karma is a bitch

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: karma is a bitch

שליחה על ידי שיש »

חבל שסיים ככה את הקריירה , רציתי שיכשל בחיפה ושהמשפחה המטומטמת שלו תצא שוב על יעקב שחר ותיהיה נגד הקהל שם . אבל הוא סיים כקדוש מעונה

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

זו לא רק תרבות הכדורגל בארץ , זה הכדורגל באופן כללי.
פיגו עבר מבארסה לריאל וקיבל ראש חזיר , פיפיטה היגוואין עבר מנאפולי ליובה והיום הוא לא יכול לנסוע בכלל לאיזור דרום איטליה בלי ליווי של סיירת מטכל .
את אבוקסיס עדיין מקללים בטדי .
ככה זה בכל העולם לא רק כאן .

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

izguy83 כתב: מכבי - סכנין, בית"ר - סכנין, חיפה, רפי - דהן, אוהדי הפועל ת"א וכל ה*** שעשו.
מקרים מאוד דומים מבחינת הקהל. אז היה נוח לאנשים פה לצעוק אוטומטית בזיון, בטח במקרים הקשורים למכבי ובית"ר.
מכבי-סכנין זה מקרה שהשחקנים ביצעו ולא הקהל

חיפה-רפי דהאן - ממש לא דומה, אלא אם כן מטומטמים יקניטו באשקלון את בוזגלו ואז זה ישתווה

אוהדי הפועל תל אביב מה הקשר בין חילול מצבות של אנשים מתים ושירי שואה ללשיר "בוזגלו מת"!?

בית"ר וסכנין זו יריבות בינם לבין עצמם ואין לזה שום קשר ושום ממד להשוואה.

איזה שטויות אתה מדבר בחייך. תחסוך מעצמך.

סמל אישי של משתמש
The red one

עכשיו הבוזגלוס משחקים על עניין הקללות. אם באמת קיימת הקלטה של אב המשפחה מקלל את ברק בכר, זאת תהיה התשובה הכי טובה לנבלות האלה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

izguy83 כתב: מכבי - סכנין, בית"ר - סכנין, חיפה, רפי - דהן, אוהדי הפועל ת"א וכל ה*** שעשו.
מקרים מאוד דומים מבחינת הקהל. אז היה נוח לאנשים פה לצעוק אוטומטית בזיון, בטח במקרים הקשורים למכבי ובית"ר.
כי המקרה שלנו באמת פחות חמור. הוא לא יפה, לא מכובד, אבל לא כזה מזעזע.

בוא נגיד שבימים עברו הקהל שלנו עשה דברים שגרמו לי להתבייש הרבה יותר. אם היום זה הדבר הכי רע שאנחנו מסוגלים להפיק- אני בסדר עם זה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

The red one כתב:עכשיו הבוזגלוס משחקים על עניין הקללות. אם באמת קיימת הקלטה של אב המשפחה מקלל את ברק בכר, זאת תהיה התשובה הכי טובה לנבלות האלה.
מסכים, קצת להחזיר את הפרופורציות לכל האירוע.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

נו, לפחות הרוויחו עונה 2 לבוזגלוס.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

הרגו אותי בעבודה. אני ולה פמליה אחד הם. אנשים שאין להם מושג בכדורגל שומעים בחדשות נרטיב אחד בלבד.
מתסכל כל כך אבל מצד שני זה לא ראלי להיות נקי לנצח. אם מחכים בפינה אז בסוף נתפסים. וזה לא נגדנו זה קורה וקרה לכל קבוצה ולא משנה בכלל הפרטים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

כל ההיטפלות לקונוטציה של המילים בוזגלו מת בזמן שהוא נפצע זה פשוט הדבר הכי מגוחך שראיתי בחיים שלי.
אופיר דוידזאדה קיבל את אותו השיר, לבוזגלו שרו את המילים האלה מהשניה שהוא עלה לדשא ועוד לפני שהוא נפצע, איזה צביעות יש סביב הדבר הזה זה פשוט לא נתפס.
פתאום כולם נהיו מחנכים, אפילו משפחת בוזגלו בכבודה ובעצמה מטיפה על חוסר כבוד, לא נתפס!
אני גם חושב שהמועדון חייב לנקוט בגישה שונה מההתעלמות שהם נקטו בה עד עכשיו עם המשפחה הפסיכית הזאת, שותים להם את הדם על כלום.

סמל אישי של משתמש
The red one

South Boy כתב:כל ההיטפלות לקונוטציה של המילים בוזגלו מת בזמן שהוא נפצע זה פשוט הדבר הכי מגוחך שראיתי בחיים שלי.
אופיר דוידזאדה קיבל את אותו השיר, לבוזגלו שרו את המילים האלה מהשניה שהוא עלה לדשא ועוד לפני שהוא נפצע, איזה צביעות יש סביב הדבר הזה זה פשוט לא נתפס.
פתאום כולם נהיו מחנכים, אפילו משפחת בוזגלו בכבודה ובעצמה מטיפה על חוסר כבוד, לא נתפס!
אני גם חושב שהמועדון חייב לנקוט בגישה שונה מההתעלמות שהם נקטו בה עד עכשיו עם המשפחה הפסיכית הזאת, שותים להם את הדם על כלום.
אתה לא מבין שלאנשים אין מושג ששרו לו את זה מהחימום עוד (ועוד באמצע שירי שחקנים..התבאסתי שזה היה גם בעידוד הארגון) ? לא אכפת להם!

וכן, הבעיה הקשה היא שזה זלג למהדורות החדושת ומדברים על זה כאירוע חדשותי. הדימוי שלנו נפגע (לא שזה כ-זה משנה לי)

לגבי תגובה - מה שהמועדון לא יגיב, הוא יחטוף אש. אפילו על אלונה יצאו בגלל התגובה הקצרה כי היא לא גינתה שם באופן ברור לטענתם.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני חושב שהמועדון פועל נכון. הם סוג של שמים ז** על כל הפרשה הזו עם הודעות כמו שהם מוציאים. לא משתפים פעולה עם כל החרא הזה וטוב שכך.

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

izguy83 כתב: רשמתי בשורה הראשונה שמה שקורה הוא לא פרופורציונאלי.
כשזה קרה לקבוצות אחרות, היה לנו נוח להזדעק ולהצטרף למחול השדים.
רק שלא יספרו לי פה על קהל אחר ושונה. אותו קהל עם מרכיבים של פח אשפה כמו בכל קבוצה מצליחה שלא יודע לקבל טיפה ביקורת.
יש עת לכל דבר , כן גם לביקורת עצמית של הקהל ,עכשיו זה לא -בזמן שהמנוולים מנסים לפגוע כמה שיותר במועדון
אז קצת סולידריות לא תזיק - פימפמת מספיק על כמה שהקהל היה לא בסדר (ורובנו מבינים את זה)

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

E.Z כתב: כשאתה קבוצה גדולה שהיא אלופה בשנתיים האחרונות ולא משנה כמה מאמי היא הייתה לפני,התקשורת ושאר אוהדי הכדורגל בארץ מחכים לנפילה שלך ומחפשים רק את הרע עלייך.
עם כל זה, מה שעשינו כקהל לא שונה מאף קהל אחר בארץ. כל קהר אחר בארץ עשה או היה עושה בדיוק אותו דבר באותה הסיטואציה בדיוק. זו תרבות אוהדי הכדורגל בארץ ותפסיקו להתייפיף.
תפסיקו עם הרגשי נחיתות ושימו פס על כולם. הלאה, הוא לא מעניין, כמו שהמועדון אמר בוזגלו שייך להיסטוריה של הפועל באר שבע. סלמת.
שיהיה בריא הוא כבר לא מעניין.
ואללה הלוואי שיחזור בריא למגרשים יהיה יותר מרגש לפגוש אותו בפעם הבאה בטרנר.
סוטה לרגע מהנושא -
אל, פשוט אל תהפכו את כל מי שלא מסכים אתכם למסכן עם רגשי נחיתות. מותר לחשוב אחרת.

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

יותר מדי עמודים על שחקן לא רלוונטי.
למי אכפת שנשברת התדמית של המאמי הלאומית?
המועדון צריך להמשיך לא להגיב ולא להתייחס בכלל למשפחה הזאת, במיוחד אם זה מציג אותנו כרעים/כחרא.
יש משפט לחיים שאומר "הכי טוב להיות חרא, על חרא אף אחד לא דורך".
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אלכס כתב:
יש עת לכל דבר , כן גם לביקורת עצמית של הקהל ,עכשיו זה לא -בזמן שהמנוולים מנסים לפגוע כמה שיותר במועדון
אז קצת סולידריות לא תזיק - פימפמת מספיק על כמה שהקהל היה לא בסדר (ורובנו מבינים את זה)
שלא תתבלבל. אני עובד במרכז. מוקף באוהדי בית"ר, מכבי וחיפה. כל היום מתנגח איתם על המקרים שציינתי כאן ולא מקבל הטפות מוסר מאף אחד. פה" בבית", אומר את מה שחושב.

שלח תגובה