93 ₪

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: 93 ₪

שליחה על ידי yedidel »

oranu כתב:בואו נעשה סדר.
א. מנויי חוץ לא משלמים עמלת אינטרנט כי הם לא מזמינים באינטרנט, הם נותנים אשראי פעם אחת תחילת העונה ונגמר הסיפור.

ב. יש לנו תמיד זכות להתלונן על מחיר, גם אם המועדון שלנו מוכר ב 40-80.

ג. המועדון שלנו מוכר ב 40-80 למתקן סופר ראוי, המגרש באשקלון הוא פחות או יותר ברמת וסרמיל במצבו הנוכחי.

ד. הכי חשוב-
הנהלת אשקלון מוכרת כרטיסים בכל מחזור ב 50 שקלים מחיר אחיד, מגיעה אחת מהגדולות והופה המחיר קופץ ל 40-80 כי הם יודעים שיבואו.

אז לא, לא יבואו, נחרים, נהיה מאוחדים בהחרמה והתוצאה תהיה ברורה - 50 שח מחיר אחיד.

חוץ מזה הם עוד לא שיחקו אצלנו ככה שאם ירצו לחתום על הדדיות במועדון שלנו יסכימו וכבר לפני הפתיחה במחאה ביררנו זאת מול נציגי המועדון.
לטעמי מחאה מוצדקת ב 1000 אחוז.
איך הולכת המחאה למנויי חוץ?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

oranu כתב:בואו נעשה סדר.
א. מנויי חוץ לא משלמים עמלת אינטרנט כי הם לא מזמינים באינטרנט, הם נותנים אשראי פעם אחת תחילת העונה ונגמר הסיפור.

ב. יש לנו תמיד זכות להתלונן על מחיר, גם אם המועדון שלנו מוכר ב 40-80.

ג. המועדון שלנו מוכר ב 40-80 למתקן סופר ראוי, המגרש באשקלון הוא פחות או יותר ברמת וסרמיל במצבו הנוכחי.

ד. הכי חשוב-
הנהלת אשקלון מוכרת כרטיסים בכל מחזור ב 50 שקלים מחיר אחיד, מגיעה אחת מהגדולות והופה המחיר קופץ ל 40-80 כי הם יודעים שיבואו.

אז לא, לא יבואו, נחרים, נהיה מאוחדים בהחרמה והתוצאה תהיה ברורה - 50 שח מחיר אחיד.

חוץ מזה הם עוד לא שיחקו אצלנו ככה שאם ירצו לחתום על הדדיות במועדון שלנו יסכימו וכבר לפני הפתיחה במחאה ביררנו זאת מול נציגי המועדון.
לטעמי מחאה מוצדקת ב 1000 אחוז.
וואלה אורן אני באמת לא מבין מה התחרבש בכל הנושא הזה של המחירים האחידים העונה. כל כך קשה שגורם מהמעודון שלנו ירים טלפון למישהו מהם ויבקש את זה? זה עושה טוב רק לאוהדים שלנו, להם לא כזה אכפת. חבל, אחרי זה אוהדי החוץ נדפקים. תנו לי לעשות את זה מצידי.

אני הייתי בטוח שאשקלון כבר ביררו איתנו, לא הגיעו להסכמה או שאשקלון לא רצו (ויש להם סיבה..העונה הזאת הם יכולים לעשות קופה כי עונה הבאה הם כבר לא בליגת העל) ובגלל זה המחירים האלה.

סמל אישי של משתמש
red bend

שליחה על ידי red bend »

אל תקנו.
הבאזז הגיע לתקשורת יום יומיים זה יצוף.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אני כבר בטוח שהרבה כבר קנו כרטיסים.

הוסכם על מחיר מקסימלי על ידי המנהלת , והם עומדים בו. 80/40 זה מחיר מאוד סטנדרטי , גם בוסרמיל גבינו כך.
הם נותנים מחירים מוזלים לסטודנטים שזה יפה. לא בכל מקום נותנים.

והכל עניין של היצע וביקוש. אם הביקוש לטרנר היה נמוך יותר, המחירים היו נמוכים יותר. אז יש ביקוש למשחק הזה , ולכן שינו את המחירים במעט. וזה זכותם לגמרי.

מחאה מיותרת.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

yakar כתב:אני כבר בטוח שהרבה כבר קנו כרטיסים.

הוסכם על מחיר מקסימלי על ידי המנהלת , והם עומדים בו. 80/40 זה מחיר מאוד סטנדרטי , גם בוסרמיל גבינו כך.
הם נותנים מחירים מוזלים לסטודנטים שזה יפה. לא בכל מקום נותנים.

והכל עניין של היצע וביקוש. אם הביקוש לטרנר היה נמוך יותר, המחירים היו נמוכים יותר. אז יש ביקוש למשחק הזה , ולכן שינו את המחירים במעט. וזה זכותם לגמרי.

מחאה מיותרת.
להגיד הצע וביקוש על מוצרים שאין ולעולם לא יהיה לגביהם שוק משוכלל זה חוסר הבנה בסיסי בכלכלה.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

השאלה היא בכמה הם מכרו עד עתה?
אם זה היה המחיר עד כה אז אין על מה לבוא בתלונות וההנהלה צריכה לעשות הסכם הדדיות.
אם העלו את המחיר אז זה ניצול מבחיל.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

אדום זקן כתב:השאלה היא בכמה הם מכרו עד עתה?
אם זה היה המחיר עד כה אז אין על מה לבוא בתלונות וההנהלה צריכה לעשות הסכם הדדיות.
אם העלו את המחיר אז זה ניצול מבחיל.
הם לא יכלו למכור ככה עד עכשיו כי הנהלים החדשים אומרים שבמשחק בין קבוצות "קטנות" המחיר המקסימלי הוא 50 ש"ח..

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

בעונות מאוד חלשות עם קלינגר ועזורי בוסרמיל אלונה מכרה כרטיס ב-80 ש"ח, אז קצת קשה
לדבר על המתקן. בלי קשר המחאה מוצדקת .

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

המחאה מוצדקת כי אף כרטיס ליגה לא שווה 80₪ גםאם המתקן ראוי.

הגיע הזמן למחירים נורמלים
תמונה

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

אורי אדום בנשמה כתב:

תהיה לנו זכות להתלונן רק אחרי שנתלונן על המועדון שלנו.

יש לנו זכות להתלונן מתי שבא לנו . על מי שבא לנו וכמה שבא לנו.
יש לנו גם זכות להחרים רק אותם ולא להגיע בלי הסכם הדדיות .
אני לא רוצה הסכם הדדיות , אני החזק כאן , יש לנו כוח קנייה גדול ולהם לא ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לאיים עליהם בחרם ולהתלונן ושהם יעשו תשיקול שלהם האם זה כלכלי להם.
אני מעוניין שהקבוצה שלי תמכור ב200 ש"ח לכל אוהד כי אז הכסף מתגלגל בתוך המועדון ושקבוצות אחרות ימכרו במחיר כזה אני אחרים אותם כי הכסף יוצא החוצה .
מי שם אותך לקבוע מתי יש לנו זכות להתלונן ?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

pirlo21 כתב:

יש לנו זכות להתלונן מתי שבא לנו . על מי שבא לנו וכמה שבא לנו.
יש לנו גם זכות להחרים רק אותם ולא להגיע בלי הסכם הדדיות .
אני לא רוצה הסכם הדדיות , אני החזק כאן , יש לנו כוח קנייה גדול ולהם לא ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לאיים עליהם בחרם ולהתלונן ושהם יעשו תשיקול שלהם האם זה כלכלי להם.
אני מעוניין שהקבוצה שלי תמכור ב200 ש"ח לכל אוהד כי אז הכסף מתגלגל בתוך המועדון ושקבוצות אחרות ימכרו במחיר כזה אני אחרים אותם כי הכסף יוצא החוצה .
מי שם אותך לקבוע מתי יש לנו זכות להתלונן ?

סבבה, תתלונן כאוות נפשך, רק תחשוב איך זה נראה מהצד ועד כמה התלונה שלך תהיה מוצדקת בעיני המתבונן האובייקטיבי.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

אורי אדום בנשמה כתב:

סבבה, תתלונן כאוות נפשך, רק תחשוב איך זה נראה מהצד ועד כמה התלונה שלך תהיה מוצדקת בעיני המתבונן האובייקטיבי.
תודה שאתה מאשר לי , עכשיו אני רגוע :)

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

הודעה של הארגון מהשעה האחרונה מבשרת טובות למנויי החוץ- הוסדר מול שפע הפקות אפשרות ביטול חיוב עד ליום חמישי, ולא 5 ימים מראש. ענקיים (שני הצדדים).

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אורי אדום בנשמה כתב:

לא שייך.

על מה אתה מדבר? מעולם לא הפסיקו.
בלבלתי כנראה עם העמלה הנוספת שלקחו על מנויי החוץ.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

סניור כתב:הודעה של הארגון מהשעה האחרונה מבשרת טובות למנויי החוץ- הוסדר מול שפע הפקות אפשרות ביטול חיוב עד ליום חמישי, ולא 5 ימים מראש. ענקיים (שני הצדדים).
אבל זה עדיין יורד לנו מה3 משחקים שאפשר לא להגיע?

שלח תגובה