מכבי תל אביב- הפועל ב"ש, שבת, 21:00, נתניה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: מכבי תל אביב- הפועל ב"ש, שבת, 21:00, נתניה

שליחה על ידי זה שי ! »

לשחוט אותם להשפיל לדרוס לרמוס
את הרגל של טל בן חיים והראש של דסה אני רוצה בחגיגות
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

סניור כתב:גם לכאן הפייסבוק הגיע?
כרטיסים הולכים למנויי חוץ - 500, לארגונים השונים עוד בערך 100 (דיברו על זה כבר פעם שעברה), בטח איזה 200-250 לצורכי מועדון- משפחות, ספונסרים וכו ובהגרלה שפורסמה היו משהו כמו 350 מספרי מנוי. והגענו ל 1200 קלות.
אני לא חושבת שאני אוהדת פייסבוק, לא חושבת שמגיע לי כרטיס יותר מלאחרים. די עם ההאשמות האלה. חלאס.

רוצים לדעת מה קרה עם הכרטיסים. כל ההנחות שלך שגויות בעיקר כי יש בדיוק 300 כרטיסי שהוגרלו. מבחינתי שיביאו את כל ה-500 שנותרו לארגונים או לספונסרים רק שיגידו מה הסיפור. זה בסדר לבקר את המועדון על העניין הזה, בעיקר כי אם אני זוכרת נכון - הוגרלו פחות כרטיסים למשחק הזה מאשר למשחק הקודם בנתניה (ואז הייתה את הבעיה עם ההקצאה של הכרטיסים).

לא מכירה אותך, לא יודעת אם יש לך מנוי חוץ. בכנות - לי אין. בעוד יותר כנות - כל משחק עבורי הוא משחק חוץ, לכל משחק (בית) אני נוהגת יותר משעה וחצי לכיוון (בלי פקקים). אז תעשה טובה ואל תשפוט.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

העניין הוא שמאז שהתחילו כל ההגרלות לא זכיתי פעם אחת. אחת.
אני מחזיק במנוי בוגר וחברים שלי בסטודנט שזה פחות אנשים אז יוצא להם לזכות פה ושם. אני לא זוכה אף פעם.
בעיניי חייב לעשות מין רוטציה שמגרילים כל פעם בין אלה שלא זכו עד שמגיעים להתחלה וחוזר חלילה. לא הגיוני שאדם שמחזיק מנוי 20 שנה יהיה נתון לחסדי הגרלות כל הזמן.
מעבר לזה הקבוצה חייבת לנפק הסברים על הכמות הזעומה של מנויים שהוגרלו למשחק בשבת.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

בהתחלה ההגרלות היו כשרות, אבל כמו כל דבר ישראלי הוא מתלכלך תוך חודשים.

סמל אישי של משתמש
adomi2
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי adomi2 »

עם כל הרצון לנצח/לדרוס וכו בנתניה אתם שוכחים משהו.
שחקני ההרכב שלנו כבר אחרי 2 משחקים השבוע,העייפות היתה ניכרת עוד אתמול אז לגבי שבת זה עוד יותר ישפיע,מנגד נראה שבמכבי עשו רוטציה רחבה יותר והם אמורים להיות יותר רעננים.
ככה שהאופציות שלנו זה או הרכב ראשון אבל עייף,או הרכב משני ואין מה לעשות פחות איכותי מול ההרכב הראשון שלהם.

אני מעדיף משחק יותר בטוח ולבוא בראש שקט מאוד למשחק בטרנר כשתיקו יספיק לנו גם פה. נכון הסיפור גמור אבל הפסד שם ואנחנו צריכים 4 נקודות כלומר ניצחון והתיקו כשיש משחקים נגד קבוצות שנלחמות על המקום שלהם באירופה,אז זה יהפוך את זה לקצת יותר קשה ובשביל מה.

גורש
ביטון סוארס טאהה צדק קורהוט
אוגו הובאן בראון
שהר/גאדיר וואקמה/זריהן

אפשר גם לתת לאוגו מנוחה ואוחנה יעלה בהרכב,ולפני שאתם קופצים- ברור לי שזה אפילו לא מתקרב להרכב שיהיה, אבל מעדיף לא לסכן את ויטור וצדק.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

הולך להיות סופר קשה, השחקנים שלנו אתמול נראו מותשים, בעוד שאצל מכבי חצי הרכב זכה למנוחה.
מקווה שמשחק כזה מביא אתו אנרגיות ממקורות אחרים.
לגבי ההגרלה (מהמקום הקטנוני שלי), הייתי שמח אם מנויים שזכו בעבר בהגרלה לא יוכלו להשתתף שוב, ואז תוך כמה שנים (בהנחה שהאצטדיון החדש של מכבי יהיה מוכן) כל אחד מאיתנו יזכה לבקר במשחק חוץ נגד מכבי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

adomi2 כתב:עם כל הרצון לנצח/לדרוס וכו בנתניה אתם שוכחים משהו.
שחקני ההרכב שלנו כבר אחרי 2 משחקים השבוע,העייפות היתה ניכרת עוד אתמול אז לגבי שבת זה עוד יותר ישפיע,מנגד נראה שבמכבי עשו רוטציה רחבה יותר והם אמורים להיות יותר רעננים.
ככה שהאופציות שלנו זה או הרכב ראשון אבל עייף,או הרכב משני ואין מה לעשות פחות איכותי מול ההרכב הראשון שלהם.

אני מעדיף משחק יותר בטוח ולבוא בראש שקט מאוד למשחק בטרנר כשתיקו יספיק לנו גם פה. נכון הסיפור גמור אבל הפסד שם ואנחנו צריכים 4 נקודות כלומר ניצחון והתיקו כשיש משחקים נגד קבוצות שנלחמות על המקום שלהם באירופה,אז זה יהפוך את זה לקצת יותר קשה ובשביל מה.

גורש
ביטון סוארס טאהה צדק קורהוט
אוגו הובאן בראון
שהר/גאדיר וואקמה/זריהן

אפשר גם לתת לאוגו מנוחה ואוחנה יעלה בהרכב,ולפני שאתם קופצים- ברור לי שזה אפילו לא מתקרב להרכב שיהיה, אבל מעדיף לא לסכן את ויטור וצדק.
שכחת את רן רובין

סמל אישי של משתמש
adomi2

שליחה על ידי adomi2 »

הפועלעולה כתב: שכחת את רן רובין
הרכב פחות טוב ממה שרשמתי שיחק לא רע נגד בשיקטש בחוץ.
אתה יכול להגיב בליצנות,אבל לפחות היית מתמודד עם הטענה המרכזית שלי -3 משחקים אינטנסיביים בשבוע אחד זה לא טוב לא מבחינת המשחק עצמו ולא מבחינת הבריאות של השחקנים. המשחק מול חיפה היה חשוב יותר כדי להגיע עם הרבה ביטחון לנתניה ולכן בכר העלה את ההרכב הכי טוב,לא רואה אותו לא עושה רוטציה בשבת.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

חלאסססס

נותרו ארבעה משחקים העונה.
מי שלא יכול לשחק עכשיו 3 ברצף, שיחתום ברעננה.
אין רוטציות, אין מנוחות, אין תחארווט
מי שכשיר צריך לשחק.

שחקן שמגיע למשחק מול אליפות אצל היריבה הכי גדולה ואומר אני עייף שילך לשחק מתקות בים!

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

לא זכיתי בכרטיס, אז אם מישהו פה מוכר הוא מוזמן לפנות אליי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

או שפשוט ננצח אתכם בנתניה, נזכה באליפות ומשם עד סוף העונה ניתן את הדקות לוובה, טאהא, גורש ושאר החברים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

adomi2 כתב: הרכב פחות טוב ממה שרשמתי שיחק לא רע נגד בשיקטש בחוץ.
אתה יכול להגיב בליצנות,אבל לפחות היית מתמודד עם הטענה המרכזית שלי -3 משחקים אינטנסיביים בשבוע אחד זה לא טוב לא מבחינת המשחק עצמו ולא מבחינת הבריאות של השחקנים. המשחק מול חיפה היה חשוב יותר כדי להגיע עם הרבה ביטחון לנתניה ולכן בכר העלה את ההרכב הכי טוב,לא רואה אותו לא עושה רוטציה בשבת.
אתה כותב שטויות בטונות ואז קורא לו ליצן.
נראה לך שמישהו מבשחקנים יוותר על המשחק הזה????
אני רק רוצה להיות בחדר שבכר אומר לאוגו שהוא לא פותח.
הוא ממסמר אותו כמו תמונה לקיר.

סמל אישי של משתמש
adomi2

שליחה על ידי adomi2 »

אדום זקן כתב: אתה כותב שטויות בטונות ואז קורא לו ליצן.
נראה לך שמישהו מבשחקנים יוותר על המשחק הזה????
אני רק רוצה להיות בחדר שבכר אומר לאוגו שהוא לא פותח.
הוא ממסמר אותו כמו תמונה לקיר.
לא קראתי לו ליצן התכוונתי שהוא מסתלבט עליי.
יש רצון ברור אבל יש גם מגבלות פיזיות ושחקנים ישפכו לאגר כבר במחצית הראשונה.
העלתי נקודה שהיא לדעתי נכונה גם אם המסקנה שלה אולי לא,תתיחסו עניינית- ויטור צדק ביטון ראדי עם 180 דקות מלאות,אוגו וואקמה מליקסון עם 150 דקות בערך, זה הרבה יותר מחצי הרכב.

עריכה:ראיתי עכשיו את ההרכב של מכבי במשחק מול סכנין. גם שם יש מספר שחקני מפתח עם שני משחקים מלאים.
אפשר וצריך לעשות רוטציה אבל לא רחבה כמו שרשמתי.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

crazyred כתב: אני לא חושבת שאני אוהדת פייסבוק, לא חושבת שמגיע לי כרטיס יותר מלאחרים. די עם ההאשמות האלה. חלאס.

רוצים לדעת מה קרה עם הכרטיסים. כל ההנחות שלך שגויות בעיקר כי יש בדיוק 300 כרטיסי שהוגרלו. מבחינתי שיביאו את כל ה-500 שנותרו לארגונים או לספונסרים רק שיגידו מה הסיפור. זה בסדר לבקר את המועדון על העניין הזה, בעיקר כי אם אני זוכרת נכון - הוגרלו פחות כרטיסים למשחק הזה מאשר למשחק הקודם בנתניה (ואז הייתה את הבעיה עם ההקצאה של הכרטיסים).

לא מכירה אותך, לא יודעת אם יש לך מנוי חוץ. בכנות - לי אין. בעוד יותר כנות - כל משחק עבורי הוא משחק חוץ, לכל משחק (בית) אני נוהגת יותר משעה וחצי לכיוון (בלי פקקים). אז תעשה טובה ואל תשפוט.
מתנצל, לא התכוונתי לפגוע.
כן, יש לי מנוי חוץ, וגם לי כל משחק הוא משחק חוץ, אם כי קרוב יותר (כשזה בבית).
הנקודה שלי היא שאני מבין שאנשים מתאכזבים, ברור - גם אני הייתי מתבאס להחריד. אבל התוצאה היא הכפשות אין סוף (לא כאן) של אנשים שמביעים את האכזבה שלהם בזיקת האשמות לא מבוססות.
כך או כך, מתנצל אם פגעתי.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

האתר של הצהובונים :
" בעקבות מידע שהגיע אל המועדון לקראת המשחק הקרוב נגד הפועל ב"ש ברצוננו להדגיש כי לא תותר כניסת אוהדי הקבוצה האורחת ליציעי אוהדי מכבי "

ואני אומר -
נחיה ונראה :)
נערך לאחרונה על ידי maor20094 ב 26 אפריל 2017, 16:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

שלח תגובה