אוהדי ב"ש הגיעו לאימון וקיללו את עזורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
duduliluf

אוהדי ב"ש הגיעו לאימון וקיללו את עזורי

שליחה על ידי duduliluf »

דורשים שהמאמן יתפטר. אנשי המועדון ביקשו שיירגעו ואיימו שאם לא האימונים יסגרו לקהל כמו בעונה שעברה

ליגת העל שלנו לא נחה לרגע. חודש וחצי מפתיחת העונה ויש כבר מאמן מפוטר אחד, נתי עזריה במכבי נתניה שהוחלף על ידי ראובן עטר. הפיטורין הללו כנראה הובילו את אוהדי הפועל באר שבע לחזור ולמחות נגד גיא עזורי.

כ-30 אוהדים כועסים הגיעו לאצטדיון וסרמיל, קיללו את המאמן ודרשו ממנו להתפטר. נציגי הקבוצה שוחחו עם האוהדים וביקשו מהם להירגע כשהם מוסיפים ומבהירים לאוהדים שאם לא ימתנו את התבטאויותיהם הקבוצה תסגור את האימונים לקהל, בדיוק כמו בעונה שעברה.

מעניין לעניין באותו עניין. נציגות מכלל ארגוני האוהדים מתכוונים להיפגש עם ארז מסיקה, להעניק לו זר פרחים ולהתנצל על כך שקיללו אותו בתקופה האחרונה. כזכור, אחרי ההפסד למכבי פ"ת בשבת אמר הקשר לחבריו שהוא מאוד פגוע ושבחיים לא קיללו אותו ככה.
אוהדי ב"ש לא מרפים: אין לשחקנים כבוד לסמל
אימונה של הפועל באר שבע התקיים בצל קריאות אוהדים לעבר השחקנים והמאמן גיא עזורי. במועדון לא מצליחים להרגיע את הרוחות הסוערות ביציעים (27 תגובות)
בלאגן באימון הערב (שלישי) של הפועל באר שבע, שנערך באיצטדיון וסרמיל. אוהדי הקבוצה, שמתוסכלים מההפסד האחרון למכבי פתח תקוה, החליטו להוציא את זעמם על השחקנים והמאמן.

“אין לכם כבוד לסמל, תתחילו להילחם", צעקו האוהדים לשחקנים, וגם אמרו למאמן את דעתם עליו: “איפה הצעירים שהבטחת עזורי, מתי הם ישחקו, במחזור ה-30?".

בנוסף המשיכו האוהדים להיות מתוסכלים מהעובדה שאין שחקני בית במועדון, וששחקן הבית היחיד בהרכב הראשון הוא המגן הימני, אביתר אילוז. על כך אמרו האוהדים לעזורי: "נכשלת בבחירת השחקנים, את כל תל אביב הבאת לנו לבאר שבע".

במועדון פנו בבקשה לאוהדים להפסיק את הקריאות, על מנת לאפשר לשחקנים להתאמן בשקט, אך האוהדים זעמו ובתגובה אמרו: “אם לא יהיה לחץ עכשיו לפני בית"ר וחיפה אז מתי יהיה?”.

הקשר אייל שן, שנפצע בשריר הירך האחורי לפני המשחק מול מכבי פתח תקוה, חזר לאימונים וצפוי להיות כשיר למשחק ביום שני נגד בית"ר בווסרמיל. מי שנעדר מהאימון הוא הבלם יניב אלול.

יניב אלול. מושעה מאימוני באר שבע מכיוון שלא הסכים לעבור קבוצה
מהמועדון נמסר כי אלול הושעה מהאימונים, מפני שלא הסכים לעבור לקבוצות אחרות, כגון הפועל רעננה שהייתה מעוניינת בו לפני כחודש. מקורביו של אלול אמרו: “זה סתם שטויות, הוא לא הגיע לאימון כי הוא עובר דירה".
https://one.co.il/Article/145022.html" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 46&lang=HE" onclick="window.open(this.href);return false;

במילה אחת : תתבישו אתם לא אוהדים !

** אימוני הקבוצה נסגרו לאלתר !

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

Re: אוהדי ב"ש הגיעו לאימון וקיללו את עזורי

שליחה על ידי הסניגור האדום »

אוי לאוהדי הקבוצה שנופלים כפרי בשל לגונב הדעת. הסבלנות היא לא מצרך שידוע בקרבנו אבל למה לא לחשוב קצת קדימה.
למה להסית את הבעיה העקרית וליצור בעיה משנית שכול גונ דעת ישען עליה.
מה יש לכם? הרי הנזק הוא גדול שבעתיים מהתועלת שתצמח מהדרישה לפיטורין והקללות הנלוות.
עד מתי חברים.. מתי נחכים?

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

בושה לקהל של הפועל באר שבע!!

סמל אישי של משתמש
ה.א.ד.ו.ם
Title: קרייזי-רד גאוות הנגב

שליחה על ידי ה.א.ד.ו.ם »

אני חושב שהאוהדים עשו נכון שהם הלכו ודרשו את פיטוריו של עזורי!
כל הכבוד.... :כל הכבוד:

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

עושים רעש מכלום, 0.1% מאוהדי הקבוצה צעקו קצת על השחקנים ועושים על זה כתבה ראשית.

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

ממש יופי
ואז תשאלו למה מאמנים ושחקנים גדולים לא רוצים להגיע לפה גם תמורת שום הון .
ומה לעשות שאותם אוהדים הם אלה שמיצגים
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

במקום ללכת ולעלות לשחקנים את הביטחון במפגן תמיכה... כרגיל הקהל של ב"ש רק מושך את הקבוצה למטה.
רק אהבה תנצח...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

התקשרות סתם עושה רעש אני בטוח בזה אולי שתים שלוש אוהדים סתם מנפחים כל דבר מציירים את ב"ש יותר גרוע ממה שמציירים את הקהל של בי'תר
ועם זה באמת נכון אז שאוהדים התביישו זה לא מוסיף שום דבר אפשר לצעוק לעזורי מה הם חושבים אבל לא לקלל
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועל_מלחמה

שליחה על ידי הפועל_מלחמה »

כול הכבוד לחוגי האוהדים לגבי מה שעושים לארז מסיקה כול הכבוד באמת זו הדרך להכנס ללב של השחקנים
לגבי קבוצת האוהדים ה אני כבר לא יודע איך לתאר אותם אני מבין שעזורי מכיר את התחושה מביתר ירושליים ואני מקווה שהוא יתגבר על זה לגבי השחקנים זה יהיה הרבה יותר קשה חבל שאנחנו שמבינים את מצב המועדון שמבינים שעדיין מוקדם לכעוס לא מגיעים להרגיע את המטורפים שצועקים סתם באימונים

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

בנוגע לבבונים שקיללו את עזורי אני אפילו לא אגיב...אבל כל הכבוד על היוזמה להעניק זר פרחים למסיקה.

סמל אישי של משתמש
I A

שליחה על ידי I A »

אוהדים סוג ז' האוהדים האלה...חבל שבגללם אנחנו נראים חרא של אוהדים בארץ...
יהיה בסדר!

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

כולנו יודעים מי אלה אותם אוהדים שסאים ומקללים.
תגידו מה שתגידו שהם קומץ, שזה לא מייצג ועוד אלף ואחד דברים אבל הם האנשים שהולכים לאימון
ואותם שומעים השחקנים וכל מי שקשור למועדון.
אם היו אוהדים שהולכים ומעודדים את השחקנים ומנסים להרים להם את הבטחון אני בטוח שהיו רושמים את זה בכתבות ולא את המעשה של אותם מקללים.

סתם שאלה: הקיץ כולנו התלוננו ששחקנים ישראלים טובים שהקבוצה פנתה אליהם לא רצו להגיע ואנחנו לא הבנו למה.
אמרנו אולי המרחק וכדומה אבל עכשיו אתם יכולים לראות שהסיבה האמיתית היא הקהל!!!!
משפטים כמו "הבאת לנו את כל התל אביבים" גורם לשחקנים לא לרצות להגיע לפה.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אנחנו כולנו יודעים את האמת ויודעים שמדובר בקומץ.
אבל אותו קומץ מטומטם לא מבין שהוא משחק לידיים של התקשורת שרק מחפשת אנשים כאלו כדי להציג אותם כאילו הם חזות כלל אוהדי ב"ש.
לצערנו אותם מקללים מייצגים היום בתקשורת את כולנו - וזה מה שמחלחל ולצערי ימשיך לחלחל גם לשחקנים מוכשרים או למאמנים מוכשרים שיקבלו יום אחד הצעה להגיע לפה אבל יזכרו במה שכתבו על המקום הזה שלנו ועל האנשים שנמצאים בו ופשוט יגידו "לא תודה".
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

עדיין לא מאוחר, אם אנחנו רוצים לתקן את הרושם אפילו במעט ולהרים קצת את הקבוצה.
אפשר ללכת היום לאימון למפגן תמיכה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

nitsande כתב:עדיין לא מאוחר, אם אנחנו רוצים לתקן את הרושם אפילו במעט ולהרים קצת את הקבוצה.
אפשר ללכת היום לאימון למפגן תמיכה.
כרגיל דיבורים לחוד ומעשים לחוד...
כולם מלינים על הקהל המצומצם שהלך וקילל באימון הקבוצה אבל אף אחד לא יכול לפנות חצי שעה מהזמן שלו כדי לעשות משהו בנידון...
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה