ג'ון אוגו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

Re: ג'ון אוגו

שליחה על ידי maor20094 »

tomer224 כתב:אומרים שזה אמיתי וגון עובר, הסכום הוא טיפה מעל 1.5
מתפלל שזה לא נכון, אם כן זה טירוף מצד אלונה
מי אומר? :מיצמוץ:
תמונה

סמל אישי של משתמש
tomer224

שליחה על ידי tomer224 »

אדום זקן כתב: למה זה טירוף?
למכור את גון בסכום כזה נמוך לדעתי זה טירוף
בזמן שהשוק עלה ושחקנים ישראלים עולים מיליון יורו
דיא סבע(2 מיליון)
אז אחד כמו גון שווה לפחות 3
גון זה הלב של הקבוצה במרכז המרגש
אני כמובן לא יודע תשיקולים של המועדון וכו
אני מדבר מנקודת המבט שלי כאוהד
לא חושב ששווה לאבד אותו בתמורה לסכום כזה
יהיה קשה עד בלתי אפשרי להביא שחקן ברמה שלו.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

tomer224 כתב: למכור את גון בסכום כזה נמוך לדעתי זה טירוף
בזמן שהשוק עלה ושחקנים ישראלים עולים מיליון יורו
דיא סבע(2 מיליון)
אז אחד כמו גון שווה לפחות 3
גון זה הלב של הקבוצה במרכז המרגש
אני כמובן לא יודע תשיקולים של המועדון וכו
אני מדבר מנקודת המבט שלי כאוהד
לא חושב ששווה לאבד אותו בתמורה לסכום כזה
יהיה קשה עד בלתי אפשרי להביא שחקן ברמה שלו.
ממש לא נמוך.
הבן אדם בן 30.
יש לו בעיות ברכיים.
קשר מרכזי שעם כל הכבוד משחק בליגה הישראלית וכמו שראינו במונדיאל לא קיבל במה.
לא נקבל יותר.
סחורה צריך לדעת לשחרר בזמן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב: ממש לא נמוך.
הבן אדם בן 30.
יש לו בעיות ברכיים.
קשר מרכזי שעם כל הכבוד משחק בליגה הישראלית וכמו שראינו במונדיאל לא קיבל במה.
לא נקבל יותר.
סחורה צריך לדעת לשחרר בזמן.
אחת הסיבות לשושלת שיצרנו בשנים האחרונות היא שידענו לשמור על השחקנים המובילים.
אם רוצים לרענן אפשר לעשות את זה סביב עמודי התווך. שחקנים כמו אוגו צריך לדעת לשמר כי קשה למצוא להם תחליפים.
אני מניח שהעובדה שהמס על אוגו וטוני עולה בעוד שנה, בתוספת לנסיגה מסוימת מבחינה מקצועית, גורמת לחשוב לוותר עליהם.
לדעתי בלעדיהם ההפסד יכול להיות גדול בהרבה, מכל הבחינות.
זה הימור שיש לגביו טיעונים של בעד ונגד. מבין ומסכים עם כולם ועדיין לא הייתי לוקח אותו.

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

ג'ון הוא השחקן הכי קריטי והכי חשוב במערך של באר שבע, והזר עם ההשפעה הכי גדולה על הקבוצה בכל השושלת הזאת.
מיליון יורו זה סכום מכובד במונחים של ליגת העל ובמיוחד על שחקן עם בעיות ברכיים בגיל 30 ובשנת חוזה, אבל המיליון האלה בטווח הארוך לא יתנו לנו כלום בהשוואה למה שאוגו יכול להמשיך לתת.
אני דווקא ממש לא חושב שאם הצדדים ייפרדו זה בגלל שהמועדון לא רוצה, קיים גם סיכוי שאוגו קיבל הצעה נדיבה מהיוונים והוא גם רמז על הרצון שלו להתקדם כך שאם זה יקרה זה לא רק רצון של צד אחד.
אני חושב שכדאי להאריך לו את החוזה ולסחוט את הלימון עד הטיפה האחרונה, כמעט לא קיים סיכוי שנמצא שחקן עם איכויות כמו שלו ועם חיבור כל כך חזק למועדון, גם אם נוותר על המיליון האלה והוא יעזוב את באר שבע כשהוא כבר הרבה מעבר לשיאו לא הפסדנו שום דבר כי יש לו עדיין הרבה מה לתת לנו בעונות הקרובות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

על מה כל הבלאגן?2 שורות בכתבה של פשכצקי?

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

עשיתי גוגל בכדי למצוא משהו רמז לדיווח של מוטי ומצאתי דיווח בניגריה על זה שבחיים האישיים שלו הוא עובר טלטלה. סתם לא בא לי לכתוב מפורש אבל זה ברור למה אני מתכוון.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

גדי כתב:עשיתי גוגל בכדי למצוא משהו רמז לדיווח של מוטי ומצאתי דיווח בניגריה על זה שבחיים האישיים שלו הוא עובר טלטלה. סתם לא בא לי לכתוב מפורש אבל זה ברור למה אני מתכוון.
איך לעבור ליוון יעשה לו טוב בהקשר הזה? אם כבר הוא צריך יציבות, חבר כמו טוני שהוא כמו אח ובית חם ואת כל זה יש לו אצלנו

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

הפועלעולה כתב: איך לעבור ליוון יעשה לו טוב בהקשר הזה? אם כבר הוא צריך יציבות, חבר כמו טוני שהוא כמו אח ובית חם ואת כל זה יש לו אצלנו
לא התכוונתי לכלום. לא מצאתי שום רמז באנגלית למעבר שלו אבל כן היה דיווח על החיים האישיים שלו
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

גם אני חושב שכל הדיווחים על עזיבה שלו הם שטויות.
פשכצקי הוכיח כבר מספיק פעמים שהוא עיתונאי נחות שמבסס את הדיווחים שלו על לייבים בפייסבוק כאחרון האוהדים במקרה הטוב ועל המצאות מוחלטות במקרה הפחות טוב, לא צריך להתרגש.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

עזבו את זה שאני לא מאמין למילה שיוצאת לפשכה מהפה, אבל יהיה מעניין לראות מה יעשו במועדון בעניין הניגרים.
אאל"ט הקלות המס של שניהם נגמרות בסוף העונה הנוכחית ככה שהארכת חוזה +שדרוג היא אופציה די כבדה כלכלית. מצד שני, אם לפחות אחד משניהם עוזב כשחקן חופשי בסוף העונה זה יהיה מחדל ענקי לדעתי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לא חושב שהמס הוא הגורם המכריע פה. אל תשכחו שבן שהר קיבל חוזה לחמש שנים עם קרוב לחצי מיליון יורו לעונה. שכר הנטו של שני הניגרים לא שם (של אוגו אפילו לא קרוב לשם)

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מבחינת אוגו לא יודע כמה מעבר לאתונה זה כזה אידאלי... קבוצה טובה והכל אבל איבדו את המאמן שלהם בקיץ ועוד כמה שחקנים, אולימפיאקוס שולטת בליגה היוונית ביד רמה למרות המעידה השנה והסיכויים שלהם להעפיל לצ'מפיונס לא גבוהים משלנו בהרבה.
חושש שנראה את אוגו חוזר לליגת העל בעוד שנה-שנתיים ולא אלינו.

אם באמת הוא והמועדון החליטו בהדדיות להיפרד והוא שולח את הסוכן שלו לחפש לו קבוצה אני די בטוח שהוא יוכל למצוא יעד יותר מעניין.

סמל אישי של משתמש
boris

שליחה על ידי boris »

מקווה מאוד שישאר ומידה ולא אני מקווה שימצאו מחליף ראוי

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אם טוני וג'ון מגיעים לקיץ הנוכחי כשהם בשנה אחרונה לחוזה אז במועדון לא למדו כלום ממקרה העזיבה של מליקסון לפולין בזמנו.
במקום לתת לשחקן את השכר שמגיע לו (וג'ון וטוני כרגע עומדים על חוזים שלא משקפים את הערך האמיתי שלהם, שניים מהזרים הכי גדולים שהיו בישראל מאז ומעולם) הם משאירים את השחקן עם ספקות ואז הדבר הראשון שהשחקן עושה הוא לבקש מהסוכן למצוא לו מועדון אחר כדי להבטיח שכר ראוי, וברגע שזה קורה, אז לא רק שיש פער גדול בין החוזה הקיים אצלנו לחוזה שמציעים לו אלא גם קיים הסיכוי שתמצא קבוצה שתניח לו על השולחן הצעה שאי אפשר להשוות לו גם אם נרצה.
אם ג'ון וטוני היו חותמים על חוזים חדשים בקיץ שעבר או בינואר שעבר, אז לא היינו שומעים על עניין מקבוצות אחרות, וגם אם היה עניין, ההפרשים בחוזים היו יותר קטנים. לך תתמוודד עכשיו עם מועדון שמציע לג'ון פי 2 שכר מהחוזה שמרוויח אצלנו פלוס חוזה לתקופה ארוכה יותר.
ברגע שאתה לא עומד על המשמר ומשאיר פתח לשחקן לספקות והצעות ממקומות אחרים, אתה יכול אחרי זה לשלם על זה מחיר כבד, כי ברגע שהדלת נפתחה גם אם תרצה (תחליט בסוף כן להציע חוזה חדש ומשודרג) אולי לא תצליח לסגור אותה.

ובקשר לסיסמא של "לכל שחקן יש תחליף", שחקנים כמו ג'ון וטוני מגיעים לישראל פעם בעשור לפעמים גם לוקח יותר זמן להביא שחקנים ברמות האלה בטח שניים עם חיבור כל כך חזק. להחליף שחקן שהוא עמוד הטווח שלך לא בגלל איזה הצעה מקבוצה אירופאית בכירה או בגלל ירידה חדה ביכולת שלו אלא בגלל שנרדמת על המשמר זה מחדל עצום. מיליון או מיליון וחצי יורו על שחקן עם התרומה של אוגו זה מחדל, לא פחות, בסכומים האלה לא נמצא שחקן באותה רמה או אפילו קרוב לזה (תשאלו את מכבי חיפה ומכבי תל אביב שמשקיעים כספים גדולים יותר ולא מתקרבים להביא שחקנים ברמה של ג'ון).

שלח תגובה