בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

Re: בן שהר

שליחה על ידי red and white »

The red one כתב: אל תהפוך את בן שהר לבוזגלו.

בן עד כה לא הראה גינוני דיווה, לא שמענו ממנו תלונות ולא פוסטים בפייסבוק.
תקרא את מה שהוא כתב, הוא התכוון שבן יתנער מהדברים של בתיה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

red and white כתב: תקרא את מה שהוא כתב, הוא התכוון שבן יתנער מהדברים של בתיה.
חשבתי שהוא התכוון בקטע של "בוא נתערב שהוא יעלה פוסט שהוא פה להלחם" כדי לא להתייחס לדברים של האמא ו/או כדי להסית את האש מזה, כמו שבוזגלו היה עושה בחלק מהפעמים שהיו ציטוטים של יעקב אחרי משחקים לפני שכל העניין התפוצץ.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

מה היחסים בסוכנויות ההימורים אומרים?
אנדר/אובר 30 עמודים?

סמל אישי של משתמש
The red one

yanivnew91 כתב:מה היחסים בסוכנויות ההימורים אומרים?
אנדר/אובר 30 עמודים?
אני לא חושב שבן מקביל לקטע הזה כמו מאור ואני לא חושב שהוא אוהב את כל הדברים שיוצאים לאמא שלו מהפה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

בן מקצוען אמיתי, התחמם חצי שעה ולא נכנס, זכותו לכעוס. מה קרה? לא בא להודות לנו? יאלה, שחררו, מחר יעבור לו והכל יהיה בסדר.
אל תשוו בכלל בין בוזגלו שיצא נגד המאמן והקבוצה בפומבי, לבין בן שהר.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

עצוב שההורים האלה עוד חושבים שהם עוזרים
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

nir767676 כתב:קנס כבד והרחקה למשחק או שניים על זה שאמא שלו פתחה את הפה שלה על הקבוצה.

הבעיה אצל הורים כמו יעקב ובתיה היא שמבחינתם הילדים שלהם לא משחקים באיזו מכבי חיפה או מכבי תל אביב, אז מותר להם לפתוח את הפה ולנו לא נותר אלא להגיד תודה.
אין מנוס מלהבהיר לכל שחקן במדינה שאצלנו אין הורים שמתראיינים בתקשורת על הקבוצה. את ההבהרה הזאת עושים רק באמצעות מכה כואבת.
אחרי שבוזגלו חירבן עלינו מתחילת העונה אתה באמת חושה שיעשו לבן משהו?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

dardasmiley כתב:תמשיכו לוותר לקטר המנוול על כל מה שהוא עושה ולבן שלו ואל תתפלאו להתעורר עם מסיבת גן. בתיה לא אשמה, היא רואה שהקטר סידר לבן שלו מקום של קבע בהרכב למרות אפס מחויבות ומבינה שזו הדרך.
אם בכר מתחיל סד'ח על בן בגלל בתיה הוא מאבד לדעתי את כל חדר ההלבשה שיבין שם שדין לקטר ודין לכל השאר.

רוצים לטפל בחרא הזה? תתחילו בלזרוק את הבן של יעקב לקצה היציע. כל פעם שלא יגיע לשבת ביציע במשחק של הקבוצה קנס מקסימלי. אל תהיו חכמים על בן שהר שישב בשקט שנה וחצי ועכשיו מתמרמר
בדיוק ככה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

הייתי כועס אם הוא היה מקבל את זה שלא שותף ויורד עם הראש למטה. הכעס שלו זה פועל יוצא של רעב.
בן הוא מקצוען אמיתי והוכיח כמה פעמים את מקצוענותו ושהוא מקבל את מרותו של בכר לטובת הקבוצה, אני מאמין שגם הוא יודע שהוא לא שותף מכורח הנסיבות ובגלל שברק היה חייב לשלם בחילוף על ההרכב הקצת מוזר שהוא העלה ולא עבד.
אין מה להשוות בכלל לילדה הבכיינית לא אותה סקאלה של מקצוענות, ואם כבר מדברים עליו איפה האבא שצועק הילד ענק על כל פס שלו? כבר חודש שהוא נראה כמו אשפה והקרדיט המוגזם שהוא מקבל מבכר לא מובן לי, העיקר בכר לא סופר אותו.

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

כל הפגועים/נעלבים מציע להירגע דחוף

אין לנו פריבלגיה להתייחס לזה!צריכים את שהר מול בית"ר

תפקידנו לעודד תשאירו את השאר להנהלה

ילדים קטנים ולא חכמים

סמל אישי של משתמש
The red one

בתיה עלתה ליציע - ציטוטים: "במשך שישה שבועות בן מרגיש שיש משהו נגדו. לא משחקים עליו. עד ינואר השנה הבקיע 35 גולים בכל המסגרות ב2020 דקות"

פשכה שאל "את לא חושבת שאת הורסת לילד? את עולה ומקשקשת כאן כאילו את קפאלו"
היא עונה "אני לא קפאלו, אבל המספרים מדברים בעד עצמם". "בן דיבר עם ברק גם אתמול, 6 שבועות רואים כמה מצבים בן פותח לצדדים והוא לא מקבל שום צ'אנסים. לפעמים זה כבר נמאס לראות. מול הפועל חיפה 29 דקות הוא לא קיבל כדור אחד, מדדנו את זה"

שליימה שאל אם בן יודע אם היא עלתה, בתיה ענתה "לא הוא לא יודע והוא שלח הודעה שהוא כועס עליי מאוד".

וואו, הפאנל נכנס בה בטירוף.

סמל אישי של משתמש
anat

שליחה על ידי anat »

הגברת בתיה עוד מוסיפה ועולה לשידור ב'שבת ביציע'. טוענת שבן מרגיש כבר שישה שבועות שמתעלמים ממנו, אומרת שהוא לא יוצא לדבר בתקשורת והיא מרגישה צורך לצאת.
ביציע תקפו אותה ושאלו אם היא לא חושבת שהיא הורסת לו והאם זה התפקיד שלה לצאת ככה בתקשורת. בתיה אמרה כי בן דיבר עם ברק בכר על העניין וכי הוא לא מעוניין לדבר עם עיתונאים. שוב חוזרת כי בן לא מקבל כדורים משחקנים (נשמע שמאשימה בכוונה) ואף ציינה כי מול חיפה לא קיבל כדור במשך 29 דקות.

בתיה אמרה כי בן שלח לה עכשיו הודעה שהוא כועס עליה מאוד.
ביציע התלוצצו שבכר צריך לעשות יום הורים.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

הייתי אומר שרק על זה בן לא צריך לשחק כדי שלא יתנו רעיונות להורים בכיינים אחרים ויחשבו שזה יעבוד להם, אבל לא מגיע לבן.
מקצוען אמיתי עם אמא מטורפת, אחד מאלפים כאלה בארץ, מקצועית מגיע לו לשחק ואני מקווה שהוא ישחק.

סמל אישי של משתמש
The red one

South Boy כתב:הייתי אומר שרק על זה בן לא צריך לשחק כדי שלא יתנו רעיונות להורים בכיינים אחרים ויחשבו שזה יעבוד להם, אבל לא מגיע לבן.
מקצוען אמיתי עם אמא מטורפת, אחד מאלפים כאלה בארץ, מקצועית מגיע לו לשחק ואני מקווה שהוא ישחק.
היא בעצמה אמרה שבן כועס עלייה שהיא עולה..

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

קצת מוריד את הלהבות מבן אחרי שאמרה שהוא כועס עליה על הראיון.
בהמשך השבוע נגלה איפה זה עומד באמת.
אם הוא יפרסם הודעה בפייסבוק או משהו על הדעות של אמא שלו אז אפשר לשים את זה מאחורה.אבל על ההתנהגות שלו צריך לשים לזה סוף

שלח תגובה