טוני נוואקמה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: טוני נוואקמה

שליחה על ידי dor69 »

ההיסטוריה מלמדת שהקדנציה השנייה יכולה להעכיר משמעותית את הראשונה... מה גם שהסגנונות שלו ושל נייג׳ל וסבע סותרים אחד את השני לגמרי.
הזר האחרון צריך להיות הקלף המנצח של ינואר, כזה שהופך זוגיים לפול האוס. העמדה הראשונה שעולה בראש כרגע היא חלוץ אבל יש עוד זמן לבחון את הדברים בהתאם ליכולת של שהר. הרבה יכול להשתנות פה כתלות בחוזרים מפציעות שלכן תדעו איך יחזרו (א. ביטון, אוחנה, ויטור) ובמספרים של שחקני הרוטציה (ממן, זריהן, עזרא, בבסט, קבהא)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא להחזיר את טוני גם אם יש אפשרות? וואלה הזיכרון הקצר של האוהדים שלנו מפתיע אותי כל פעם מחדש.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

Sir Alex Ferguson כתב:לא להחזיר את טוני גם אם יש אפשרות? וואלה הזיכרון הקצר של האוהדים שלנו מפתיע אותי כל פעם מחדש.
הסיבה היחידה היא שהקבוצה נבנתה מחדש, המערך התחלף לחלוטין, ובעצם החזרה של טוני זה לזרוק את כל זה לזבל...
עם זאת, מחזיר אותו אתמול, מצידי שיפתח בשער

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

maxkid22 כתב: הסיבה היחידה היא שהקבוצה נבנתה מחדש, המערך התחלף לחלוטין, ובעצם החזרה של טוני זה לזרוק את כל זה ל***...
עם זאת, מחזיר אותו אתמול, מצידי שיפתח בשער
למה לזרוק לפח?
וואקמה בחוד, דיא סבע ונייגל באגפים מליקסון בקישור.
מה הבעיה?
הרכב שקורע קבוצות בליגה בלי להתאמץ.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:לא להחזיר את טוני גם אם יש אפשרות? וואלה הזיכרון הקצר של האוהדים שלנו מפתיע אותי כל פעם מחדש.
אתה מסתכל על העבר ולא על ההווה. מבחינת שיקולי הכדאיות זה לא דבר חכם לעשות, לא כלכלית וסיכוי סביר שגם לא מקצועית.
לצד תקופות מפלצתיות אני זוכר תקופות שהוא היה על תקן נפקד ותקע לנו משחקים שלמים לפעמים
לפעמים גם צריך לדעת לסיים בזמן. לנצח אזכור אותו כאחד הזרים הגדולים בהיסטוריה של הליגה והשם שלו רשום באותיות זהב ענקיות בספר ההיסטוריה של הפועל באר שבע. היום יש משהו שמתחיל להתחבר בצורה שונה לחלוטין וצריך להעצים את התהליך במקום לזרוק אותו לפח

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

ויכוח אמיתי, עשוי להיות אקטואלי בהתאם למה שקורה אתו שם, אבל שיהיה ברור שנאוקמה הצליח רק בשמאל, נוסה כמה פעמים כחלוץ וראו שהוא לא מרגיש שם בנוח.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בדיוק. טוני מיצה כאן. לחזור אחורה זה לא חכם ואף פעם לא עובד. ובכלל, צריך להיות נאיבי מאוד כדי לחשוב שזה יקרה. השקיעו ערימות של כסף כדי לבנות את הקבוצה מחדש, לא יחזרו אחורה.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

דר אדום בנשמה כתב:למה לזרוק לפח?
וואקמה בחוד, דיא סבע ונייגל באגפים מליקסון בקישור.
מה הבעיה?
הרכב שקורע קבוצות בליגה בלי להתאמץ.
ברק זה אתה?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא רואה את זה קורה, לא כלכלית ולא מקצועית.
איפה הוא נכנס במערך?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:לא רואה את זה קורה, לא כלכלית ולא מקצועית.
איפה הוא נכנס במערך?
קצר וקולע.

משה,
זה יותר ראיה מפוכחת מאשר זיכרון קצר.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

חברים אל תשכחו שגם דמארי חזר לארץ עם חוזה אפילו יותר גבוה ממה שטוני מרוויח כיום.
אם המצב יימשך ככה אף קבוצה לא תסכים לשלם לו את מה שמשלמים לו שם, ועל מנת להיפטר ממנו הטורקים יצטרכו לספוג חלק ניכר מהחוזה שלו.
שחקן כמו טוני קודם כל מביאים אם יש אופציה ואחרי זה שואלים איפה הוא נכנס. מה עוד שלא זכור לי שיש לנו איזה תותח על הבלטה שלו. רחוק מזה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

ReDo כתב:חברים אל תשכחו שגם דמארי חזר לארץ עם חוזה אפילו יותר גבוה ממה שטוני מרוויח כיום.
אם המצב יימשך ככה אף קבוצה לא תסכים לשלם לו את מה שמשלמים לו שם, ועל מנת להיפטר ממנו הטורקים יצטרכו לספוג חלק ניכר מהחוזה שלו.
שחקן כמו טוני קודם כל מביאים אם יש אופציה ואחרי זה שואלים איפה הוא נכנס. מה עוד שלא זכור לי שיש לנו איזה תותח על הבלטה שלו. רחוק מזה.
+1

סמל אישי של משתמש
varum99
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי varum99 »

אתם רציניים שאתם רושמים איפה מכניסים את טוני במערך ? קודם טוני נכנס אחר כך שואלים מי נכנס אחריו הוא לבד מספיק לאליפויות קלות בליגה.
שכתם כמה הוא טוב..
אם אפשר להחזיר לא צריך לחשוב פעמיים, העובדה שהוא לא פה גרמה לפער של 7 נקודות להפתח מלכתחילה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ReDo כתב:חברים אל תשכחו שגם דמארי חזר לארץ עם חוזה אפילו יותר גבוה ממה שטוני מרוויח כיום.
הבלטה שלו כבר לא כל כך קיימת במערך שלנו היום.

קל להגיד "טוני קודם נכנס ואחר כך כל השאר", אבל הביאו לפה שני שחקנים בסכום כולל של כמעט 3 מיליון יורו בשביל להחליף אותו והם לא הולכים להידחק לספסל. בנו קבוצה שונה, עם סגנון שונה והיררכיה שונה.

צריכים להמשיך הלאה.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

bs war כתב:
הבלטה שלו כבר לא כל כך קיימת במערך שלנו היום.

קל להגיד "טוני קודם נכנס ואחר כך כל השאר", אבל הביאו לפה שני שחקנים בסכום כולל של כמעט 3 מיליון יורו בשביל להחליף אותו והם לא הולכים להידחק לספסל. בנו קבוצה שונה, עם סגנון שונה והיררכיה שונה.

צריכים להמשיך הלאה.
אני כן רואה מקום לטוני במערך שלנו. מי שייפגעו במקרה ויחזור הם בעיקר בן בסט ועזרא. זה לא דיא ולא נייג'ל ואני חי עם זה לגמרי בשלום.
לא יודע איך אפשר להגיד שלשחקן כמו טוני אין מקום בהפועל באר שבע. איתו זו קבוצה לצ'מפיונס.
מעבר לזה, אם יגיע לאחת היריבות שלנו זה יהיה אסון.

שלח תגובה