הפועל ב"ש- הפועל אשקלון, שבת, 20:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: הפועל ב"ש- הפועל אשקלון, שבת, 20:30, טרנר

שליחה על ידי delta7 »

The red one כתב: לא לא זה, זה היה על המגרש.
היה משהו ביציע כמה שורות מעלייהם
אני יודע על מה אתה מדבר, זה היה ביציע כסף תחתון, נראה לי רבו שם, לא ברור מי ועל מה.

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

RedBend כתב:הרכבים ונתוחים מקצועיים זה תמיד סקסי ומצטלם טוב, אבל ההרכב כרגע הוא משני בחשיבותו.
לא משנה מי יעלה במוצש
אם לא נחזור לבייסיק שלנו, ליסודות של כל המפלצת הזאת.... לא נגיע ליותר מדי
האובסיסיביות הזו של להיות ראשון לכל כדור, מה איתה?

גם במחיר של פגיעה בהתקפה, הדבר החשוב ביותר כרגע ולתקופה הקרובה הוא המחויבות להגנה, משחק הגנה של לחץ מתואם ואגרסיבי, רצון לנצח בכל מאבק, באינטנסיביות ועצימות גבוהה שהובילו לגסיסה איטית של היריבה.
מת שנחזור להיות קבוצה שקשה להגיע למצבים מולה

אחרי שמנקים את אבק הכוכבים, אלו הדברים שהביאו אותנו לכך שאנחנו קבוצה שקשה להתחרות מולה וזה לא משנה אם קוראים לך עכו או סלטיק. אלו האלמנטים שהובילו ומובילים להישגים ועל הבסיס הזה הכישרון וההתקפה מתבססים.

ואני לא חושב שיש בעיה של שובע, גם בלי הובאן כמות הספורטאים האמייתיים אצלנו גדולה מהממוצע הארצי, יש בעיה בציפייה שדברים יסתדרו מאליהם, כמעט מכוח האינרציה, וכרגע זה בדיוק הזמן לשינוי תפיסה.
עם כל העצב והתוגה על הצמפיונס, מבחינתי העונה מתחילה עכשיו
אז משחק הלחץ שלנו עדיין מפוזר לעיתים קרובות, עדיין לא מספיק מתואם אבל מתחילים להניע את העונה הזאת לאט לאט.
מעבר לזה נראה שיש איזה חוסר שקט לא אופייני, אולי זה עניין של ביטחון ושל זמן עד שניכנס לזון
שמחתי מאוד לשמוע את ברק אחרי המשחק, הוא מודע לכל מה שחסר

אבל הרצון והנחישות חזרו, ככל שהזמן יעבור דברים יידבקו ויהיה בסדר.

יוצאים עכשיו לרצף משחקי ליגה בחוץ, שלושה במספר, משימה לא פשוטה בלי קשר לזהות היריבות.
נחישות וחדות - שני אלמנטים שנצטרך לשפר לקראת האתגר הזה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

RedBend כתב: אז משחק הלחץ שלנו עדיין מפוזר לעיתים קרובות, עדיין לא מספיק מתואם אבל מתחילים להניע את העונה הזאת לאט לאט.
מעבר לזה נראה שיש איזה חוסר שקט לא אופייני, אולי זה עניין של ביטחון ושל זמן עד שניכנס לזון
שמחתי מאוד לשמוע את ברק אחרי המשחק, הוא מודע לכל מה שחסר

אבל הרצון והנחישות חזרו, ככל שהזמן יעבור דברים יידבקו ויהיה בסדר.

יוצאים עכשיו לרצף משחקי ליגה בחוץ, שלושה במספר, משימה לא פשוטה בלי קשר לזהות היריבות.
נחישות וחדות - שני אלמנטים שנצטרך לשפר לקראת האתגר הזה
אני מאמין שהבינו בקבוצה שנגמרו המשחקים וצריך לעבוד תאכלס ולצאת לדרך חדשה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oranu כתב: תודה לך.
נווה אם תעלה כל פעם את אותה טענה מחדש זה לא יהפוך אותך לצודק.
נכון, אנחנו לא דורטמונד וגם אף אחד לא חושב ככה, אם היה איצטדיון של 20k מקומות היו פה 17.5k מנויים, יש לך על זה ספק בכלל? דנו וחרשנו את הנושא מיליון פעם לא נמאס לך לקפוץ בכל פעם שיש משחק נגד אחת מנמושות הליגה והאיצטדיון לא סולד אאוט יומיים מראש?
הייתה היום כמות סופר מכובדת ועדיין איצטדיון של 20k יותר מתאים למידותינו, גם אם לא יהיה מלא בכל משחק, בטח במחשבה לטווח הארוך.

בשקלול של מחיר לכרטיס והיריבה הייתה היום כמות אש, קהל נגד הקטנות מביאים באמצעות מנויים, לא באמצעות מכירה חד פעמית של כרטיסים דיברנו על זה 1000 פעם וכל הדיבור פה על מנויים כי יש פוטנציאל יותר גדול מ 12500 מנויים וגם אתה יודע את זה

אז לא, לא כולם יבואו לדרומי כל משחק לעודד 90 דקות וחלק ימכרו ניקוב כשיד משחק פחות מושך ולא בז** שלהם לבוא, זה קורה בכל מקום בארץ וכמעט בכל מקום בעולם.

ממוצע צופים של בארסה בליגה בקאמפ נואו נמוך מ 70 אלף, צריך להקטין אותו לטענתך?

לא מגדילים איצטדיון רק במצב שבדוק הוא יהיה סולד אאוט כל משחק, מגדילים כשיש פוטנציאל למכירה של עוד מנויים וזה המצב שלנו (ואני לא אומר שצריך להגדיל כי אין לי מושג במה זה כרוך אבל אם אתה עכשיו כאוהד צריך לבחור טרנר עם 16k מקומות או 20k מקומות ואתה בוחר ב 16k אתה לא מחובר למציאות, לא כלכלית ולא תדמיתית.
20,000 זה אחלה, מה שמפחיד זה הלחץ להגדיל לאיזור ה30,000, מה שיגרור גם תקופת נדודים מחוץ לבאר שבע וגם יגרום לזה שגם אם נביא 20,000 אוהדים למשחק זה עדין ירגיש ריק.
אנחנו צריכים להבין את הגודל שלנו, 16,000 - 20,000 זה הגודל שלנו ב90% מהמשחקים, לא בונים איצטדיון בשביל 10% מהמשחקים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אני לא בטוח שיש מה להבין את הגודל שלנו.

אף אחד לא חשב שיש לחיפה מספיק אוהדים לממוצע של 25 אלף צופים.
מגרש גדול וטוב(עם כרטיסים פנויים) יוצר אוהדים חדשים.
מי יודע מה הפוטנציאל שלנו? קשה מאוד לדעת. לדעתי ריאלי 17-18 אלף מנויים בעונות טובות כמו עכשיו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yakar כתב:אני לא בטוח שיש מה להבין את הגודל שלנו.

אף אחד לא חשב שיש לחיפה מספיק אוהדים לממוצע של 25 אלף צופים.
מגרש גדול וטוב(עם כרטיסים פנויים) יוצר אוהדים חדשים.
מי יודע מה הפוטנציאל שלנו? קשה מאוד לדעת. לדעתי ריאלי 17-18 אלף מנויים בעונות טובות כמו עכשיו.
חיפה היא לא רק עיר גדולה אלא גם עם 20 שנה של הצלחות ולכן עם אוהדים פזורים בכל הארץ (מעל ל-12,000 מהמנויים הם אינם מהעיר חיפה), ולכולם היה ברור שהם יגיעו לכמות של 15,000 - 20,000 מנויים וגם מעבר לכך אם יחזרו לתקופת הזוהר שלהם.

תראה מה שתי אליפויות ושתי עונות בצמרת עשו לנו ולכמות הקהל שלנו, עכשיו תהפוך את זה למשהו קבוע בתקופה של 20 שנה עם תוספת של פעמיים השתתפות בליגת האלופות וכל המיתוג שקשור לזה ואתה תראה שגם אצלנו הכמויות יגדלו מאוד.

לא יודע אם אנחנו יכולים להגיע לכמות של 17-18 אלף מנויים, וגם אם כן, עדין קשה לי להאמין שנגיע ל30,000 או אפילו 25,000 ב90% מהמשחקים.

טרנר כרגע תפור עלינו. אם היה ניתן להגדיל אותו לכמות של 20,000 אולי זה היה טוב יותר וקלאסי בשבילנו, אבל מעבר לכך זה להביא למצב שגם בתקופות הכי טובות שלנו יהיו אלפי משובים ריקים באיצטדיון באופן קבוע.

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

לדעתי תפור עלינו אצטדיון של 40,000 צופים שניתן להרחבה ל-60,000 צופים.
אצטדיון לא בונים ל-5 שנים, אלא ל-50 שנה. ואני מבטיח לכם שאם בשנת 2015 היה נפתח טרנר ענק, מרשים, ואיכותי עם 40,000 צופים, עם תחנת רכבת צמודה וקניון גדול בתוך האצטדיון, במקום הטרנר הפצפון שקיבלנו, בשנת 2020-2022 היינו מוכרים 30,000 מנויים לפחות!

חיפה בשום צורה לא דומה לבאר שבע, חיפה עיר זקנה, באר שבע עיר צעירה, ובנוסף בעוד 10 שנים יתגוררו בעיר שלנו 100,000 תושבים נוספים. כשמחברים הכל ביחד מבינים שבעוד מספר שנים לא גדול תהיה לנו יכולת למלא אצטדיון של 40,000 צופים.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב: 20,000 זה אחלה, מה שמפחיד זה הלחץ להגדיל לאיזור ה30,000, מה שיגרור גם תקופת נדודים מחוץ לבאר שבע וגם יגרום לזה שגם אם נביא 20,000 אוהדים למשחק זה עדין ירגיש ריק.
אנחנו צריכים להבין את הגודל שלנו, 16,000 - 20,000 זה הגודל שלנו ב90% מהמשחקים, לא בונים איצטדיון בשביל 10% מהמשחקים.
מסכים, אם זה תלוי בי לא מגדיל גם ל 20 אם מדובר באיבוד הביתיות לשנה - שנתיים, מדבר תיאורטית אם היינו יכולים לבחור עכשיו ומחר זה קורה.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

המנהלת מעלים את העצבים.
פעמיים נידנדתי להם בהודעות פרטיות להעלות את השידור החוזר של המשחק 24 שעות אחרי שהמשחק התקיים, בדיוק כמו שהסיכום שלהם עם גופי השידור קובע, פעמיים הם העלו את זה בזמן.
כשלא מנדנדים להם הם שוב נסחבים עם זה עד שהשידור החוזר כבר הופך ללא רלוונטי כי הראש כבר במשחק הבא.
זה מעצבן כי כשיושבים להם על הראש הם כן מעלים את זה בזמן.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

Sir Alex Ferguson כתב: חיפה היא לא רק עיר גדולה אלא גם עם 20 שנה של הצלחות ולכן עם אוהדים פזורים בכל הארץ (מעל ל-12,000 מהמנויים הם אינם מהעיר חיפה), ולכולם היה ברור שהם יגיעו לכמות של 15,000 - 20,000 מנויים וגם מעבר לכך אם יחזרו לתקופת הזוהר שלהם.

תראה מה שתי אליפויות ושתי עונות בצמרת עשו לנו ולכמות הקהל שלנו, עכשיו תהפוך את זה למשהו קבוע בתקופה של 20 שנה עם תוספת של פעמיים השתתפות בליגת האלופות וכל המיתוג שקשור לזה ואתה תראה שגם אצלנו הכמויות יגדלו מאוד.

לא יודע אם אנחנו יכולים להגיע לכמות של 17-18 אלף מנויים, וגם אם כן, עדין קשה לי להאמין שנגיע ל30,000 או אפילו 25,000 ב90% מהמשחקים.

טרנר כרגע תפור עלינו. אם היה ניתן להגדיל אותו לכמות של 20,000 אולי זה היה טוב יותר וקלאסי בשבילנו, אבל מעבר לכך זה להביא למצב שגם בתקופות הכי טובות שלנו יהיו אלפי משובים ריקים באיצטדיון באופן קבוע.
המספרים שלהם בקריית אליעזר לא היו בשמיים.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

zahipan כתב:לדעתי תפור עלינו אצטדיון של 40,000 צופים שניתן להרחבה ל-60,000 צופים.
אצטדיון לא בונים ל-5 שנים, אלא ל-50 שנה. ואני מבטיח לכם שאם בשנת 2015 היה נפתח טרנר ענק, מרשים, ואיכותי עם 40,000 צופים, עם תחנת רכבת צמודה וקניון גדול בתוך האצטדיון, במקום הטרנר הפצפון שקיבלנו, בשנת 2020-2022 היינו מוכרים 30,000 מנויים לפחות!

חיפה בשום צורה לא דומה לבאר שבע, חיפה עיר זקנה, באר שבע עיר צעירה, ובנוסף בעוד 10 שנים יתגוררו בעיר שלנו 100,000 תושבים נוספים. כשמחברים הכל ביחד מבינים שבעוד מספר שנים לא גדול תהיה לנו יכולת למלא אצטדיון של 40,000 צופים.
אם הית מבין כמה שטויות כתבת בהודעה אחת השם ישמור.

מה ששנתיים אליפות עושה לאנשים.
אנחנו יובנטוס אחי. צודקקקק

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אני מרגיש כמו המבוגרים המעצבנים.

תקשיבו.
חלום אצטדיון של 20,30 אפילו 50.

רק צריך להיות ריאלים. הבסיס שלנו ביחס לשאר הגדולות צולע מאוד.

נכון, באר שבע עיר גדולה עם פוטנציאל אדיר.

עם פוטנציאל לא הולכים למכולת. נבנה לנו אצטדיון מדהים לא חסר לנו כלום ושום דבר. אתם באמת חושבים שהחופרים בפייסבוק יזיזו את התחת שלהם ויצאו מהבית לראות משחק??? מדובר באנשים משועממים, שמתעוררים רק כשיש משחק נגד מכבי תל אביב.

הרס עצמי מטורףףףף בצורה הזויה.
רק השבוע הקבוצה נלחמה שיעשו מיני מנוי לאירופית.

חברים. תפסיקו להתעסק בשטויות ובולשיט. כל מי שצריך להיות בטרנר נמצא בטרנר. ומי שמרגיש צורך אמיתי להיות בטרנר שיתחיל מלמטה, ממשחקים כמו אשקלון.

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

אלדר כתב: אם הית מבין כמה שטויות כתבת בהודעה אחת השם ישמור.

מה ששנתיים אליפות עושה לאנשים.
אנחנו יובנטוס אחי. צודקקקק
גם שכתבתי לפני 3 שנים שעושים טעות חמורה שלא בונים אצטדיון של לפחות 20-24 אלף, אמרו לי שאנחנו נמלא בקושי אצטדיון 16 אלף. והיום? כולם רואים שצדקתי וכולם רוצים אצטדיון יותר גדול.

ולא, לא כתבתי את זה בגלל האליפויות, גם לפני 3 ו-4 שנים חשבתי שאצטדיון של 40 אלף הוא הכי מתאים לנו. ובעוד 10 שנים אכתוב שאצטדיון של 60 אלף הכי מתאים לנו, כי אני מסתכל על נתונים שמראים לי כך.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

zahipan כתב: גם שכתבתי לפני 3 שנים שעושים טעות חמורה שלא בונים אצטדיון של לפחות 20-24 אלף, אמרו לי שאנחנו נמלא בקושי אצטדיון 16 אלף. והיום? כולם רואים שצדקתי וכולם רוצים אצטדיון יותר גדול.

ולא, לא כתבתי את זה בגלל האליפויות, גם לפני 3 ו-4 שנים חשבתי שאצטדיון של 40 אלף הוא הכי מתאים לנו. ובעוד 10 שנים אכתוב שאצטדיון של 60 אלף הכי מתאים לנו, כי אני מסתכל על נתונים שמראים לי כך.
40 אלף?
25 אלף יושב עלינו פרפקט.
כל מספר מעל זה זה יהיה אצטדיון נטוש.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מה עם קצת פרגון לקהל שמגיע?
לא האמנתי שבמצב של 0-0 מול אשקלון יהיה עידוד עד הדקה האחרונה... אפשר לשמוע את זה מעולה לפני הגול בתקציר

שלח תגובה