תרגיל בעצימת עיניים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: תרגיל בעצימת עיניים

שליחה על ידי yakar »

הקשיבו לך יחסית

אוהדים יקרים שימו לב!
הפועל ״תדיראן״ ב״ש תקיים ביום חמישי הקרוב, 6.7.17, בשעה 18:00 אימון פתוח לקהל הרחב במהלכו תיערך הצגת השחקנים לעונת 2017/18. הכניסה לאצטדיון הינה חופשית ותתאפשר דרך היציע הדרומי בלבד.
על מנת שנוכל לקיים אימון סדיר ומלא לקראת המשחק הקרוב, נבקשכם שלא לרדת לדשא במהלך האימון.
מחכים לראותכם

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

רק מה דרומי לא רואים משם כלום חח

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

ובא לציון גואל

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

בערך כל מה שכותב הפוסט ביקש לעצמו

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

למרות שעשיתי להם קופי-פאסט לפוסט ושלחתי, לט נראה לי שיש קשר אליי סתם צירוף מקרים.
בכל אופן זה היה מתבקש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

RedBend כתב:למרות שעשיתי להם קופי-פאסט לפוסט ושלחתי, לט נראה לי שיש קשר אליי סתם צירוף מקרים.
בכל אופן זה היה מתבקש
היית צריך להוסיף שם שורה על חלוץ חייתי בהפתעה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

Noam98 כתב:פעם הבאה שאתה מבקש מאיתנו לקרוא טקסט תחשוב טוב על המשמעות של לבקש לעצום עיניים לפני
תגובה אנדרייטד :מתגלגל מצחוק: :מלך:

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

ForeverRed כתב: היית צריך להוסיף שם שורה על חלוץ חייתי בהפתעה.
כתבתי להם שיחזירו את השחקן האגדי והטוב בעולם לגילו, דובב גבאי החייתי טחד החלוצים הטובים באירופה, כבוד למועדון כמו שלנו שזכינו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

RedBend כתב:למרות שעשיתי להם קופי-פאסט לפוסט ושלחתי, לט נראה לי שיש קשר אליי סתם צירוף מקרים.
בכל אופן זה היה מתבקש
אהבתי מאוד את הרעיון שלך והעברתי אותו הלאה למי שצריך, טוב לראות שיש במועדון לפחות אדם אחד שעדין קשוב לקהל...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

Sir Alex Ferguson כתב: אהבתי מאוד את הרעיון שלך והעברתי אותו הלאה למי שצריך, טוב לראות שיש במועדון לפחות אדם אחד שעדין קשוב לקהל...
מאוד מעניין אותי מי האיש, יש לי כמה ניחושים.
היה לי ויכוח בעניין אתמול עם חבר, בעיקר סביב השאלה האם צעד כזה יכול להכניס לחץ/קארמה רעה/מנחוס סביב הסגל וסביב קואנקה בפרט.
המסקנה היא שגם טקסים צריך לדעת לעשות. בסוף בסוף, זה הכל שאלה של מיתוג, איזה מסרים אתה מעביר ומה אתה רוצה שיזכרו מכל זה.
אם אתה מציג את כל שחקני הסגל לעונה, מציג את כל הצוות המקצועי ונותן קרדיט אפילו לאנשי מנהלה אפסנאות וכיוב'. זה משדר על גל טוב. מסר של אחדות, של גוף אחד, של מועדון.
לעומת זאת, אם אתה מתרכז בשופוני, בנוצץ, ברכש הכי גדול שלך ומתעלם מכל השאר- זה כבר בניגוד לרוח המועדון, וזה מעביר מסר מקולקל ולא בריא.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

RedBend כתב: מאוד מעניין אותי מי האיש, יש לי כמה ניחושים.
היה לי ויכוח בעניין אתמול עם חבר, בעיקר סביב השאלה האם צעד כזה יכול להכניס לחץ/קארמה רעה/מנחוס סביב הסגל וסביב קואנקה בפרט.
המסקנה היא שגם טקסים צריך לדעת לעשות. בסוף בסוף, זה הכל שאלה של מיתוג, איזה מסרים אתה מעביר ומה אתה רוצה שיזכרו מכל זה.
אם אתה מציג את כל שחקני הסגל לעונה, מציג את כל הצוות המקצועי ונותן קרדיט אפילו לאנשי מנהלה אפסנאות וכיוב'. זה משדר על גל טוב. מסר של אחדות, של גוף אחד, של מועדון.
לעומת זאת, אם אתה מתרכז בשופוני, בנוצץ, ברכש הכי גדול שלך ומתעלם מכל השאר- זה כבר בניגוד לרוח המועדון, וזה מעביר מסר מקולקל ולא בריא.
פלוס גדול!

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

Sir Alex Ferguson כתב: אהבתי מאוד את הרעיון שלך והעברתי אותו הלאה למי שצריך, טוב לראות שיש במועדון לפחות אדם אחד שעדין קשוב לקהל...
המשפט שלך " טוב לראות שיש במועדון לפחות אדם אחד שעדין קשוב לקהל " הוא עקיצה קטנה למועדון, אבל כנראה שיש סיבה.
יש באמת הרגשה שהמועדון מתרחק מהקהל, מה שמאפיין את ב"ש כל כך הרבה שנים זה מועדון גדול ביחד עם קהילה,
שלא נהפוך למכבי חמסה שום בצל
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

maor20094 כתב: המשפט שלך " טוב לראות שיש במועדון לפחות אדם אחד שעדין קשוב לקהל " הוא עקיצה קטנה למועדון, אבל כנראה שיש סיבה.
יש באמת הרגשה שהמועדון מתרחק מהקהל, מה שמאפיין את ב"ש כל כך הרבה שנים זה מועדון גדול ביחד עם קהילה,
שלא נהפוך למכבי חמסה שום בצל
מכבי זה שם גנרי לכל מה שקשור לאליטותות ישנות וזו תופעה הרבה יותר רחבה מכדורגל פרופר.
שימור אותנטיות, זה אחד האתגרים שצריך להתמודד איתם ככל שאתה גדל יותר ויותר.
ה"התרחקות" מהקהל לדעתי, היא עניין תחושתי שנובע מההתקרבות שלך לקוצנזוס, למרכז הבמה. היציאה מהפרובינציה, יכולה הרבה פעמים לעורר אנטיגוניזם, ריחוק, והדרך להתמודד עם זה היא בעיקר תדמיתית.

שלח תגובה