אבי שכטר לך הביתה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

Re: אבי שכטר לך הביתה

שליחה על ידי רונן כהן »

nitsande כתב:"אוהד הפועל" תגיד לי מי אתה חושב שאתה? יוצא על כולם פה ועוד מעיז לדבר על אלונה?
מה קרה אתה מלא באגרסיות? תשתחרר אם יש לך מה להגיד תגיד אל תקטול פה את כולם.

אח שלי שאתה בא בטענות כלפי מישהו תיהיה ישר אם עצמך כי לא ראיתי אף אחד שבא בטענות כלפי אדומתוק שרשם ששער 2 מחריב את המועדון,שאוהדים שנלחמים על שחקני הבית הם אוהדי הזמנות
תמונה

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

אנשים בואו נירגע אף אחד כמובן לא בא לריב אם אף אחד,כל אחד רושם את מה שהוא חושב ומה שהוא מרגיש ואף אחד לא צריך לקחת את זה למקום שזה לא צריך להיות{אוהד הפועל+אורי סרון}.
הטופיק נכתב כנגד אבי שכטר ולא כנגד אף אחד אחר אז בואו לא ניקח את זה לשם
תמונה

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

לכבוד אבי שכטר היקר.....לך הביתה כבר

שליחה על ידי אוהד הפועל »

אבי שכטר....כל הכבוד לך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כל מה שאלונה ניסתה לעשות בשנתיים עם האוהדים הרסתה ואתה ממשיך להרוס.
פתחתה משהו שאתה לא מבין עדיין לאן זה יוביל....ימים יגידו.
הבאתה אותנו למצב שגם אלונה לא חסינה מהיום בגלל שהיא מעסיקה אותך.
אני מבטיח לך אתה עוד תשמע את השם לך הרבה בוסרמיל ולא לטובה.
אני עד היום מנסה להבין מה אלונה צריכה אותך ומה לך ולכדורגל.....אנחנו מודעים לזה שאין לך מושג בכלל בכדורגל.

תעשה טובה לך הביתה ואל תזיק למועדון ולא לאלונה עשיתה מספיק,,,
[glow=red] " אבי שכטר לך הביתה הרסתה לנו את וסרמיל "[/glow]

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

Re: לכבוד אבי שכטר היקר.....לך הביתה כבר

שליחה על ידי אביאל »

אוהד הפועל כתב: הבאתה אותנו למצב שגם אלונה לא חסינה מהיום בגלל שהיא מעסיקה אותך.
מי זה אותנו(סליחה על הבורות)?

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

רונן כהן פתח בשבוע שעבר טופיק דומה בנושא.

ולראיה, viewtopic.php?f=2&t=2981" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

nitsande כתב:"אוהד הפועל" תגיד לי מי אתה חושב שאתה? יוצא על כולם פה ועוד מעיז לדבר על אלונה?
מה קרה אתה מלא באגרסיות? תשתחרר אם יש לך מה להגיד תגיד אל תקטול פה את כולם.
קודם כל אני לא קוטל פה אף אחד...
בקשר לאורי סגרון אנחנו חברים טובים ומבינים אחד את השני ...ולגביו הכל בגדר צחוק והוא יודע.

ודבר שני........מי זאת אלונה בכלל שהיא צריכה להיות חסינה ...
נגמרו לה ימיי החסינות

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

dudi2002 כתב:רונן כהן פתח בשבוע שעבר טופיק דומה בנושא.

ולראיה, viewtopic.php?f=2&t=2981" onclick="window.open(this.href);return false;

לא הבנתי אחי,אם אני לא טועה זו אותו טופיק לא?
תמונה

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

אביאל כתב: מי זה אותנו(סליחה על הבורות)?
אחי... ימים יגידו ויהיה בסדר

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אוהד הפועל כתב:אבי שכטר....כל הכבוד לך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כל מה שאלונה ניסתה לעשות בשנתיים עם האוהדים הרסתה ואתה ממשיך להרוס.
פתחתה משהו שאתה לא מבין עדיין לאן זה יוביל....ימים יגידו.
הבאתה אותנו למצב שגם אלונה לא חסינה מהיום בגלל שהיא מעסיקה אותך.
אני מבטיח לך אתה עוד תשמע את השם לך הרבה בוסרמיל ולא לטובה.
אני עד היום מנסה להבין מה אלונה צריכה אותך ומה לך ולכדורגל.....אנחנו מודעים לזה שאין לך מושג בכלל בכדורגל.

תעשה טובה לך הביתה ואל תזיק למועדון ולא לאלונה עשיתה מספיק,,,
גם עם זה אני לא מסכים אבל פה לפחות אתה מביע עמדה ולא סתם קוטל אנשים, אז אם יש לך מה להגיד תעשה את זה ככה.
בלי לקטול אף אחד כל אחד והדעות שלו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
הסניגורון...
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגורון... »

nitsande כתב: גם עם זה אני לא מסכים אבל פה לפחות אתה מביע עמדה ולא סתם קוטל אנשים, אז אם יש לך מה להגיד תעשה את זה ככה.
בלי לקטול אף אחד כל אחד והדעות שלו.
*לאוהד הפועל.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

אוהד הפועל אח שלי רצוי שתדע שאלונה הנסיכה ברקת לא אשמה שאבי שכטר מוביל אותה להרס,אבי שכטר הוא המוקד ולא אלונה.
אז בוא נעזוב כרגע את אלונה ונתעסק בבן אדם שבאמת אין לו מושג בכדורגל וזה אבי שכטר.
דרך אגב קראת את מה שרשמו בקאמלס?
נראה לי שהם הבובות של אבי שכטר,הם ישר יצאו בהודעת תמיכה באבי שכטר,חחח, לראשי הקאמלס יש לי רק דבר אחד להגיד וזה שלפעמים עדיף לא להגיב מאשר להתבזות וזה מה שעשיתם,אתם עושים צחוק מעצמכם ותמשכו לתמוך במי שבא לכם והוא ימשיך "לעזור" לכם בדברים
אתם חושבים על האינטרס שלכם ולא של הקהל ועל זה שיהיה לכם בהצלחה ואנחנו נראה מי צדק בסוף.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

רונן כהן כתב:אוהד הפועל אח שלי רצוי שתדע שאלונה הנסיכה ברקת לא אשמה שאבי שכטר מוביל אותה להרס,אבי שכטר הוא המוקד ולא אלונה.
אז בוא נעזוב כרגע את אלונה ונתעסק בבן אדם שבאמת אין לו מושג בכדורגל וזה אבי שכטר.
דרך אגב קראת את מה שרשמו בקאמלס?
נראה לי שהם הבובות של אבי שכטר,הם ישר יצאו בהודעת תמיכה באבי שכטר,חחח, לראשי הקאמלס יש לי רק דבר אחד להגיד וזה שלפעמים עדיף לא להגיב מאשר להתבזות וזה מה שעשיתם,אתם עושים צחוק מעצמכם ותמשכו לתמוך במי שבא לכם והוא ימשיך "לעזור" לכם בדברים
אתם חושבים על האינטרס שלכם ולא של הקהל ועל זה שיהיה לכם בהצלחה ואנחנו נראה מי צדק בסוף.
האח שלך אוהד הפועל קוצב את ימיה של אלונה בקבוצה.הרי בכל חברה מסודרת יש גיבוי למנ"כל.אם יקללו אותו היום אותה יקללו מחר.הרי מדובר פה בקומץ שיעשה כל דבר על מנת שישמעו אותו.קומץ ממורמר על חייו.ולכן כאיש בוגר עליך לשלוט במה שאתה כותב כי יש כאלה שמכירים את פועלך וחושבים שמותר כי גם רונן כהן חושב כך...

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

ימיה של אלונה יהיו בעזרת השם ארוכים וטובים ולעניין הפועל באר שבע אני מאמין שהם יהיו מעולים.
אני לא חושב שאם אני ידבר בגנותו של אבי שכטר זה אמור להוביל למהלך של קללות כנגד אלונה.
מותר לי להביע את דעתי ותאמין לי שזה לא קשור לשער שבו אני יושב,אני תמיד יביע את דעתי ולעולם לא מתחבא אחרי מסיכה.
זכותי לחשוב שהמנכ"ל לא טוב בתפקידו והורס את הקבוצה ואם מישהו ייפגע זה כבר בעיה שלו.
אני לא דואג לאינטרסים שלי כי אין לי אינטרס אבל אני כן דואג,ידאג ותמיד יהיה בשביל האוהדים שלא יכולים להביע את דעתם וביקשו ממני לנסות לעשות משהו.
אז אני מאמין שגם אתה בן אדם בוגר אמור להבין את זה ולא על כל ביקורת כלפי מישהו מההנהלה צריכים לפחד מתגובה כזו או אחרת.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אלי

שליחה על ידי אלי »

רונן כהן כתב:יסלחו לי כל האוהדים שחושבים שאבי שכטר דואג לאינטרסים של המועדון אבל אתם פשוט חיים בסרט,אבי שכטר הורס את המועדון,אבי שכטר דואג לאינטרסים שלו והוא רוצה שיגידו שהוא תותח במקצוע שלו.
אבי שכטר מתקמצן להוציא כסף על שחקנים וגם שהוא מוציא הוא מכניס להם סעיפים שלא קיימים בכדורגל.
אז בוא תגיד לי אבי מי אתה?
מה לך ולכדורגל?
אתה זה שהמצאת את הפתיחת אימון לקהל פעם בשבוע,אתה זה שאחראי על כספי המועדון,אתה זה שהורס אותנו ועל זה לא נשתוק ונלחם.
תתחיל להבין אבי שנגמרה השתיקה על הצעדים שאתה עושה ועכשיו תתחיל להבין שבקבוצת כדורגל צריך להשקיע כסף על שחקנים שבזכותם אנחנו גם נהנה וגם נקנה מנויים\כרטיסים.
אז אבי שכטר תעשה טובה או שתלך הביתה או שתתחיל לחיות במציאות של הכדורגל בבאר שבע ולהבין שלקבוצה שבה אתה עובד יש אלפי אוהדים שראויים לראות שחקנים בעלי שם ואז אולי אף אוהד לא היה אומר לך למה המנוי יקר.
תתחיל לחיות את הקבוצה ולא לחשוב שאתה חסין מדברים כי אתה לא.
אז אבי שכטר תתעורר או פשוט יותר לך הביתה.

הגיע הזמן שתחזור רונן כהן.
אני קורא את התגובות של האוהדים ויש כאלה שנראים כאילו הם מקבלים כסף מההנהלה,תתעוררו אנשים אבי שכטר אולי בן אדם טוב אבל בכדורגל אין לו מושג.
רונן כהן אני יכול להגיד לך שקודם כל ברוך שובך ותודה שהסכמת להיכנס למקום הזה
ואני מבין ויודע שקיבלת הרבה טלפונים מאוהדים שאמרו לך שחייבים לעשות משהו.
אני יגיד לך את האמת הייתי בטוח שלא תעשה את זה בגלל שאיך אומרים עליך אוהדים "מקורב לאלונה" וואלה אחי התנהגת בדיוק ההפך והוכחת לי ולעוד הרבה אוהדים שמה שבאמת חשוב לך אלה האוהדים שהתקשרו אלייך.
אני יודע שאתה יכול להפסיד הרבה דברים בגלל זה אבל חשוב שתדע אני ועוד הרבה אוהדים גאים שדווקא אתה זה שהלכת ופתחת את הדברים בצורה גלויה.
אוהבים אותך אחי ומה שתצטרך אנחנו איתך.
תודה מכל האוהדים שאכפת להם.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

חחח,לא נעלמתי אחי תמיד הייתי פה.
בקשר למה שרשמת אז קודם כל תודה על מה שרשמת ודבר שני זה שאוהדים חושבים שאני מקורב לאלונה זה לא נכון ולא רציני בכלל,אני מאוד מכבד את אלונה,אני מכבד הרבה מהנהלת הפועל באר שבע,אבל זה לא קשור.
אמרתי לא פעם ולא פעמיים שברגע שאני יצטרך להעביר ביקורת על מישהו מסוים אני לעולם לא יהסס.
בקשר לזה שרשמת שאני יכול להפסיד הרבה דברים אז אני יגיד לך ככה אני מעדיף להפסיד אבל לעולם לא להיות צבוע,אני יגיד דברים בפנים ומי שנפגע שיהיה לו לבריאות,אז להפסיד אין לי מה.
אין לי שום דבר אישי נגד אבי שכטר ולעולם לא אמרתי משהו אישי נגדו,מה שכן אני אומר זה שאין לו מושג בכדורגל והוא לא חושב על האוהדים אלא מה יגידו עליו.
אני לא קורא לעצמי נציג ולא אחד מראשי האוהדים אני רק אוהד בדיוק כמו כולם,אבל ברגע שכמו שאמרת התקשרו אלי וביקשו ממני לפתוח את הנושא אז אמרתי אני יבדוק ואם אני יחשוב שזה נכון אני לא יהסס לפתוח טופיק על זה וזה בדיוק מה שעשיתי.
אז אלי תיהיה רגוע אחי אני פה ותמיד יגיב מתי שצריך
תמונה

שלח תגובה