הפועל ב"ש- מכבי נתניה, ראשון, 20:15, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: הפועל ב"ש- מכבי נתניה, ראשון, 20:15, טרנר

שליחה על ידי bs war »

varum99 כתב:לא מצליח להבין איך אנשים רואים את המשחק, מה קשור השטויות האלו שרושמים שהיינו פרוצים בהגנה ולא היה אמצע אם נתניה לא הגיעו למצבים בכלל ?
בנוסף מה קשור זריהן היה חלש ? כי לא מסר לזוסואה ? יכל למסור אבל גם מה שעשה בסדר גמור, 15 מטר מהשער במצב שהוא היה זה לגיטימי לבעוט, פשוט פגע בבלם אבל עדיין פעולה טובה ואחלה משחק.
ואני אחד שירד עליו הרבה אבל הוא השתפר מאד העונה הזו.
כל התלונות האלו זה כשאין על מה לבכות ומחפשים בכח זה הכל.
מצחיק שבאותו שבוע שבו אנחנו יוצאים מעודדים ממאזן בעיטות של 20:1 מול מכבי, 10 איומים של נתניה זה "לא הגיעו למצבים בכלל".
וזה בכלל בלי לדבר על חצאי מצבים שלא הסתיימו בבעיטה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב: אחלה זריהן ואחלה ממן בשביל שחקנים כאםה אנשים באים למגרשים.
אתם רוצים 11 פועלי בניין בהרכב שכולם כל היום ירוצו ויחשבו איך להגן,צריך לדעת לשלב.
אנחנו רוצים שחקנים שיקבלו את ההחלטות הנכונות ויפרקו קבוצה כמו נתניה עם 4 - 0 או 5 - 0 ולא כאלה שלמרות שנתניה נתנה לנו שטחים והציגה יכולת עלובה נגרד 2-0.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

bs war כתב:
מצחיק שבאותו שבוע שבו אנחנו יוצאים מעודדים ממאזן בעיטות של 20:1 מול מכבי, 10 איומים של נתניה זה "לא הגיעו למצבים בכלל".
מצחיק גם איך אתם רואים שחור בהכל.
כבר הבנו שמכבי כרגע בעליונות עלינו לפחות בוא נהנה מכדורגל גם את זה אתם רוצים לדכא לנו.
לנתניה היו אולי באמת 2-3 מצבים טובים לך 12.
בסוף בכדורגל משחקות 2 קבוצות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב: אנחנו רוצים שחקנים שיקבלו את ההחלטות הנכונות ויפרקו קבוצה כמו נתניה עם 4 - 0 או 5 - 0 ולא כאלה שלמרות שנתניה נתנה לנו שטחים והציגה יכולת עלובה נגרד 2-0.
לא גירדנו שום דבר,ניצחנו בצדק,החמצות זה חלק מהמשחק,כנראה שכחת כמה היינו מחמיצים גם שהיו לנו בהרכב טוני ובוזגלו ומליקסון.
הדבר החשוב הוא שחזרנו למסלול הנצחונות.

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

אדום זקן כתב: לא גירדנו שום דבר,ניצחנו בצדק,החמצות זה חלק מהמשחק,כנראה שכחת כמה היינו מחמיצים גם שהיו לנו בהרכב טוני ובוזגלו ומליקסון.
הדבר החשוב הוא שחזרנו למסלול הנצחונות.
בידיוק.
הניצחון הזה לא מובן מאליו.

סמל אישי של משתמש
varum99

שליחה על ידי varum99 »

bs war כתב:
אתה יכול להראות לי סטטיסטיקות אלף פעם זה לא מייצג את המשחק שהיה, במשחק עצמו הם בעטו קצת מרחוק וגם רוב המצבים שלהם היו כבר בנפילת מתח,והייתה הרגשה במשחק שפערי הרמות הם 12-0 ולא 2-0.
בפועל זה היה המשחק הכי טוב שלנו העונה (אני יודע שנתניה היו חלשים, אבל זה לא סותר את זה שהיינו טובים), ועדיין אתם לא מפסיקים להתלונן.
נראה לי שגם אם ננצח 8-0 ויבעטו לנו 3 פעמים לשער גם על זה תתלוננו..
שורה תחתונה ניצחון מוחץ 0 שערי חובה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: באת מקולקל לעונה הזאת,חבל.
תמיד כיף לנצח.
אבל בואו לא נרמה את עצמנו שוב. יש בדיוק 3-4 קבוצות כדורגל בליגה הזאת, ומולן נימדד.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

yedidel כתב:
תמיד כיף לנצח.
אבל בואו לא נרמה את עצמנו שוב. יש בדיוק 3-4 קבוצות כדורגל בליגה הזאת, ומולן נימדד.
בינתיים 7 נקודות יותר מבעונה הקודמת במחזור הזה.
אתה ממשיך לבחון לפי יריבות?

ולא שחסר על מה לבקר, ובכל זאת

סמל אישי של משתמש
varum99

שליחה על ידי varum99 »

yedidel כתב:
תמיד כיף לנצח.
אתה תמדד מול הקטנות, מהן לוקחים אליפות.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

varum99 כתב: אתה תמדד מול הקטנות, מהן לוקחים אליפות.
מספיק עם הקלישאות. כל עונה והסיפור שלה. לפני שנה וחצי לקחנו אליפות בזכות הפלייאוף נגד הגדולות.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אני לא יודע איזה משחק ראיתם. אני ראיתי חבורה של שחקנים שהולכים עם הראש בקיר, לא מוסרים בזמן, לא מפרגנים באזור הרחבה. אמצע מבולגן שלא שולט בקצב המשחק. 0 משחק לחץ.
דווקא ספורי הפתיע אותי לטובה בדקות ששיחק כחלוץ.
אם היום היריבה הייתה מכבי חיפה או בית״ר כנראה שלא היינו יוצאים עם ידנו על העליונה.

סמל אישי של משתמש
varum99

שליחה על ידי varum99 »

izguy83 כתב: מספיק עם הקלישאות. כל עונה והסיפור שלה. לפני שנה וחצי לקחנו אליפות בזכות הפלייאוף נגד הגדולות.
לא קלישאות, רוב הנקודות זה מול הקבוצות הקטנות, אם לא תמעד נגדן המשחקים נגד הגדולות לא מעניינים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לא רואה אף קומבינציה של הקישור שלנו שתיצור את האמצע הדומיננטי שהרבה פה חולמים עליו.
גם לא אם נעלה בהרכב הכי רץ שלנו.
יש לא מעט שחקנים אצלנו שמרגישים נוח יותר כשיש להם שטח, כשאפשר לתת דריבל, לתתת את הנגיעה המיותרת ואת ה"בלגן".

לא חושב שיש טעם לשאוף להחזיק בכדור 60% מהזמן ולדמות לקבוצה של הרס"ר מבלגרד. זה פשוט לא יקרה.
האתגר הוא ליצור קבוצה מספיק אינטליגנטית שתדע לזהות שלבים במשחק בהם צריך להניע ולהרגיע, וזמנים בהם אפשר יותר להמר.

בטרנר האפשרות להמר גודלת, וכשהיריב גם משחק ולא מתבנקר, לשחקנים כמו ממן וזריהן יותר קל לבוא לידי ביטוי.
בכר יצטרך לזהות מתי אפשר יותר להתפרע, ומתי להיות יותר מרוסן. היום שיחק משוחרר יותר ובצדק.
קלטינס לחלוטין לא היה חסר לי היום.

זריהן אכן הגזים, אך אם זו הופעה רעה שלו - יש התקדמות.
גם ספורי על אף הסטיגמות, נתן דקות יפות מאוד. מחכה לרגע שזה קצת יותר יתחבר לו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

varum99 כתב: אתה יכול להראות לי סטטיסטיקות אלף פעם זה לא מייצג את המשחק שהיה, במשחק עצמו הם בעטו קצת מרחוק וגם רוב המצבים שלהם היו כבר בנפילת מתח,והייתה הרגשה במשחק שפערי הרמות הם 12-0 ולא 2-0.
בפועל זה היה המשחק הכי טוב שלנו העונה (אני יודע שנתניה היו חלשים, אבל זה לא סותר את זה שהיינו טובים), ועדיין אתם לא מפסיקים להתלונן.
נראה לי שגם אם ננצח 8-0 ויבעטו לנו 3 פעמים לשער גם על זה תתלוננו..
שורה תחתונה ניצחון מוחץ 0 שערי חובה.
המשחק הכי טוב שלנו העונה היה מול הפועל חיפה ומול הפועל רעננה שהיינו צריכים לסיים ב5-0.
זה לא היה משחק טוב.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

השאלה עם זריהן זה לא איך הוא מול נתניה המפורקת בלי חצי הרכב שיש לו מלא זמן , אלה איך הוא יהיה מול חיפה,מכבי וביתר שיהיה עליו שחקן בשניה שהכדור יהיה אצלו.
בסוף כדורגל היום צריך לשחק מהר, לשחרר את הכדור בשניה גג ב2 - ולזריהן אין מה לעשות ... אין את זה. הוא עוצר לאט את הכדור חייב לפחות שתי דריבלים לפני שהוא מחפש שחקן, מה שבדרך כלל מכניס אותו לפינה. בלי שום קשר שהנשק העיקרי שלו הוא נשק שקל מאוד לסגור הוא יבוא מימין ויחתוך לאמצע ויבעט משם. מול רעננה נתניה וכאלה זה אולי יעבוד מול מכבי יסגרו אותו בשניה.
בלי שום קשר אליו, יש לנו קבוצה שאין את השחקן הזה שבשבילו תלך למשחק - כזה שתגיד לבן שלך הנה אתה רואה זה... והוא עוד מעט יעשה משהו שווה, וזה דיי כואב. אנחנו קבוצה שאמורה להיות לוחמת אולי , ולוחצת אולי - אבל אני לא כל כך רואה את זה גם במשחקים שמנצחים.
יש השנה את אחת הליגות הכי חלשות שאני זוכר פה כבר שנים עם 3 וחצי קבוצות נורמליות וכל השאר זה חדרה,כפר סבא,נס ציונה וכאלה - רמה של ליגה לאומית במקרה הטוב. זאת כנראה שנה שישברו הרבה שיאים ולכן אין מה להתרגש מנצחונות או מכמות נקדודות. הדבר היחידי שיקבע כנראה זה המשחקים בין ה4 ואני לא בטוח שיש לנו מה למכור עם הסגל הזה.

שלח תגובה