הפועל ב"ש- בני סכנין, שבת, 19:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

Re: הפועל ב"ש- בני סכנין, שבת, 19:00, טרנר

שליחה על ידי crazyred »

delta7 כתב: שותף להערכה האדירה למליקסון אבל נראה לי ששכחת כמה חברה בדרך...
אני רוצה לציין שזו הייתה תגובה מהלב ולא מהראש, ובכל מקרה - לא מכירה הרבה שחקנים שהיו חוזרים לקבוצה כי הם אוהבים אותה כשיש להם אופציה אמיתית להתקדם באירופה.

פשוט כבר נמאס לי שסופרים שחקני בית כאילו אנחנו עדיין בקונספציה הזו מ-2004 ששחקני בית ישקיעו יותר משחקנים אחרים.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

crazyred כתב: אני רוצה לציין שזו הייתה תגובה מהלב ולא מהראש, ובכל מקרה - לא מכירה הרבה שחקנים שהיו חוזרים לקבוצה כי הם אוהבים אותה כשיש להם אופציה אמיתית להתקדם באירופה.

פשוט כבר נמאס לי שסופרים שחקני בית כאילו אנחנו עדיין בקונספציה הזו מ-2004 ששחקני בית ישקיעו יותר משחקנים אחרים.
1+

ע"ע אופיר דודזאדה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

The red one כתב: כגון?
סתיו אלימלך, אסי רחמים, מאיר ברד, אלון בן דור... - ככה בשליפה של שניה.
מי שחקן בית יותר מהשני זה לא דבר מדיד אבל כ"א מהנ"ל היה בתקופתו ה"שחקן בית".

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

crazyred כתב: אני רוצה לציין שזו הייתה תגובה מהלב ולא מהראש, ובכל מקרה - לא מכירה הרבה שחקנים שהיו חוזרים לקבוצה כי הם אוהבים אותה כשיש להם אופציה אמיתית להתקדם באירופה.

כעת אנחנו מסכימים, חן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אוהב במליקסון כמו שהייתי מאוהב באופיר חיים, שני שחקני רכש, וגם התרגשתי ברמה של צמרמורות כשהובאן בכה והבנתי שכניראה נפרד ממנו, וכשסמיוני הגיע לישראל והיה באיצטדיון, אבל האהבה לאליניב ברדה, שחקן בית, היא משהו אחר לגמרי. משהו שאי אפשר להסביר במילים, וזה נובע בין היתר מתחושת השייכות, מהעובדה שהוא עשה את כל הצעדים במחלקת הנוער שלנו, וכשהיה פצוע בבוגרים בזמנו הוא אפילו נסע עם ההסעה של האוהדים למשחק חוץ, אליה הוא חלק בלתי נפרד מהעיר לנו וזה מעצים את הרגשות אליו.
אפשר היה לראות במשחק מול סכנין איך הקהל מתלהב מכל גליץ של אחד הילדים, מכל פריצה באגף או מהלך טוב, תומכים, מעודדים, זה ילדים שלמדו איתך באותו בית ספר, גדלו איתך באותה שכונה, חלקם הגדול גם נסע איתך למשחקים, הם חלק מהקהילה שלנו, חלק בלתי נפרד מאיתנו, ולכן יש לנו אליהם רגשות עזים. מצאתי את עצמי השנה רואה מלבד משחקים של קבוצת הנוער גם משחקים של לוד בשביל לראות את אלקרינאוי ומשחקים של הפועל תל אביב בשביל לראות את ביטון.
אבל עם כל האהבה והרגשות לשחקני הבית, אי אפשר להעדיף אותם על פני הצלחת הקבוצה או טובת הקבוצה. הם זוכים אצלי לעדיפות מול שחקן רכש שנמצא באותו רמה כמוהם, ואפילו שחקן רכש שטוב מהם במעט, אבל כשיש פערים גדולים בין שחקני הבית לשחקני הרכש, אז עם כל האהבה גם אני מעדיף את שחקן הרכש, כי טובת המועדון היא מעל לכל דבר אחר.
ועדין, הקשר לאליניב ברדה וסתיו אלימלך למשל היה משהו אחר, קשה להסביר אותו, אבל כל הגורמים שציינתי למעלה חיזקו אותו וגרמו לו להיות משהו מיוחד...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב: אוהב במליקסון כמו שהייתי מאוהב באופיר חיים, שני שחקני רכש, וגם התרגשתי ברמה של צמרמורות כשהובאן בכה והבנתי שכניראה נפרד ממנו, וכשסמיוני הגיע לישראל והיה באיצטדיון, אבל האהבה לאליניב ברדה, שחקן בית, היא משהו אחר לגמרי. משהו שאי אפשר להסביר במילים, וזה נובע בין היתר מתחושת השייכות, מהעובדה שהוא עשה את כל הצעדים במחלקת הנוער שלנו, וכשהיה פצוע בבוגרים בזמנו הוא אפילו נסע עם ההסעה של האוהדים למשחק חוץ, אליה הוא חלק בלתי נפרד מהעיר לנו וזה מעצים את הרגשות אליו.
אפשר היה לראות במשחק מול סכנין איך הקהל מתלהב מכל גליץ של אחד הילדים, מכל פריצה באגף או מהלך טוב, תומכים, מעודדים, זה ילדים שלמדו איתך באותו בית ספר, גדלו איתך באותה שכונה, חלקם הגדול גם נסע איתך למשחקים, הם חלק מהקהילה שלנו, חלק בלתי נפרד מאיתנו, ולכן יש לנו אליהם רגשות עזים. מצאתי את עצמי השנה רואה מלבד משחקים של קבוצת הנוער גם משחקים של לוד בשביל לראות את אלקרינאוי ומשחקים של הפועל תל אביב בשביל לראות את ביטון.
אבל עם כל האהבה והרגשות לשחקני הבית, אי אפשר להעדיף אותם על פני הצלחת הקבוצה או טובת הקבוצה. הם זוכים אצלי לעדיפות מול שחקן רכש שנמצא באותו רמה כמוהם, ואפילו שחקן רכש שטוב מהם במעט, אבל כשיש פערים גדולים בין שחקני הבית לשחקני הרכש, אז עם כל האהבה גם אני מעדיף את שחקן הרכש, כי טובת המועדון היא מעל לכל דבר אחר.
ועדין, הקשר לאליניב ברדה וסתיו אלימלך למשל היה משהו אחר, קשה להסביר אותו, אבל כל הגורמים שציינתי למעלה חיזקו אותו וגרמו לו להיות משהו מיוחד...
ההשוואה לאופיר חיים ולמליקסון לדעתי לא נכונה.
אופיר חיים העדיף לחזור למכבי תל אביב ולא להציל אותנו אחריי החוויה האירופית הקצרה שלו ומליקסון חזר לפה לא כי הפכנו לקבוצה טובה והוא גם אמר בראיון שמצידו שהקבוצה הייתה במרכז טבלה.
מליקסון זה מבחינתי שחקן בית יותר מאלמוג כהן או מחן עזרא.
ברור שלא יותר מברדה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אין לי רגש מיוחד לשחקני בית. אוחנה וזריהן מרגשים אותי הרבה יותר מדוידזאדה בשיאו. לרוב האף שלהם עולה למעלה והם מנצלים את מעמדם כשחקני בית לרעה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הפועלעולה כתב:אין לי רגש מיוחד לשחקני בית. אוחנה וזריהן מרגשים אותי הרבה יותר מדוידזאדה בשיאו. לרוב האף שלהם עולה למעלה והם מנצלים את מעמדם כשחקני בית לרעה.
זה אולי נוח כשאנחנו מצליחים עכשיו, אבל הייתי שמח מאוד לראות על הדשא קצת יותר זהות מקומית. אל תפסלו עץ שלם בגלל תפוח רקוב אחד.
יש לך את הדוגמא ההפוכה הכי מרגשת בספורו הישראלי בשנים האחרונות. אחד ששווה לבנות פסל בדמותו.
דוגרי, לא יודע אם אנחנו עם ההישגים האלה בלי ברדה.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

מעדיף שחקנים כמו מליקסון, הובאן ושיר צדק על 1000 שחקני בית.

שחקני בית סטייל ברדה הם טיפה בים.

שלח תגובה