הפועל חיפה- הפועל ב"ש, שבת, 20:30, חיפה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: הפועל חיפה- הפועל ב"ש, שבת, 20:30, חיפה

שליחה על ידי The red one »

Guevara כתב: שמע לא יודע אם אפשר לקרוא ל12 אלף צופים נתון מביך בכדורגל הישראלי אבל כן רציתי להעלות את הנושא. נעלמו לנו 2000 צופים +- והקבוצה צריכה לחשוב איך להחזיר אותם. טרנר מפוצץ ב14500 אדומים זה המכפיל כוח הכי גדול שקיים בליגה.
רק סוויץ' בראש של מה שאדום זקן תיאר מעלייך - שיש כאן קבוצה שרצה לאליפות או אם תקרא לזה קבוצה עם שאיפות גבוהות - יחזיר את ה-2,000 האלה, יביא אנשים יותר מרבע שעה לפניי ויוציא אותם 10 דקות אחריי השריקה ולא 7 דקות לפניי.

ואיך זה יכול להגיע? רק על הדשא. זה לא יצליח בדרך אחרת. לצורך העניין, אם מנצחים את ק'ש בטרנר (אוי ואבוי אם לא) ואת מכבי ת'א בבלומפילד, תרשום לך טרנר מלא מול נתניה

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

אדום זקן כתב: סימפטום של קהל מפונק,שבע ומדושן.
ה12 האלה שבאים לטרנר חצי מהם עושה טובה שבא וגם מגיע דקה וחצי לפני השריקה.
הלוואי דקה וחצי לפני, רק בדקה עשירית האצטדיון מתמלא, ומתרוקן אפילו במשחק צמוד כמו שבוע שעבר כבר בדקה 82-83
באמת שבא לי שיסגרו את השערים בתחילת המשחק ויפתחו אותם רק בשריקת הסיום

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

clark kent כתב: הלוואי דקה וחצי לפני, רק בדקה עשירית האצטדיון מתמלא, ומתרוקן אפילו במשחק צמוד כמו שבוע שעבר כבר בדקה 82-83
באמת שבא לי שיסגרו את השערים בתחילת המשחק ויפתחו אותם רק בשריקת הסיום
אתה יודע, לא כולם מגיעים מאוחר סתם כי בא להם...
לי אישית המשחקים האלה באמצע שבוע נופלים על לימודים ואני בקושי מצליח להגיע על הקשקש... משחק אחרון בכלל כתבתי מבחן כמו משוגע ויצאתי ממנו רק ב7 וחצי כשהמשחק עצמו התחיל ב8 ורבע...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

maxkid22 כתב: אתה יודע, לא כולם מגיעים מאוחר סתם כי בא להם...
לי אישית המשחקים האלה באמצע שבוע נופלים על לימודים ואני בקושי מצליח להגיע על הקשקש... משחק אחרון בכלל כתבתי מבחן כמו משוגע ויצאתי ממנו רק ב7 וחצי כשהמשחק עצמו התחיל ב8 ורבע...
די נו. 3 שנים זכינו באליפויות ולאף אחד לא היו בעיות הגעה.
כמוך יש מעט מאוד, כמו בכל עונה, כל השאר סתם זורקים.
קצת מזכיר את ה"אירועים" שצצו לאלפי אנשים בימי חמישי במוקדמות באירופית.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אסור לחשוב ששיחקנו טוב היום, יש המון דברים לשפר.
אבל גם צריך לדעת לקחת נקודות במשחקים כאלה, אם נדע לשפר את היכולת ההתקפית מבחינת איכות משחק ולא רק גולים כי את זה אנחנו כן מצליחים לעשות בגלל חולשת הליגה אז נהיה מעולים.
ויטור מעל הליגה ומסתיר הרבה מהטעויות הגדולות של טאהא מדי משחק (מתי כבר ישתפר?), שמיר וסבג מצויינים למרות שלסבג היה היום משחק פחות טוב ממה שהרגיל אותנו אבל החוכמה שלו זה משהו שכיף לראות, משחק בנגיעה, כניסות לרחבה, משמעותי שיש קשר כזה בקבוצה. קלטינס המשך ישיר של המשחק הקודם בטרנר, לא מועיל לא הגנתית ולא התקפית, בקושי מורגש במשחק ואני מקווה שהכניסה של ז'וסוואה תהיה על חשבונו, רק זה אומר שהקבוצה תצטרך לתת משחק לחץ טוב יותר עם פחות שחקן הגנתי באמצע. נייג'ל חלום שידע לשחרר את הכדור בזמן, אם יעשה את זה כבר וילמד מהטעויות שלו והעקשנות להחזיק את העוד נגיעה שתיים המיותרות בכדור הוא יוכל להיות מפלצת, משגע אותי שלא נראה לי שמעירים לו על זה בצוות המקצועי, זה משמעותי ויכול לפרק את היריבה אם הוא ישפר את זה.
ז'וסוואה בנגיעה הראשונה בכדור רואים שיש לו כדורגל, בתנועה, ברצון לנהל את המשחק, לבוא לקחת כדור, בגליצ'ים, בכדור עומק, מסקרן לראות עוד, תתפללו כי אם קלענו זה יכול לסדר לנו את העונה לכיוון טוב יותר.

ועוד כמה מילים חשובות על בכר, משהו שחזרתי עליו פה בפורום כמה פעמים שנראה שנגמרה לו האנרגיה.
היום אהבתי לראות בדקה 80 אחרי ההחמצה של אורן ביטון שהוא צעק לו אורן רד אחורה בעצבים כי הוא נשאר למעלה.
החתירה למצוינות, לחזור לעמדות גם כשהמשחק גמור, לא לרצות לספוג אף שער, אלה דברים שהיו חסרים עד היום, אני מקווה שהוא יביא את הדברים האלה גם במשחקים שאנחנו לא מובילים, שלא יקפא על הקווים כמו בשנה וקצת האחרונות. היום, אולי אולי הוא החזיר לי קצת מהתקווה שחזרו לו האנרגיות ואם חזרו לו אז גם יחזרו לאוהדים.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

ran כתב:אסור לחשוב ששיחקנו טוב היום, יש המון דברים לשפר.
אבל גם צריך לדעת לקחת נקודות במשחקים כאלה, אם נדע לשפר את היכולת ההתקפית מבחינת איכות משחק ולא רק גולים כי את זה אנחנו כן מצליחים לעשות בגלל חולשת הליגה אז נהיה מעולים.
ויטור מעל הליגה ומסתיר הרבה מהטעויות הגדולות של טאהא מדי משחק (מתי כבר ישתפר?), שמיר וסבג מצויינים למרות שלסבג היה היום משחק פחות טוב ממה שהרגיל אותנו אבל החוכמה שלו זה משהו שכיף לראות, משחק בנגיעה, כניסות לרחבה, משמעותי שיש קשר כזה בקבוצה. קלטינס המשך ישיר של המשחק הקודם בטרנר, לא מועיל לא הגנתית ולא התקפית, בקושי מורגש במשחק ואני מקווה שהכניסה של ז'וסוואה תהיה על חשבונו, רק זה אומר שהקבוצה תצטרך לתת משחק לחץ טוב יותר עם פחות שחקן הגנתי באמצע. נייג'ל חלום שידע לשחרר את הכדור בזמן, אם יעשה את זה כבר וילמד מהטעויות שלו והעקשנות להחזיק את העוד נגיעה שתיים המיותרות בכדור הוא יוכל להיות מפלצת, משגע אותי שלא נראה לי שמעירים לו על זה בצוות המקצועי, זה משמעותי ויכול לפרק את היריבה אם הוא ישפר את זה.
ז'וסוואה בנגיעה הראשונה בכדור רואים שיש לו כדורגל, בתנועה, ברצון לנהל את המשחק, לבוא לקחת כדור, בגליצ'ים, בכדור עומק, מסקרן לראות עוד, תתפללו כי אם קלענו זה יכול לסדר לנו את העונה לכיוון טוב יותר.
אם פגענו וישו יהיה ברמה שמצופה ממנו אני לא רואה את בכר מרכיב אותו על חשבון קלטינס, זה משנה את המערך וסגנון המשחק ושמיר-סבג-ישו נראה לי שלישייה התקפית מדי בשביל בכר והשיטה שהוא הנחיל העונה למרות שהייתי רוצה לראות ניסיון כזה.

לצערי (ואני מסכים איתך בעניין קלטינס) העקב אכילס שלנו העונה הוא שאין לנו עוד 50/50 ברמה גבוהה לצד שמיר.
קלטינס למלמ, הוא לא קטסטרופה אבל גם אין לו ערך מוסף, החיזוק השני שאני מביא לקבוצה בינואר (אחרי חלוץ) זה 50/50 נמר ליד שמיר וזאת כמובן אחרי שחרור של ממן והשאלה של יוספי.

שמיר, 50/50 נמר, קלטינס וסבג כגיבוי על 2 עמדות אחוריות.
ישו, סבג, ספורי על העמדה הקדמית.
סגל עמוק ומגוון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ran כתב:אסור לחשוב ששיחקנו טוב היום, יש המון דברים לשפר.

ועוד כמה מילים חשובות על בכר, משהו שחזרתי עליו פה בפורום כמה פעמים שנראה שנגמרה לו האנרגיה.
היום אהבתי לראות בדקה 80 אחרי ההחמצה של אורן ביטון שהוא צעק לו אורן רד אחורה בעצבים כי הוא נשאר למעלה.
החתירה למצוינות, לחזור לעמדות גם כשהמשחק גמור, לא לרצות לספוג אף שער, אלה דברים שהיו חסרים עד היום, אני מקווה שהוא יביא את הדברים האלה גם במשחקים שאנחנו לא מובילים, שלא יקפא על הקווים כמו בשנה וקצת האחרונות. היום, אולי אולי הוא החזיר לי קצת מהתקווה שחזרו לו האנרגיות ואם חזרו לו אז גם יחזרו לאוהדים.
לגבי החלק האחרון, את מה שברק עושה פה העונה עם סגל השחקנים הזה ולאחר התחלופה של הקיץ האחרון אף מאמן אחר בארץ לא היה עושה.
הנכס הכי גדול של המועדון.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אדום זקן כתב: סתם שתדע 11:2 זה ההפרש שערים.
ההתקפה הכי טובה וההגנה השנייה בטיבה אז ככה שמה שרשמת אין לו אחיזה במציאות.
נו, תגובה של אוהד ממוצע, אתה מסתכל על הסטטיסטיקה ומחייך, ההתקפה הכי טובה ביחד עם חיפה, וההגנה השנייה בטיבה אחרי מכבי, הכל נכון אבל אני מתכוון לאיך אנחנו נראים כשהמשחק עדיין "חי" , כשאנחנו בשיוויון מול היריבה ובלא מעט מקרים היה לנו מזל, הוואר בצדק פסל לחובתנו 3 שערים!
נגד אשדוד, הפועל תל אביב בבית והיום נפסלו גולים לחובתנו כשהתוצאות היו תיקו ולך תדע לאן המשחק הולך אם זה לא נפסל, אני גם זוכר 2 הצלות מטורפות של לויטה מול הפועל ת"א בתחילת המחצית השניה ומול רעננה במחצית הראשונה.
אחרי שכבשנו ראשונים הקבוצות מולנו נשברו ומשם נראנו הרבה יותר טוב, יותר משוחררים.

להגיד שאנחנו לא נראים טוב בלא מעט דקות זו האמת וזה נכון בעיקר במחציות הראשונות, ברובן נראנו לא טוב וזו עובדה,
אני לא טוען שאנחנו גרועים ויש לנו רק מזל אבל מצד שני ישנה עוד הרבה עבודה ויש עוד לאן להשתפר כי יש לנו פוטינצאל טוב. החוסר יציבות והתנודות במשחק זה דבר מקובל בפתיחת העונה.
נכון לעכשיו אנחנו במצב שכל אחד היה קונה בפתיחת העונה, מקום ראשון.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לא מבין את הטיעון הזה "אם זה לא נפסל". זה גולים לא חוקיים שאין שום סיבה בעולם שיאושרו.

לא חושב שמישהו יטען ששיחקנו טוב היום, פתחנו טוב ומשום מה זה נעלם במהירות.
על אף השערים אף אחד מהחלק ההתקפי לא הגיע היום, וגם בהגנה יש מאבקים שהפסדנו.
למזלנו יש לנו את השחקן הטוב בליגה שהוא בכלל בלם והוא מחזיק את הראש של הקבוצה מעל המים גם ברגעים פחות טובים.
מחצית שנייה הייתה יותר טובה, לא הצלחנו להחזיר חזרה את השליטה אבל העמידה השתפרה והגבלנו אותם כמעט לחלוטין. לא זוכר מצב טוב שלהם.

לשמחתנו מלבד טאהא אין לנו שחקנים בנבחרת, הפגרה זה אחלה הזדמנות לתת כמה ימי חופש ואז לרכז עבודה אינטנסיבית על מנת להשתפר ולהכניס את ז'סוואה לכושר. בדקות ששיחק הראה הרבה כדורגל.
מניח שנראה משחק אימון או שניים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

חשבנו שאין לנו חלוצים, מתברר שעד כה יש לנו, האסלבנק ושהר עם 4 שערים כל אחד ורק מחזור 6.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

oranu כתב: אם פגענו וישו יהיה ברמה שמצופה ממנו אני לא רואה את בכר מרכיב אותו על חשבון קלטינס, זה משנה את המערך וסגנון המשחק ושמיר-סבג-ישו נראה לי שלישייה התקפית מדי בשביל בכר והשיטה שהוא הנחיל העונה למרות שהייתי רוצה לראות ניסיון כזה.

לצערי (ואני מסכים איתך בעניין קלטינס) העקב אכילס שלנו העונה הוא שאין לנו עוד 50/50 ברמה גבוהה לצד שמיר.
קלטינס למלמ, הוא לא קטסטרופה אבל גם אין לו ערך מוסף, החיזוק השני שאני מביא לקבוצה בינואר (אחרי חלוץ) זה 50/50 נמר ליד שמיר וזאת כמובן אחרי שחרור של ממן והשאלה של יוספי.

שמיר, 50/50 נמר, קלטינס וסבג כגיבוי על 2 עמדות אחוריות.
ישו, סבג, ספורי על העמדה הקדמית.
סגל עמוק ומגוון.
שכחת את קבהא?
ומסכים איתך, צריך להביא ולאו דווקא זר, 50/50 או אפילו אחורי נמר.
עדן שמיר 2.

וכן את תומר יוספי הייתי משאיל ומביא בנוסף גם קשר אגף עם מספרים.
כי האסלבנק ושהר הם חלוצים נהדרים לליגה שהם בכושר טוב, וכמובן איך לא אם מוצאים קשר אגף כזה להשאיל את גל לוי.

ופתאום יש לנו סגל הרבה יותר שלם וטוב.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

simply-red כתב: נו, תגובה של אוהד ממוצע, אתה מסתכל על הסטטיסטיקה ומחייך, ההתקפה הכי טובה ביחד עם חיפה, וההגנה השנייה בטיבה אחרי מכבי, הכל נכון אבל אני מתכוון לאיך אנחנו נראים כשהמשחק עדיין "חי" , כשאנחנו בשיוויון מול היריבה ובלא מעט מקרים היה לנו מזל, הוואר בצדק פסל לחובתנו 3 שערים!
נגד אשדוד, הפועל תל אביב בבית והיום נפסלו גולים לחובתנו כשהתוצאות היו תיקו ולך תדע לאן המשחק הולך אם זה לא נפסל, אני גם זוכר 2 הצלות מטורפות של לויטה מול הפועל ת"א בתחילת המחצית השניה ומול רעננה במחצית הראשונה.
אחרי שכבשנו ראשונים הקבוצות מולנו נשברו ומשם נראנו הרבה יותר טוב, יותר משוחררים.

להגיד שאנחנו לא נראים טוב בלא מעט דקות זו האמת וזה נכון בעיקר במחציות הראשונות, ברובן נראנו לא טוב וזו עובדה,
אני לא טוען שאנחנו גרועים ויש לנו רק מזל אבל מצד שני ישנה עוד הרבה עבודה ויש עוד לאן להשתפר כי יש לנו פוטינצאל טוב. החוסר יציבות והתנודות במשחק זה דבר מקובל בפתיחת העונה.
נכון לעכשיו אנחנו במצב שכל אחד היה קונה בפתיחת העונה, מקום ראשון.
"תגובה של אוהד ממוצע",יש לך את זה ביותר מתנשא? למה? אתה מעל הממוצע שגיא?
הדברים שרשמת הם לא יותר מלחפש מה לכתוב.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

The red one כתב: רק סוויץ' בראש של מה שאדום זקן תיאר מעלייך - שיש כאן קבוצה שרצה לאליפות או אם תקרא לזה קבוצה עם שאיפות גבוהות - יחזיר את ה-2,000 האלה, יביא אנשים יותר מרבע שעה לפניי ויוציא אותם 10 דקות אחריי השריקה ולא 7 דקות לפניי.

ואיך זה יכול להגיע? רק על הדשא. זה לא יצליח בדרך אחרת. לצורך העניין, אם מנצחים את ק'ש בטרנר (אוי ואבוי אם לא) ואת מכבי ת'א בבלומפילד, תרשום לך טרנר מלא מול נתניה
לפני חודשיים אפילו במחשבות לא העלינו את זה, ועכשיו באהלן אהלן.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

קלטינס כרגע הכי פושר ויש צורך ב 6 אמיתי וכמובן חנזיר באחד האגפים

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

The red one כתב: אם מנצחים את ק'ש בטרנר (אוי ואבוי אם לא) ואת מכבי ת'א בבלומפילד, תרשום לך טרנר מלא מול נתניה
המשחק בחוץ ועדיין אוי ואבוי אם לא

שלח תגובה