועיים מלמעלה...יודע מה? את שניהם!

תאמין לי אתה יכול להיות עו"ד...
יש לי אנשים שרוצים שתייצג אותם..........חחחחחחחחחח
:מעשן: :מעשן: :מעשן:
[glow=red] " אבי שכטר לך הביתה הרסתה לנו את וסרמיל "[/glow]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

דורון כהן כתב: גם אם השחקן היה מבקיע 100 גולים בעונה שעברה ממני הוא לא היה מקבל טיפת עידוד, אני על בגידה בחיים לא סולח, את כתתחתני בעזרת השם תסלחי על מה שאת רוצה, זה מה שמגיע לך כנראה, אבל יש אוהדים שלא שוכחים כל כך מהר דברים שאופיר רצה שנשכח, לשמוע את ניב כהן אומר שאופיר השפיל מבט כאשר חזר מטורקיה זה אומר דרשני. כבר בקיץ שעבר הפועל באר שבע לא רצתה את אופיר חיים, אלונה הציעה אותו לכל דורש, ראיתי כמה הצעות היו לשחקן, ממש תור שהזכיר את התור ללחם ברוסיה בשנים אפלות.

נ.ב: את יכולה להתעלם/לדלג/להשמיץ אותי, מהאמת את לא תברחי אופיר חיים בוגד ושקרן!!
אורי ,הנה עוד הוכחה בדבריו של דורון כהן שכניראה שכשאני אומר לא ראוי, אני יודע על מה אני מדבר...
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 16 יוני 2009, 13:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

משה אוחיון כתב:
לא צריך שתפרוש מהפורום, רק שתשים לב לדברייך:
https://hbs.co.il/portal/forum/t32737.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"כבודו של אריגיא ברגר בכבודו מונח, אחד האנשים שאני יותר אוהב ומעריך, אבל בכל הקשור לאופיר חיים הוא פסול לעדות."
"השפה הגבוהה, והידע והאינטלקט העולה על גדותיו בים טיעוני הסרק שלכם, משפיע אולי על כמה ילדים חסרי עמוד שדרה ודעה עצמית. לא עלי וכל השאר"
טופיק שני
https://hbs.co.il/portal/forum/t32733-2.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"טענת פסולי העדות לא מבטלת את טיעוניהם. התייחסות עניינית לטיעונים היתה גם היתה, עד שהאסימון נפל שזו טחינת מים. ככה זה שמספיק יצירתיים להביא עוד אוקיינוס של טיעונים ערטילאיים, עתיר הנחות יסוד מופרכות מיסודן ובונים עליהם תילי תילים.."
ונמנעתי כאן מלתת תגובות שכוללים פסילת טענה של מישהו תוך שימוש במילים כמו טיפש.

משה אוחיון היקר.
קשה לי להאמין שאתה לוקה בהבנת הנקרא, או שהמילים "נושא אחר" נעלמו מעיניך...כמובן שזה לא מנע ממך להביא אותם ציטוטים לעיל (תוך התעלמות ודילוג על נק' מביכות ושאלות קשות). ככה זה שהברירה היא זה או לשתוק...האמת שאני די משוכנע שכל מי שהיית שואל לדעתו היה מייעץ לך לבוא באופציה השנייה, אבל את הנעשה כבר אין להשיב.

ממך הייתי מצפה, שתדע מראש שאחיך יחזיר תגובות מעין אלו כוואחד בומרנג...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

.......................
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 17 יוני 2009, 16:30, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה מתבקש לא להשתמש בצורה צינית בשמי, ובטח לא כפנייה לאנשים אחרים. תודה.
האמת אורי שפניתי אלייך ולא אל אנשים אחרים. יכול להיות שהניסוח שלי היה בעייתי. למרות שעדיין לא ראיתי את תגובתך על הדברים הקשים שאמר דורון כהן. גם אתה, שדעתך על אופיר חיים נקבעה באותה פרשה כשהוא חזר מטורקיה, לבטח חושב שהדברים שנאמרו הם לא ראוים. ותרשה לי לחסוך ממך את הדברים שנאמרו על ידי אותם אדם במגרש, שהם קשים הרבה יותר וראוים אפילו פחות.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אני אומר טוב מאוד ...
אתם מה שהלב שלי בחר באמת עלקקקקקקקקקקק....
אולי הכסף זה מה שהלב שלי בחר עם לא היו מצעים לו סכומים יפים בחיים הוא לא היה יורד לליגה שנייה
היום נגמר עידן הסמלים
היום אין איזה אלי אוחנה שיחזור אחרי שלקח גביע אירופי עם הקבוצה שלו ויחזור לעלות את הקבוצה שלו לליגה הראשונה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

משה אוחיון כתב: האמת אורי שפניתי אלייך ולא אל אנשים אחרים. יכול להיות שהניסוח שלי היה בעייתי. למרות שעדיין לא ראיתי את תגובתך על הדברים הקשים שאמר דורון כהן. גם אתה, שדעתך על אופיר חיים נקבעה באותה פרשה כשהוא חזר מטורקיה, לבטח חושב שהדברים שנאמרו הם לא ראוים. ותרשה לי לחסוך ממך את הדברים שנאמרו על ידי אותם אדם במגרש, שהם קשים הרבה יותר וראוים אפילו פחות.
תרשה לי לחסוך את הדברים שנאמרו במגרש???מה בדיוק אמרתי במגרש???
במגרש אני אומר בדיוק אותם דברים שאני אומר כאן באתר, מוצא חן בעיניך או לא זה בעיה שלך, אני בניגוד גמור אליך לא צבוע, אני לא ילכלך על שחקן באתר ובמגרש אני אנשק אותו אחרי גול.
מה עשיתי כל כך גרוע???לא איחלתי לשחקן מחלות ולא אסונות אחרים, גם עכשיו אין לי בעיה שיצליח במקום אחר העיקר שלא ישחק הפועל באר שבע, לקלל את השחקן קיללתי את זה אני מודה.
חוץ מזה מאיפה אתה יודע מה אמרתי במגרש???עד כמה שזכור לי ב-90% מהמשחקים בכלל לא עמדת על ידי או אפילו קרוב אלי, ב-2 משחקים העונה אפילו ישבתי בשער 2 (רעננה סיבוב שלישי, הרצליה סיבוב שלישי) אבל זה בסדר יפה לך לשקר ולעשות רושם טוב על שאר הגולשים באתר....
אתה הרי מנסה לחפות על הפדיחה שעשית עם הגולש השני דורון ע"י כך שאתה "נטפל" אלי, אבל זה באמת לא מזיז לי, בסופו של דבר השחקן לא במועדון וזה מה שחשוב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

דורון כהן כתב:
תרשה לי לחסוך את הדברים שנאמרו במגרש???מה בדיוק אמרתי במגרש???
במגרש אני אומר בדיוק אותם דברים שאני אומר כאן באתר, מוצא חן בעיניך או לא זה בעיה שלך, אני בניגוד גמור אליך לא צבוע, אני לא ילכלך על שחקן באתר ובמגרש אני אנשק אותו אחרי גול.
מה עשיתי כל כך גרוע???לא איחלתי לשחקן מחלות ולא אסונות אחרים, גם עכשיו אין לי בעיה שיצליח במקום אחר העיקר שלא ישחק הפועל באר שבע, לקלל את השחקן קיללתי את זה אני מודה.
חוץ מזה מאיפה אתה יודע מה אמרתי במגרש???עד כמה שזכור לי ב-90% מהמשחקים בכלל לא עמדת על ידי או אפילו קרוב אלי, ב-2 משחקים העונה אפילו ישבתי בשער 2 (רעננה סיבוב שלישי, הרצליה סיבוב שלישי) אבל זה בסדר יפה לך לשקר ולעשות רושם טוב על שאר הגולשים באתר....
אתה הרי מנסה לחפות על הפדיחה שעשית עם הגולש השני דורון ע"י כך שאתה "נטפל" אלי, אבל זה באמת לא מזיז לי, בסופו של דבר השחקן לא במועדון וזה מה שחשוב.
דורון, באחד מהמחזורים האחרונים, אני לא זוכר איזה, ירדתי לשער 5 למטה באמצע התקפה של באר שבע. הדברים שאמרת על אופיר חיים היו בלהט והיו דוחים. לא ראוים זה בלשון המעטה. לא לדבר על העובדה שהביטוים שלך באתר, "לא יקבל ממני כבוד", "בוגד", "שקרן" מעידים על המגמה הכללית יותר מכל, והם מוכיחים שוב את דברי שדברייך לא ראוים.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 15 יוני 2009, 22:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

משה אוחיון כתב:
דורון, באחד מהמחזורים האחרונים, אני לא זוכר איזה, ירדתי לשער 5 למטה באמצע התקפה של באר שבע. הדברים שאמרת על אופיר חיים היו בלהט והיו דוחים. לא ראוים זה בלשון המעטה. לא לדבר על העובדה שהביטוים שלך באתר, "לא יקבל ממני כבוד", "בוגד", "שקרן" מעידים על המגמה הכללית יותר מכל, והם מוכיחים שוב את דברי שדברייך לא ראוים.

שי, אני חושב שגם אם אופיר חיים לא היה עבורך סמל, אני יכול למצוא לך מספיק סיבות (גם לא כאלה שקשורות ליכולות שלו במגרש) שבגללם הוא לא רק צריך להישאר בסגל אלא גם להישאר במערכת לאחר פרישתו.
מעניין שאתה לא זוכר באיזה משחק זה קרה....כבר בגיל כזה יש לך בעיית זיכרון......
אני לעומת זאת זוכר משחקים מעונת 1986/1987 שניצחנו במחזור ה-9 את ביתר ירושלים משער של שמעון ביטון בהופעת הבכורה שלו בקבוצה, המשחק הראשון שראיתי היה בעונת 1983/1984 במחזור השני שניצחנו את מכבי נתניה 2-1 משערים של שלום אביטן, אבל כל אחד והזיכרון שלו.
עוד דבר מעניין הוא שהייתי העונה רק ב-11 משחקי בית, 2 מתוכם ראיתי משער 2.
בנוסף השחקן היה פצוע בחצי הראשון של העונה, לא הגיוני שאני אקלל שחקן שלא משחק נכון???
אתה גם מוזמן "לחפור" בארכיון של האתר HBS , אם תגלה שאיחלתי לשחקן שיפצע או אסונות אחרים תקבל ממני מה שאתה רוצה סבבה??? גם עכשיו אני לא מאחל לשחקן פציעות או דברים רעים אחרים, כבעל משפחה אני מבין את החשיבות של הפרנסה, אבל בהפועל באר שבע אין לו יותר מקום!!
יש עוד 15 קבוצות בליגת העל, אם השחקן כל כך טוב מה הבעיה לקבל הצעה????
אני את האמת שלי אגיד בכל פורום אפשרי, אופיר חיים בוגד ושקרן!! גם במגרש אמרתי בדיוק את אותם הדברים, יש אנשים שמסכימים איתי (כמו שי) יש אינטרסנטים כמוך שחייבים להגן על השחקן לא משנה מה המאמן חושב עליו, מעניין שבמשחק נגד רמת השרון אפילו אריק אמר לי לעודד את השחקן באופן חד פעמי, אבל מי שחי בעולם שכולו רק אמת תמיד יגיד את האמת. אז סבבה אתה רוצה "לחפות" על הפדיחה שעשית עם הגולש השני, אין לי בעיה עם זה, רק לא על הגב שלי.תודה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

דורון כהן כתב:
מעניין שאתה לא זוכר באיזה משחק זה קרה....כבר בגיל כזה יש לך בעיית זיכרון......
אני לעומת זאת זוכר משחקים מעונת 1986/1987 שניצחנו במחזור ה-9 את ביתר ירושלים משער של שמעון ביטון בהופעת הבכורה שלו בקבוצה, המשחק הראשון שראיתי היה בעונת 1983/1984 במחזור השני שניצחנו את מכבי נתניה 2-1 משערים של שלום אביטן, אבל כל אחד והזיכרון שלו.
עוד דבר מעניין הוא שהייתי העונה רק ב-11 משחקי בית, 2 מתוכם ראיתי משער 2.
בנוסף השחקן היה פצוע בחצי הראשון של העונה, לא הגיוני שאני אקלל שחקן שלא משחק נכון???
אתה גם מוזמן "לחפור" בארכיון של האתר HBS , אם תגלה שאיחלתי לשחקן שיפצע או אסונות אחרים תקבל ממני מה שאתה רוצה סבבה??? גם עכשיו אני לא מאחל לשחקן פציעות או דברים רעים אחרים, כבעל משפחה אני מבין את החשיבות של הפרנסה, אבל בהפועל באר שבע אין לו יותר מקום!!
יש עוד 15 קבוצות בליגת העל, אם השחקן כל כך טוב מה הבעיה לקבל הצעה????
אני את האמת שלי אגיד בכל פורום אפשרי, אופיר חיים בוגד ושקרן!! גם במגרש אמרתי בדיוק את אותם הדברים, יש אנשים שמסכימים איתי (כמו שי) יש אינטרסנטים כמוך שחייבים להגן על השחקן לא משנה מה המאמן חושב עליו, מעניין שבמשחק נגד רמת השרון אפילו אריק אמר לי לעודד את השחקן באופן חד פעמי, אבל מי שחי בעולם שכולו רק אמת תמיד יגיד את האמת. אז סבבה אתה רוצה "לחפות" על הפדיחה שעשית עם הגולש השני, אין לי בעיה עם זה, רק לא על הגב שלי.תודה.
לא הולך להתנצח איתך. אני את דעתי אמרתי. שכל אדם יחליט לעשות עם דברי מה שהוא רוצה.

שי, אני חושב שגם אם אופיר חיים לא היה עבורך סמל, אני יכול למצוא לך מספיק סיבות (גם לא כאלה שקשורות ליכולות שלו במגרש) שבגללם הוא לא רק צריך להישאר בסגל אלא גם להישאר במערכת לאחר פרישתו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

משה אוחיון כתב: האמת אורי שפניתי אלייך ולא אל אנשים אחרים. יכול להיות שהניסוח שלי היה בעייתי. למרות שעדיין לא ראיתי את תגובתך על הדברים הקשים שאמר דורון כהן. גם אתה, שדעתך על אופיר חיים נקבעה באותה פרשה כשהוא חזר מטורקיה, לבטח חושב שהדברים שנאמרו הם לא ראוים. ותרשה לי לחסוך ממך את הדברים שנאמרו על ידי אותם אדם במגרש, שהם קשים הרבה יותר וראוים אפילו פחות.

אלי, תוך ציטוט ופנייה לאנשים אחרים? אהבתי..

שמרנו על תרבות דיון מכובדת עד כה למרות חילוקי הדעות התהומיים, אז בבקשה.
אני מבקש ממך לערוך.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אתם יודעים מה בוא נשאל שאלה כזאת
בתילת העונה שעברה גיא לוי ניפה מהסגל את אופיר חיים אורן ניסים ודודי פדלון עם אופיר חיים שחקן כל כך טוב וכל כך וינר וכל כך נשמה אז איך זה שאף קבוצה לא רצתה לקחת אותו ??
איך זה שעד עכשיו אף קבוצה מליגת העל לא הציע לשחקן הזה חוזה

יש שמועות שנס ציונה כן כן נס ציונה תיהיה התחנה הבאה של אופיר חיים

אז שלא יעבודו עליכם!!!
אופיר חיים גמר את הסוס ממזמן שחקן שמרוויח סכומים שששוים כמו שחקן בכיר בליגת העל
אנחנו נתנו לאופיר את הקריירה בלעדינו הוא לא היה עושה רבע ממה שהוא עשה בכדורגל מבחינה כספית ומבחינת פרסום ...
גם על הגב שלנו ושל המועדון הוא התקדם
אז אל תחשבו שרק הוא זה שנתן לנו נכון הוא היה חלוץ גדול שהוא הגיע אלינו הבקיע בצרורות גם בליגת העל אבל משום מה זה כבר לא זה
שיהיה לו בהצלחה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Mazi

שליחה על ידי Mazi »

אני לא מגיבה פה יותר מדי, אבל הפעם החלטתי שכן, למרות שהטופיק הזה מוריד את החשק.

בואו לא נתווכח על דברים שהם ברי הסכמה:
לאופיר חיים הייתה משמעות כשחקן בהפועל ב"ש (עזבו כן סמל או לא סמל, ולכל אלה שמצטטים את ז'ינו - זה עצוב).
לא רלוונטי כמה קיבל, מה היה בטורקיה, מה חשב על מכבי ת"א, אל תחפשו תירוצים ובולשיט - תגידו שהחלטתם לקבל את רצון המועדון, זה לגיטמי!
אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים על זה שאין סמלים היום, אבל לכולכם זה עושה טוב לשמוע על ברדה כובש בליגה שלא באמת מעניינת מישהו. זה אולי לא קורה בתדירות של פעם (מהרבה סיבות, חלקן ברות שינוי) אבל זה לא אומר שזה לא יקרה, או שאנחנו לא מקווים לזה בפינות נסתרות וחשוכות בליבנו.

הנקודה השניה,
צריכה להיות דרך קבועה למועדון, שלא מחרתיים יהיה כאן מאמן אחר והכל ישתנה לחלוטין. צריך ואפשר לתת לזה זמן להתגבש העונה, אבל זה חייב להתחיל לקרות.

ולכל אלה שרוצים שנהיה כמו כולם, לא חשובה להם הדרך או המעבר, כי מי אנחנו בכלל?
תפסיקו לחשוב בקטן, תפסיקו להשלים עם הבינוניות, אל תפחדו לחלום...
זה כל היופי, ובלי זה - אפשר לסגור את הבסטה.

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

השאלה הנשאלת היא לא אם אופיר היה אמור להישאר או לא.הדרך הנכונה בלהיפרד מאלו שתרמו משהו לאגודה מיקצועית וחברתית.
לגביי אסי. את תרומתו החברתית כולם יודעים.מיקצועית אסי היה חלש מאוד העונה אך הדרך שבא הלך הייתה מבזה שיווקית.מסמלים חייבים להיפרד אחרת.להפיק לו משהו מיוחד.
משחק בערב.כניסה במחיר סביר.פרידה מכובדת.טקס מרשים.וילדי בתי הספר בבאר שבע בכניסה חינם עם חולצות אדומות.משהו שהוא יזכור ואנחנו נריע.
לגבי אופיר?אני מניח שתמורת חוזה מקוצץ היו יכולים להחתימו לשנת פרידה והבטחה לתפקיד מיקצועי.מדובר בגולר.באיש כריזמטי.באישיות שהמערכת הייתה יכולה לקבל בברכה.ובמקום זה נפרדים לא בכבוד ממישהו שתרם המון מיקצועית לאגודה!!!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Mazi כתב:אני לא מגיבה פה יותר מדי, אבל הפעם החלטתי שכן, למרות שהטופיק הזה מוריד את החשק.

בואו לא נתווכח על דברים שהם ברי הסכמה:
לאופיר חיים הייתה משמעות כשחקן בהפועל ב"ש (עזבו כן סמל או לא סמל, ולכל אלה שמצטטים את ז'ינו - זה עצוב).
לא רלוונטי כמה קיבל, מה היה בטורקיה, מה חשב על מכבי ת"א, אל תחפשו תירוצים ובולשיט - תגידו שהחלטתם לקבל את רצון המועדון, זה לגיטמי!
אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים על זה שאין סמלים היום, אבל לכולכם זה עושה טוב לשמוע על ברדה כובש בליגה שלא באמת מעניינת מישהו. זה אולי לא קורה בתדירות של פעם (מהרבה סיבות, חלקן ברות שינוי) אבל זה לא אומר שזה לא יקרה, או שאנחנו לא מקווים לזה בפינות נסתרות וחשוכות בליבנו.

הנקודה השניה,
צריכה להיות דרך קבועה למועדון, שלא מחרתיים יהיה כאן מאמן אחר והכל ישתנה לחלוטין. צריך ואפשר לתת לזה זמן להתגבש העונה, אבל זה חייב להתחיל לקרות.

ולכל אלה שרוצים שנהיה כמו כולם, לא חשובה להם הדרך או המעבר, כי מי אנחנו בכלל?
תפסיקו לחשוב בקטן, תפסיקו להשלים עם הבינוניות, אל תפחדו לחלום...
זה כל היופי, ובלי זה - אפשר לסגור את הבסטה.
תמונה
שווה לחכות לתגובות שלך (:

שלח תגובה