תנועה ללא כדור?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

תנועה ללא כדור?

שליחה על ידי yedidel »

הייתי שמח לשמוע אם מישהו הצליח לראות משהו כזה במשחק שלשום. אין דבר שיותר הרגיז אותי.

המחצית השנייה היתה בשליטה מוחלטת של הפועל ת"א מהסיבה הפשוטה שהשחקנים לא הפסיקו לרוץ גם שהכדור לא היה אצלם, תפסו עמדות טובות וכך כל ריבאונד/הרחקת כדור הגיעה אליהם. מאידך שאנחנו חטפנו כדור לא היה שום דבר מה לעשות איתו כי כולם עמדו צמוד לשחקני הפועל ת"א.

אפשר להפסיד, אפשר שהם יעלו עלינו ביכולת, אפשר שהם יהיו יותר מדוייקים. אין שום סיבה שהשחקנים שלנו ירוצו פחות מהם.

בפינת הפיקנטריה והביקורת:
השער השלישי של הפועל ת"א העלה זכרונות מהניצחון הראשון על קרית אתא שנה שעברה. אמנם מחזור אחד לפני (מחזור רביעי אשתקד), כמה דקות אחרי (אז זה היה בדקה ה-88), אבל המהלך של נאתכו (עדיין שחקן צעיר) וידין (מי הכיר אותו לפני שנתיים??) באותו מקום ואותו שער היה זהה לחלוטין לאותו מהלך של פדידה וזולו שהסתיים בשער של האחרון שבתקווה שגודל לנו קשר אחורי אתלטי עם יכולות התקפיות.
טוב, זולו שוחרר עוד בקיץ על מנת לשחרר מקום באותה עמדה לשחקן יותר מנוסה, גוז'ף טאצ'י, שכבר לא איתנו פה. לא יודע מה התרחש מאחורי הקלעים אבל זה היה נראה כאילו הגיע עזורי, הביא את טאצ'י, ופתאום מישהו סיפר לו שיש לו שחקן ששמו זולו בסגל, מה שגרר תגובה "ז'סטין who? לא צריך" ושחרור מהיר.

אני יודע שהדעות לגבי יכולתו של זולו חלוקות, אבל היום שאנחנו עם שלושה זרים בסגל ואף קשר אחורי שיודע לתת פס קדימה (ויסלחו לי יוסי אופיר, שן ואוקוגו) אני תוהה כמה זה היה מזיק לתת לו הזדמנות השנה להראות מה הוא יודע שהוא בריא.

סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: תנועה ללא כדור?

שליחה על ידי nitsande »

נקודה מעניינת, כי בחצי הראשון הייתה תנועה ללא כדור. אמנם לא במידה הרצויה אבל הייתה.
בחצי השני השחקנים פשוט טיילו על המגרש ונראו גמורים... יכול להיות שזה מהסיבה שעזורי עשה אימון (!!!!) בבוקר המשחק.
אבל תהרוג אותי אני לא מבין על מה עבדו כל כך הרבה זמן לפני פתיחת העונה (התחלנו את האימונים ראשונים חוץ מהקבוצות ששיחקו באירופה).
עיקר המומחיות של עזורי אמורה להיות פיזיולוגייה וכושר גופני, את האמת אני לא רואה כאן קבוצה שמסוגלת לרוץ באותו קצב אפילו 60 דק'...
בעניין זולו, אני חושב שהוא יכול להתפתח לשחקן טוב מאוד, אבל ממש לא היה מקום להשאיר אותו בסגל העונה... חבל בשבילו שהוא סתם יחמם ספסל.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

nitsande כתב: בעניין זולו, אני חושב שהוא יכול להתפתח לשחקן טוב מאוד, אבל ממש לא היה מקום להשאיר אותו בסגל העונה... חבל בשבילו שהוא סתם יחמם ספסל.
אם היית מביא שחקן אחר בתפקיד שלו הייתי מסכים, אבל כרגע אין לך אף אחד שם. גם היו צריכים לעשות מאמצים שהוא ישחק בליגת העל, לא יודע כמה שנה בבני לוד תיתן לו.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

מסכים עם nistade בעניין זולו. הבחור כולה בן 19, אכן יש בו ניצוצות כדורגל אבל הוא צעיר מאוד!!
אפילו בליגה הלאומית הוא התנדנד, נתן משחק אחד טוב ו-8 לא משהו אחריו, וכאן, בליגת העל אין מקום לחוסר יציבות שכזו.

אני נשמע כאילו מליקסון, קדוסי ואילוז (והחסרתי הרבה) הציגו יכולת מצויינת לאורך כל העונה אך כמובן שגם הם לא. ההבדל ביניהם לבין זולו שהם טיפ-טיפונת עם ניסיון. זולו יכול היה להיות שחקן מאוד מעניין אם היה גדול ב - 3-4 שנים מגילו העכשווי.

אגב, השחקן היחיד בהפועל באר שבע אשתקד ששמר על יציבות ביכולת - הוא השחקן שחתם אתמול בנס-ציונה, ואם אפשר לבכות על מישהו - אז ללא ספק, בינתיים זה כבדה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אפרופו... טאצ'י כבש אתמול שער במדי מכבי ב"ש מחוץ לרחבה...

סמל אישי של משתמש
אריאל - R.E.L
Title: תנו לצה"ל לכסח !

שליחה על ידי אריאל - R.E.L »

אני צפיתי מדוד רביבו שיביא אקסטרה שינווט שיוביל - לא ראיתי את זה ממנו שילשום - הוא די טייל על המגרש לא היה מספיק מעורב לא מספיק רץ ולא לקח יותר מידי מנהיגות .

המשחק נגד הפועל תל אביב יכול ליהיות נקודת מפנה - כל הפגמים שלנו נחשפו עכשיו וזה טוב כי לפנינו שבועיים יש פגרה ויש מספיק על מה לעבוד לחבר את הקבוצה .

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

ידידאל, הבעיה שציינת קיימת בקבוצה כבר מספר שנים (לפחות חמש), וגם בעבר לא ממש הצטיינו בזה. הבעיה היא כללית בישראל. מעט שחקנים עושים תנועה ללא כדור.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

יש עוד מישהו אתמול שראה את המשחק של חיפה נגד באיירן ולא חשב על הדמיון למשחק שלנו ביום ראשון?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
sbz

שליחה על ידי sbz »

אריאל - R.E.L כתב:אני צפיתי מדוד רביבו שיביא אקסטרה שינווט שיוביל - לא ראיתי את זה ממנו שילשום - הוא די טייל על המגרש לא היה מספיק מעורב לא מספיק רץ ולא לקח יותר מידי מנהיגות .

המשחק נגד הפועל תל אביב יכול ליהיות נקודת מפנה - כל הפגמים שלנו נחשפו עכשיו וזה טוב כי לפנינו שבועיים יש פגרה ויש מספיק על מה לעבוד לחבר את הקבוצה .
דוד רביבו הוא שחקן של מרכז ולא של אגף . תן לו 2-3 משחקים במרכז ותקבל בעל בית רציני.
: גול :

שלח תגובה