בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב: מצג שווא זה לדבר על אבוקסיס (מכבי חיפה עם תקציב גדול מאיתנו, שם גדול מאיתנו וכוח משיכה גדול מאיתנו רצתה אותו ואברמוב לא שיחרר, גם חוגג רצה אותו ואברמוב לא היה מוכן לשמוע, וזה לפני החוזה החדש והזכייה בגביע, וכמובן סעיף השחרור של 600 אלף יורו עוד לפני השכר של אבוקסיס), דראפיץ (שאמר לפני חודש שהוא לא יאמן בקבוצה אחרת בישראל, ושהמטרה שלו בקיץ היא לעבור לאמן באירופה) ומאמן כמו איביץ' שפירק אותנו אתמול (עם משכורת של 600 אלף יורו נטו לעונה במיסוי של זר, וזה בלי הצוות הגדול שדרש כתנאי להחתמה שלו).
ועוד לא נכנסתי לשאלה בכלל האם הכדורגל של אבוקסיס יכול להצליח בקבוצה גדולה (מתפרצות והתקפות מעבר, בכל פעם שבני יהודה נדרשה להיות זאת שיוזמת היא הייתה אובדת עצות, בגלל זה סיימה בליגה במקום החמישי), האם דראפיץ מספיק טוב ללחץ של קבוצה גדולה (בכל פעם נתניה שלו מתפרקת במאני טיים, מאוד מקובע מחשבתית) והאם עונה אחת של איביץ' מספיקה כדי לקבוע עד כמה הוא איכותי.

לבית"ר י"ם יש שאיפות, יש כסף, יש כוח משיכה, והדבר הכי טוב שהם מצאו זה רוני לוי.
זה לא רק שברק בכר הוא המאמן הכי טוב בישראל בעשור האחרון במצטבר (כולל אצל קריית שמונה עם תקציב נמוך), אלא שגם השוק דל, בטח לאור הכיוון הכלכלי שאנחנו הולכים עליו.
עזוב נו, הכל שאלה של טיימינג.
אם שחר רוצה את אבוקסיס בקיץ הוא שלו, באמצע העונה זה הרבה פחות פשוט.

ביתר הצליחה להביא "רק" את רוני לוי? כי אבוקסיס הוא פרסונה נון גראטה שם ודראפיץ את ברדה כבר היו.

מדגיש שוב, לא מחליף את בכר נכון לעכשיו. אבל יש עוד מאמנים בעולם
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. אברמוב התראיין לאחרונה לכל כלי התקשורת ואמר בצורה ברורה שמי שרוצה את אבוקסיס שיוציא 600 אלף יורו וישלם את סעיף השחרור שלו אחרת הוא לא הולך לשום מקום.
לאור הירידה בתקציב שלנו זה לדעתך ריאלי שנשלם 600 אלף יורו בשביל סעיף השחרור של אבוקסיס עוד לפני שבכלל דיברנו על השכר שלו?

2. בית"ר י"ם מאוד רוצה מאמן זר. כבר בשנה שעברה חוגג פנה לפאקו אייסטרן אבל כששמע על העלויות של הצוות הזר הוא ירד מזה. גם בניון השנה רצה מאמן זר ושוב ירדו מזה וחזרו לרוני לוי כי מאמן זר רוצה איתו צוות שלם והעלויות הם אדירות.

"אחרי בירור שערכו בבית”ר ירושלים בעקבות הפנייה של משה חוגג למאמן פאקו אייסטרן עולה כי עלות של צוות אימון עם הספרדי צפויה להגיע לסכום של מעל שמונה מיליון ש”ח, מה שצפוי לטרפד את המהלך של החתמתו, או כל צוות זר אחר שחוגג היה רוצה להנחית בבית וגן."

אצלנו, הצוות הקיים היום במועדון (שחלקם כמובן מונו ללא קשר לברק בכר) הוא בעלות כוללת של 900 אלף יורו (באזור 3.8 מיליון שקל).
במכבי רק איביץ מקבל 650 אלף יורו (באזור 2.6 מיליון).

3. עובדתית, יש עוד מאמנים בעולם, גם ישראלים וגם זרים, כמה מהם יעשו עבודה טובה מבכר? איזה מאמנים אפשר להביא בשכר שאנחנו משלמים? זאת השאלה האמיתית, והתשובה מבחינתי היא שלא רק שבכר צריך להמשיך ולקבל קרדיט, אלא שגם השוק, בטח בכוח המשיכה שלנו והסכומים שאנחנו משלמים, הוא מאוד מוגבל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ran כתב:

אופס, מרגיש לי דז'וו.
ואם אתם חושבים שתוך חודש מהיום זה ישתנה בבום אתם טועים ובגדול!
אנחנו נמשיך כמו שסיימנו את העונה גם בעונה הבאה ואף יותר גרוע!
לקהל לא תהיה את הסבלנות וההבלגה של העונה אחרי 3 אליפויות גם בעונה הבאה.
תתכוננו לעונת סיוטים! הקבוצה לא נראית מאומנת בשיט, קבלת החלטות הזויה מדי שבוע, שחקנים משוטטים על המגרש.
רק שחקן אחד יוצא ללחוץ ועושים לו משולשים עד שהוא מתייאש, זה בדיחה, זאת קבוצה שהשחקנים שלה לא מיישמים או שהמאמנים שלה לא מספיק קשוחים כדי ששחקנים יישמו, זו בעיה של שני הצדדים.
יש פה דברים בסיסיים של קבוצת כדורגל שאם לא יהיו אותם מבחינתי זאת לא קבוצה! אתמול ובעוד הרבה משחקים העונה הפועל ב"ש נראיתה כמו עדר ללא רועה!
מערכים מוזרים, 4 שחקנים לפחות שלא שיחקו בעמדות שלהם אתמול בדקות מסויימות, סאבו מגן ימני, יוספי מגן שמאלי, קבהא בלם, בן שהר קיצוני שמאלי, האסלביינק חלוץ ואני יכול להמשיך.
ברק איבד את הקבוצה, איבד את השחקנים, הם איבדו אותו, אי אפשר לשחרר את כולם ולכן הוא זה שחייב ללכת גם כי מהקודקוד של הקבוצה מגיעות האנרגיות, איך שלא תסובבו את זה ככה זה עובד בכדורגל!
אחזור ואומר שאין פה אחד שאוהב את ברק יותר ממני ואין אחד פה שרצה יותר ממני שברק יגיע לב"ש, בדיוק בגלל הטירוף הזה שעשה בק"ש נגד מכבי והמשחק ההתקפי ומשחק הלחץ. אין כלום מזה בהפועל ב"ש של היום. ברק יקבל עוד עונה בוודאות, אבל זאת תהיה טעות, צריך לדעת להיפרד גם בזמן כי זה כן יכול להיות יותר גרוע וזה אכן יהיה, אתם תראו, אני בטוח ב-100 אחוז בעצמי.
ההחלטה לתת להרוש הממורמר לשחק אתמול היא לא פחות מבזיונית! אם יש עוד שחקן חוץ משהר שעוד עשה את העבודה שלו העונה זה לויטה, הציל לנו את התחת בתקופה קשה שהרוש עשה פדיחות ופשוט העלה אותנו במו ידיו לפלייאוף העליון. למה שחקן שעוזב בוודאות בעונה הבאה צריך לשחק במשחק אחרון וחשוב לקהל? כשהוא לא בכושר, שהוא לא יהיה אכפתי ושיודע שלא ממשיך פה? זה לא כמו במקרה של אוגו שיודעים שהוא יעזוב אבל נתן פה תקופה אדירה וירצה לסיים משחק אחרון עם לחימה. אתמול כל ארבעת השערים רשומים על הרוש, או יותר נכון על בכר!
ככל שהזמן עובר אני יותר ויותר מתחזק בדעתי שברק חייב לשחרר עכשיו לפני שיהיה לזה טעם מגעיל יותר. עשית את שלך, עשית פה משהו שלא עשו בעבר, אין לך את אותן אנרגיות, אין לך את אותה החדות בקבלת ההחלטות, אין לך את אותה ההשפעה על השחקנים, אין לך את היכולת בהבאת שחקנים טובים. הדבר שהכי נחוץ להפועל ב"ש של העונה הבאה זה אנרגיות חדשות! דם חדש שיטריף את הקהל, שיגרום לשחקנים לשרוף את הדשא בידיעה שמי שלא יילחם פה לא ישחק או לא יהיה פה. איך ומי יעמוד במקומו? לא מתפקידי למרות שאני יכול לזרוק שמות, אבל זה חייב לקרות בשביל שנתחיל בתהליך החזרה לעצמנו ולא נבזבז שנים יקרות.
ככל שאתה כותב יותר ויותר אני מתחיל להרגיש שאתה חלק מבחישה מערכתית מכוונת שנובעת מאינטרסים.

רשמתי בעבר. מפטר אותך ושכמותך לפני בכר.
מסתובב במסדרונות ומכפיש אנשים. בושה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

עונה אחת כושלת של כל המערכת וזהו? אחרי 3 אליפויות זורקים בחריקה הראשונה?
אם ברק מאמין שהוא מסוגל לצאת לדרך חדשה ואם אלונה מאמינה בו אז אין שאלה בכלל

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

שיש כתב:עונה אחת כושלת של כל המערכת וזהו? אחרי 3 אליפויות זורקים בחריקה הראשונה?
אם ברק מאמין שהוא מסוגל לצאת לדרך חדשה ואם אלונה מאמינה בו אז אין שאלה בכלל
זו בדיוק הנקודה, משפת הגוף שלו, מהראיונות שלו, מהמהלכים שעשה, מהחילופים, מההרכבים, מהצוות המקצועי שמתחלף, לא כל כך בטוח שהוא מאמין בעצמו או בהנהלה שלו.

יש מין תחושה כזו שלבכר שהגיע אלינו העונה הזו לא הייתה קורה, כי אז הוא היה בטירוף, לא ישן אחרי תיקו... היום מרגיש לי שזה עובר לידו.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אלדר כתב: ככל שאתה כותב יותר ויותר אני מתחיל להרגיש שאתה חלק מבחישה מערכתית מכוונת שנובעת מאינטרסים.

רשמתי בעבר. מפטר אותך ושכמותך לפני בכר.
מסתובב במסדרונות ומכפיש אנשים. בושה.
1+

מי שראה את רשימת הדרישות של איביץ, חייב להבין שאנחנו צריכים את אלונה במוד של השקעה או את עידן עופר בכדי למצוא מאמן כזה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

מתי תבינו שהבעיה היא לא רק בכר.. הבעיה מתחילה טיפה יותר גבוה..

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

Totti כתב: עזוב נו, הכל שאלה של טיימינג.
אם שחר רוצה את אבוקסיס בקיץ הוא שלו, באמצע העונה זה הרבה פחות פשוט.

ביתר הצליחה להביא "רק" את רוני לוי? כי אבוקסיס הוא פרסונה נון גראטה שם ודראפיץ את ברדה כבר היו.

מדגיש שוב, לא מחליף את בכר נכון לעכשיו. אבל יש עוד מאמנים בעולם
היום דראפיץ אמר אצל אופירה וברקו שביתר רצו אותו אבל מעבר לזה שסגל לא מוכן לשמוע על זה גם לו בעצמו טוב שם והוא רוצה להמשיך.
דיי סותם את הגולל על השניים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דראפיץ,אבוקסיס ובכר הם לא רק מאמנים מצויינים,הם גם אנשים חכמים מאוד.
מה רע להם בנק' הזמן הנוכחית?
משכורת טובה,בעלים שנותן יד חופשית והמון סמכות.
מה הם צריכים ללכת לרעות בשדות זרים בשביל עוד 20-30 אלף.
זה אגב ההבדל ידידי FR בין שחקן למאמן.
מאמן יש לו לאמן עד גיל 70 אם ירצה,לאן הוא צריך למהר? כאן בהחלט מגיע השיקול של הסביבת עבודה.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

MikiRed כתב:אם אנחנו לא רוצים רשמית להיהפך למכבי חיפה, צריך לנסות ולשמר יציבות.
חיפה נפלה כיוון שכל פרק זמן, ולעיתים באמצע העונה, הגיע הגאון התורן, הביא את הצוות שלו ואת תפיסת העולם שלו והחליף כל מה שיכל, וכך כל פרק זמן קצר, אי יציבות ואי סבלנות מוחלטת.
בכר חייב וראוי להזדמנות לבצע את חילופי השושלת. צריך לקבוע מטרות ריאליות לעונה הבאה, ולא בטוח שהמטרה צריכה להיות אליפות.
לא יצליח,יסיים בתום העונה.
כמה שקשה לי עם בכר העונה, אני מסכים איתך..

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אמרו ברדיו דרום אחרי המשחק, שאסי ביקש מהשחקנים לא לטוס לחו"ל עד יום שלישי(סאבו בנבחרת) כי רוצים להודיע לחלקם מהם התוכניות לגביהם.

מעניין אם עד מחר/מחרתיים נקבל מהתקשורת צרור של הודעות על שחרור שחקנים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

מה שמעניין אם הם יקשיבו לו או שכבר בשעה זו הם משתוללים ברחבה במאמי ביץ'
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
RedHead

שליחה על ידי RedHead »

נראה לי כמה מבולבלים פה שכחו מאיזו קבוצה בכר הגיע לכאן. מה ההבדל בין בכר בתקופת ק״ש לבין אבוקסיס/דראפיץ׳ של העונות האחרונות?

ואני לא מסכים עם האמירות פה שאי אפשר להביא את אבוקסיס. אפשר ועוד איך. עם רצון וכסף (שתכלס יש אותו לעומת מה שיש בבני יהודה). רצון אני לא בטוח שיש. אבוקסיס חייב לעשות טת המעבר לקבוצה גדולה ויוזמת שבאמת יכולה להתמודד על תואר אליפות.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שמעון א כתב:אמרו ברדיו דרום אחרי המשחק, שאסי ביקש מהשחקנים לא לטוס לחו"ל עד יום שלישי(סאבו בנבחרת) כי רוצים להודיע לחלקם מהם התוכניות לגביהם.

מעניין אם עד מחר/מחרתיים נקבל מהתקשורת צרור של הודעות על שחרור שחקנים.
מה שתשמע זה את הרשימה הרגילה בתוספת אתם לא בתוכניות אבל לא נשלים שכר, איך תרצו להמשיך?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

RedHead כתב:נראה לי כמה מבולבלים פה שכחו מאיזו קבוצה בכר הגיע לכאן. מה ההבדל בין בכר בתקופת ק״ש לבין אבוקסיס/דראפיץ׳ של העונות האחרונות?

ואני לא מסכים עם האמירות פה שאי אפשר להביא את אבוקסיס. אפשר ועוד איך. עם רצון וכסף (שתכלס יש אותו לעומת מה שיש בבני יהודה). רצון אני לא בטוח שיש. אבוקסיס חייב לעשות טת המעבר לקבוצה גדולה ויוזמת שבאמת יכולה להתמודד על תואר אליפות.
בכר בק"ש רץ צמוד אלינו ולמכבי תא עד הפלייאוף וקצת אחרי. עשה חיים קשים גם לנו וגם להם.
דראפיץ חטף מאיתנו ומהם רביעיות ומעלה על בסיס קבוע. גם הוא וגם אבוקסיס לא מטפסים מעל המקום הרביעי בליגה חלשה להחריד.
בוא נגיד שהם עוד לא בכר של קש

שלח תגובה