ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי MikiRed »

לא אופטימלי...
הוא צריך (כנראה) לשחק בקישור או כקשר חופשי מאחורי החלוץ או כקשר שמאלי.
באגף שמאל מקבלים עבודה מאורן.
באגף ימין ממרין או מזריהן וגם תמיכה של בן.
צריך לראות עדיין את סט היכולות שלו ואז להחליט.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

מבחינה התקפית לפי מה שהבנתי הוא פשוט מוכשר בהכול.
מהירות אין לו.
אגרסיביות יש לו.
יכול לשחק מתחת לחלוץ.
או בקישור.
שחקן כנף כמו מליקסון,טוני,זריהן,מרין,בוזגלו וכדומה שנחתו פה או שכבר פההוא לא יהיה, כולם מהירים ביחס אליו ולגילו.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

dardasmiley כתב:בינתיים הדבר שהכי אהבתי, מהשנייה שנכנס בא לבקש כדור, לא מתחבא,שיחק באמצע ותוך דק' נתן לי הרגשה שזה מגרש שלו, מה שהזקנים אוהבים להגיד'בעל הבית במגרש'...
בול התחושה שקיבלתי ברגע שהוא נכנס.
כאילו בכר אמר לו לך תהיה בעל הבית.
מוקדם להגיד מי ומה הוא ואיך ואם הוא יתרום לנו,
הדבר שהכי בלט בעיניי זה יכולת מסירה שקטה, תמיד מצא שחקן פנוי ועשה תנועה לקבל חזרה, גם שלח איזה כדור עומק מצויין אם אי זוכר נכון.

בקיצור מרמז לטוב מאוד אבל עוד מאוד מאוד מוקדם
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

ran כתב:אני מצטער אבל זה ממש לא פריקת עצבים, כתבתי מה שחשבתי ואם אני אטעה אני אהיה הראשון להודות בטעות.
לא שיחקנו טוב בתחילת העונה בכלל, זה לא היה נראה בכיוון, בכר היה נראה כבוי עדיין וזה מה שזה שידר.
ניסו לגנוב דעת ולהגיד ששיחקנו טוב באירופה אבל לא, חוץ מתוצאות שהיו לטובתנו לא ראיתי שום דבר חיובי.
אתמול ראיתי מבכר פעם ראשונה העונה משהו חיובי ומיד כתבתי את זה בנושא של המשחק בעמוד 10 מוזמנים להיכנס לקרוא.
מצידי שבכר יחתום פה ל-10 שנים כל עוד הוא עם אנרגיה אין לו מחליף, אבל אם המאמן שלי כבוי והקבוצה שלי נראית כמו חבורה של ליצנים שלא מסוגלת לתת פס לרגל אז ברור שהביקורת תהיה קשה.
ושוב אתם מסתנוורים מניצחונות ולא מיכולת, היכולת שלנו עדיין לא טובה, מה שכן הניצחונות האלה מכניסים תקווה לקהל וזה כן חשוב, אם גם היכולת תשתפר מה טוב.
אני לא חוזר בי משום מילה שאמרתי בתחילת העונה ואני אף פעם לא כותב מעצבים, כל מה שאני כותב זה ממה שאני רואה.
מחזיר אתכם 2 מחזורים אחורה ואתם בדעה שלי, הכדורגל הפכפך היום אתה פה מחר אתה שם. אנחנו עדיין לא משחקים כדורגל מרשים.
מה גם שהיה שינוי בהרכב מתחילת העונה, פתאום קבהא לא בהרכב, פתאום סבג נכנס ומראה יכולות שלא חשבנו שיש בסגל, פתאום שהר בהרכב ולא איזה חלוץ קיקיוני מספרד, יש זר חדש לאמצע שיכול להיות הדבק לכל זה וזעקתי את זה מהתחלה שאם יביאו 2-3 שחקנים טובים נוכל לרוץ חזק (תשים גם את הציטוטים האלה שלי אם כבר להביא ציטוטים).
ברשותך אתפרץ לדלת פתוחה ואמשיך את מאמר רדבנד, מבערך הפלייאוף בשנה שעברה יותר מידי אנשים "מבינים" בכדורגל שלחו מכאן את ברק בכר.

דרך אגב בין היתר גם כמה מובילי דעה בקהל, דבר שכמו שנאמר בשום שלב נתון לא היה הגיוני והיה מנותק מהמציאות.
אבל זה לא אשמתכם זה בעיקר ההווי והסגנון של הכדורגל כאן, כל הזמן רוצים חדש, מרענן, כזה שעוד לא היה גם אם הוא לא בהרכח יותר טוב.
רוצים לחתוך ראשים נטו כדי שיוכלו לחתוך את המחליפים שהביאו במקומם וכדי שיוכלו להגיד "הינה רואים? אני אמרתי את זה כבר".
מפריע לי שאף אחד אף פעם בעולם לא בא וציטט את כל השטויות שהוא זרק לאוויר ואמר "ואללה חבר'ה טעיתי סליחה דיברתי הר שטויות".

מראש אל תיקח את זה בפאן האישי אלא יותר כשיעור שלפעמים יש גם תקופות פחות טובות מקצועיות בחיים, זה קורה לכולנו בכל סוג של עבודה.
נערך לאחרונה על ידי RedHell ב 07 אוקטובר 2019, 22:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שתהיו בריאים,לא מבין איך מ20 דקות קיבלתם את כל התובנות האלה.
"חכם,רגוע,בעל בית,ראיית משחק",וואלק מאמנים גדולים ממכם דורשים זמן ארוך יותר בשביל לחוות דעה על שחקן,תפסיקו להתנהג כמו ילדות עם קוקיות ששלחו אותם לראות מאחורי הקלעים את ג'סטין.
נדבר עוד סיבוב,תנו לו להתאקלם בשקט.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:שתהיו בריאים,לא מבין איך מ20 דקות קיבלתם את כל התובנות האלה.
"חכם,רגוע,בעל בית,ראיית משחק",וואלק מאמנים גדולים ממכם דורשים זמן ארוך יותר בשביל לחוות דעה על שחקן,תפסיקו להתנהג כמו ילדות עם קוקיות ששלחו אותם לראות מאחורי הקלעים את ג'סטין.
נדבר עוד סיבוב,תנו לו להתאקלם בשקט.
+1
אמנם רואים שיש לו כדורגל אבל מפה ועד להיות כוכב יש עוד מכשולים ומשתנים...

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

RedHell כתב: ברשותך אתפרץ לדלת פתוחה ואמשיך את מאמר רדבנד, מבערך הפלייאוף בשנה שעברה יותר מידי אנשים "מבינים" בכדורגל שלחו מכאן את ברק בכר.

דרך אגב בין היתר גם כמה מובילי דעה בקהל, דבר שכמו שנאמר בשום שלב נתון לא היה הגיוני והיה מנותק מהמציאות.
אבל זה לא אשמתכם זה בעיקר ההווי והסגנון של הכדורגל כאן, כל הזמן רוצים חדש, מרענן, כזה שעוד לא היה גם אם הוא לא בהרכח יותר טוב.
רוצים לחתוך ראשים נטו כדי שיוכלו לחתוך את המחליפים שהביאו במקומם וכדי שיוכלו להגיד "הינה רואים? אני אמרתי את זה כבר".
מפריע לי שאף אחד אף פעם בעולם לא בא וציטט את כל השטויות שהוא זרק לאוויר ואמר "ואללה חבר'ה טעיתי סליחה דיברתי הר שטויות".

מראש אל תיקח את זה בפאן האישי אלא יותר כשיעור שלפעמים יש גם תקופות פחות טובות מקצועיות בחיים, זה קורה לכולנו בכל סוג של עבודה.
בכל הדברים שלי התייחסתי בעיקר על האנרגיות שלו וחזרתי ואמרתי כל הזמן שבלי האנרגיות שלו ובלי הרעב שלו כנראה שצריך להיפרד.
אם הוא מצליח להביא את זה בחזרה שיישאר כמה שיותר כי אם הוא נשאר כבוי ככה גם נראית הקבוצה. אם אתם תקראו את מה שאני כותב טוב יותר לעומק אתם תבינו שאני לא זורק סתם פצצות באוויר כדי לעשות רעש. תקראו טוב ותבינו שלא דיברתי על יכולת אימון אלא על אנרגיות כבויות שהקרינו לכל הקבוצה והשחקנים. לגבי להודות אם טעיתי, עוד מוקדם לדעת וחבל שאתם מסתנוורים ולוקחים את זה לכיוון שאתם צדקתם, אף אחד פה לא עושה תחרות, זה יכול להשתנות בקלות גם עוד שבועיים ואז אני שוב יוכל להגיד לכם אמרתי לכם, אבל זה לא הרעיון פה ואני לא מחפש להיות צודק. אנחנו לא משחקים כדורגל טוב כרגע, זה לא סוד. עד לפני 3 מחזורים כל הפורום פה היה באוויר אז אל תהיו חכמים גדולים פתאום אחרי 3 ניצחונות שהם בלי הרבה יכולת. נכון זה יכול ללכת לכיוון טוב עם האנרגיות, עם חיבור ניצחונות שידליקו מחדש את הקהל, אבל הקבוצה עדיין לא מה שהיא צריכה להיות. ואם כבר מישהו אמיתי פה אז זה אני, כי מיד כשראיתי את הדברים החיובים של בכר במשחק נגד הפועל חיפה (לראשונה העונה) בדיוק כמו בעונות הגדולות שלנו, כמו הצעקה לאורן ביטון בדקה 80 לרוץ להגנה אחרי ההחמצה שלו, אז כן אני קולט גם דברים חיוביים. אני לא מהמקובעים שאם אמרתי את דעתי שבכר כבוי וצריך ללכת אז אמשיך להגיד את זה עוד 3 שנים, אם אראה שהוא חוזר לאנרגיות שלו ולמשטר שהוא מכניס לשחקנים של עבודה אז ברור שארצה שיישאר. לא חושב שיש פה מישהו שרצה את בכר יותר ממני לפני שהגיע, אז תרגיעו.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

ran כתב:
בכל הדברים שלי התייחסתי בעיקר על האנרגיות שלו וחזרתי ואמרתי כל הזמן שבלי האנרגיות שלו ובלי הרעב שלו כנראה שצריך להיפרד.
אם הוא מצליח להביא את זה בחזרה שיישאר כמה שיותר כי אם הוא נשאר כבוי ככה גם נראית הקבוצה. אם אתם תקראו את מה שאני כותב טוב יותר לעומק אתם תבינו שאני לא זורק סתם פצצות באוויר כדי לעשות רעש. תקראו טוב ותבינו שלא דיברתי על יכולת אימון אלא על אנרגיות כבויות שהקרינו לכל הקבוצה והשחקנים. לגבי להודות אם טעיתי, עוד מוקדם לדעת וחבל שאתם מסתנוורים ולוקחים את זה לכיוון שאתם צדקתם, אף אחד פה לא עושה תחרות, זה יכול להשתנות בקלות גם עוד שבועיים ואז אני שוב יוכל להגיד לכם אמרתי לכם, אבל זה לא הרעיון פה ואני לא מחפש להיות צודק. אנחנו לא משחקים כדורגל טוב כרגע, זה לא סוד. עד לפני 3 מחזורים כל הפורום פה היה באוויר אז אל תהיו חכמים גדולים פתאום אחרי 3 ניצחונות שהם בלי הרבה יכולת. נכון זה יכול ללכת לכיוון טוב עם האנרגיות, עם חיבור ניצחונות שידליקו מחדש את הקהל, אבל הקבוצה עדיין לא מה שהיא צריכה להיות. ואם כבר מישהו אמיתי פה אז זה אני, כי מיד כשראיתי את הדברים החיובים של בכר במשחק נגד הפועל חיפה (לראשונה העונה) בדיוק כמו בעונות הגדולות שלנו, כמו הצעקה לאורן ביטון בדקה 80 לרוץ להגנה אחרי ההחמצה שלו, אז כן אני קולט גם דברים חיוביים. אני לא מהמקובעים שאם אמרתי את דעתי שבכר כבוי וצריך ללכת אז אמשיך להגיד את זה עוד 3 שנים, אם אראה שהוא חוזר לאנרגיות שלו ולמשטר שהוא מכניס לשחקנים של עבודה אז ברור שארצה שיישאר. לא חושב שיש פה מישהו שרצה את בכר יותר ממני לפני שהגיע, אז תרגיעו.
הוא לא איבד שום אנרגיות, הוא המשיך להגיע כל יום למועדון וניסה למצוא פתרונות- כן ואללה לא הלך לו, אבל זה לא שהוא זרק ז** אפילו לא קרוב.

זה התוצאות הרעות שהביאו איתם את הרוח הרעה הזו והרצון להחליף ולחפש סיבות למה.
אגלה לך סוד אחי? גם אם העונה הוא יסיים מקום 3 הוא עדיין הצלחה כבירה בשבילי.
הינה אותו אחד שאומרים עליו שלא יודע לבנות קבוצה דווקא השנה בנה קבוצה שהיא בדיוק ברק בכר, אז אולי הוא כן יודע למצוא את הטעויות? אולי אם ימשיכו לתת לו גב אז במשך שנה שנתיים הוא יבנה קבוצה ויתקן בין חלון לחון ועוד פעם יהיה לנו שלד חזק?

גם כאילו מאיפה הרצון הזה להחליף? מי יש בחוץ עדיף עליו? בלבול? אבוקסיס? אמיתי שואל מי יותר טוב מברק בכר בליגה הזו? אפילו איביץ עדיין לא הוכיח זאת(מבחינתי אם יקח פה 3 אליפויות רצוף רק אז ההשוואה רלוונטית).

אמרתי ואני אומר שוב, זה חלק מהמנטליות הרעה והחולה של כל הכדורגל הישראלי.
דווקא אנחנו, הפועל באר שבע שלא העיזה בעבר לחלום כל כך רחוק והמאמן הזה נתן לה את האופציה לראות בעצמינו מספיק טובים אל מול כולם(גם מול אינטר הגדולה), אנחנו אלה שצריכים לדעת להיות שונים, לתת גב, להמשיך להאמין, להעביר ביקורת עניינית כשצריך המטרה שאולי דברים יחלחלו מעלה ומה שלא טוב ישונה לטובה(המון המון דברים בכל הרבדים של המועדון לאט לאט ומשנה לשנה מתפתחים) ולהבין שהביקורת היא למען רצון לשיפור ולא לעריפת ראשים.

אחלה ברק, מעבר להיותו איש מקצוע אדיר הוא גם בעיניי לגמרי כבר אחד משלנו.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

ריאיון של איציק כלפי:
https://m.one.co.il/mobile/article/19-2 ... tml?ref=hp" onclick="window.open(this.href);return false;

הבחור יוצא פה סחי על מלא. לא נופל לשום מלכודת, רק תשובות דיפלומטיות.
אהבתי לקרוא שבזמנו החופשי הוא מרבה להתאמן, כדי לסגור פערים בגלל שלא שיחק הרבה זמן.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

מסכן כלפי, רצה קצת פיקנטרייה ולא הלך לו

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אוהד הצלחות כתב:ריאיון של איציק כלפי:
https://m.one.co.il/mobile/article/19-2 ... tml?ref=hp" onclick="window.open(this.href);return false;

הבחור יוצא פה סחי על מלא. לא נופל לשום מלכודת, רק תשובות דיפלומטיות.
אהבתי לקרוא שבזמנו החופשי הוא מרבה להתאמן, כדי לסגור פערים בגלל שלא שיחק הרבה זמן.
ראיון מלא בקלישאות, טוב שלא אמר שכדורגל משחקים 90 דק ולדרבי חוקים משלו.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

כל כך הרבה מילים על כל כך הרבה כלום, העיקר לעלות כתבה.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Guevara כתב:כל כך הרבה מילים על כל כך הרבה כלום, העיקר לעלות כתבה.
ממש כך.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

אומן
הייתי מוציא אותו מוקדם
ולא לוקח סיכונים איתו

סמל אישי של משתמש
LIAV00S