חוסה אנחל קריו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

Re: חוסה אנחל קריו

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

hb7 כתב:חבל שיש לו חוזה של רק 150 אלף לעונה לשלוש עונות ולא 500 אלף אולי ככה האחראי היה הולך הביתה
יכול להיות שאתה מעוניין לזרוק מהמועדון את אליניב ברדה, נסיך לב אדום?
וברצינות: מחלקת הסקאוטינג שלנו חדשה יחסית, וזה חלק משכר הלימוד. היתה כנראה מחשבה שקאריו יתרום במימד הפיזי ולצידו יהיה חלוץ שיידע ליהנות מהשטחים שיתפנו. זה לא קרה, גם כי אין לנו עדיין חלוץ כזה.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
boris
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי boris »

טוב לפי המועמדים הרבים הוא כנראה בחוץ
נערך לאחרונה על ידי boris ב 27 אוגוסט 2019, 15:03, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

boris כתב:טוב לפי המועמדים הרבים הוא כנראה בחוץ
היה טוב וטוב שהיה :lol:
מקווה באמת שהוא יעזוב, לא היה צריך להגיע לפה מלכחתחילה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אוהד הצלחות כתב: יכול להיות שאתה מעוניין לזרוק מהמועדון את אליניב ברדה, נסיך לב אדום?
וברצינות: מחלקת הסקאוטינג שלנו חדשה יחסית, וזה חלק משכר הלימוד. היתה כנראה מחשבה שקאריו יתרום במימד הפיזי ולצידו יהיה חלוץ שיידע ליהנות מהשטחים שיתפנו. זה לא קרה, גם כי אין לנו עדיין חלוץ כזה.
אם היו מנסים לשחק עם 2 חלוצים עוד הייתי מבין אבל גם את זה לא עשינו,
לא מאשים את מחלקת הסקאוטינג שלנו הם בסך הכול מנתחים שחקנים שמציאים לנו,האש צריכה להיות לכיוון הקודקודים בכר>אסי>אלונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אוהד הצלחות כתב: יכול להיות שאתה מעוניין לזרוק מהמועדון את אליניב ברדה, נסיך לב אדום?
אין להפועל ב"ש "מחלקת סקאוטינג".
יש שני אנשים (שכמובן אין לי רבע טענה אליהם) שבין מגוון עיסוקיהם מתעסקים גם בזה וביחד משלימים אולי 50% משרה.

שיתחילו בלהקים אחת כזאת, אז אולי נוכל לדבר במושגים סלחניים כמו "שכר לימוד".

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

bs war כתב:
אין להפועל ב"ש "מחלקת סקאוטינג".
יש שני אנשים (שכמובן אין לי רבע טענה אליהם) שבין מגוון עיסוקיהם מתעסקים גם בזה וביחד משלימים אולי 50% משרה.

שיתחילו בלהקים אחת כזאת, אז אולי נוכל לדבר במושגים סלחניים כמו "שכר לימוד".
בדיוק.
יצא לי לקרוא פעם אצל אורי קופר בפייסבוק באחד הפוסטים שלו שהפועל באר שבע היא הקבוצה היחידה בליגת העל שלא,מחזיקה אנליסט מוסמך שסיים קורס אנליסט נתונים וסקאוטינג שבכל קבוצה בליגת העל היה ואפילו בחלק גדול מהקבוצות בלאומית היה אחד כזה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

dudu9998 כתב: בדיוק.
יצא לי לקרוא פעם אצל אורי קופר בפייסבוק באחד הפוסטים שלו שהפועל באר שבע היא הקבוצה היחידה בליגת העל שלא,מחזיקה אנליסט מוסמך שסיים קורס אנליסט נתונים וסקאוטינג שבכל קבוצה בליגת העל היה ואפילו בחלק גדול מהקבוצות בלאומית היה אחד כזה
לא מבין למה הם לא מעסיקים אחד כזה. עלות של אנליסט היא לא יותר מ-78 אלף ש"ח ברוטו לשנה, זה כלום.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

גיא חניה כתב: לא מבין למה הם לא מעסיקים אחד כזה. עלות של אנליסט היא לא יותר מ-78 אלף ש"ח ברוטו לשנה, זה כלום.
לאף אחד זה לא מובן אם כל הכסף ששופכים על הזרים אנליסט מקצועי היה מסנן כמות יפה מהנפילות שהיו פה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מה בדיוק אמור לעשות האנליסט הזה? לסנן מועמדים?

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

גיא חניה כתב: לא מבין למה הם לא מעסיקים אחד כזה. עלות של אנליסט היא לא יותר מ-78 אלף ש"ח ברוטו לשנה, זה כלום.
אתה יודע שזה פחות משכר מינימום...
לא שזה רלוונטי לעניין, מסכים לחלוטין שבמועדון צריכה להיות מחלקת סקאוטינג יותר רצינית ואנליסט זה חלק חשוב במערכת כזאת. אבל אנליסט זה יותר קרוב ל150 אש"ח בשנה ויותר.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

שיש כתב:מה בדיוק אמור לעשות האנליסט הזה? לסנן מועמדים?
לא נקרא לזה לסנן אבל עם הטכנולוגיה שיש אתה יכול להוציא סטטיסטיקות על כל שחקן אחוזי דיוק ועוד הרבה דברים וגם להכניס נתונים של שחקן דבר שעוזר לבחון שחקנים ומועמדים פוטנציאלים ועם אחד כזה קשה לי להאמין שהיית רואה את הנפילות סטייל אנסטיס וסטו
אין מה לעשות חלק גדול מהסקאוטינג היום זה המחשב וזה ככה בכל ענף ספורט

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אתם טועים בהגדרת התפקיד של אנליסט.
אחד כזה, קודם כל צריך להיות במשרה מלאה על פענוח נתוני המשחק שלנו וסקאוט על היריבה.
בשביל לחפש שחקנים, צריך עוד אחד שמתמחה בזה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

חלק מזה לא בוצע על ידי הפולני??

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

dudu9998 כתב: לא נקרא לזה לסנן אבל עם הטכנולוגיה שיש אתה יכול להוציא סטטיסטיקות על כל שחקן אחוזי דיוק ועוד הרבה דברים וגם להכניס נתונים של שחקן דבר שעוזר לבחון שחקנים ומועמדים פוטנציאלים ועם אחד כזה קשה לי להאמין שהיית רואה את הנפילות סטייל אנסטיס וסטו
אין מה לעשות חלק גדול מהסקאוטינג היום זה המחשב וזה ככה בכל ענף ספורט
את רוב הנתונים האלה אפשר לקבל היום מתוכנות הסקאוטינג שאני מאמין שכבר נמצאות בשימוש המועדון. מה גם שאי אפשר להסתמך רק על נתונים, כי הרבה פעמים הם לא מספרים את כל הסיפור וגם כי יש דברים שאפשר לראות ולהעריך רק מצפייה בעיניים, כמו תכונות אופי למשל.

צריך פשוט להעסיק כמה סקאוטים שיוכלו לעקוב אחרי מסה יותר רצינית של שחקנים ולאורך תקופה, גם במהלך העונה, ולבנות איזשהו מאגר שחקנים שיהיה מוכן כבר לפני חלונות ההעברות. כרגע בסד"כ הנוכחי אני מתקשה להאמין שבאמת מצליחים לבצע מעקב אמיתי אחרי כמות גדולה של שחקנים

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

MikiRed כתב:חלק מזה לא בוצע על ידי הפולני??
הפולני התעסק עם נתונים פיזיולוגיים בעיקר. פחות בכל מה שקשור לנתוני משחק.

שלח תגובה