אבי שכטר לך הביתה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: אבי שכטר לך הביתה

שליחה על ידי זה שי ! »

רונן כהן כתב:

פה אתה צודק ב100 אחוז גם עם זה בהתנהלות של המועדון גם עם זה במחירים של הכרטיסים והמנויים וגם עם זה עם גיא לוי שנה שעברה !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

רונן כהן כתב:

ממורמר על מה?
אתה יודע מה הבעיה שלך, אתה חושב שאם בא אדון אבי שכטר ושומר את הכסף של המועדון ולא מביא שחקנים ומשחרר שחקני בית זה טוב.
אבל אחר כך אתם אומרים מנוי יקר ולמה? כי אין שחקנים,כי אין חשק לשבת בווסרמיל ועוד דברים.
אבי שכטר רוצה להראות שבכדורגל אפשר לסיים עונה בפלוס וזאת על חשבוננו.
אני אגיד לך על מה אתה ממורמר.על זה שלא מתיעצים איתך בנושא שיחרורים.על זה שאם לא הייתה אוהד בשער 2 שצמוד לאלה שמחריבים כל דבר במועדון וחושבים שצריך לספור אותם.הרי כל ה"פרשנים " למיניהם חייבים למצוא אשם תורן ועכשיו היה חסר להם מישהו וניתפסו על אבי שכטר.
על איזה שחקני בית מהוללים רצית לשמור?על זוהר חוגג?שבשלוש עונות נתן בישול?על קשר שנמצא אצל אלכס יותר מבמגרש.
מלבד אופיר שזו החלטה שגויה הכל מיקצועי נטו.די למירמור.

ירון
Title: THE CAMELS SINCE 2005

שליחה על ידי ירון »

אם זה סבבה שמביאים שחקנים בינוניים - בכיף
אם כיף לבוא לשבת בחום הזה בוסרמיל (או בגשם) ולא דואגים לקצת צל - בכיף
אם למישהו כיף לראות רמה של ליגה לאומית ולשלם כסף של ליגת העל - בכיף

לי חבל שיש אחד שבמקום לנצל את השנה הזאת שכולם מתפרקים ואין תקציבים נורמלים בליגה שומר על הכסף כדי להראות שהוא היחיד שיכול לסיים את השנה ללא גירעון והביאו לנו תכלס רק את קלה ואותנו ישעממו למוות ובמחירים גבוהים.

אני גם לא מבין איך אפשר להשלים עם זה שמשחררים שחקני בית כי הם בינוניים ,
אז מה תשפרו אותם כי הרי זה מה שאנחנו באר שבעים ואני רוצה לראות באר שבעים מקומיים כי אם לא הייתי כזה ,הייתי אוהד בית"ר או חיפה מה זה משנה מרימים קבוצה של שחקני רכש בב"ש או בחיפה או בי"ם

אז אם שכטר הזה אחראי לכך שילך , לי זה לא בכיף שמשתינים עלי ואני לא בכיס של אףף אחד
תמונה

סמל אישי של משתמש
אהרוני

שליחה על ידי אהרוני »

אדומתוק כתב:אני אגיד לך על מה אתה ממורמר.על זה שלא מתיעצים איתך בנושא שיחרורים.על זה שאם לא הייתה אוהד בשער 2 שצמוד לאלה שמחריבים כל דבר במועדון וחושבים שצריך לספור אותם.הרי כל ה"פרשנים " למיניהם חייבים למצוא אשם תורן ועכשיו היה חסר להם מישהו וניתפסו על אבי שכטר.
על איזה שחקני בית מהוללים רצית לשמור?על זוהר חוגג?שבשלוש עונות נתן בישול?על קשר שנמצא אצל אלכס יותר מבמגרש.
גם ההחלטה לשחרר את אופיר היא מקצועית, אומנם גם אני לא בעד אבל היא החלטה מקצועית נטו

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ירון כתב:אם זה סבבה שמביאים שחקנים בינוניים - בכיף
אם כיף לבוא לשבת בחום הזה בוסרמיל (או בגשם) ולא דואגים לקצת צל - בכיף
אם למישהו כיף לראות רמה של ליגה לאומית ולשלם כסף של ליגת העל - בכיף

לי חבל שיש אחד שבמקום לנצל את השנה הזאת שכולם מתפרקים ואין תקציבים נורמלים בליגה שומר על הכסף כדי להראות שהוא היחיד שיכול לסיים את השנה ללא גירעון והביאו לנו תכלס רק את קלה ואותנו ישעממו למוות ובמחירים גבוהים.

אני גם לא מבין איך אפשר להשלים עם זה שמשחררים שחקני בית כי הם בינוניים ,
אז מה תשפרו אותם כי הרי זה מה שאנחנו באר שבעים ואני רוצה לראות באר שבעים מקומיים כי אם לא הייתי כזה ,הייתי אוהד בית"ר או חיפה מה זה משנה מרימים קבוצה של שחקני רכש בב"ש או בחיפה או בי"ם

אז אם שכטר הזה אחראי לכך שילך , לי זה לא בכיף שמשתינים עלי ואני לא בכיס של אףף אחד
שמע, אתה רוצה לראות כדורגל ? סע לחו"ל. פה בארץ לא תראה כדורגל ששווה בשבילו לקנות מנוי.
את כל הקטע של ההבטחות והשמות הגדולים האוהדים יצרו. אנשים פה מדברים כאילו ההנהלה יצאה בהבטחות על אליפות ובהצהרה שיגיעו לב"ש השמות הכי גדולים בכדורגל הישראלי. לא יודע מאיפה הבאתם את זה, שמעתם שקאלה חתם ואחר-כך כמה שמועות על בנאדו וגרשון ויצרתם לעצמכם תחושה שהפועל ב"ש בליגת העל תהיה קבוצה שתיאבק בצמרת עם סגל נוצץ.
וזה לא מה שהולך לקרות, ואף אחד בהפועל באר-שבע לא אמר שזה יקרה.

ותבין, שחקני הבית הם פחות מבינוניים ! את מי תשפר, את יניב אלול, בגיל 29 ? את אביתר אילוז, שמשחק פה כמה עונות וממוצע הבישולים שלו כמעט שואף לאפס? את זוהר חוגג, שבאמת ניסו לטפח אותו, אבל מה לעשות שפציעות רודפות את הבחור?
לא עדיף להשקיע בשחקני בית עם עתיד ויכולת כמו יוסי אלקיים, משה אסולין, דור דוידי, אופיר דוידזאדה?
אתה לא יכול להשוות אותנו לבית"ר י-ם ומכבי חיפה, אפילו לא לבני יהודה. לקבוצות הנ"ל יש מחלקות נוער מצוינות. פה עדיין אין. ותאמין לי שרוצים להגיע למצב שגם בב"ש יהיו שחקני בית בהרכב. אבל זה תהליך שלוקח זמן, וכנראה זה יהיה קשה יותר ממה שאלונה חשבה, כי פה פשוט אין סבלנות.

אביתר אילוז, זוהר חוגג, אופיר חיים הם שחקנים שלא התאימו לגיא עזורי מבחינה מקצועית. שחקני בית או לא, גיא עזורי לא רצה אותם פה. אז הם גם לא יהיו פה.
ויש גם את אופציה ב', לבנות קבוצה משחקני בית שהמגן לא יודע להרים כדור אחד מדויק לרחבה, הבלם מלך הבישולים ליריב של הליגה, הקשר מסכן לא יכול לשחק בגלל פציעה. ונרד ליגה.
אבל העיקר שיש שחקני בית.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

בחיאת רונן, אתה יודע כמה שאני אוהב אותך, אבל חאלס עם השטויות.
אמנם הספיקה לי פגישה אחת עם אהוב ליבך בשביל לקבל מושג לגבי מגדל השן בו הוא נמצא, אבל בשורה התחתונה מדובר במנכ"ל מסור העושה עבודתו נאמנה.

ואה כן - כמה שתתנתק מכל קשר חברי עם שחקני הבית, כך ייטב..חסינות בטוח לא מגיעה להם רק מעצם היותם שחקני בית, ובטח שלא ממצבת אותם בעמדה לדרוש ככל העולה רוחם..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

שליחה על ידי רונן כהן »

אדומתוק כתב:אני אגיד לך על מה אתה ממורמר.על זה שלא מתיעצים איתך בנושא שיחרורים.על זה שאם לא הייתה אוהד בשער 2 שצמוד לאלה שמחריבים כל דבר במועדון וחושבים שצריך לספור אותם.הרי כל ה"פרשנים " למיניהם חייבים למצוא אשם תורן ועכשיו היה חסר להם מישהו וניתפסו על אבי שכטר.

תקשיב אני לא מכיר אותך ואתה לא אותי אז קודם כל תתחיל לדבר לעניין ואל דבר איתי במושגים שאני ממרומר בגלל שלא מתיעצים איתי או שאני מקבל הזמנות
להחריב דברים במועדון בגלל זהות השער שבו אני יושב? אז אני יגיד לך ככה אתה כנראה חי בסרט משלך ואין לך איזו טענה הגיונית שאני מחריב את המועדון או שאני רוצה שיספרו אותי,אבל אני יגיד לך משהו קטן אותך בטוח שאני לא סופר וזה לא בגלל מי שאתה כי אני לא מכיר אותך אלא בגלל הדעות המפגרות שלך,אני יישב איפה שבא לי ובטוח שלא אתה זה שתגיד ששער 2 מנסה להרוס את המועדון לך תמשיך להיות הבייבי של אבי שכטר או של גורם אחר בהנהלה ואל תשחק אותי מבין גדול
בקשר להזמנות שאתה מדבר בכל רגע אפשרי,זה שאני רוצה ששחקני בית יהיו בקבוצה זה לא שאני מקבל מהם הזמנות כי אם היית מכיר אותי היית מבין שאני רחוק מאוד מזה
תמונה

סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

שליחה על ידי רונן כהן »

אורי אדום בנשמה כתב:בחיאת רונן, אתה יודע כמה שאני אוהב אותך, אבל חאלס עם השטויות.
אמנם הספיקה לי פגישה אחת עם אהוב ליבך בשביל לקבל מושג לגבי מגדל השן בו הוא נמצא, אבל בשורה התחתונה מדובר במנכ"ל מסור העושה עבודתו נאמנה.

ואה כן - כמה שתתנתק מכל קשר חברי עם שחקני הבית, כך ייטב..חסינות בטוח לא מגיעה להם רק מעצם היותם שחקני בית, ובטח שלא ממצבת אותם בעמדה לדרוש ככל העולה רוחם..
סגרון אחי אמרתי לך כבר אז במגרש שזה לא קשור למה שאתה חושב אבל אתה בשלך ולא משנה
אתה חושב שאם מישהו מדבר אם אבי שכטר וגורם לאיזה שינוי מסוים אז המנכ"ל מסור,זכותך אחי
אבל תזכור מה אני אומר ואמרתי ויגיד כל הזמן אבי שכטר הורס את המועדון ולא משנה כלום
דרך אגב אני מקווה שאתה לא מאלה שחושבים ללכת לשבת בשער 3 כי המחיר של המנוי יותר זול שם כי אחרי הכל המנכ"ל המסור שלך קבע את המחירים,אז תוכיח לו שהוא צודק ותקנה מנוי לשער 5 ואולי אז תתחילו להיות מזוהים אם שער מסוים,כי אני כבר קניתי מנוי לשער 2 למרות המחיר היקר.
טוב אח שלי תחשוב מה שאתה רוצה ואני יחשוב מה שבא לי
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

שער 3? עדיף כבר לטפס על החומות..

ברור שרק שער 5.

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

שליחה על ידי אוהד הפועל »

אהרוני כתב:
כמה שטויות, אם כבר בוא תפתח למה אתה לא יוצא נגד אלונה?
מה הכל מתחיל ונגמר באבי שכטר?

שמע אני מבין שקשה לך עם השיחרורים של זוהר ואופיר (גם לי קשה ולא בצחוק) אבל יש תחושה שאתה תמיד אנטי
בוא ניתן קצת זמן

למה מי זאת אלונה היא גם לא חסינה יותר ...............זהו ניגמר לה החסינות. שנתיים הספיקו לה.

ואם צריך גם עליה נרד.

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

חחחחחחח

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

אורי אדום בנשמה כתב:בחיאת רונן, אתה יודע כמה שאני אוהב אותך, אבל חאלס עם השטויות.

נו בבקשה ......הנה העו"ד של המועדון....חחחחחח לקחתה את הכדור היום.
אני יש לי משאלה אחת בחיים ואתה יודע מה היא.

אההה כן ושכחתי אתה זה שאמרת שאתה לא רוצה שום קשר אם העמותת הקרייזי רד של דודו מפרפר נחמד......מה קרה משועמם... :מעשן:

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

אורי אדום בנשמה כתב:שער 3? עדיף כבר לטפס על החומות..

ברור שרק שער 5.

סגרון אחי תפתח יציע לבד .....אבל שיהיה מחוץ לוסרמיל { אוליי בבית הפועל על הגג }

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

"אוהד הפועל" תגיד לי מי אתה חושב שאתה? יוצא על כולם פה ועוד מעיז לדבר על אלונה?
מה קרה אתה מלא באגרסיות? תשתחרר אם יש לך מה להגיד תגיד אל תקטול פה את כולם.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אוהד הפועל כתב:

נו בבקשה ......הנה העו"ד של המועדון....חחחחחח לקחתה את הכדור היום.
אני יש לי משאלה אחת בחיים ואתה יודע מה היא.

אההה כן ושכחתי אתה זה שאמרת שאתה לא רוצה שום קשר אם העמותת הקרייזי רד של דודו מפרפר נחמד......מה קרה משועמם... :מעשן:

שב בשקט ימעאפן, עו"ד של המועדון אחותך...להבדיל ממך - חשבון אני לא בדיוק עושה לאף אחד..ואם כתבתי מה שכתבתי על שכטר או על מי שלא יהיה, זה כי זה מה אני חושב...פשש איזה גבר גבר, ללכלך על כל מה שזז עכשיו במועדון. איפה היה כל האבו עלי שלך לפני שנתיים...מול מימי ואורה בטוח שקלת מילים.

אה וכן, אהבתי גם את הבנת הנקרא שלך...אם זה מה שהבנת מאותה הודעה, שזה סותר את מה שנאמר אז, אז באמת שמצבך אנוש...

תרגיע יא דביל תרגיע...

שלח תגובה