הפועל ב"ש-מכבי פתח תקווה, שבת, 19:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל ב"ש-מכבי פתח תקווה, שבת, 19:30, טרנר

שליחה על ידי South Boy »

אני רואה הרבה אנשים מכניסים את ראדי להרכב שלהם, אני מאוד אוהב אותו אבל הוא חלש להחריד בכל הזדמנות שקיבל בתקופה האחרונה.
אם כבר עושים רוטציה בעמדה הזאת הייתי מעלה את שבתאי, גם הוא לא היה להיט גדול בפעם האחרונה ששיחק אבל עבר זמן מאז ואני חושב שמגיעה לו עוד הזדמנות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

South Boy כתב:אני רואה הרבה אנשים מכניסים את ראדי להרכב שלהם, אני מאוד אוהב אותו אבל הוא חלש להחריד בכל הזדמנות שקיבל בתקופה האחרונה.
אם כבר עושים רוטציה בעמדה הזאת הייתי מעלה את שבתאי, גם הוא לא היה להיט גדול בפעם האחרונה ששיחק אבל עבר זמן מאז ואני חושב שמגיעה לו עוד הזדמנות.
זה למה למרות שזה דבילי כתבתי הרכב בלי וואקמה, ראדי באמת ביכולת חלשה הבעיה היא ששבתאי עוד יותר גרוע ממנו מאז ימי מחנה האימונים העליזים.
אולי בכלל צריך לעלות עם רועי גורדנה?
טוב נו הגזמתי פה ;)
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
AG123

שליחה על ידי AG123 »

דר אדום בנשמה כתב: אז בוא לא נפתח עם מליקסון גם מול פראג ומול ק"ש כי יהיה לנו משחק חשוב מול מכבי תל אביב...
בכלל בוא פשוט נשאיר אותו על הספסל עד הפלייאוף...
חוץ מזה שהוא מאז המשחק מול סאותהמפטון לא שיחק וזה אומר שיעברו שבועיים ויומיים עד המשחק הבא שלו מול מכבי פתח תקווה...
אחי עם כל הכבוד, כל פעם שמישהו מביע טענה שמנוגדת לשלך אתה פשוט מקצין את מה שהוא אמר בצורה פרועה ומתבסס על זה כדי לסתור אותו. זה לא עובד מהסיבה הפשוט שזו כבר לא הדעה שלו. הבחור כאן דיבר רק על משחק אחד לא על כל העונה.
לדעתי יש למאמני הכושר שלנו מספיק מערכות כדי לראות אם שחקן בעומס - אם יש שחקן שנמצא בעומס גדול (כמו הובאן אם ישחק במשחק הנבחרת הבא) בהחלט אפשר לתת להם מנוחה. לגבי מליקסון - לא רואה סיבה שהוא יהיה בעומס. הוא ללא משחק כבר תקופה ארוכה אז זאת לא הסיבה להוציא אותו מההרכב בליגה. אם רוצים אפשר להוציא אותו בדקה 60 - בהתאם לתוצאה כמובן.
נערך לאחרונה על ידי AG123 ב 09 אוקטובר 2016, 17:32, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

כנראה שכחתם שבמכבי פ"ת מקובצים כל כסחני הליגה ושכל משחק נגדנו הם עולים סופר אגרסיביים. מליקסון במשחק כזה מועד לפציעות, ואז כשהוא ייעדר חודש אנשים כאן ירשמו שזאת חובבנות של הצוות המקצועי ושהיה מיותר לסכן אותו.
ובכל אופן זה לא רק עניין של "להתחשב" במאור, יש כאן שיקול של רוטציה, בשביל מה הבאנו את אוחנה אם לא בשביל לשחק? בשביל גביע הטוטו נגד חיפה? אי אפשר שאותו הרכב ישחק במשך כל העונה, צריך לעשות רוטציה, לא מוגזמת כמו בתחילת העונה אבל 2-3 חילופים פעם ב.., זה בסדר גמור. קישור של אוגו-ראדי-אוחנה יותר מאוזן מאוגו-ראדי-מליקסון, ובאופן כללי צריך להפסיק עם השקר הזה שמליקסון קשר אמצע כי זה מפקיר לגמרי את האמצע. גם עם אוגו והובאן מאחוריו, גם עם אוגו ובראון וגם עם אוגו וראדי. מעדיף שמול אחת מהקבוצות היחידות שיודעות לשחק כדורגל בליגה הזאת נעלה עם אמצע חזק.

לגבי הכושר החלש של ראדי, נגד סכנין הוא נתן את אחד המשחקים הטובים שלו אצלנו. באופן כללי פתח סבבה לגמרי את העונה. יש לו נפילות ובגלל זה צריך לשמור עליו (כמו על הובאן, לצורך העניין) ולא לפתוח איתו בכל משחק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אין סיכוי בעולם שמליקסון לא פותח. גם יש מהמשחק מול הלוזונים ועד לפראג חמישה ימים שלמים (תחשבו על משחק מרכזי ביום שני ואז משחק בשבת) וגם כי אם לא ישחק מול פתח תקווה הוא יהיה זמן ארוך ללא דקת משחק.

באופן אישי, גם בשביל להרוויח את לוסיו וגם בגלל שהעומס על הובאן גדול אחרי היורו בקיץ וככל הנראה 180 דקות של משחקי נבחרת עם טיסות, הייתי נותן להובאן מנוחה מול פתח תקווה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

דר אדום בנשמה כתב: אז בוא לא נפתח עם מליקסון גם מול פראג ומול ק"ש כי יהיה לנו משחק חשוב מול מכבי תל אביב...
בכלל בוא פשוט נשאיר אותו על הספסל עד הפלייאוף...
חוץ מזה שהוא מאז המשחק מול סאותהמפטון לא שיחק וזה אומר שיעברו שבועיים ויומיים עד המשחק הבא שלו מול מכבי פתח תקווה...

כמו ש'AG123' אמר לך, תפסיק להקצין תגובות של אחרים, זה מגוחך.

חוץ מזה - לא הבעתי דעה בעד או נגד בנידון, רק עניתי למשה שטען שיש אבסורד בדעה לשמור על מליקסון.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הפועלעולה כתב:כנראה שכחתם שבמכבי פ"ת מקובצים כל כסחני הליגה ושכל משחק נגדנו הם עולים סופר אגרסיביים. מליקסון במשחק כזה מועד לפציעות, ואז כשהוא ייעדר חודש אנשים כאן ירשמו שזאת חובבנות של הצוות המקצועי ושהיה מיותר לסכן אותו.
ובכל אופן זה לא רק עניין של "להתחשב" במאור, יש כאן שיקול של רוטציה, בשביל מה הבאנו את אוחנה אם לא בשביל לשחק? בשביל גביע הטוטו נגד חיפה? אי אפשר שאותו הרכב ישחק במשך כל העונה, צריך לעשות רוטציה, לא מוגזמת כמו בתחילת העונה אבל 2-3 חילופים פעם ב.., זה בסדר גמור. קישור של אוגו-ראדי-אוחנה יותר מאוזן מאוגו-ראדי-מליקסון, ובאופן כללי צריך להפסיק עם השקר הזה שמליקסון קשר אמצע כי זה מפקיר לגמרי את האמצע. גם עם אוגו והובאן מאחוריו, גם עם אוגו ובראון וגם עם אוגו וראדי. מעדיף שמול אחת מהקבוצות היחידות שיודעות לשחק כדורגל בליגה הזאת נעלה עם אמצע חזק.

לגבי הכושר החלש של ראדי, נגד סכנין הוא נתן את אחד המשחקים הטובים שלו אצלנו. באופן כללי פתח סבבה לגמרי את העונה. יש לו נפילות ובגלל זה צריך לשמור עליו (כמו על הובאן, לצורך העניין) ולא לפתוח איתו בכל משחק.
אמצע של אוגו-ראדי-אוחנה ובכנפיים מליקסון ו וואקמה וזה שלנו
אם הובאן פיזית יוכל לשחק אני מרכיב אותו במקום אוחנה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

שכחתי שרומאריו פירס הכלב הזה משחק אצלם

טפי כמה אני שונא אותו

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

שמעון א כתב:שכחתי שרומאריו פירס הכלב הזה משחק אצלם

טפי כמה אני שונא אותו
כלב רציני. מתנהג כמו קוף (לא גזען) על המגרש. מקווה שבלי רוני לוי הוא טיפה נרגע הזבאלה הזה

ובנוסף אליו יש את דור אלו הערס, חגיי גולדנברג, לירוי צעירי, גידי קניוק, נאור פסר..
הם חבורת כסחנים דוחים. יהיה משחק אגרסיבי.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

טפי כמה אני שונא אותו
מדהים שבכלכך מעט זמן ומפגשים הצליח להפוך לכלך שנוא. גם אני מתעב את האפס הזה!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

סניור כתב:
מדהים שבכלכך מעט זמן ומפגשים הצליח להפוך לכלך שנוא. גם אני מתעב את האפס הזה!
איך אפשר שלא אחרי שהתגרה בקבוצה שלנו אחרי שקיבלנו רביעייה בנתניה?
ספורטאי חרא.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

הוא, דקל קינן וסטויקוביץ'. וואו כמה קללות הם חטפו במשחק האליפות הכושל.
רק מלהיזכר במשחק הזה הלחץ דם שלי עולה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

טפי כמה אני שונא אותו
אפשר תקציר הפרקים הקודמים?
הפסקתי לראות כשהפסיק להיות מועמד אלינו כי יש לו שקר כלשהו

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

לא ייאמן שכמעט הבאנו אותו ע"ח פיטר פן הרומני.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

מקווה שהשחקנים לא יהיו בפגרה כמונו,שבתאי גם נפצע יעדר לפחות שבועיים, ראדי יפתח בקישור במקום הובן ויכול להיות גם תורגמן במקום קורהוט ששיחק 90 דקות ביום שני בנבחרת הונגריה למרות שלדעתי זה מספיק זמן מנוחה ,אני פותח גם עם אוחנה במקום בוזגלו

שלח תגובה