מחדל הכרטיסים בלונה טורס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
8red

Re: מחדל הכרטיסים בלונה טורס

שליחה על ידי 8red »

יש משפט שאומר "פראיירים לא מתים - הם הופכים להיות אוהדי הפועל ב"ש...."
מצטער, אבל יש בי תחושת גועל, בחילה וחלחלה מאיך שהעסק שניקרא "הפועל באר שבע" מתנהל ביחס לאוהדים.
אבי שכטר ימשיך לנפנף אותנו ויספק תשובות מתחמקות בראיונות לתקשורת ולאוהדים, ועם כל הצער והכאב שבדבר - עושה רושם שגם את בעלת הבית זה לא ממש מעניין.

בכל מקרה משהו פה מסריח ואני לא יודע אם זה מגיע מהמועדון או מ"לונה טורס". אני רק רוצה לקוות שלא מדובר פה בניסיון למזער את הנזקים שעשה המאמן עם השחקנים הזרים, על חשבון הכיס של הקהל... :לאלא:
הפועל אני כבר משתגע

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ניר זה לא ניראה לי שהם עושים את זה בשביל לחפר על החשבון של הזרים כי ה8 שקל האלה לא ניראה לי מגיעים להפועל ב"ש אלא ללונה טורס
חוץ מזה שמה שקורה השנה בהפועל ב"ש זאת בושה וחרפה
ואני בכלל לא מדבר על הצד המקצועי נכון שעשו 2 3 טעויות אבל נעזוב את זה בצד
כל ההתנהלות של המנויים בתחילת העונה כל השיווק של המנויים היה גרוע!
מחירי הכרטיסים גובהים ללא הצדקה בכלל !
כמועדון שמכבד את עצמו ומעריך היו צריכים גם לפתור את בעיית ההסעות ועוד לא שמעתי שעשו משהו בשביל זה ..
כל היחס המזלזל הזה לאוהדים זה גועל נפש אני לא מבין איך אלונה מעלימה עין במה שקורה !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

https://www.one.co.il/Article/143901.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אדום לוהט

מי בדיוק אשם בסטיגמה על באר שבע ? ? אנחנו !!!

שליחה על ידי אדום לוהט »

"האוהדים בבירת הנגב הביעו היום (שלישי) את זעמם בעקבות מחירי הכרטיסים"
רצינו ליגת על קיבלנו
רצינו בעל בית עם כסף קיבלנו
רצינו השקעה של בעלת הבית קיבלנו
שאותו מנובל מאתר וואלה כתב את הטור המגעיל שלו כולנו נעמדנו על הרגליים האחוריות ובצדק !!!!
אבל תסלחו לי את כל הרושם והסטיגמות למיניהן אנחנו מביאים על עצמנו כל פעם מחדש !!!
כל פעם בכיינות חדשה מכיוון אחר (פעם מחירי המנויים פעם מחירי הכרטיסים פעם ההסעות יש גם כאלו שהפליגו וגם עיצוב התלבושות של העונה לא בא לההם טוב בעין ....)
בקיצור תפסיקו להתבכיין בכל מקום בארץ נהוג לקחת עמלה במחירה מוקדמת ומי שלא רוצה לא צריך שיחכה ליום המשחק.
איזה תגובות היו פה שנודע שלונה טורס החליטה להציב מכונת כרטיסים אוטומטית!!! מה זה לא עולה כסף ? ? מה להם אסור להתפרנס ?
אז בקיצור לפני שאתם באים בטענות לאחרים שכל אחד ואחחד יסתכל במראה היטב ויחשוב פעמיים לפני שהוא בא בטענות כל שהן (אפילו אם הן מוצדקות !! ) די מלהביט בנושא הכתבה באתר ONE וכבר אנו מוצגים באור שלילי ....
שמרו את האנרגיות ליום ראשון שיהיה בהצלחה !!
[glow=red]גם אם לפעמים קשה אותך נשבע לנצח לאהוב !![/glow]

סמל אישי של משתמש
rami
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

Re: מי בדיוק אשם בסטיגמה על באר שבע ? ? אנחנו !!!

שליחה על ידי rami »

זה ניראה לך נורמלי שבן אדם בעל אמצעים נמוכים מבחינה כלכלית ישקיע 80 שקל (ואני לא מחשיב את העמלה) ולמרות שקניתי כבר מנוי לי זה ניראה הגזמה לקחת 80 ש"ח בלי להיכנס למגרש ועוד שבמגרש אתה משלם על כוס קולה 7 שקל שבעצם בקבוק עולה 7 שקל.
אז אלונה הביאה את הכסף מהבית כל הכבוד אנחנו צריכים להודות לה מכול הלב אבל עם חשבתם לרגע שאלונה קנתה את הפועל באר שבע רק כידי להביא לה כסף אז אתם טועים אתם לא יודעים איזה פונטנציאל אדיר אנחנו הקבוצה היחידה הנורמלית בכול הדרום שזה מאילת לאשדוד (לא כולל את מ.ס אשדוד) שזה פרייפריה ענקית כל משחק ומשחק ותאמין לי עם היא הייתה לוקחת 60 מבוגר ו 30 ילד היו באים הרבה יותר ואת זה אני מבטיח לך .

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

שליחה על ידי גל סרוסי »

על מה כל המהומה????????????
כל הזמן אבל כל הזמן היו לוקחים 10% עמלות, זה עוד מתקופת רן פסח.
בקשר לכרטיס אשראי זכותו לא לקבל כרטיס אשראי, די לבוא כל הזמן בטענות, מישהו פעם קנה מבנצי ונתן לו כרטיס אשראי?
מה אכפת לכם אם יש קבלה או אין קבלה ה8 שקל האלו יהרגו אתכם? אין מה לעשות שאתה הולך לחברת כרטיסים לאן לקנות כרטיס לא יתנו לך קבלה על כל הסכום.
בקשר לעמלה למי שקנה מנוי, אם הייתם עושים תשלום אחד לא היה לכם עמלה בגלל ששילמתם בקרדיט לקחו לכם עמלה.
די די די לחפש את הקטנות... יש לנו אחלה בעלת בית אחלה קבוצה ואחלה קהל...תפסיקו להתעסק בקטנות תתעסקו בעיקר והוא תמיכה של הקבוצה ביום ראשון הקרוב.

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

שליחה על ידי גל סרוסי »

אימפריה באדום כתב:https://www.one.co.il/Article/143901.html

מי שדיווח את זה לוואן שיתבייש לו...
בזמן האחרון הקהל מדליף לתקשורת יותר מהשחקנים תתבישו לכם...לקחו לכם עמלה כמו בכל מקום בארץ.

סמל אישי של משתמש
אריאל - R.E.L
Title: תנו לצה"ל לכסח !

שליחה על ידי אריאל - R.E.L »

אני מצטט מתוך הקישור לכתבה שפורסמ בוואן :
"לונה טורס החליטו לגבות עמלה וזו זכותם. הרעיון שלנו הוא למכור כמה שיותר מנויים ומי שלא קנה מנוי עד עכשיו יצטרך להסתפק בכרטיסים אלה".

טוב שלא רשמו לנו במילים אחרות כל הז*ן לכם. סחטיין על האג'נדה החדשה של המועדון - אם פעם אלונה והמועדון בא להראות פנים ולתרום לקהילה היום כנראה האג'נדה השתנתה לאיך לעשות כסף והרבה . טוב לדעת!

מזכיר לי את הסיבות למה אני נגעל מכדורגל ישראלי - התנהלות שכונה , כדורגל תת רמה , ואם אתה מתלונן על משהו אז כנראה שמשהו בך דפוק - יש רק להצטער שאבי לוזון לא הכניס את היוזמה של 50 שקל כרטיס.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

גל סרוסי כתב:

מי שדיווח את זה לוואן שיתבייש לו...
בזמן האחרון הקהל מדליף לתקשורת יותר מהשחקנים תתבישו לכם...לקחו לכם עמלה כמו בכל מקום בארץ.
חברי היקר גל סרוסי אף אחד לא הדליף. האתר כאן פתוח לכולם והכתב הנכבד ידוע כגולש קבוע באתר.אז בו ברשותך נעשה סדר בדברים.
נתחיל עם תגובה פשוט לא ראויה של המועדון תגובות כאלה לוקחים אותנו לשנות החושך של המועדון.אוהד שאין באפשרותו הכלכלית לרכוש מנוי בתחילת העונה האם זה נותן אישור כביכול לדפוק אותו? האם 80 ש"ח הוא סכום לא מספיק גבוה לרמת הכדורגל בארץ?
(ואת זה הוכיחה מעל לכול ספק הנבחרת) האם אהבתך לקבוצה נותנת למישהו גושפנקא למכור בכול מחיר כי אתה בטוח תמכור למשחק הספצפי את כול הכרטיסים? צר לי אבל עוד נכונו לנו משחקים מעוטי קהל ששם נלחם על כול אוהד ועל מי נלחם על ההוא שדפקת אך לפני יומיים?
ונמשיך עם זה שאם המועדון מתחייב למחירי הכרטיסים במשחקי הבית שימכרו בלונה טורס יהיו ללא עמלה המועדון חייב לעמוד בהבטחתו ולא לתרץ את זה שהאתר לא בשליטתו (שמישהו יספר לי מה אלירן חסן שועלנו עושה שם)
גל תחזור בך כי לצערי ישנם ילדים שאספו שקל לשקל בשביל הכרטיס.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

הכדורגל בארץ שווה :
50 שקל גג - למבוגר !
30 שקל גג - לנער !
יותר מזה זה פשוט גנבה!!!
יש אנשים שאין להם כסף לקנות מנוי .
אז להגיע למשחק אחד ב 80 שקל?!
הרמה של המשחק שווה גג 40 שקל ( וזה בגלל האווירה ) !

סמל אישי של משתמש
ה.א.ד.ו.ם
Title: קרייזי-רד גאוות הנגב

עזורי לא יצרף חלוץ עד ינואר.

שליחה על ידי ה.א.ד.ו.ם »

עזורי לא יצרף חלוץ זר או ישראלי עד לסגירת חלון מועד העברות וזאת בשל
אילוצים כספים. המאמן צפוי להסתפק בחלוצים הקיימים כעת בסגל עד
לפתיחת חלון העברות בינואר.
כבדה קרוב לסיכום בהרצליה.
בקבוצה מנסים למצואו קבוצה לפטה בנגורה עד מועד סגירת
מועד חלון העברות.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 48&lang=HE" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

גל, אין שום בעיה גם אם היו גובים 5000 ש"ח לכרטיס.

מה שכן חשוב זה שתהיה שקיפות מלאה.

כלומר, אם הכרטיס עולה 80 ש"ח ויש צורך להוסיף עו 10% אז סבבה, אבל צריך ליידע את כולם מראש שכך הדבר ולא לצאת בהצהרות שהמחיר הוא X כשבפועל זה 1.1X זה הכל!

בסופו של דבר אף אחד לא מכריח אותנו לרכוש כרטיסים אבל לפחות שיגידו את המחירים...

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

שליחה על ידי גל סרוסי »

הסניגור האדום כתב: חברי היקר גל סרוסי אף אחד לא הדליף. האתר כאן פתוח לכולם והכתב הנכבד ידוע כגולש קבוע באתר.אז בו ברשותך נעשה סדר בדברים.
נתחיל עם תגובה פשוט לא ראויה של המועדון תגובות כאלה לוקחים אותנו לשנות החושך של המועדון.אוהד שאין באפשרותו הכלכלית לרכוש מנוי בתחילת העונה האם זה נותן אישור כביכול לדפוק אותו? האם 80 ש"ח הוא סכום לא מספיק גבוה לרמת הכדורגל בארץ?
(ואת זה הוכיחה מעל לכול ספק הנבחרת) האם אהבתך לקבוצה נותנת למישהו גושפנקא למכור בכול מחיר כי אתה בטוח תמכור למשחק הספצפי את כול הכרטיסים? צר לי אבל עוד נכונו לנו משחקים מעוטי קהל ששם נלחם על כול אוהד ועל מי נלחם על ההוא שדפקת אך לפני יומיים?
ונמשיך עם זה שאם המועדון מתחייב למחירי הכרטיסים במשחקי הבית שימכרו בלונה טורס יהיו ללא עמלה המועדון חייב לעמוד בהבטחתו ולא לתרץ את זה שהאתר לא בשליטתו (שמישהו יספר לי מה אלירן חסן שועלנו עושה שם)
גל תחזור בך כי לצערי ישנם ילדים שאספו שקל לשקל בשביל הכרטיס.
מישל אני ממש לא מתכוון לחזור בי.
הבעיה פה היא בשורש של הקהל הבאר שבעי שחושב שאם יש לאלונה הרבה כסף היא יכולה למכור כרטיס למשחק ב50 שקל לבוגר.
מישל אני אלך איתך לעבר הלא רחוק שלנו בתקופה אלי זינו, ואל תגיד לי זה אלי זינו מה אתה רוצה, לפי מיטב זיכרוני לגם לפני 10 שנים היו מוכרים כרטיסים ב80 שקל לבוגר.
מישל אני מתלפא עליך אתה הולך לכל מגרש בארץ אתה יודע מה המחירים של הכרטיסים, חוץ מבני יהודה אני כמעט בטוח שכולם מוכרים ב80 למשחק חשוב.
בנשוא של ההסעות אני ממש התעצבנתי על כל הבלאגן שהיה, וישר אחרי המשחק נגד הפועל ר"ג דיברתי עם אלונה על הנושא כי זה הרגיז אותי אבל במקרה הספציפי הזה אני עם אלונה ואבי שכטר, אין מה לעשות התקציב כרגע 25 מילון שקל יש הרבה הוצאות לצערי אין הרבה הכנסות.

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

שליחה על ידי גל סרוסי »

אביאל כתב:גל, אין שום בעיה גם אם היו גובים 5000 ש"ח לכרטיס.

מה שכן חשוב זה שתהיה שקיפות מלאה.

כלומר, אם הכרטיס עולה 80 ש"ח ויש צורך להוסיף עו 10% אז סבבה, אבל צריך ליידע את כולם מראש שכך הדבר ולא לצאת בהצהרות שהמחיר הוא X כשבפועל זה 1.1X זה הכל!

בסופו של דבר אף אחד לא מכריח אותנו לרכוש כרטיסים אבל לפחות שיגידו את המחירים...

אתה מתעסק בקטנות, "ליידע את כולם" אז הנה היום יום שלישי המשחק ביום ראשון עכשו כולם יודעים.
די באמת די להתעסק בדברים הקטנים יש יום ראשון משחק שלפי דעתי יכול לקבוע עונה שלמה לאן פנינו מועדות לצמרת או לאמצע טבלה, אנחנו בתור קהל צריכים לעשות הכל בשביל לנצח את המשחק.

סמל אישי של משתמש
הרצל

שליחה על ידי הרצל »

זה שי ! כתב:ההתנהלות בהפועל ב"ש פשוט גרוע!
יש ימבה אנשים שלא עושים כלום ושום דבר
כל מי שמתעסק עם הדברים האלה לונה טורס מנויים כרטיסים הסעות ושאר הדברים צריך ללכת הביתה !
זה פשוט לא יכול להיות שכל שבוע יקרה איזה משהו או משהו לא יעבוד כמו שצריך עד מתי אני שואל
טעויות כל שבוע כל שבוע זה לא יכול להמשייך ככה
אלונה צריכה לעשות זעזוע !
זה שי!
שי אתה צודק ב100 אחוז
מזל טוב ליום ההולדת שלך

שלח תגובה