דור אלו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

Re: דור אלו

שליחה על ידי סניור »

כמו עם אוחנה - 50% ממכירה עתידית. אין דבר כזה חצי מהכרטיס, הכרטיס כולו של אלונה.
חוץ מזה, שלשמחתנו מה שמחפשים זה להצליח, לא לצאת לא מופסדים.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

חבר סיפר לי היום שבן ביטון סגור בסלטיק כבר מנובמבר. גם ב"ש והסקוטים סיכמו כבר על 1.4 מיליון יורו בסוף העונה.

לא יודע עד כמה זה נכון, זה פשוט מה ששמעתי היום.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

בן ביטון הוא המגן הימני הטוב בארץ אם מכלילים את כל התכונות של מגן.
אנחנו קבוצה חזקה מאוד הגנתית ויש לו מניות בכך.
בהגנה אני לא רואה מגן ימני שעושה עבודה טובה ממנו ומכאן נובע החשש.

מצד שני, אם הרצון להתקדם מגיע מצד השחקן לא צריך להחזיק אף אחד בכוח.
כל עוד בכר כאן, הביטחון שיש לי בכשרונות שיגיעו לכאן מוכפל פי 2.
בכר יכול להפוך את אלו למגן שלם יותר מביטון.

*דבר אחד מטריד אותי במהלך כזה. אין לנו את התקציב של מכבי ואנחנו צריכים לבחור בפינצטה את החיזוקים שלנו.
לחזק עמדה שנחשבת אצלנו באנקר זה מהלך מאולץ. מקווה שהסכום הגבוה לא יבוא על חשבון חיזוקים בעמדות קריטיות יותר.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

סניור כתב:כמו עם אוחנה - 50% ממכירה עתידית. אין דבר כזה חצי מהכרטיס, הכרטיס כולו של אלונה.
חוץ מזה, שלשמחתנו מה שמחפשים זה להצליח, לא לצאת לא מופסדים.
אחרי המכירה של אוחנה אם אני זוכר נכון אסי התראיין ואמר שה 50 אחוז ממכירה עתידית זה רק מהרווח של העיסקה. כלומר אם מוכרים בפחות מ 1.2 לוזון לא מקבל כלום.
מאמין שאותו הדבר עם אלו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

העסקה של אוחנה קצת יותר מורכבת ממה שחושבים. מאמין שגם זו של אלו.
במספרים יבשים זה נראה מפוצץ אבל האמת נמצאת בפרטים הקטנים.

אני לא חושב שאלו מגיע על חשבון חיזוקים בעמדות אחרות. סכום ההעברה שלו יתקזז עם זה של ביטון ועוד נצא ברווח.
מעבר לכך אלונה כבר הבהירה שיגיע חיזוק ראוי במטרה להעפיל לליגת האלופות, כשצריך לזכור את ההכנסה הנאה מאירופה.
רק שנזכה באליפות.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

לא יכול להגיד שלא מפריע לי שאנחנו צריכים לעשות שינוי כזה בעמדה יציבה כי השחקן רוצה ללכת לבלגיה.
שוב, עם כל הכבוד לבלגיה, נחנקנו כבר.
"אירופה", "אירופה". לא כל הנוצץ זהב.

זה כמובן במידה והכתבה של זריהן נכונה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Noam98 כתב:לא יכול להגיד שלא מפריע לי שאנחנו צריכים לעשות שינוי כזה בעמדה יציבה כי השחקן רוצה ללכת לבלגיה.
שוב, עם כל הכבוד לבלגיה, נחנקנו כבר.
"אירופה", "אירופה". לא כל הנוצץ זהב.

זה כמובן במידה והכתבה של זריהן נכונה.
עוד פעם נתחיל את הדיון החרוש הזה? תנו לראות מה באמת יצא מזה ואיזו קבוצה בבלגיה ואז נדבר

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

The red one כתב: עוד פעם נתחיל את הדיון החרוש הזה? תנו לראות מה באמת יצא מזה ואיזו קבוצה בבלגיה ואז נדבר
אמרתי, במידה וזה נכון

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

שתי הערות לגבי אלו וביטון.

1.2 מיליון על חצי כרטיס זה רק כותרת, הוא לא ישחק עם רגל אחת בגלל שקנו חצי כרטיס. כנראה שגם כאן ההסכם ידבר על חלוקה של 50 50% באם ימכר מעל ערך מסוים. בכל מקרה הוא תחליף הולם שיכול להגיע רחוק יותר.

אני יושב במערבי, קרוב לכניסת/ יציאת השחקנים וכבר כמה משחקים אני רואה שהוא עצבני קבוע יורד זועף להפסקה יורד בסוף המשחק זועף ולא ניגש להודות לקהל. משהוא לא טוב עובר עליו. עוד מישהוא ראה את זה?

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אפשר להלין עד מחר על המחירים אבל צריך להבין שמגנים זה אולי הדבר הכי חשוב בקבוצת כדורגל מודרנית, וכשהיצע הישראלים שואף לאפס ובטח שבעמדה הזאת אני חושב שעשינו בשכל שלפחות בעמדות הרגישות האלה אנחנו אוספים לעצמנו את הישראלים הכי טובים שהשוק יכול להציע. להביא מגן זר זה סיכון כי זאת עמדה שסובלת ממחסור בשחקנים איכותיים בכל העולם (מי כמונו יודעים את זה, אחרי דנדי אוקונגו גלארסה והשד יודע מי עוד) ונראה שלקראת בניית הסגל בשנה הבאה נצטרך זרים בעמדות אחרות, אז טוב שמצאנו שחקן ישראלי איכותי בעמדה הבעייתית הזאת.
דור אלו נראה מגן טוב, פיזי מאוד עם משמעת טקטית וחזק מאוד הגנתית, אפילו מרים לא רע לפי מה שראיתי, לא הייתי רוצה שביטון יילך אבל אם הוא הולך אלו יותר מתחליף ראוי לביטון.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

נתן היום שוב כמה הרמות טובות כולל הבישול.
יש בי צד שמזיל ריר רק על המחשבה של אלו מרים כדורים לטוני ולשחקני ההתקפה שלנו.
בהגנה אני עדיין לא יודע איך לאכול אותו.
הוא בנוי בצורה אדירה אבל לא גיבשתי דעה לגבי הגנת האחד על אחד שלו שביטון מצטיין בה.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

Eelect כתב:נתן היום שוב כמה הרמות טובות כולל הבישול.
יש בי צד שמזיל ריר רק על המחשבה של אלו מרים כדורים לטוני ולשחקני ההתקפה שלנו.
בהגנה אני עדיין לא יודע איך לאכול אותו.
הוא בנוי בצורה אדירה אבל לא גיבשתי דעה לגבי הגנת האחד על אחד שלו שביטון מצטיין בה.
סקאריונה עשה ממנו פורפרה כמה פעמים
אבל יש עם מה לעבוד

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

המחירים יצאו מפרופורציות בכל העולם, ממש לא רק אצלנו וזה בא לידי ביטוי גם במחיר שאנחנו מוכרים.
מיליון יורו על דודזאדה לדוגמא זו עקיצה יפה מאוד.
מקווה שביטון יימכר בלפחות 1.5.
בטח אם זה לקבוצה כמו סלטיק שיש לה משאבים.

אלו (23), זריהן (22), אוחנה (21), וגם מחלאיילה (19) ודן ביטון (21) אמורים לצאת שחקני סגל.
תשתית ישראלית לא רעה בכלל ביחס לשוק.

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

יופי של רכש .
תקרת הזכוכית של אלו גבוהה הרבה יותר מאשר זו של ביטון .
מבחינת כשרון והבנת משחק אלו עולה על ביטון בפער די משמעותי , מבחינה הגנתית היתרון הוא של ביטון .
אבל צריך לזכור שכשרון אי אפשר ללמד והגנה כן , גם אם הוא לא יהפוך להיות ברזל בהגנה אפשר לשפר את העמידה שלו ואת ההתמודדות ב1על1.
מבחינת טכניקה ויכולות התקפיות הוא מגן אדיר .

אנחנו צריכים להבין כאן שקריירה של שחקן כדורגל נמשכת 10-12 שנים במקרה הטוב , ולכן כשמגיע רגע הפריצה ויש אופציה לצאת לאירופה ( כן בלגיה זה אירופה ) קשה מאוד לוותר .

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

pirlo21 כתב:יופי של רכש .
תקרת הזכוכית של אלו גבוהה הרבה יותר מאשר זו של ביטון .
מבחינת כשרון והבנת משחק אלו עולה על ביטון בפער די משמעותי , מבחינה הגנתית היתרון הוא של ביטון .
אבל צריך לזכור שכשרון אי אפשר ללמד והגנה כן , גם אם הוא לא יהפוך להיות ברזל בהגנה אפשר לשפר את העמידה שלו ואת ההתמודדות ב1על1.
מבחינת טכניקה ויכולות התקפיות הוא מגן אדיר .

אנחנו צריכים להבין כאן שקריירה של שחקן כדורגל נמשכת 10-12 שנים במקרה הטוב , ולכן כשמגיע רגע הפריצה ויש אופציה לצאת לאירופה ( כן בלגיה זה אירופה ) קשה מאוד לוותר .

מעבר לזה שאתה צודק בנושא ההגנה, לא תמיד חייבים להתקבע על שחקן מסוים כל הזמן, צריך וחייב לנצל את היתרונות של כל השחקנים שלך. אם דור אלו הוא מגן עם הרבה התקפה ומעט הגנה, אפשר לתת לו עדיפות ברוב המשחקים שבהם אנחנו עובדים התקפית הרבה יותר מהגנתית ובמשחקים אחרים כאשר אנחנו נדרשים לשמור יותר על ההגנה לשחק עם שחקן אחר הגנתי יותר (נגיד אוחיון).

בדיוק כמו שבהתקפה יש משחקים שיותר מתאימים למליקסון ויש שיותר מתאימים למישהו אחר.

שלח תגובה