ההנהלה ועלילותיה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ran

ההנהלה ועלילותיה

שליחה על ידי ran »

אני לא נוהג לבקר את ההנהלה אבל יש משהו לא מקצועי בכלל בכל ההחתמה והמעבר של דיא סבע. בטוח שרובכם לא חשבתם על זה בכלל אז אני אפקח את עיניכם.
אלונה החתימה את דיא בקיץ בידיעה שהוא בינואר עובד כמעט בוודאות לסין תמורת סכום עתק. אין לי בעיה כמובן עם הסכום, שאפו גדול לסוכן ולאלונה שהרוויחה סכום כסף כזה.
אבל ופה הבעיה, ההחתמה של דיא בקיץ התבררה נטו על מנת להרוויח כסף ולא מקצועית, תארו לכם מצב שבו היינו מתמודדים כעת עם מכבי ראש בראש על האליפות ושחקן משמעותי מההרכב עוזב אותנו בשיא המאבק ובאמצע העונה? הרי המעבר הזה היה ידוע מראש בינואר. יש כל מיני החלטות תמוהות והזויות מתחילת הקיץ והכי גרוע שאני אומר לעצמי בכל פעם שבטח ילמדו מזה להבא ופשוט ממשיכים לעשות טעויות ומהלכים מוזרים פעם אחר פעם ולא לומדים מכלום.

אין הסבר להחתמה של דיא ולמעבר בינואר, היה ידוע מראש שהוא עובר בינואר ולכן זו החתמה מאוד מאוד מביכה מקצועית למועדון ומי שאישר את זה צריך לתת הרבה תשובות לקהל.
המהלך הזה כמובן נסלח ואצל 90 אחוז מהקהל מתקבל בהבנה כרגע בגלל המצב שלנו בטבלה והנתח הכספי האדיר מהעסקה שהמועדון הולך לקבל, אבל שוב, אם רק היינו במאבק על אליפות והוא בכל מקרה היה הולך, איך הייתם מקבלים את זה?

אוהב את אלונה וקשה לכתוב עליה ביקורת, אבל על מהלך שנקבע מראש עוד בקיץ ויכל לגמור לנו עונה שלמה צריך לתת הסברים. הרי אף אחד לא היה מוותר על הצעה כזאת מסין בשום מצב! עשו טובה תגיבו תגובות ענייניות בלבד.

סמל אישי של משתמש
ג'ון ג'ון
Title: קרייזי-רד

Re: ההנהלה ועלילותיה

שליחה על ידי ג'ון ג'ון »

מסכים איתך 100 אחוז
אבל אני רוצה להאמין שאם היינו בשיא המאבק אלונה לא הייתה משחררת אותו כמו שאז גולדאר לא שיחרר את בן חיים
אלא אם כן היה לו סעיף יציאה בחוזה בינואר וזה כבר בעיה ואני מסכים איתך שזה בעצם עבודה בעינים על הקהל

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

זה בדיוק מה שחשבתי. קנו אותו מנתניה כדי לעשות כסף זה מתברר עכשיו. הבעיה היא בעובדה שדחפו אותו בכוח להרכב כנראה כדי לא לאבד את המכירה ועל חשבון שחקנים אחרים( אפשר להפליג בספקולציות פה).
איבדנו הרבה העונה בגלל המהלך הזה מבחינה מקצועית אבל הרוונו מבחינה כלכלית.( בעניי לא שווה את זה אבל אני לא נכנס לכיס ש אלונה).
אולי זה גרם לקצר עם בכר ולכדור השלג הזה
אמרנו על דיא שהוא לא מחוייב וחושב רק על מספרים ויכשיו ברור למה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ג'ון ג'ון כתב:מסכים איתך 100 אחוז
אבל אני רוצה להאמין שאם היינו בשיא המאבק אלונה לא הייתה משחררת אותו כמו שאז גולדאר לא שיחרר את בן חיים
אלא אם כן היה לו סעיף יציאה בחוזה בינואר וזה כבר בעיה ואני מסכים איתך שזה בעצם עבודה בעינים על הקהל
מהלך כזה נןעד לכשלון מקצועי מראש כי השחקן שאתה כבחכול בונה עליו מקצןעית חושב על ינואר וזה נראה ככה במגרש

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אז למה סגל שיחרר אותו או לא הכניס סעיף אחוזים ממכירה עתידית?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

"מי שאישר את זה צריך לתת הרבה תשובות לקהל" - יגידו שלא היה ברור שהוא יעזוב בינואר. לך תוכיח אחרת.

אני כתבתי על כך באשכול שלו מוקדם יותר היום. זו בהחלט החלטה שמדיפה ריח רע, אם באמת היה ברור לכולם ב-10000000% שהוא יעזוב בינואר (מה שכמובן אף אחד לא יכל להבטיח, למרות כל הרצון הטוב).

אם בסופו של דבר ישתמשו בכסף הזה בחוכמה אז בסדר, אני מוכן להחליק עונה כדי שנקח אליפות ב-3 הבאות. אבל בנתיים זה לא נראה בכיוון הזה וזה מאוד חבל

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

הפועלעולה כתב:אז למה סגל שיחרר אותו או לא הכניס סעיף אחוזים ממכירה עתידית?
כדי לבנות את הקבוצה שלו מחדש עוד בקיץ, ולא להגיע למצב שבאמצע ינואר הכוכב הכי גדול של הקבוצה שלך, שבנית סביבו את כל הקבוצה, עוזב

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

maxkid22 כתב: כדי לבנות את הקבוצה שלו מחדש עוד בקיץ, ולא להגיע למצב שבאמצע ינואר הכוכב הכי גדול של הקבוצה שלך, שבנית סביבו את כל הקבוצה, עוזב
כי לשחרר את הכוכב שלו בספטמבר אחרי המחזור הראשון זה יותר טוב?
זה אחרי שערן לוי עזב את נתניה בתחילת אוגוסט.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

הפועלעולה כתב: כי לשחרר את הכוכב שלו בספטמבר אחרי המחזור הראשון זה יותר טוב?
זה אחרי שערן לוי עזב את נתניה בתחילת אוגוסט.
כן, כי הוא קיבל את גיא מלמד במקום.
והנה, בסופו של דבר המצב שלהם כרגע יותר טוב משלנו, בוא נודה באמת...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אף אחד לא יודע מה היה קורה אילו היינו מתמודדים על האליפות, או מה כתוב באותיות הקטנות בחוזה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

עם כל הכבוד לקהל ולהישגים, מועדון שלא מפרנס את עצמו ולא שומר על תזרים מזומנים סופו ידוע מראש. חייב לחשוב על הצד הכלכלי תמיד.
צריך גם פרופורציות, זה שלא שהיא עשתה מכירת חיסול כמו אלי להב ב-97.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ran כתב:אני לא נוהג לבקר את ההנהלה אבל יש משהו לא מקצועי בכלל בכל ההחתמה והמעבר של דיא סבע. בטוח שרובכם לא חשבתם על זה בכלל אז אני אפקח את עיניכם.
אלונה החתימה את דיא בקיץ בידיעה שהוא בינואר עובד כמעט בוודאות לסין תמורת סכום עתק. אין לי בעיה כמובן עם הסכום, שאפו גדול לסוכן ולאלונה שהרוויחה סכום כסף כזה.
אבל ופה הבעיה, ההחתמה של דיא בקיץ התבררה נטו על מנת להרוויח כסף ולא מקצועית, תארו לכם מצב שבו היינו מתמודדים כעת עם מכבי ראש בראש על האליפות ושחקן משמעותי מההרכב עוזב אותנו בשיא המאבק ובאמצע העונה? הרי המעבר הזה היה ידוע מראש בינואר. יש כל מיני החלטות תמוהות והזויות מתחילת הקיץ והכי גרוע שאני אומר לעצמי בכל פעם שבטח ילמדו מזה להבא ופשוט ממשיכים לעשות טעויות ומהלכים מוזרים פעם אחר פעם ולא לומדים מכלום.

אין הסבר להחתמה של דיא ולמעבר בינואר, היה ידוע מראש שהוא עובר בינואר ולכן זו החתמה מאוד מאוד מביכה מקצועית למועדון ומי שאישר את זה צריך לתת הרבה תשובות לקהל.
המהלך הזה כמובן נסלח ואצל 90 אחוז מהקהל מתקבל בהבנה כרגע בגלל המצב שלנו בטבלה והנתח הכספי האדיר מהעסקה שהמועדון הולך לקבל, אבל שוב, אם רק היינו במאבק על אליפות והוא בכל מקרה היה הולך, איך הייתם מקבלים את זה?

אוהב את אלונה וקשה לכתוב עליה ביקורת, אבל על מהלך שנקבע מראש עוד בקיץ ויכל לגמור לנו עונה שלמה צריך לתת הסברים. הרי אף אחד לא היה מוותר על הצעה כזאת מסין בשום מצב! עשו טובה תגיבו תגובות ענייניות בלבד.
1. במציאות הכלכלית של היום, אפשר להבין לגמרי החתמה של שחקן, גם אם לזמן קצוב, אם ידוע מראש שהיא תייצר הכנסה של מיליוני יורו למועדון.

2. גם מבחינה מקצועית, עדיף להנות משחקן מספר חודשים מאשר לא להנות ממנו כלל.
מזכיר לכולם שדיא הונחת בשלב מאוחר יחסית, זה לא שהוא הועדף על פני ישראלי אחר בשוק.
במקרה הכי גרוע היה תורם לנו כמה חודשים ואז נמכר.

3. לא בטוח בכלל שהיה ידוע שיעבור בינואר.
לפי אוהדי נתניה שמקורבים לסבע ההצעה הגיעה רק לאחרונה, כשככל הנראה הסוכנים של דיא הביאו אותה אחרי שסבע התאכזב מהקבוצה ומהמצב של חדר ההלבשה אצלנו וביקש לקדם מעבר לקבוצה אחרת.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

ForeverRed כתב:אף אחד לא יודע מה היה קורה אילו היינו מתמודדים על האליפות, או מה כתוב באותיות הקטנות בחוזה.
הניהול מקבל הרבה ביקורות מוצדקות מאוד ובמקום, אבל האופנה לצערי מעכשיו ועד הודעה חדשה זה ליפול על המערכת. גם בדברים של 50-50 מרחב הפרשנות יהיה לא לתת לה קרדיט. אם לשפוט את השנה האחרונה המערכת הרוויחה את החוסר אמון הזה ביושר. זה לא כמות הזמן שעברה אלא כמות ההחלטות הלא טובות שנלקחו.

הפחד שלי זה שאם נמשיך להיכשל זה עלול להתדרדר לתהומות כמו קמפיין יענ'קלך וקהל מול הנהלה. אלוהים שישמור.
אני יודע שקשה לדמיין את זה קורה, כמו שבספטמבר היה בלתי אפשרי לדמיין את ינואר. בכדורגל זה מימד זמן אחר מ"חיים הרגילים" אני לא אתפלא מכלום.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

שיביאו כל חלון מיצידי שחקן 1 שימכר אחרי חצי עונה ברווח,העונה שלנו לא תקום או תיפול על שחקן אחד ובעיקר שהכסף הזה הולך למועדון ולא לכיס הפרטי של הבעלים

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מבחינתי אין שום בעיה להביא כוכב ישראלי מתוך ידיעה שזה לחצי שנה בלבד כל עוד יש תוכנית מגירה ליום שאחרי מכירתו. גם אם היינו בהתמודדות על האליפות אין לי ספק שכשנץמדובר באלונה הכסף הזה נועד לשפר את המועדון ולא ילך לכיסה הפרטי.

שלח תגובה