מכבי ת״א - הפועל באר שבע, שלישי, 21:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: מכבי ת״א - הפועל באר שבע, שלישי, 21:00

שליחה על ידי שיש »

נצטרך לתת 200 אחוז כדי לנצח. שכל אחד ירים את הרמה ושנרצה יותר ונרוץ יותר.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

אחרי ה120 דקות אתמול איזה כאב ראש לבכר
מכבי יגיעו להתבנקר ולנסות לעקוץ גם תיקו סבבה להם.
3 בלמים היה קלאסי אבל אנחנו לא מתורגלים בשיטה ואי אפשר לנסות אותה במשחק כזה.
מבחן מנטלי גדול לקבוצה

סמל אישי של משתמש
matanred

שליחה על ידי matanred »

שאלוהים ירחם עלינו

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Redbull כתב:אחרי ה120 דקות אתמול איזה כאב ראש לבכר
מבחן מנטלי גדול לקבוצה
תיקו היה סבבה להם בסיבוב הראשון. הפעם יבואו לנצח את המלך

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

Redbull כתב:אחרי ה120 דקות אתמול איזה כאב ראש לבכר
מבחן מנטלי גדול לקבוצה
אין לך שלושה בלמים כשירים בסגל...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ההרכב לא מעניין, יש לנו את האיכות לנצח כל קבוצה בכל מגרש בכל יום נתון.
השאלה היחידה היא מתי ברק יופיע לעונה הזאת. מתי נרגיש שהשיטה הוטמעה אצל השחקנים, מתי נחזור לראות טביעת אצבע של מאמן בכדורגל שלנו.
אפשר להגיד על מכבי תל אביב הרבה דברים, היא הרבה פעמים לא מבריקה ולא מציגה יכולת גבוהה, אבל היא יעילה, היא עובדת המון והשחקנים אצלה ממלאים בדייקנות את ההוראות של המאמן שלה. רואים אצלה בבירור בכל משחק את טביעת האצבע של המאמן שלה.
אם היו אומרים לי בקיץ לבחור בין אלירן עטר לדיא סבא הייתי בוחר בסבע. אם היו אומרים לי בקיץ לבחור בין שכטר להאסלביינק הייתי בוחר בהאסלביינק. אם היו אומרים לי לבחור בין סאבו לברסקי/גלזר הייתי בוחר בסאבו. אם היו אומרים לי לבחור בין פיבן לאלחמיד הייתי בוחר בחאתם בלי לחשוב פעמיים.
ההבדלים הם לא בסגל, לא חושב שמכבי הביאה איזה זהבי בקיץ או עשתה איזה שינוי אדיר בסגל, גם אצלנו, למרות שאיבדנו את טוני קיבלנו את ניג'ל ודיא שאמורים גם אם לא בנפרד אז ביחד לספק לפחות את אותה תרומה מספרית, ובכל מקרה הפער לא אמור להיות מינוס 14 נקודות בשלב כל כך מוקדם של העונה.
ההבדל הוא קודם כל בין מאמן שמרגישים את טביעת האצבע שלו בקבוצה לבין מאמן שלא מרגישים את טביעת האצבע שלו בקבוצה. כשנתחיל לשחק כמו קבוצה של ברק בכר אנחנו נפרק כל מה שזז כי הליגה לא השתנתה מהשנים שזכינו באליפות. הבעיה לפני כל דבר אחר שהשנה אנחנו עדין לא הקבוצה של ברק בכר, רחוק מזה.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

כמו שמישהו כבר אמר פה. אם מכבי תרוץ יותר מאיתנו, תרד לגליצים יותר מאיתנו ותיתן את הנשמה יותר מאיתנו אז אין לנו מה לעשות במשחק הזה.
המשחק הראשון העונה שמעמיד למבחן את השינוי האמיתי שעבר המועדון בשנים האחרונות.
מדאיג אותי שאין לנו מספיק לוחמים בסגל, שגם בערבים שלא הולך הם קודם כל יקיאו דם לפני שיתנו לשחקן לעבור אותם. אם לא נשחק כקבוצה, לפחות בהגנה , מכבי ילמדו אותנו שיעור בכדורגל. לצערי הם מאומנים מספיק טוב כדי לנצל חוסר ריכוז.
מבחינתי זה משחק שיכול לסנן את מי שיהיה ראוי ללבוש את החולצה שלנו שנה הבאה ואת מי שהוא פשוט לא קורץ מחומר של אלופים. שחקן שלא ישבור את שיא המרחק שלו לעונה פשוט לא בנוי לקבוצה שרוצה את כל התארים (ובלי החרטא של מתגוננים/תוקפים יותר, כדורגל איכותי זה קודם כל תנועה).
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:ההרכב לא מעניין, יש לנו את האיכות לנצח כל קבוצה בכל מגרש בכל יום נתון.
השאלה היחידה היא מתי ברק יופיע לעונה הזאת. מתי נרגיש שהשיטה הוטמעה אצל השחקנים, מתי נחזור לראות טביעת אצבע של מאמן בכדורגל שלנו.
אפשר להגיד על מכבי תל אביב הרבה דברים, היא הרבה פעמים לא מבריקה ולא מציגה יכולת גבוהה, אבל היא יעילה, היא עובדת המון והשחקנים אצלה ממלאים בדייקנות את ההוראות של המאמן שלה. רואים אצלה בבירור בכל משחק את טביעת האצבע של המאמן שלה.
אם היו אומרים לי בקיץ לבחור בין אלירן עטר לדיא סבא הייתי בוחר בסבע. אם היו אומרים לי בקיץ לבחור בין שכטר להאסלביינק הייתי בוחר בהאסלביינק. אם היו אומרים לי לבחור בין סאבו לברסקי/גלזר הייתי בוחר בסאבו. אם היו אומרים לי לבחור בין פיבן לאלחמיד הייתי בוחר בחאתם בלי לחשוב פעמיים.
ההבדלים הם לא בסגל, לא חושב שמכבי הביאה איזה זהבי בקיץ או עשתה איזה שינוי אדיר בסגל, גם אצלנו, למרות שאיבדנו את טוני קיבלנו את ניג'ל ודיא שאמורים גם אם לא בנפרד אז ביחד לספק לפחות את אותה תרומה מספרית, ובכל מקרה הפער לא אמור להיות מינוס 14 נקודות בשלב כל כך מוקדם של העונה.
ההבדל הוא קודם כל בין מאמן שמרגישים את טביעת האצבע שלו בקבוצה לבין מאמן שלא מרגישים את טביעת האצבע שלו בקבוצה. כשנתחיל לשחק כמו קבוצה של ברק בכר אנחנו נפרק כל מה שזז כי הליגה לא השתנתה מהשנים שזכינו באליפות. הבעיה לפני כל דבר אחר שהשנה אנחנו עדין לא הקבוצה של ברק בכר, רחוק מזה.
1+

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

גיא בדש (ממשפחת בדש?) נראה טוב מאד אתמול. אבל כולם עברו אותו. געגוכי לתורגמן.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

מישהו בפורום שלהם העלה נתון שבכל תקופת בכר (14 משחקים) הם לא הבקיעו יותר משער אחד במשחק מולנו. האמת שזה נתון מדהים
אם נצליח מחר לשמור על הסטטוס-קוו הזה לא נפסיד.

E26

שליחה על ידי E26 »

Sir Alex Ferguson כתב:ההרכב לא מעניין, יש לנו את האיכות לנצח כל קבוצה בכל מגרש בכל יום נתון.
לא זכור לי מתי הסכמתי איתך. אבל אני רשמתי את זה פה בטופיק של בכר והצוות המקצועי עוד מספטמבר. ברק בכר הבעיה שלנו, לא בקטע של לפטר אלא בקטע שהוא חייב לחזור לעצמו. הרבה קטלו אותי אם לא כולם.
אבל זו הבעיה המרכזית שלנו כרגע, לפחות לדעתי

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

והבעיה של ברק בכר שהוא לא יכול לחזור למערך של 3 קשרי אמצע כי אין לו את הקשר השלישי הטוב לצידם של אוגו וסאבו, ראינט בחודש האחרון שקאבה זה לא זה, והוא מחפש אץ זה.

מישהו רשם פה שאם מכבי תרוץ יותר תרצה יותר ותרד לגליצים יותר הם ינצחו בקלות, וזה מה שיקרה.
הם 3 שנים מחכים לנקום ולרקוד לנו על הדם, הם ירצו יותר ירוצו יותר וילחמו יותר. כי באיזה משחק השנה בכלל נלחמנו יותר מהיריבה!? ירדנו לגליצ'ים?!

אני חושש מהמשחק מחר בדיוק אותם חששות שבש של אלישע הגיע לבלומפילד, אז לפחות מכבי גמרה את זה אחרי 10 דק ונרגעה.
מחר אני לא רואה אותם עוצרים גם אחרי שניים או שלושה שערים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אתם שוכחים דבר מאוד מאוד חשוב.

הפועל בש קבוצה חדשה. שנבנתה מחדש.

מכבי תל אביב קבוצה שרצה יחד לפחות 2 עונות.

זה אותו אצילי שהסריח את הדשא. ואותו עטר הבכיין כשלא הולך. וייני האפור. וכו׳
הם פשוט התאחדו למשימה וגם אין מי שילחיץ אותם. אז הכל הולך.

נראה לכם שאם הינו מעמידים אותם במבחן שבת אחרי שבת הם לא היו מועדים?? נראה לכם שעטר לא היה מתבכיין שהוא לא שותף כשיש לחץ?

אני מחמיא מאוד למכבי תל אביב. שיחקו אותה השנה.

יחד עם זאת ההבדל בינינו לבינם שהם משחקים יחד יותר זמן מאיתנו.

במשחק נתון אפשר לעשות להם בית ספר. לא פחות.

במשחק מתפרצות אנחנו יכולים להשאיר להם אבק אם דברים מתפתחים לטובתנו. עם כל הכבוד אנחנו לא ביתר שמכבי יכולים לבוא בגישה ״לא משנה מה התוצאה הגול יגיע״

אם בש מסתגרת הם יכולים לקפוץ כדי להגיע למצב בעיטה.

סומך על ההתקפה שלנו. ההגנה שלהם תובך המון. החולשות שלהם יחשפו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הכל תלוי בפתיחה.
אם נפתח טוב ונהיה מרוכזים המשחק יילך לכיוון טוב... אם נפתח מהוססים הם ייכנסו טוב למשחק והם ישברו לנו את הצורה.
הרבה זמן לא הייתי מודאג ככה ממשחק

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אלדר כתב: סומך על ההתקפה שלנו. ההגנה שלהם תובך המון. החולשות שלהם יחשפו.
משום מה ולאור מה שראיתי השנה מההגנה שלנו אני חושש מאוד ששלנו תובך לא פחות.

שלח תגובה