חוסה אנחל קריו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: חוסה אנחל קריו

שליחה על ידי The red one »

במקרה של חוסה המלאך אני יודע בוודאות שהוא היה גבוה ברשימת המועמדים נכון ליום ראשון האחרון (לא אתמול). בהחלט ייתכן שהשתנה ב-8 ימים, אבל יכול מאוד להיות שגם לא.

חוץ מזה, שאתה בתור אחד שיודע טוב לקרוא את המפה ואת 'מאחורי המילים' בכתבות, בוודאי יכול להבין שכששלושת הכתבים המרכזיים שמסקרים את הקבוצה כיום מיישרים קו עם מועמדות של שחקן, יש דברים בגו. לא מדובר כאן על אתר אחד שפמפם את שמו מלפני חודשיים ועד היום.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

The red one כתב:במקרה של חוסה המלאך אני יודע בוודאות שהוא היה גבוה ברשימת המועמדים נכון ליום ראשון האחרון (לא אתמול). בהחלט ייתכן שהשתנה ב-8 ימים, אבל יכול מאוד להיות שגם לא.

חוץ מזה, שאתה בתור אחד שיודע טוב לקרוא את המפה ואת 'מאחורי המילים' בכתבות, בוודאי יכול להבין שכששלושת הכתבים המרכזיים שמסקרים את הקבוצה כיום מיישרים קו עם מועמדות של שחקן, יש דברים בגו. לא מדובר כאן על אתר אחד שפמפם את שמו מלפני חודשיים ועד היום.
אז אני מסתמך רק על היגיון בריא ולא מאמין שהוא יגיע. תזכור להציף לי כשאטעה.

אם יש למערכת כיוון לשים 150-200 אלף אירו על זר, הם לא יתחילו בחלוץ לטעמי וגם אם כן, יחפשו מישהו בלי חוזה שתפר כמה גולים בעונות האחרונות או לפחות צעיר.

מבחינתי, קריו לא עומד באף קטגוריה.

צריכים להיות טיפשים גדולים (או גאונים לא מוכחים) כדי לראות את בציראי מגיע לנתניה בגרוש ורבע ועושה קציצות מהליגה, את סילבסטר בביתר, את אחמדי ושות' ולהחתים שחקן כל כך לא מוכח.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

דווקא ההגיון הבריא דיי מתאים כאן. שחקן לא מבוגר מדיי, לא פרץ בשום מקום, שכר נמוך יחסית אז לא בא לנוח על זרי הדפנה ולהשמין. זה נראה לי מסוג ההימורים שנראה בקיץ הזה.

מה שאכן לא הגיוני הוא שאם יגיע, ברק שוב הולך על עמוד חשמל ברחבה, דבר שהוא פשוט לא יודע להשתמש בו כמו שצריך.

מכל מקום - ההתעניינות בו לא מונפצת ועל זה אני חותם. מאידך, דברים אחרים שפורסמו ("סיכם את תנאיו" וכו') רק באתר אחד בהחלט עלולים להיות קצת מופרזים.

אם יגיע או לא, נגלה בקרוב.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

גם אם החליטו שרוצים זרים ב200 אלף יורו לעונה גג יש המון פרופילים אחרים של זרים שאפשר להתמקד בהם. חלוץ שירד לליגה שלישית עם גול וחצי בקריירה ואפילו לא היה הפותח בקבוצה שלו (זה הרושם שקיבלתי) זה פשוט מביך. עדיף לשחק עם שבירו

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

The red one כתב:דווקא ההגיון הבריא דיי מתאים כאן. שחקן לא מבוגר מדיי, לא פרץ בשום מקום, שכר נמוך יחסית אז לא בא לנוח על זרי הדפנה ולהשמין. זה נראה לי מסוג ההימורים שנראה בקיץ הזה.

מה שאכן לא הגיוני הוא שאם יגיע, ברק שוב הולך על עמוד חשמל ברחבה, דבר שהוא פשוט לא יודע להשתמש בו כמו שצריך.

מכל מקום - ההתעניינות בו לא מונפצת ועל זה אני חותם. מאידך, דברים אחרים שפורסמו ("סיכם את תנאיו" וכו') רק באתר אחד בהחלט עלולים להיות קצת מופרזים.

אם יגיע או לא, נגלה בקרוב.
לטעמי האישי, זה רחוק מלהיות הפרופיל המתאים, מקווה שאני לא היחיד שחושב.

יש 2 סקלות של זרים שצריך לכוון אליהם;

1. צעירים עם פריצה ראשונית בליגות קטנות, שיהיו סחורה חמה אחרי עונה-שתיים טובות, ע"ע; אלקה, קאיודה, קאמרה, מוחמד, סורו.

2. זרים עם רקורד מוכח שבאים לתת עבודה, בלי מניירות- הובאן, ביצראי, קרלוס, שטקוס, רואדה, קלאודימיר, קוייאר, פאס.

מה יש בספרדי? הוא לא כאן ולא כאן. הוא שחקן, שגם אם נגלה שהוא שיחוק של החיים, יהיה בן 27-28, שצריך לקרות משהו בלתי רגיל כדי לגלגל הלאה.

הפועל באר שבע חייבת ללמוד ממקרה טוני ואוגו, אנחנו חוליה בשרשרת המזון של הכדורגל. תהנה ותמכור בכסף גדול. על הציר שבין נאווקמה לסאטו, קריו הוא הרבה יותר הצרפתי וזה לא שטוני הגיע הנה ומישהו חזה לאן זה מתפתח, אבל טוני לעומתו הצליח להרכיב קליפ שלם ביוטיוב.

סמל אישי של משתמש
boris
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי boris »

The red one כתב: מה שאכן לא הגיוני הוא שאם יגיע, ברק שוב הולך על עמוד חשמל ברחבה, דבר שהוא פשוט לא יודע להשתמש בו כמו שצריך.

דווקא הבנתי שיחסית לגובה שלו יש לו שליטה טובה בכדור

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

MikiRed כתב:רזומה חלש, אבל אם עשו סקוטינג ארוך ומסודר (ברדה), אולי יש בו משהוא?

לחלוצים קשה להתבלט בקבוצת תחתית.
מקפיץ עוד פעם. בהנחה שהדיווחים נכונים ...
כל החוכמה אצלנו? כל מקבלי ההחלטות, כולל ברדה לא מבינים שום דבר??

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

MikiRed כתב:
מקפיץ עוד פעם. בהנחה שהדיווחים נכונים ...
כל החוכמה אצלנו? כל מקבלי ההחלטות, כולל ברדה לא מבינים שום דבר??
את אותה השאלה אפשר לשאול גם הפוך.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אוהב את אליה, אבל סקאוט זה מקצוע לכל דבר ועניין ואליה לא משופשף בו.

אז בואו לא נמליך על סמך קריירת המשחק שלו

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Totti כתב:אוהב את אליה, אבל סקאוט זה מקצוע לכל דבר ועניין ואליה לא משופשף בו.

+1
עם כל האהבה, *רק* עצם הימצאותו שם לא שווה הרבה אם אין מדיניות רכש ומערך סקאוטינג רציניים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

תודה רבה.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

איתך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מצד אחד אליה היה זה שהביא למועדון את השם של פלט, מצד שני היה גם זה שהביא את השם של הובר.
יהיה מעניין לראות את מי יביא הקיץ.
גם מבחינתי הרזומה של החלוץ מעורר הרבה נורות אדומות, מצד שני גם כשהביאו את לוסיו היו הרבה נורות אדומות, ככה שצריך להמתין לפני ששופטים אותו לכאן או לכאן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב: מצד אחד אליה היה זה שהביא למועדון את השם של פלט, מצד שני היה גם זה שהביא את השם של הובר.
גם מבחינתי הרזומה של החלוץ מעורר הרבה נורות אדומות, מצד שני גם כשהביאו את לוסיו היו הרבה נורות אדומות, ככה שצריך להמתין לפני ששופטים אותו לכאן או לכאן.
לוסיו הגיע על תקן זר שישי, לא הכי יקר וללא מניירות שיעשה רוטציה עם שהר והגיע אך ורק בגלל הצורך במגן שמאלי אחרי המכירה של דוידזאדה (להזכירכם שמות כמו הוגו אלמיידה היו בפנקס), זה כשיש פה קבוצה בריאה ומצויינת אחרי אליפות. למרות כל זה הרבה גבות הורמו.
היום כשאנחנו צריכים להתרומם דחוף אין לנו את הפריבילגיה ללכת על הימורים (בלשון המעטה) כאלה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב: מצד אחד אליה היה זה שהביא למועדון את השם של פלט, מצד שני היה גם זה שהביא את השם של הובר.
לא מתאים לך לטעות בפער שבין המלצה על סמך היכרות קרובה (פלט, הובר) ובין הצורך של סקאוט לזהות על בסיס צפיה בוידאו/משחק, התאמה לקבוצה, לחדר הלבשה וכו.

צר לי משה, מדובר על פער תהומי. ההצלחה או הכשלון עם פלט והובר לא קשורים כלל ליכולות הסקאוט של אליניב כביכול.

שלח תגובה