מיכאל אוחנה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: מיכאל אוחנה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

תמונה

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

Tal_Hbs כתב:
א. הכל בצחוק :)
ב. אתה לא פה לפניי

א.הכל בסדר (אבל אם זה היה מישהו אחר מניח שהיה דיון קצת יותר ארוך וארסי )
ב.אני כן תמונה

השקעתי :)

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

אלכס כתב:

א.הכל בסדר (אבל אם זה היה מישהו אחר מניח שהיה דיון קצת יותר ארוך וארסי )
ב.אני כן תמונה

השקעתי :)
פשש
יש לך כמה זהויות, אפשר לסחור בזה עם אוהדי מכבי במסווה

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

מכיר מישהו ? תפנה אליי

סמל אישי של משתמש
Cameo
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Cameo »

גם אני מקווה שבסופו של דבר המקרה הזה ייפתר בשקט ובתוך המערכת כמו שסביר להניח שיקרה.
יחד עם זאת,מודה, לא מרגיש בנוח עם זה שאפשר לטנף על כל העולם בצורה חסרת כבוד דרך (עלק) מקורבים, ולצאת מזה עם ניזוקים מינוריים. עם כל הכבוד, הודעות כמו "הדברים לא נאמרו על ידי ואין לי שליטה עליהם" שקולה פחות או יותר לעובדה שלטביב אין שום קשר לבית"ר.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

Cameo כתב:גם אני מקווה שבסופו של דבר המקרה הזה ייפתר בשקט ובתוך המערכת כמו שסביר להניח שיקרה.
יחד עם זאת,מודה, לא מרגיש בנוח עם זה שאפשר לטנף על כל העולם בצורה חסרת כבוד דרך (עלק) מקורבים, ולצאת מזה עם ניזוקים מינוריים. עם כל הכבוד, הודעות כמו "הדברים לא נאמרו על ידי ואין לי שליטה עליהם" שקולה פחות או יותר לעובדה שלטביב אין שום קשר לבית"ר.
+1
מרגיש כמו זלזול באינטלגנציה של כל מי שההודעה הזו מכוונת אליו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Cameo כתב:גם אני מקווה שבסופו של דבר המקרה הזה ייפתר בשקט ובתוך המערכת כמו שסביר להניח שיקרה.
מה שמשותף לשני המקרים הוא שלא ניתן להוכיח.
כל עוד אוחנה לא יצא בקולו כנגד המועדון, אפשר להחליק את העניין בצורה שקטה (לאו דווקא ללא עונש) ולחשוב איך מכאן צומחים הלאה.
אם הדברים היו יוצאים ישירות מפי השחקן זה כבר היה סיפור אחר והמועדון היה חייב לפעול גם כלפי חוץ.

סמל אישי של משתמש
Cameo

שליחה על ידי Cameo »

ForeverRed כתב: מה שמשותף לשני המקרים הוא שלא ניתן להוכיח.
כל עוד אוחנה לא יצא בקולו כנגד המועדון, אפשר להחליק את העניין בצורה שקטה (לאו דווקא ללא עונש) ולחשוב איך מכאן צומחים הלאה.
אם הדברים היו יוצאים ישירות מפי השחקן זה כבר היה סיפור אחר והמועדון היה חייב לפעול גם כלפי חוץ.
על זה בדיוק אני מדבר, על ה"עצימת עיניים", הרצון העז לחפש את כל הפרצות כדי להצדיק החלקה שקטה.
זה בדיוק הדלק לצאת באמירות נוספות כאלה מצד שחקנים אחרים דרך "מקורבים".

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

ForeverRed כתב: מה שמשותף לשני המקרים הוא שלא ניתן להוכיח.
העלמת העין הזו בכל כך הרבה מקרים אחרים ולאו דווקא רק הבן של יעקב זה מה שהביא אותו למצב הזה כיום.
אף אחד לא חושש לצאת בפומבי על המועדון.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Cameo כתב: על זה בדיוק אני מדבר, על ה"עצימת עיניים", הרצון העז לחפש את כל הפרצות כדי להצדיק החלקה שקטה.
זה בדיוק הדלק לצאת באמירות נוספות כאלה מצד שחקנים אחרים דרך "מקורבים".
בוא נסתכל על זה רגע אובייקטיבית. הענשת אותו, מה קיבלת? שחקן ממורמר שעלה מלא כסף ומבקש לעזוב, רעש וחגיגות בתקשורת מפה עד לפלנד, חברים שלו בקבוצה בהרגשת אי נוחות.
פתרת איתו בשקט דרך ''עונש חינוכי'' מה קיבלת? הפרשה נעלמת מהמכם מחר בבטקר, יש לך סיכוי כן להרוויח אותו (תלוי מאיזה חומר הוא עשוי), איבדת הרתעה לאחרים.

תסתכל רוחבית על קבוצות שעשו את זה, חיפה מכבי בעבר, ביתר, כולן יצאו ביותר נזק.

קח את מקרה הבן של יעקב כבוחן, בחיפה עשה רעש, עף למנודים, עשה בלאגן, חימם את הקהל, במכבי עשה רעש, עף ליציע, עשה בלאגנים דרך הקהל ורעש תקשורתי, אצלך עשה בלאגן, הראו לו שךא מתייחסים לזה נתת לו מוטיבציה עד סיום העונה (או עד הפציעה בזכות הקארמה) לתת מקסימום מעצמו בשביל החוזה הבא.

עכשיו תחליט איזה מועדון אתה רוצה להיות, זה שמגיב מאגו ומתעסק בקקה או זה שגורם לשחקנים שלו (ולא חשוב הדרייב) לנסות להוכיח שמגיע להם יותר...

סמל אישי של משתמש
Cameo

שליחה על ידי Cameo »

dardasmiley כתב:
בוא נסתכל על זה רגע אובייקטיבית. הענשת אותו, מה קיבלת? שחקן ממורמר שעלה מלא כסף ומבקש לעזוב, רעש וחגיגות בתקשורת מפה עד לפלנד, חברים שלו בקבוצה בהרגשת אי נוחות.
פתרת איתו בשקט דרך ''עונש חינוכי'' מה קיבלת? הפרשה נעלמת מהמכם מחר בבטקר, יש לך סיכוי כן להרוויח אותו (תלוי מאיזה חומר הוא עשוי), איבדת הרתעה לאחרים.

תסתכל רוחבית על קבוצות שעשו את זה, חיפה מכבי בעבר, ביתר, כולן יצאו ביותר נזק.

קח את מקרה הבן של יעקב כבוחן, בחיפה עשה רעש, עף למנודים, עשה בלאגן, חימם את הקהל, במכבי עשה רעש, עף ליציע, עשה בלאגנים דרך הקהל ורעש תקשורתי, אצלך עשה בלאגן, הראו לו שךא מתייחסים לזה נתת לו מוטיבציה עד סיום העונה (או עד הפציעה בזכות הקארמה) לתת מקסימום מעצמו בשביל החוזה הבא.

עכשיו תחליט איזה מועדון אתה רוצה להיות, זה שמגיב מאגו ומתעסק בקקה או זה שגורם לשחקנים שלו (ולא חשוב הדרייב) לנסות להוכיח שמגיע להם יותר...
פה העניין, שהמקרה של הבן של יעקב לא נגמר איפה שרשמת, הוא פותח צוהר ללגיטמציה להגיד מה שרוצים על המועדון.
אתה יכול להגיד בעצם מה שאתה רוצה כל עוד תדע לעשות את זה בתחכום ולהשאיר חורים שהמועדון, כמו שנראה, מנצל אותם בשמחה.
מסכים שיש פה מורכבות לא קטנה. תסכים איתי שכמו במקרה שהזכרת את מאור בוזגלו, אם היה חלש ולא תורם כלום מקצועית אז העונש היה משתלם יותר, כלומר הטיפול בשני מקרים זהים יהיה שונה ואינדיבדואלי לשחקן. לא בטוח שזה מה שמכוונים אליו במועדון.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Cameo כתב: פה העניין, שהמקרה של הבן של יעקב לא נגמר איפה שרשמת, הוא פותח צוהר ללגיטמציה להגיד מה שרוצים על המועדון.
אתה יכול להגיד בעצם מה שאתה רוצה כל עוד תדע לעשות את זה בתחכום ולהשאיר חורים שהמועדון, כמו שנראה, מנצל אותם בשמחה.
מסכים שיש פה מורכבות לא קטנה. תסכים איתי שכמו במקרה שהזכרת את מאור בוזגלו, אם היה חלש ולא תורם כלום מקצועית אז העונש היה משתלם יותר, כלומר הטיפול בשני מקרים זהים יהיה שונה ואינדיבדואלי לשחקן. לא בטוח שזה מה שמכוונים אליו במועדון.

מסכים שמקצועית יותר קל להשעות את גורדנה מאשר את הבן של יעקב, אבל נו אתה חושב שתצליח למנוע דיבורים וממורמרים? זה בכל זאת הכדורגל הישראלי וכל ערס שנתן שתי מסירות מדויקות מקבל תחושה מהמשפחה שהוא צריך להחליף את מסי.

ובתכלס בתכלס, אז אחת לכמה חודשים יהיה שחקן שהעלק מקורבים שלו יפתחו על המועדון כל עוד זה בגבולות החוק חוץ מהאגו שלנו כאוהדים שום דבר לא נפגע. אז דיברו ביג דיל. אם אתה כמועדון תגרר להגיב לכל פרובוקציה כזו הדבר היחיד שיקרה זה שהנושא ישאר בכותרות יותר מדי זמן ויוציא את השאר מריכוז

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

הקטע עם הקוקו הופך את כל נושא הזה לבדיחה של ממש.
חח גורם "רמז" לו שזה מביא נאחס? נראה לי שמישהו הטריל את התקשורת.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

מה פשר האמירה של בכר בראיון בסוף המשחק "אוחנה ישאר עד סוף העונה"
ומה הלאה?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

simply-red כתב:מה פשר האמירה של בכר בראיון בסוף המשחק "אוחנה ישאר עד סוף העונה"
ומה הלאה?
כן, גם אני תהיתי בדיוק בעניין זה. אמירה מאוד מוזרה.

שלח תגובה