זוהר חוגג שוחרר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

זוהר חוגג שוחרר

שליחה על ידי אביאל »

זוהר חוגג שוחרר מהקבוצה באופן סופי ע"י גיא עזורי. לאחר שיחה בין השניים ולאחר שהובהר לשחקן את מקומו בקבוצה, נאמר לשחקן שהוא אינו עומד בדרישותיו של המאמן וכושרו לקוי.
בנוסף מאחר ויש הרבה שחקנים בעמדה שלו סיכוייו לשחק קלושים.

ככל הנראה יושאל השחקן למכבי הרצליה או לעירוני ראשון לציון.

סמל אישי של משתמש
אדום עולה עולה

Re: זוהר חוגג שוחרר

שליחה על ידי אדום עולה עולה »

יופי ברוך השם פחדתי שיחתום וישאר יש אלוהים יששששששששששש :קופץ: :קופץ: :מאושר מאוד: :מאושר מאוד:

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

בהצלחה בהמשך הדרך!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

חבל.

בניגוד לאילוז, בונפלד ועוד כמה שחקני בית, לא היתה לו לעולם הזדמנות להראות את יכולתו. סבל מחוסר מזל מטורף בכל הנוגע לפציעות.

שיהיה בהצלחה ואני מקווה ששומרים לו את הדלת פתוחה.

סמל אישי של משתמש
נאור סייס

שליחה על ידי נאור סייס »

שיהיה לו המון בהצלחה, שחקן שכל שני וחמישי ניפצע לא יכל להישאר אצלנו.
Youll never walk alone, Hapoel beer sheva

רק הפועל !

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום עולה עולה כתב:יופי ברוך השם פחדתי שיחתום וישאר יש אלוהים יששששששששששש :קופץ: :קופץ: :מאושר מאוד: :מאושר מאוד:
קשה לי להבין תגובות כאלה. מדובר בשחקן בית שתמיד נותן הכל, שמוכן לעלות מהספסל גם בשביל 5 דקות בהם יעשה ויתן את המקסימום.
סבל מחוסר מזל מטורף בנושא הפציעות, בתקופות שהוא בריא הוא יכול לתת ערך נוסף שהרבה שחקנים לא נותנים.

חבל, חבל מאוד.

תודה רבה זוהר על הכל. המון בהצלחה בהמשך. מחכים לראות אותך חוזר אלינו אחרי עונה טובה בהרצליה, ראשון או כל קבוצה שיהיה לה את השכל להחתים אותך.

תמונה

פשוט תודה
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 30 יוני 2009, 20:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

שחקן טוב, אבל בנוי רע מאוד! , סימפטום של מערכת נוער לקויה, שלא בונים שם שחקנים חזקים אלה רק מתמקדים על יכולת טכנית.
אני לא חושב שהשחקן הזה יוכל אי פעם לפרוץ קדימה, אם הוא לא יעבוד על הגוף שלו ויתחזק, דבר שקשה לי לראות אותו עושה בגיל מאוחר כמו שלו.
שחקן חלש שהיכולות הטכניות שלו שבהחלט גבוהות והוא נדפק מהמערכת.
זוהר תודה על הרגליים שנתת למועדון, בהצלחה בהתחזקות, ואולי נתראה בעתיד!

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

זוהר חוגג סבל מחוסר מזל וחבל הוא יכול להיות שחקן מצויין ומנהיג.

אני חושב שזוהר צריך לקחת את זה לטובה לתת עונה מצויינת במועדון אחר ולחזור מהדלת הקידמית. אני אולי הייתי משאיר אותו לחזור לכושר תחת פיקוח של הקבוצה ואז אם ירצה לשחרר בחלון העברות.

שיהייה לו הרבה בהצלחה נחזיק לו אצבעות, מבחינתי אחד המנהיגים של הפועל ב"ש בעתיד.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

יתאמן טוב, ישחק טוב, יהיה בריא ואין סיבה שלא יחזור.
שיהיה בהצלחה

סמל אישי של משתמש
הסניגורון...

שליחה על ידי הסניגורון... »

אריק כתב:יתאמן טוב, ישחק טוב, יהיה בריא ואין סיבה שלא יחזור.
שיהיה בהצלחה

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

--------------------------------------------------------------------------------

אין סיבה לשמוח משחרורו של זוהר חוגג, אחרי ככלות הכל מדובר בשחקן בית שנתן את הדם למועדון.
מצד שני על מה העצב הגדול???למה תמיד להתמקד בחצי הכוס הריקה???
אולי הזמן יוכיח שהשחרור הזה טוב גם לזוהר חוגג וגם להפועל באר שבע???
מבחינת זוהר חוגג דלת אחת נסגרה (באופן זמני) ,דלתות אחרות יפתחו , מי יודע אולי השינוי זה לטובה.
זוהר יוכיח את עצמו, יתאמן כמו שצריך , אין סיבה שבעתיד הוא לא יחזור להפועל באר שבע.
לא יעזור כלום לאף "איוב" , הבית של זוהר חוגג זה רק הפועל באר שבע, לא משנה איפה הוא ישחק.
גם מבחינת הפועל באר שבע המהלך הזה אולי יתברר כצעד נכון, יכול להיות שבעוד שנתיים נקבל שחקן בוגר יותר, "משופשף" יותר, בעיקר בריא יותר, זה לא אסון אם פעם אחת מישהו 'יתגלח' על הזקן של קבוצה אחרת ואנחנו נקצור את הפירות, בעונות האחרונות זוהר לא תרם מספיק, כרגע לא משנה הסיבה זה עובדות מוצקות.
לזוהר יש עוד הרבה שנים לשחק כדורגל, זה לא סוף הסיפור, לכן אני בטוח שבעתיד הדרכים של זוהר חוגג והפועל באר שבע יפגשו, זה לא אסון 'להתאוורר' שנה - שנתיים מחוץ לבית ולחזור טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

דורון כהן כתב:--------------------------------------------------------------------------------

אין סיבה לשמוח משחרורו של זוהר חוגג, אחרי ככלות הכל מדובר בשחקן בית שנתן את הדם למועדון.
מצד שני על מה העצב הגדול???למה תמיד להתמקד בחצי הכוס הריקה???
אולי הזמן יוכיח שהשחרור הזה טוב גם לזוהר חוגג וגם להפועל באר שבע???
מבחינת זוהר חוגג דלת אחת נסגרה (באופן זמני) ,דלתות אחרות יפתחו , מי יודע אולי השינוי זה לטובה.
זוהר יוכיח את עצמו, יתאמן כמו שצריך , אין סיבה שבעתיד הוא לא יחזור להפועל באר שבע.
לא יעזור כלום לאף "איוב" , הבית של זוהר חוגג זה רק הפועל באר שבע, לא משנה איפה הוא ישחק.
גם מבחינת הפועל באר שבע המהלך הזה אולי יתברר כצעד נכון, יכול להיות שבעוד שנתיים נקבל שחקן בוגר יותר, "משופשף" יותר, בעיקר בריא יותר, זה לא אסון אם פעם אחת מישהו 'יתגלח' על הזקן של קבוצה אחרת ואנחנו נקצור את הפירות, בעונות האחרונות זוהר לא תרם מספיק, כרגע לא משנה הסיבה זה עובדות מוצקות.
לזוהר יש עוד הרבה שנים לשחק כדורגל, זה לא סוף הסיפור, לכן אני בטוח שבעתיד הדרכים של זוהר חוגג והפועל באר שבע יפגשו, זה לא אסון 'להתאוורר' שנה - שנתיים מחוץ לבית ולחזור טוב יותר.
היוצא מן הכלל אינו מעיד על הכלל דורון. אם אחד מתוך אלף מביע את שמחתו זה לא אומר שהגולשים כאן שמחים.
צר לי על זוהר אוליי הילד הכי מוכשר שצמח לנו כאן בעשר שנים האחרונות. צר לי על חוסר המזל שלו
כאב לי הלב היום שהבנתי שהעונה זוהר לא ישחק כאן.
כמו שאף אחד לא שמח והרבה גולשים כאן מרגישים עקיצה בלב שחוזהו לא חודש. אני חושב שזו גם לא סיבה
להתחיל לחפש את המועדון ולחזור שוב פעם על האימרות הדי פתטיות שמיחזרו אותם מהשיחרור של אופיר חיים.
אני לא חושב שמישהו מהגולשים כאן היה רוצה להיות במקום המאמן.ולבשר לזוהר את דבר האי החתמה.
זוהר הוא שחקן ואדם מיוחד. שחקן שמהיום שהוא עלה מן הנוער הייתי גאה שהוא שלנו גם חכם וגם בעל יכולות
משחק מרשימות.זוהר צריך להיות חזק זוהר צריך להבין שתקופות קשות חולפות וצריך להשאר חזק ולהתמודד
מולם.ימים יפים בו יבואו ואני מאמין שנראה את זוהר בווסרמיל בחזרה.
במצב שנוצר היום בקבוצה לפי תורתו של המאמן ואמונתו בה.אולי היינו מאבדים אתו אם הוא היה נשאר.
באמת קשה לי לדבר במושגים כאלה שהוא לא נשאר כאן.
זוהר אני אוהב אותך ואני מקווה שתהיה חזק ותתגבר תרים את הראש תסתכל קדימה.
הבית זה הפועל באר שבע והוא ישאר הבית שלך כול הזמן.
מתפלל ומקווה שעונה הבא תחזור לכאן ותוביל אותנו למקומות שתמיד חלמנו.
בהצלחה זוהר אוהבים אותך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הסניגור האדום כתב: היוצא מן הכלל אינו מעיד על הכלל דורון. אם אחד מתוך אלף מביע את שמחתו זה לא אומר שהגולשים כאן שמחים.
צר לי על זוהר אוליי הילד הכי מוכשר שצמח לנו כאן בעשר שנים האחרונות. צר לי על חוסר המזל שלו
כמו שאף אחד לא שמח והרבה גולשים כאן מרגישים עקיצה בלב שחוזהו לא חודש. אני חושב שזו גם לא סיבה
להתחיל לחפש את המועדון ולחזור שוב פעם על האימרות הדי פתטיות שמיחזרו אותם מהשיחרור של אופיר חיים.
אני לא חושב שמישהו מהגולשים כאן היה רוצה להיות במקום המאמן.ולבשר לזוהר את דבר האי החתמה.
זוהר הוא שחקן ואדם מיוחד. שחקן שמהיום שהוא עלה מן הנוער הייתי גאה שהוא שלנו גם חכם וגם בעל יכולות
משחק מרשימות.זוהר צריך להיות חזק זוהר צריך להבין שתקופות קשות חולפות וצריך להשאר חזק ולהתמודד
במצב שנוצר היום בקבוצה לפי תורתו של המאמן ואמונתו בה.אולי היינו מאבדים אתו אם הוא היה נשאר.
בהצלחה זוהר אוהבים אותך.
זה בסדר מישל, דורון רגיל להכליל.

זה רק אני או שקמה לה מול העינים שלנו מושבה באר שבעית בראשון לציון? קודם אפריאט, לאחר מכן עמוס, ויתכן שעכשיו גם זוהר חוגג.
חייב להגיד שיהיה מאוד מעניין לראות איך ראשון לציון תצליח עם הבסיס הבאר שבעי הזה. הייתי מנסה אפילו להעביר לקבוצה עוד שחקנים באר שבעים כדי למתג אותה כקבוצת בת של באר שבע. כאחת שיש לעקוב אחריה מקרוב מאוד בעונה הבאה...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

הסניגור האדום כתב: היוצא מן הכלל אינו מעיד על הכלל דורון. אם אחד מתוך אלף מביע את שמחתו זה לא אומר שהגולשים כאן שמחים.
בהצלחה זוהר אוהבים אותך.
אתה יודע עד כמה אני אוהב אותך, כיף גדול לקרוא הודעות מהסוג שלך, הדברים מוצגים בצורה נאותה,בוגרת,עיניינית, מאדם חכם כמוך תמיד טוב להחכים.חבל שאין עוד הודעות כאלה....
לאחר עיון נוסף אני חושב כמוך שבאתר הזה אנשים לא שמחים משיחרורו של זוהר חוגג, מצד שני הגולשים מכבדים את רצון המאמן (זה טוב מאוד) לכן התמונה היא לא שחורה.מי יודע אולי זה לטובה.
לעומת זאת אם תגלוש באתר השני תגלה שזה יום "שחור" להפועל באר שבע.
מקרה אופיר חיים חוזר על עצמו רק בטונים 'רגועים' יותר. אני אוהב את זוהר לא פחות מאף אוהד.
לפעמים בימי שישי בערב זוהר מגיע להתפלל עם אבא שלו (עמוס) באותו בית הכנסת שגם אני מתפלל.
הרגשתי לא טוב עם הידיעה שזוהר משוחרר, אבל מצד שני חשוב לזכור שהמועדון מעל כולם.
אם זה מה שהוחלט אז צריך לכבד את זה, לשפוך ביקורות כל היום זה דבר קל מאוד, אבל בשטח הדברים מסובכים מאוד, אני מסתכל מה קורה בקבוצות אחרות ואני מודה לאל על כך שאלונה איתנו, שום קבוצה חוץ מהפועל באר שבע לא קנתה עד עכשיו שום שחקן, כולל מכבי חיפה הגדולה.
יש קבוצות שעדיין לא יודעים האם הם יפתחו את העונה (ביתר ירושלים, נתניה), אז סוף כל סוף יש בהפועל באר שבע סדר, שקט תעשייתי, תקציב גדול, למה לא להסתכל על זה??למה אין הערכה??
אז יכול להיות שיתברר ששיחרור שחקן כזה או אחר זה טעות, מה לעשות מי שלא עושה לא טועה, אפשר לחשוב שאלו שמעבירים ביקורות לא טעו אף פעם או לא הפסידו כסף כל ימי חייהם......
כולם מחזיקים אצבעות לזוהר חוגג שיצליח, גיל 24 זה עדיין צעיר מאוד, כישרון יש לזוהר, אולי בקבוצה אחרת זה יתחבר, בשילוב עם מזל בקטע של פציעות זוהר יעלה על דרך המלך.
אני בטוח שבמקרה כזה בהפועל באר שבע לא יהיו עיוורים, גם זוהר תמיד ישמח לשחק בבית , לכן צריך להתסתכל אל העתיד בתקווה, לגבות את המועדון גם בתקופות קשות, בסוף זה ישתלם.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני מסכים עם מה שזוהר אמר היום ברדיו דרום. פה הוא נפצע, ואם הוא רוצה פה צריכים לתת לו אופצייה להשתקם. לא צריך להבטיח לו דקות, לא לבנות עליו, לו לתת לו חוזה גדול או משהו, אבל אם הוא חושב שעם הסגל הקיים הוא יוכל להוכיח את עצמו כאן ומוכן לקחת את הסיכון לעונה בלי דקות משחק - צריך לתת לו להחליט.

שלח תגובה