בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
avivgolan

Re: בן שהר חתם רשמית עד 2022/23

שליחה על ידי avivgolan »

ReDo כתב: לא אומר שמה שאתה טוען פה לא נכון, אבל זה פשוט לא מסתדר בשום צורה עם הארכת חוזה בפאקינג 5 שנים בסכומים האלה.
לדעתי הם פשוט פחדו שהוא יעזוב לקבוצה אחרת כי אם אני לא טועה זה היה שנה אחרונה או משהו כזה.
חוץ מזה שבן שהר פשוט יודע לבוא ולתת תפוקה ברגעים שהוא צריך להאריך חוזה או לשדרג אותו, ובתקופה הזאת הוא היה בתקופה ממש טובה.
אל תשכחו, דברים הם דינמיים, דעות משתנות, יכולים לחשוב משהו אחד היום ומשהו אחר מחר.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מכבי לא תיתן עליו שקל ולא תעביר אף שחקן.
להעביר אותו כרגע זה סיטואציה בעייתית. אם אפשר להכניס כסף ממכירת אלו והשאלת זריהן ולהשאיר את בן, חושב שזה יהיה צעד נכון יותר.
לא מסמפט אותו מקצועית, אבל מעריך ואוהב אותו אישית והוא עדיין שווה את ה6-8 שערים שלו. שיישאר איתנו, אולי בעתיד יבשילו תנאים נכונים יותר מבחינתנו.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

yossi כתב:מכבי לא תיתן עליו שקל ולא תעביר אף שחקן.
להעביר אותו כרגע זה סיטואציה בעייתית. אם אפשר להכניס כסף ממכירת אלו והשאלת זריהן ולהשאיר את בן, חושב שזה יהיה צעד נכון יותר.
לא מסמפט אותו מקצועית, אבל מעריך ואוהב אותו אישית והוא עדיין שווה את ה6-8 שערים שלו. שיישאר איתנו, אולי בעתיד יבשילו תנאים נכונים יותר מבחינתנו.
בראסמי לדעתי זה לא כזה קריטי לשחרר אותו. הוא עדיין שחקן טוב, לא מסתדר אז שימשיך, על ה"כאב לב" הוא יתגבר.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

מרגיש שזה לא הטיימינג הנכון להפטר ממנו לאור כל השינויים שנעשו ועוד ייעשו. המועדון משדר שבן שהר יושב לו כמו עצם בגרון וזו הסיבה שאין יותר מדיי מאמץ מצד קבוצות אחרות לקחת אותו. אם הוא יישאר ויעשה עונה סולידית (12-13) בקיץ אולי נוכל למכור אותו ואשכרה להרוויח עליו כסף. גם ברמה המקצועית כשהאסלבנק מאחוריו ודיא סבע לידו, אפשר להוציא ממנו הרבה יותר. שווה לבחון את זה לפני שחותכים.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אינני מחזיק משהר יותר מידי, חושב שהוא חלוץ מוביל בקבוצה אחת ההתקפיות שהיו פה בליגה ואלופת המדינה בשלוש השנים האחרונות ועדיין המספרים שלו נמוכים, הוא לא עשה פה אף פעם עונת שכטר/דמארי/ארבייטמן/זהבי/סבע וממש היו לו את ההזדמנויות הרבות לעשות את זה, חושב שכל חלוץ סביר אחר בליגה היה נותן את המספרים שלו, אפילו אז'ובל.

מה שכן, אני חושב שצריך לעשות עם מכבי מה שעשה שחר בעסקת עטר.
עטר הסריח את הדשא בחיפה, לא היה בכיוון, ישב על חוזה כבד וחיפה היו מתים להיפטר.
שחר שקיבל אותו בחינם, דרש 2 מיליון יורו, אמר אז - אם זהבי שווה 8 מיליון, אז עטר שווה 2, בסוף קיבל עליו מיליון יורו.
אותו דבר, אם סבע שווה 2 ונייג'ל 1.7 אז שהר שווה לפחות 500-700 א"י, אין לכם כסף לשלם? תביאו שחקנים.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ניב כתב:אינני מחזיק משהר יותר מידי, חושב שהוא חלוץ מוביל בקבוצה אחת ההתקפיות שהיו פה בליגה ואלופת המדינה בשלוש השנים האחרונות ועדיין המספרים שלו נמוכים, הוא לא עשה פה אף פעם עונת שכטר/דמארי/ארבייטמן/זהבי/סבע וממש היו לו את ההזדמנויות הרבות לעשות את זה, חושב שכל חלוץ סביר אחר בליגה היה נותן את המספרים שלו, אפילו אז'ובל.

מה שכן, אני חושב שצריך לעשות עם מכבי מה שעשה שחר בעסקת עטר.
עטר הסריח את הדשא בחיפה, לא היה בכיוון, ישב על חוזה כבד וחיפה היו מתים להיפטר.
שחר שקיבל אותו בחינם, דרש 2 מיליון יורו, אמר אז - אם זהבי שווה 8 מיליון, אז עטר שווה 2, בסוף קיבל עליו מיליון יורו.
אותו דבר, אם סבע שווה 2 ונייג'ל 1.7 אז שהר שווה לפחות 500-700 א"י, אין לכם כסף לשלם? תביאו שחקנים.
100000+

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

לדעתי צריך לעשות הפרדה בין בן שהר שעולה על הדשא בתור שחקן הפועל ב"ש לבין בן שהר כשהוא לא על כר הדשא.
הוא דמות חיובית מאוד בחדר ההלבשה, אחלה גבר, אוהבים אותו פה, על זה ויכוח.
אבל בן שהר השחקן, הוא שחקן מאוד בינוני.
הוא הבקיע בסה"כ גול אחד יותר מפקהארט, כשפקהארט לא בעט פנדלים ושיחק פחות ממנו.
הוא נהיה מחמיצן ברמה לא הגיונית, זוכר לו את ההחמצות בטדי בתיקו 2-2 בעונה שעברה, ששחקן מקצועי לא אמור להחמיץ, במיוחד כשהוא בין בכירי המשתכרים בקבוצה. זה יכול לקרות לכל אחד, ברור, אבל לו זה קורה הרבה יותר מדי פעמים.
הבנאדם לא השלים דריבל כבר שנתיים, בחיי, לא זוכר מתי הוא הצליח לעבור שחקן (סיים את העונה שעברה עם 17 דריבלים, אפילו משומר עקף אותו)
לא מסיים משחק בלי לפחות 2 נבדלים, ואפשר להמשיך לדבר על החסרונות שלו עד מחר בקיצור.
הוא היה חלק מהשושלת הכי גדולה שהייתה פה, נתן שערים משמעותיים במאני טיים, השתיק את אמא שלו יפה מאוד והיה נאמן למועדון, אבל אם בכל חלון העברות כולם הרגישו צורך להחתים פה חלוץ ברמה גבוהה, זה אומר שהוא לא עשה את העבודה, פשוט מאוד.
אם יעזוב, יקבל הוקרת תודה ענקית על התקופה היפה שלו פה, אבל שחקן גדול שמצדיק את השכר שלו הוא מעולם לא היה.
אם אני בסיטואציה של אלונה, גם אני הייתי מנסה להיפטר מהחוזה הכבד שלו, בקבוצה התקפית טובה גם בן בסט ייתן את המספרים שלו.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

maxkid22 כתב:לדעתי צריך לעשות הפרדה בין בן שהר שעולה על הדשא בתור שחקן הפועל ב"ש לבין בן שהר כשהוא לא על כר הדשא.
הוא נהיה מחמיצן ברמה לא הגיונית, זוכר לו את ההחמצות בטדי בתיקו 2-2 בעונה שעברה, ששחקן מקצועי לא אמור להחמיץ, במיוחד כשהוא בין בכירי המשתכרים בקבוצה. זה יכול לקרות לכל אחד, ברור, אבל לו זה קורה הרבה יותר מדי פעמים.
הבנאדם לא השלים דריבל כבר שנתיים, בחיי, לא זוכר מתי הוא הצליח לעבור שחקן (סיים את העונה שעברה עם 17 דריבלים, אפילו משומר עקף אותו)
לא מסיים משחק בלי לפחות 2 נבדלים, ואפשר להמשיך לדבר על החסרונות שלו עד מחר בקיצור.
הוא היה חלק מהשושלת הכי גדולה שהייתה פה, נתן שערים משמעותיים במאני טיים, השתיק את אמא שלו יפה מאוד והיה נאמן למועדון, אבל אם בכל חלון העברות כולם הרגישו צורך להחתים פה חלוץ ברמה גבוהה, זה אומר שהוא לא עשה את העבודה, פשוט מאוד.
אם יעזוב, יקבל הוקרת תודה ענקית על התקופה היפה שלו פה, אבל שחקן גדול שמצדיק את השכר שלו הוא מעולם לא היה.
אם אני בסיטואציה של אלונה, גם אני הייתי מנסה להיפטר מהחוזה הכבד שלו, בקבוצה התקפית טובה גם בן בסט ייתן את המספרים שלו.
אני חושב שאפילו בן שהר בעצמו לא יכל לסכם את עצמו טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

maxkid22 כתב:לדעתי צריך לעשות הפרדה בין בן שהר שעולה על הדשא בתור שחקן הפועל ב"ש לבין בן שהר כשהוא לא על כר הדשא.
בלי קשר לכמה מוצדק או לא מוצדק לחפש לו קבוצה חדשה, הקבוצה חייבת לעשות בדק בית על איך החתימו אותו ל-5 שנים בשכר כזה ובידיעת כל הנתונים שכתבת. לא פחות ממחדל!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

"הרצון להיפטר משהר נובע בעיקר מהיחסים שהפכו לאחרונה לעכורים מאוד בין אמו בתיה להנהלת המועדון. בעבר האם וברקת היו ידידות קרובות ונהגו לשוחח כמעט מדי יום. אבל היחסים עלו על שרטון מאז שלטענת באר שבע הציעה בתיה את בנה לבית"ר ירושלים, זאת למרות החוזה הגבוה מאוד עליו חתם שהר רק בספטמבר האחרון.

במועדון טוענים בעניין: "אי אפשר שכל פעם שבן לא משחק, כמו שקרה לפני מספר שבועות, אימא שלו תתלונן בתקשורת או תציע אותו לקבוצות אחרות". מנגד, בסביבת השחקן טוענים שבמסגרת החוזה עליו הוא חתם, בחודש הבא הוא אמור לקבל מענק גבוה במיוחד, מענק שב"ש מעדיפה שלא להעביר אותו, ולכן נעשה ניסיון להיפרד ממנו מוקדם יותר".

מוגילבסקי.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

לבער את נגע החובבנות הזאת. וואלה יופי, סבתא בתיה תקבע את תוכניות הרכש של אלופת ישראל. מוכן לשים כסף שהמענק הזה זה תירוץ. זה בטח לא הפריע לבתיה כשהיא הציעה אותו לבית״ר
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לאצרואה סצנה שהוא במכבי.

מניח מעל לכל ספק סביר שיגיע איכשהו לחיפה. אם לא, אז ביתר
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

מה שבן אמר אז כתגובה לגבי מקורבים שלא מחליטים בשבילו כוון לאמא שלו שדפקה לו הכל עכשיו.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

דווקא מסתדר עם זה שעכשיו הם לא רוצים לעבור לירושלים בגלל ההדלפה לאלונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מאמין שאם לא יהיה צורך בהשלמות חוזה אלונה תסכים לשחרר את בן גם למכבי.
טעות לטעמי.

שלח תגובה