הפועל אשקלון- הפועל ב"ש, ראשון, 20:15, סלה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל אשקלון- הפועל ב"ש, ראשון, 20:15, סלה

שליחה על ידי South Boy »

יאמר לזכות טוני שהוא עלה עם פציעה בקרסול וסחב אותה כל המשחק, אין לי שום טענות אליו.
מליקסון אלוהים, יש גם תקופות פחות טובות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

matanred כתב:אפשר לומר שנחשפה היום האמת שנשמעת לא פעם בתקשורת (גם אם בקיצוניות יתר), כשוואקמה ומליקסון לא בעניינים אין מי שיתן גול ואין מי שיסדר מצבים..רק יד המקרה
לא הבנתי מה אתה אומר?
זה כמו שתגיד שבלי סוארס ומסי בראסה לא יכולה לתת הצגות.
זה די הגיוני.

סמל אישי של משתמש
matanred

שליחה על ידי matanred »

אדום זקן כתב: לא הבנתי מה אתה אומר?
זה כמו שתגיד שבלי סוארס ומסי בראסה לא יכולה לתת הצגות.
זה די הגיוני.
אני אמרתי לתת הצגות? להבקיע שער בקושי יכולים כששני אלה לא מתפקדים, להגיע למצב של גול בהתקפה מסודרת, להגיע למסגרת משהו...כשהם אאוט כל הקבוצה בתת תפקוד ורק מזל מושיע..זה בלט היום אבל זה בא לידי ביטוי בהמון משחקים

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני אשמע קצת שונה, אבל חשוב להוריד קצת את הלהבות ולהגיד שניצחנו היום באיצטדיון סופר קשה. מי שלא רואה את זה בעיניים לא מבין כמה צפוף המגרש הזה. לא לחינם כל קבוצות הצמרת איבדו שם נקודות.

המחצית הראשונה הייתה זוועתית. בשנייה באמת ניסינו והיה קשה מאוד להיכנס לרחבה. אין לנו מספיק כלים מהספסל, ובמשחק כזה הייתי מצפה לראות את ראדי על הדשא בדקה הרבה יותר מוקדמת. הוא היחיד שדוחף כדורים לרחבה ובועט מרחוק.

חסרים לנו שחקנים של מספרים העונה וזה מורגש. זה לא רק עניין של רצון אלא גם עניין של יכולת. לא הכל זה מנטלי. חסר תכלס במשחק שלנו ונצטרך לתקן בינואר.

שורה תחתונה הבאנו את הנקודות וזה הדבר היחיד שאפשר לקחת מהמשחק הזה, יחד עם החזרה של ויטור. נקווה שלא איבדנו את טוני לתקופה כי הוא ממש צלע בסיום.

סמל אישי של משתמש
Cameo

שליחה על ידי Cameo »

מה שהכי מדהים זה שאנחנו בקצב צבירת נקודות זהה לחלוטין לקבוצה המפלצתית של שנה שעברה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

שמח שהיה לכם כיף בבית.
שתו מים, ניצחנו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

עוד ניצחון כזה ואבדנו.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אני עדיין מתעקש לחפש איפה נמצא ההיגיון בכך שניצחון בודד פותר את כל הבעיות בעולם.
אוקיי, ניצחנו, מה הלאה? נמשיך להראות ככה ולקוות שהיריבה תקבל אדום טיפשי ולהכניס מצבים נייחים או בעיטות רנדומליות דקה 90'? אם כן אז עדיף היה שלא ננצח היום והשחקנים יקבלו את הסטירה שלהם כדי שהרמה תעלה, זה יביא לנו יותר נקודות בטווח הארוך.
כשאלישע היה ניגש אחרי ניצחונות מגעילים והיה אומר "ניצחנו" אחרי שמנסים לשמוע מה התגובה שלו ליכולת הביזיונית שהייתה רוב הזמן קראו לו גנב דעת, אני לא רואה מה ההבדל כשאחרים עושים את זה פה. אם ברק לא מתבייש לבקר ולהגיד שביכולת הזאת לא הגיע לנו בכלל לנצח אז מה הטעם לעשות את זה?

סמל אישי של משתמש
Cameo

שליחה על ידי Cameo »

South Boy כתב:אני עדיין מתעקש לחפש איפה נמצא ההיגיון בכך שניצחון בודד פותר את כל הבעיות בעולם.
אוקיי, ניצחנו, מה הלאה? נמשיך להראות ככה ולקוות שהיריבה תקבל אדום טיפשי ולהכניס מצבים נייחים או בעיטות רנדומליות דקה 90'? אם כן אז עדיף היה שלא ננצח היום והשחקנים יקבלו את הסטירה שלהם כדי שהרמה תעלה, זה יביא לנו יותר נקודות בטווח הארוך.
האמת שהמחצית השניה התחילה עם לחץ לא רע, דווקא אחרי האדום אשקלון צופפה יותר והיה משחק קשה יותר.
אשקלון היא קבוצה מעצבנת, לא סתם היא הוציאה נקודות מנתניה, הפועל חיפה ומכבי.
בכר יודע שמשהו לא עובד, לא צריך לא לנצח בשביל שיתעורר אצלו משהו ואם כבר תמיד עדיף לשפר כשאתה אוסף נצחונות כאלה על הדרך.
להזכיר לך בסיבוב הקודם הגענו למשחק נגד אשקלון ללא נצחון ובלחץ שיא וניצחנו עם השפיץ של ראדי בתוספת הזמן, בטרנר.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

South Boy כתב:אני עדיין מתעקש לחפש איפה נמצא ההיגיון בכך שניצחון בודד פותר את כל הבעיות בעולם.
כשאלישע היה ניגש אחרי ניצחונות מגעילים והיה אומר "ניצחנו" אחרי שמנסים לשמוע מה התגובה שלו ליכולת הביזיונית שהייתה רוב הזמן קראו לו גנב דעת, אני לא רואה מה ההבדל כשאחרים עושים את זה פה. אם ברק לא מתבייש לבקר ולהגיד שביכולת הזאת לא הגיע לנו בכלל לנצח אז מה הטעם לעשות את זה?
איפה פה הוויכוח? ניצחון אומלל. כמו הרבה כאלו העונה. קו אחד עבה וגדול מחבר בין שני הנצחונות על אשקלון.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

נכון להיום אנחנו בבעיה קשה, לא רק שאנחנו בלי אנרגיות ונראים כבדים ועייפים, אז בנוסף גם שחקני המפתח שלנו בכושר ירוד.
אם לפני כמה שבועות היינו מנפקים דקות לא מעטות של כדורגל(וגם אז זה היה מעט מידי) אז היום לא הצלחנו להרים את המשחק שלנו במשך 90 דקות וזו נורה אדומה מהבהבת.

בכר נראה מיואש, אובד עצות, הוא לא קוסם.
אם אחרי רעננה הוא אמר שמשחק כזה לא יעבור אצלו לסדר היום, אז עכשיו הוא כבר אומר שנמאס להתנצל על ניצחונות כאלה.

היום פתחנו עם שלושה זרים, שאחד מהם שיחק על רגל אחת. סיימנו את המשחק עם שני זרים על המגרש.
איך שלא נסובב את זה, בגלל רמת הישראלים הבינונית מי שאמור לשדרג אותנו הם הזרים והשנה זה לא קורה לשביעות רצוננו מכל מיני סיבות.

אין לנו מספיק שחקנים שיכולים לייצר פעולות מסוכנות, כשמאור וטוני נראים חושך ואוחנה לא יציב, אנחנו בבעיה.

אין לנו מספיק שחקנים שיתנו מספרים, טוני ובן שהר זה לא מספיק.

בשבועים האחרונים נתקלנו בשתי קבוצות מאוד אנמיות התקפית, מהמחזור הבא אנחנו נפגוש קבוצות שבהחלט יכולות להעניש אותנו כמו שנתניה הענישה.

עכשיו העיניים לעילוט, חלילה ונודח מהגביע זו תהיה מכה מורלית מאוד מאוד קשה, מקווה שבכר לא יעשה יותר מידי ניסיונות וישחק בהרכב חזק, אולי דרך הגביע עם איזו הצגת כדורגל הדרייב יחזור בחזרה.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

קפצתי כמו משוגע בגול כי לא ראיתי את זה בא. גם עוד מאה שנה לא היינו מבקיעים ממהלך שוטף של כדורגל.

תיקו, הפסד ניצחון, אנחנו מתקשים להביא את האנרגיות אחרי כל תוצאה שהיא, אז לפחות יצאנו עם 3 נקודות.

לפעמים קשה לדעת איזה דברים אפשר לשפר במסגרת היותנו קבוצה ישראלית ועם איזה חסרונות צריך פשוט להשלים.
כל נושא התנועה ללא כדור והיצירתיות מול צפיפות זה משהו שנהיה חייבים למצוא דרך לשפר. זה לא רק איכות של שחקנים, מרגיש לי שאנחנו לא מאומנים מספיק טוב התקפית לסיטואציות כאלה. מאוד מאוד אוהב את בכר אבל מרגיש שהוא צריך לשנות קצת הרגלים ורעיונות בהתקפה. אנחנו כל העונה מתקשים לייצר מצבים ולייצר פוזשנים מסוכנים.

צר לי שאני לא תולה תקוות בינואר. אנחנו זקוקים לשחקנים שבאמת מסוגלים לשדרג אותנו, סיכוי קלוש שנמצא מישהו כזה בינואר.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שלא נתחיל לדבר על התנועה או יותר נכון על חוסר התנועה שלנו, זה פשוט מדהים עד כמה הפכנו לקבוצה סטטית וכבדה, באופן קבוע כמעט כל הקבוצות שמולנו רצות יותר וזה ממש לא קשור לעובדה שאנחנו מחזיקים יותר בכדור.
אנחנו לא עושים מספיק תנועה, בגלל זה המשחק שלנו תקוע, איטי ושקוף.

מישהו ראה לאחרונה חלוץ שלנו עושה תנועה לקצר?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

איזה צרחת יש מטורפת.
כל המנועים כרגע בכושר פחות טוב.
האליפות תלויה על הכושר והכשירות של מלי&טוני, על הפגיעה בשחקן יצירתי נוסף במקום קוואנקה, על האם אוחנה יוציא מעצמו יותר ואם נצליח לשלב את פקהארט. בסדר הזה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

yossi כתב:איזה צרחת יש מטורפת.
כל המנועים כרגע בכושר פחות טוב.
האליפות תלויה על הכושר והכשירות של מלי&טוני, על הפגיעה בשחקן יצירתי נוסף במקום קוואנקה, על האם אוחנה יוציא מעצמו יותר ואם נצליח לשלב את פקהארט. בסדר הזה.
מוסיף:
האם ויטור יהיה כשיר ולא on- off,
האם מלמד יפגוש אי פעם את המסגרת
והאם זריהן יחזור מעבר לחומה...

שלח תגובה