שלום לכם........

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

שלום לכם........

שליחה על ידי רונן כהן »

אהלן אנשים אני יודע שכמה ממכם לא רוצים לראות את שער 2 פתוח אז סתם שתדעו שער 2 ישאר פתוח אם תרצו ואם לא תרצו,אתם לא קובעים.
עכשיו באמת אתם לא חושבים שאתם מגזימים אם התגובות שלכם כלפי שער 2,אפשר לחשוב שרק שער 2 מקלל ורק שער 2 הורס את הקבוצה,נכון שיש חלק מהאוהדים שמקלל וגורם ללחץ אבל לבוא ולומר ששער 2 צריך להיסגר,אתם חיים בסרט.
אני יכול להגיד לכם שאתם לא יודעים כלום על מה שהולך בשער 2 ואתם קבעתם סטיגמה מסויימת כלפיו,יש שם אוהדים לא פחות טובים ממכם רק שהם לוקחים את הכאב שלהם בצורה אחרת ממכם.
שער 2 יעבור שינוי בקרוב כך אני מאמין ומקווה ומי שמכיר אותי יודע שזה אפשרי,לאט לאט אני מאמין שהכל יהיה בסדר רק אם נדע אנחנו כקהל ולא כשער 5 או שער 2 לשתף פעולה אם החזון של אלונה ברקת.
לאלונה לא כיף היום שהיא מסתכלת על הקהל ולא רק על שער2,אבל מי שיודע מה נעשה היום יודע ועל כך אני יכול להגיד לכם שהשינוי של הקהל בדרך.
אז חברה בואו נתחיל לעזור אחד לשני ולא ניכנס למלחמות אחד בשני כי במלחמה תמיד יש מפסיד ותאמינו לי שזה לא יהיה שער2 ולא שער 5 אלא רק הפועל באר שבע.
שיהיה לכולכם אחלה יום.
תמונה

סמל אישי של משתמש
המאירי
Title: קרייזי-רד

Re: שלום לכם........

שליחה על ידי המאירי »

כמו שאמרת רונן, מי אלה שער 2? מזה שער 5? הפועל באר-שבע זאת המטרה שלנו ולא אחרת!!!
ממה שהספקתי להכיר אותך אני יודע שיהיה שינויי, ואני אשמח להיות לך לעזר אם צריך.

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

לא אמרנו שאתם פחות טובים.
פשוט רוב הלחץ, הקללות והדברים שהורסים- מגעיים משער 2, ולפעמים זה ניראה לנו שיש אוהדים שבאים להרוס ומחפשים על מה לקלל.
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

האמת שגם בחמש לא חסרים טמבלים שלא מבינים כדורגל ומיד אחרי הגול מצאו את האשם המרכזי - גיא לוי, כאילו הוא זה שלא סגר אלכסונית כמו שצריך התקפה מתפרצת.
שער 2 זה לא הבעיה, תרבות הכדורגל בעיר הזו, זו הבעיה.
הבעיה היא שברגע ששלושה טמבלים מתחילים ב "גיא לוי לך הבייתה" מצטרפים אליהם עוד 20 ילדודס במקום 20 שיצטרפו לעידוד וישירו חזק יותר.

הפתרון הוא קודם כל להבין כי כדורגל משחקים 90 דק', להגביר את הלחץ על הקבוצה שספגה גול בדקה העשירית לא יעזור כל כך להפוך את התוצאה, אלא ההיפך.
גם אם הפסדנו, לא נורא! הקבוצה השנה יודעת להפיק לקחים, גם המאמן והשינוים לא יאחרו להגיע, רק קצת סבלנות.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אהלן רונן, אנחנו נשמח אם תגיב באתר יותר ולא רק בנושאים שנוגעים לשער 2.
לענייננו, אנ מניח שקראת את הטופיק וראית שהאצבע אינה מואשמת כלפי שער 2 בצורה כוללנית,
אלא אל אותם עשרות שיושבים שם ומחרבים את הקבוצה. אם אתה מייחל לשינוי ואתה אומר שהוא
יגיע בקרוב אז אני מניח שהתופעה הזו מציקה לך לא פחות מאשר ליושבי שער 5. אף אחד לא מעלה
על הדעת סגירה של שער 2 וגם אין הצדקה לכך. ציינתי מספר פעמים שבשער 2 יש גם אוהדים
נהדרים שאכפת להם מהקבוצה ואני אפילו מרשה לעצמי לומר שזה חלק נכבד מהיושבים בו.
אין ספק שהרחקת הספסלים מאותם עשרות "מחריבי הקבוצה" תביא לשינוי מסוים באוירה
הכללית באיצטדיון. אני חייב לומר שגם שער 5 רחוק שנות אור ממה שהיה בעבר אך התופעות
בשער לא מגיעות לרמה קיצונית. אם יש לך רצון לבצע "מהפכה" בשער 2 אנחנו נשמח לעזור
ולשתף פעולה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

רונן יש לי רק דבר אחד לומר לך:
אשרייך אם תצליח להביא את השינוי לשער שלך.
אם תצליח, זה יקרין על כל האצטדיון וזה יעשה רק טוב לקבוצה בכלל ולאלונה בפרט.
אל תשכח שאתם המייצגים שלנו, כפי שאמר אריק, בעייני התקשורת והעיתונאים שיושבים 2 מטר מכם.
בהצלחה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

8red כתב:רונן יש לי רק דבר אחד לומר לך:
אשרייך אם תצליח להביא את השינוי לשער שלך.
אם תצליח, זה יקרין על כל האצטדיון וזה יעשה רק טוב לקבוצה בכלל ולאלונה בפרט.
אל תשכח שאתם המייצגים שלנו, כפי שאמר אריק, בעייני התקשורת והעיתונאים שיושבים 2 מטר מכם.
בהצלחה.
יפה לראות איך עברת מתחושת תיסכול ואכזבה קשה מהאוהדים אחרי המשחק (תחושה שגם אני הייתי שותף לה) ,לתקווה לעתיד טוב יותר.
אני ,אופטימי מטבעי,פסימי בנושא הזה אבל מקווה להתבדות.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

רוב הקללות משער שתייייים!!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

AS1 כתב: יפה לראות איך עברת מתחושת תיסכול ואכזבה קשה מהאוהדים אחרי המשחק (תחושה שגם אני הייתי שותף לה) ,לתקווה לעתיד טוב יותר.
אני ,אופטימי מטבעי,פסימי בנושא הזה אבל מקווה להתבדות.
תיראה ברור לי שהשינוי לא יקרה מהר כל כך אבל אני כן שמח על כל מי שנתפס כמנהיג ומשפיע על האוהדים שמנסה לשנות את המצב הבילתי נסבל הקיים.זה מהלך חשוב והלוואי שזה יקרה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

קודם כל טיפש מי שיגיד שתראו שינוי מהמשחק הבא,זה הולך להיות תהליך ארוך אבל בסופו של דבר הסוף יהיה טוב.
רווית זה נכון ששער 2 מלחיץ אבל תאמיני לי שאם נצליח ואני יצליח שהלחץ של שער 2 יהיה נגד הקבוצה היריבה אז כולנו נרוויח.
תודה לכל מי שהציע עזרה ואם יהיה צריך אני יבקש ממכם.
אימפריה באדום אתה עוד ילד חמוד אל תגיד דברים אם הם לא נכונים כי גם שער2 וגם שער 5 מקללים וימשיכו לקלל רק בואו נקווה שהקללות יהיו מופנות לקבוצה היריבה ולא לקבוצה שלנו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

שליחה על ידי אוהד הפועל »

רונן כהן .........פפשששש סחתיין
נהייתה דיפלומט אההה
לך תשתה מיים קרים ותבוא נעשה טורניר.
[glow=red] " אבי שכטר לך הביתה הרסתה לנו את וסרמיל "[/glow]

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

8red כתב: תיראה ברור לי שהשינוי לא יקרה מהר כל כך אבל אני כן שמח על כל מי שנתפס כמנהיג ומשפיע על האוהדים שמנסה לשנות את המצב הבילתי נסבל הקיים.זה מהלך חשוב והלוואי שזה יקרה.
עם כל הכבוד וההערכה לרונן כהן ולכוונותיו הטובות הוא עדיין לא מרטין לותר קינג שיוציא את האנשים לרחובות למלחמת חורמה באותם בבבונים ביציע.
אני שנים יושב בשער חמש (מאז המעבר משער 2).אחרי ההופעה של הקהל נגד גיא לוי במשחק עם הפועל י-ם אמרתי שאני חייב ללכת לנסות להשתיק את המקללים בשער שתיים.במשך כל המחצית הראשונה נגד קרית אתא הם לא הפסיקו לקלל את גיא לוי (התוצאה 0-0) והבטן מתהפכת מלשמוע את המרגליות שהפיקו פיות האוהדים בשער שתיים.הדבר שהכי צרם לי בכל הסיפור הוא שהייתי היחיד שניסה להפסיק אותם.אף אחד לא קם או ניסה לדבר על ליבם או ניסה להשתיק אותם.אף אחד לא קם.
על מנת להשתיק את אותם בבונים כל היציע צריך לקום עליהם (לא באלימות ,חלילה).שיבינו שהם נגע זר ביציע.בשתיקתו נותן הרוב הדומם את הכשרתו להתנהגות הבבונים.
עם מלוא ההערכה לרונן כהן הוא לא מסוגל לחנך את האוהדים האלה ולא לשנות את התנהגותם.
הפתרון היחיד הוא חזרה של המעודדים לשער שתיים.
שום פתרון אחר לא יועיל.טוב,אולי עוד משהו אחד - ניצחונות למרות האוהדים המקללים.קשה אבל אפשרי.
אני אהיה הראשון לעזור לך בתוכניתך.דבר איתי אם אתה מעוניין.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

אוהד הפועל אתה יודע איפה אני גר ויאלה בוא כבר יש לנו הרבה על מה לדבר וכמובן גם לעשות טורניר.
אסי תאמין לי שאת האוהדים המקללים אי אפשר לחנך אבל אפשר לשנות ואם אתה חושב שבהחזרת הגוש המעודד אתה תשנה אותם אז צר לי לאכזב אותך כי אתה תעשה את הפעולה ההפוכה,לא מספיק שהם ימשיכו לקלל אלא אתה גם תמעיט מעוצמת שער 5.
האנשים שמקללים הם סך הכל אנשים טובים שפורקים את זעמם בצורה לא נכונה אבל תאמין לי שאני אישית ידאג שהם יעשו שיחות אם מי שצריך לדבר ולאחר השיחות שאני מנסה לסדר להם אני מאמין שהם ישתנו ולא ימשיכו לקלל אלא ייתנו שקט למועדון.
תמונה

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

שליחה על ידי גל סרוסי »

רונן מה קורה?
רונן אני יושב שנים בשער 2 ולפי דעתי אי אפשר לחנך אותם, במשחק נגד מכבי הרצליה שבכיתי מרוב אושר אני רואה את אותם מקללים עצובים.
אני כבר הפסקתי להתייחס אליהם, אני מנסה להסביר להם שגיא לוי כן מאמן טוב וכן יש שיטה ואני לפעמיים חושב שאני מדבר עם קיר.
אתה זוכר במשחק נגד הפועל ירושלים, לפני המחצית כל שער 2 קילל את השחקנים את גיא לוי את כולם הם קיללו וזה היה בסך הכל מחזור 2, אני תפסתי אותך ועוד כמה אוהדים ואמרתי לכם שלא קרה כלום וחייבים להתחיל לתמוך בקבוצה וברגע ששחקנים עלו לדשא כל שער 2 עודד(20 דקות בסך הכל אבל זה גם הרבה) מה שאני רוצה להגיד שאנחנו יכולים להשתיק את אותם מקללים ברגע שלא ניתן להם לגיטמציה, כל אחד זורק קללה על שחקן כל היציע ניקרע מצחוק וברגע שהוא רואה שכולם צוחקים הוא ממשיך.
במשחק האחרון נגד אחי נצרת בגלל שאני מגן על גיא לוי שלפי דעתי הוא מאמן טוב מאוד רק יש לו שריטה קלה, כל אלו שמקללים אחרי כל גול באו אלי והתחילו לשגע אותי כמה גיא לוי ***, ופעם ראשונה שלא התיחסתי אליהם, לא היה לי כבר כח להסביר להם שזה בסך הכל משחק אחד, אחרי שחודש שלם אני לא מוריד את החיוך מהפנים
אני מקווה שזו הייתה מעידה חד פעמית ונקווה לעוד הרבה חודשים עם חיוך על הפנים

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

כפרה רונן, את אותו דבר בדיוק התיימרת לעשות עונה שעברה, והצלחה יתרה לא בדיוק נחלת...
למרות שהיום שער 5 הוא הבית שלי, בניגוד לשאר האנשים פה אני מכיר טוב טוב את שער 2. גדלתי שם. יש שם הרבה מאוד נשמות של אוהדים, אבל גם לא מעט זבלות שלא מבינים כדורגל וצועקים כמו חמורים רק כדי שישמעו אותם. לעמוד שם בפוזה של עבריין ולקלל כל מה שזז זה בשבילם חצי אורגזמה. (אני לא צריך לספר לך).
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה