בלאגן ביציע במהלך המשחק בעילוט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אייל

Re: בלאגן ביציע במהלך המשחק בעילוט

שליחה על ידי אייל »

אני בדרך כלל לא מגיב לדברים שעושים אנשים בלי שכל אבל אני נאלץ לחרוג ממנהגי.
מה שאנשים כמוך גיל שגיב לא מבינים זה שהסיבה היחידה שהמועדון הזה עלול להתרסק
אלה הם האוהדים שלו.
מתי יבינו אנשים כמוך ושאר המקללים שהקהל לא מחליט על עתידו המקצועי של המועדון- אלונה כבר
הבהירה שהקהל לא יחליף מאמן לקבוצה- לא למדנו מטעויות של שנים קודמות? אני לא אכנס לשאלה מה היה
אם בלבול היה נשאר- לפי דעתי לא היינו בליגה הזו היום אבל זה לא הוויכוח.
ככל שידוע לי פרגסון ווגוארדיולה תחת חוזה אז הם יאלצו לוותר על הצעה להגיע לאמן את הקבוצה- אני מאמין
שה"פרשן" ממן ישמח לאמן אם בא לך...
נמאס לי ולהמון אוהדים מהקהל הכפוי טובה הזה- מצידי שכל משחקי הבית שלנו יהיו בעילוט- לא מגיע לנו קבוצה בליגה א'
עם קהל אוהדים שכזה.
תנו להם לעבוד בשקט.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אייל כתב:אני בדרך כלל לא מגיב לדברים שעושים אנשים בלי שכל אבל אני נאלץ לחרוג ממנהגי.
מה שאנשים כמוך גיל שגיב לא מבינים זה שהסיבה היחידה שהמועדון הזה עלול להתרסק
אלה הם האוהדים שלו.
מתי יבינו אנשים כמוך ושאר המקללים שהקהל לא מחליט על עתידו המקצועי של המועדון- אלונה כבר
הבהירה שהקהל לא יחליף מאמן לקבוצה- לא למדנו מטעויות של שנים קודמות? אני לא אכנס לשאלה מה היה
אם בלבול היה נשאר- לפי דעתי לא היינו בליגה הזו היום אבל זה לא הוויכוח.
ככל שידוע לי פרגסון ווגוארדיולה תחת חוזה אז הם יאלצו לוותר על הצעה להגיע לאמן את הקבוצה- אני מאמין
שה"פרשן" ממן ישמח לאמן אם בא לך...
נמאס לי ולהמון אוהדים מהקהל הכפוי טובה הזה- מצידי שכל משחקי הבית שלנו יהיו בעילוט- לא מגיע לנו קבוצה בליגה א'
עם קהל אוהדים שכזה.
תנו להם לעבוד בשקט.
מכיוון שאני לא בין המקללים אני מנוע מלהגיב.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גיל שגיב כתב:
מכיוון שאני לא בין המקללים אני מנוע מלהגיב.
אתה מהמתסיסים הקבועים, במיוחד בפורום של הקאמלס שם יש ילדים שמקשיבים למילים שאתה אומר ואז במגרש מקללים.

חוץ מזה, אני לא מבין מה ההתלהבות מסימיוני?מה הוא עשה בשנה שעברה?נעלם בתקופה שהכי היו צריכים אותו?כבש 13 שערים?בגלל זה הוא האליל של האוהדים והוא חייב לשחק?
והשנה?תוקע את ההתקפה, איטי מאוד ופשוט נראה שהוא גמר את הסוס..נראה מאוד עייף..
כנראה גיא רואה דברים גם באימונים..אולי הוא כבר לא מסוגל לגמור 90 דקות?הוא כבר בן 35..לא יודע מה קורה לו אבל סימיוני הוא אפילו לא אותו סימיוני שהיה בשנה שעברה

סמל אישי של משתמש
ענבל

שליחה על ידי ענבל »

לא נכחתי במגרש היום מסיבות כאלה ואחרות, עם זאת שמעתי וקראתי על מה שהיה.

כמה דברים יש לי להגיד- אני לא אוהבת קבוצות כאלה ואחרות של אוהדים שמתחברת עם שחקן כזה או אחר והופכת אותו לאליל ואלוהים, חסין לכל דבר ואם משהו או מישהו עושים דבר לא במקום כנגדו בצדק או שלא, ישר הצבא קם להגנתו מבלי לעשות חושבים אם הם צודקים או לא.
אין בעיה שיהיו חברים של כל שחקן , זה מחוץ למגרש! על המגרש גם אם הוא חבר הכי טוב של מי שלא יהיה, על השחקן להוכיח עצמו, אך ורק על המגרש!

אני נגד אלימות בכל דרך ובכל צורה אפשרית.

אוהבת לשמוע עידוד , עוברות בי צמרמורות כל פעם מחדש למראה ומשמע עידוד.
עם זאת אני לא אגיד מילה לאוהד שרואה לנכון לקלל, כל אדם התנהגותו והתרבות בה גדל או בחר להתנהל.

כל חלוקי הדעות יהיו תמיד בין אוהדים, אבל אני לרגע לא מבינה את אלה שמעודדים את גיא.

הקבוצה שלנו מנצחת, אך רחוקה מלהראות קבוצת כדורגל .

3 שעות נסיעה כדי לראות את הפועל באר שבע משחקת בונקר שומם מול עכו??
להביא אלפיי צופים לוסרמיל ולקבל 2 מקבוצה כמו אחי?
נו באמת, על מה העידוד וניפוח האגו לגיא על מה?
לרגע לא אמרתי לקלל, אבל לעודד? לתמוך? במה אתם תומכים בכלל?
לרגע נדמה לי כי אתם הולכים עיוורים מול האהבה, אהדת הקבוצה היא דבר נפלא בכל אחד ואחת מאיתנו קיימת, אבל איפה העיניים שלנו?
אורן ניסים קשר? אורן ופדלון הם לא 2/3 מאלה שגיא בכלל לא רצה בקבוצה?
אני משתגעת מהעובדה שאנשים מגיעים ומעודדים את גיא, תנו לי סיבות לכך.
אז נכון, הקבוצה מעל הכל בלה בלה, את זה אני שומעת ללא הרף, מישהו עצר ושאל את עצמו מה איתנו האוהדים? אלה שמגיעים לכל חור, תומכים, משקיעים זמן ,כסף, עבודה וכו' על אהבה ללא תנאים?
לנו לא מגיע לראות שיטה?לחימה? דרך? קבוצה שיש בה מאמן המנהיג אותה?לא מגיע לנו להנות מהקבוצה שלנו? לראות כדורגל יפה? אז מה אם עולות פאקינג 5 קבוצות! שום דבר לא מובטח לאיש.

מה שאנחנו רואים ומקבלים- בונקר, שחצנות של מאמן, אין דרך, אין שיטה, התייעצות מול נומרולוגים בשיט שמורים עבורו את הדרך, יהירות, גאווה על כלום, "אני מאמין" כושל לחלוטין אך עדיין דבק בדרכו הוא.

תעשו שניה סוויצ'...למשהו שכל המדינה שלנו מתעסקת בו- האח הגדול.
צבר- שחצן, קר, בונקר וכו'.. איפה הוא היום? בבית.

שבת שלום.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ענבל כתב:לא נכחתי במגרש היום מסיבות כאלה ואחרות, עם זאת שמעתי וקראתי על מה שהיה.

כמה דברים יש לי להגיד- אני לא אוהבת קבוצות כאלה ואחרות של אוהדים שמתחברת עם שחקן כזה או אחר והופכת אותו לאליל ואלוהים, חסין לכל דבר ואם משהו או מישהו עושים דבר לא במקום כנגדו בצדק או שלא, ישר הצבא קם להגנתו מבלי לעשות חושבים אם הם צודקים או לא.
אין בעיה שיהיו חברים של כל שחקן , זה מחוץ למגרש! על המגרש גם אם הוא חבר הכי טוב של מי שלא יהיה, על השחקן להוכיח עצמו, אך ורק על המגרש!

אני נגד אלימות בכל דרך ובכל צורה אפשרית.

אוהבת לשמוע עידוד , עוברות בי צמרמורות כל פעם מחדש למראה ומשמע עידוד.
עם זאת אני לא אגיד מילה לאוהד שרואה לנכון לקלל, כל אדם התנהגותו והתרבות בה גדל או בחר להתנהל.

כל חלוקי הדעות יהיו תמיד בין אוהדים, אבל אני לרגע לא מבינה את אלה שמעודדים את גיא.

הקבוצה שלנו מנצחת, אך רחוקה מלהראות קבוצת כדורגל .

3 שעות נסיעה כדי לראות את הפועל באר שבע משחקת בונקר שומם מול עכו??
לרגע נדמה לי כי אתם הולכים עיוורים מול האהבה, אהדת הקבוצה היא דבר נפלא בכל אחד ואחת מאיתנו קיימת, אבל איפה העיניים שלנו?
אז נכון, הקבוצה מעל הכל בלה בלה, את זה אני שומעת ללא הרף, מישהו עצר ושאל את עצמו מה איתנו האוהדים? אלה שמגיעים לכל חור, תומכים, משקיעים זמן ,כסף, עבודה וכו' על אהבה ללא תנאים?
לנו לא מגיע לראות שיטה?לחימה? דרך? קבוצה שיש בה מאמן המנהיג אותה?לא מגיע לנו להנות מהקבוצה שלנו? לראות כדורגל יפה? אז מה אם עולות פאקינג 5 קבוצות! שום דבר לא מובטח לאיש.

מה שאנחנו רואים ומקבלים- בונקר, שחצנות של מאמן, אין דרך, אין שיטה, התייעצות מול נומרולוגים בשיט שמורים עבורו את הדרך, יהירות, גאווה על כלום, "אני מאמין" כושל לחלוטין אך עדיין דבק בדרכו הוא.

שבת שלום.
שששששששששששששששששששששש.......!!!!!!

עינבל עכשיו יאשימו אותך בהתססת האוהדים נגד מאמן הפועל יהוד, אופס סליחה גיא,הפועל ב"ש.

סמל אישי של משתמש
ענבל

שליחה על ידי ענבל »

לא נמנעת מלהשמיע את תחושותיי, כל עוד זה נעשה בכבוד ובדרכי נועם אני לא חושבת שיש בעיה עם דעות שהן לא כשל אחרים.

:) לשם כך נועד פורום לא?

גיל, זו ההודעה הראשונה שלי אל תוציא לי שם של מנהיגת מרד או אנטי:)

סמל אישי של משתמש
מתי אדום עתיק

שליחה על ידי מתי אדום עתיק »

אוהדים עודדו את גיא בעיקר כדי למחות על הקללות וההתלהמות נגדו . כי צריך להבין שהוא המאמן של הקבוצה אותה אנחנו אוהדים ואוהבים . הוא הקובע והוא הנושא באחריות . אני לא תמיד מסכים איתו , או מבין אותו, ולפעמים המום מהחלטותיו , אבל תמיד מקבל את מקומי ואת מקומו - הוא המאמן ואני אוהד ביציע. אגב סימיוני היה קקה בחצי מהעונה הקודמת וגם השנה לא מי יודע מה. אז מספיק להתמם. סימאוני לא רע לליגה הזו אבל גם לא כזה גדול. המאמן יחליט. אני תומך בגיא לוי מבחינת לגיטמציה להחליט. אני מרשה לעצמי לא לאהוב את כל החלטותיו. היום למשל רציתי שיכניס בחצי הראשון את אלקיים או סימיוני או שניהם גם יחד כי הגעיל ושעמם אותי המשחק. אבל לא מקבל שקהל מקלל את המאמן והשחקנים שלהרקבוצה שלו . בטח לא כשמנצחים ומשתפרים במהלך המשחק.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ענבל כתב: 3 שעות נסיעה כדי לראות את הפועל באר שבע משחקת בונקר שומם מול עכו??

שבת שלום.
את צודקת במה שאת רוצה לראות, אבל למה אנשים חושבים שמה שרואים על המגרש זה בדיוק מה שהמאמן רוצה? צריך להבין שלוקח למאמן זמן, הרבה זמן כדי שהקבוצה תיראה בדיוק כראות עיניו.

מה את חושבת, שגיא לוי רוצה בונקר? שהוא רוצה שהשחקנים ילכו אחורה אחרי שער? רק להסתכל על העצבים שלו תוך כדי המשחק כדי להבין שלא כל מה שהוא רואה על המגרש הוא אוהב.
אבל מה לעשות, לא הכל הולך כזה חלק. לשחקנים אין חלק בזה? הכל המאמן אשם?

אם היינו רואים את כל הדברים האלה (הסתגרות אחרי שער, טעויות בהגנה, איטיות במתפרצות וכו') פעם ראשונה השנה, אולי היה איזה בסיס להגיד שזה שיטה של גיא לוי. אבל זה דברים שנמצאים פה שנים על גבי שנים, ואף מאמן לא יכול לעקור אותם תוך עשרה משחקים.

אז שמנצחים אומרים שניצחנו בזכות מליקסון, ושמפסידים אז זה בגלל גיא לוי. משהו פה לא נראה לך לא בסדר?

נ.ב. השוואות לאח הגדול? עד שאנחנו מנסים ליצור רושם של קהל אינטליגנטי... :)

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אני חייב לומר שמה שהיה היום בעילוט הוריד לי את כל החשק להגיע למשחקים.
אתה מתכנן את הנסיעה כל השבוע, עוזב אישה ותינוק למשך יום שלם, נוסע כמעט 500
ק"מ ובסוף נתקל בחבורת פרחחים שעוד לפני תחילת המשחק "מבהירים" לאלונה שהם באו
לעשות גיהנום לגיא לוי. אפשר להתווכח שעות על סגנון משחק ואיך כל אחד רוצה לעלות. אני
מאלה שרוצים לעלות נקודה! אותי לא מעניין לשחק כדורגל, אלא לקחת 3 נק' כל משחק ולברוח
מהגיהנום שנקרא ליגה לאומית. זו דעתי, אני בהחלט מבין את אלה שרוצים כדורגל אטרקטיבי
ולעלות "בקלאסה" אבל לצערי לא מסכים איתם. שאני נמצא 7 מתוך 10 שנים במגרשים הארורים
האלה כבר לא מעניינים אותי הדריבלים, הדאבל-פסים והכדורגל השוטף, מעניינת אותי התוצאה.
לגבי המקרה של סמיוני אני חייב להבהיר כמה נקודות חשובות. ראשית, הסיבה שאדון סמיוני לא שיחק
היום היתה ראיון שנתן בידיעות הנגב שם העביר ביקורת מסוימת על המאמן. יהא השחקן הגדול אשר
יהא (וסמיוני לא כזה), אין שום שחקן שהוא מעל הקבוצה ובטח לא מעל המאמן. אותם "אוהדים"
שקיללו את גיא לוי על זה שלא הכניס את סמיוני אלו חלק מאלה שניזונים מהזמנות קבועות למשחקים, אשר חלקם מגיעות מסמיוני עצמו.
אני פשוט מתבייש שאני ואותם עלובי נפש אוהדים את אותה הקבוצה. שיש תיקו הם באים בטענות למה לא ניצחנו,
שמנצחים 1:0 למה לא 2:0, שיש 2:0 הם באים בטענות למה אין כדורגל.
זהות המאמן ממש לא חשובה כיוון שהמנטליות לא תשתנה ואין קשר אם זה יהיה גיא לוי, גוטמן,
אלי כהן, לופא קדוש או כל אחד אחר. הם תמיד יבחרו את חצי הכוס הריקה. חלק גדול
מההתססה מגיע מכיוונו של פרחח אחר שמקבל במה ברדיו וע"פ מה ששמעתי דאג במשך שעה וחצי
לנבל את הפה ולהוציא רפש על גיא לוי ועל המועדון. אותו פרחח, שלא אנקוב בשמו, מצליח להאכיל לוקשים את אותם אוהדים
שיושבים בבית ולא מבינים איך ניצחנו. אז אני אחדש לכם, אפשר להגיד הכל על המשחק, שלא שיחקנו טוב,
שהיינו הגנתיים, שגיא לוי פחדן וכו'. דבר אחד אי אפשר לומר וזה שגנבנו את הניצחון.
שבת שלום לכולם!

סמל אישי של משתמש
ענבל

שליחה על ידי ענבל »

אין ספק שמדובר בהליך ולא בעניין של הוקוס פוקוס והכל קסום.

אם היית אומר לי שיש דרך מסויימת הייתי מבינה, מקבלת.

לא מחזור 1 ולא שניים עברו, האם היה במקרה שני משחקים ברצף עם אותו ההרכב?
הכל לא מובן, הכל מתנהל בצורה חובבנית. גם תשובות או הסברים להחלטות שאיש איש פרט לגיא חושבים שהן נוראיות ורחוקות מהמציאות אנחנו לא מקבלים.

תסביר לי אתה איך ואיפה ההיגיון, בעובדה ששחקן (סתם דוגמא) בונפלד משחק נפלא מבקיע שער, משחק לאחר מכן אפילו לא רואה דקה של משחק? דרך אמרת לא? זמן?

זמן למה? למבחנים? שיעשה משחקי אימון ויבחן דברים בפנים, זו העבודה שלו.
אבל כשמדובר בזמן אמת, אנשים מצפים לתוצאות! גם אם נפסיד, יש הפסדים בכדורגל אף אחד לא מצפה לנצח כל הזמן, אבל איפה הדרך שאתה מדבר עלייה יקירי?

אם אנחנו יוצאים מדעתנו ולא מבינים מה הולך ומה עובר לו בראש, מה יגידו השחקנים?

בקשר לאח הגדול- אויי ..עד מתי?:)

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

קודם כל ברוכה הבאה ענבל...!

נראה לי שהכל מסתכם בסיטואציה אחת.

על המעקה עומדים חבורת המקללים.

שחקן מעכו מתגרה בהם והם בתגובה מקללים אותו ואח"כ נוהמים לו.

מגיעה בעלת הבית - אלונה ברקת כדי להגיד לאותם אוהדים שיתנו לנו עונש רדיוס בגללם.
והם בתגובה מה עושים???

מגחכים למראה הגברת???

בושה בושה בושה בושה.

אני החלפתי צבעים לנוכח המראה של הגברת הכי יקרה בעיר(בלי לפגוע בך כמובן... :) ), חוזרת למקום מושבה שפופה ומאוכזבת... אוי לעיניים שכך רואות.

אז לכבד את אותם אנשים, מצטער, אני רוצה אבל ממש ממש לא יכול.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ענבל כתב:אין ספק שמדובר בהליך ולא בעניין של הוקוס פוקוס והכל קסום.

אם היית אומר לי שיש דרך מסויימת הייתי מבינה, מקבלת.

לא מחזור 1 ולא שניים עברו, האם היה במקרה שני משחקים ברצף עם אותו ההרכב?
הכל לא מובן, הכל מתנהל בצורה חובבנית. גם תשובות או הסברים להחלטות שאיש איש פרט לגיא חושבים שהן נוראיות ורחוקות מהמציאות אנחנו לא מקבלים.

תסביר לי אתה איך ואיפה ההיגיון, בעובדה ששחקן (סתם דוגמא) בונפלד משחק נפלא מבקיע שער, משחק לאחר מכן אפילו לא רואה דקה של משחק? דרך אמרת לא? זמן?

זמן למה? למבחנים? שיעשה משחקי אימון ויבחן דברים בפנים, זו העבודה שלו.
אבל כשמדובר בזמן אמת, אנשים מצפים לתוצאות! גם אם נפסיד, יש הפסדים בכדורגל אף אחד לא מצפה לנצח כל הזמן, אבל איפה הדרך שאתה מדבר עלייה יקירי?

אם אנחנו יוצאים מדעתנו ולא מבינים מה הולך ומה עובר לו בראש, מה יגידו השחקנים?

בקשר לאח הגדול- אויי ..עד מתי?:)
אני אחזור על דברים שאמרתי כבר בתחילת הטופיק:

1) הרכבים משתנים - רפא בניטז עלה 99(!!) משחקים רצוף עם הרכב שונה. אין שום דבר רע בלשמור על מתח תמידי ותחרות בריאה. בדרך הזאת גם מכניסים כמה שיותר שחקנים מהסגל הרחב לכושר, דבר שאולי עולה בהפסד או תיקו פה ושם, אבל לאורך העונה שיש פציעות והרחקות אז יש לך את השחקנים האלה מוכנים. וזאת הדרך שאני מדבר עליה.

2) "כוכבים" שלא משחקים - הבדלי הרמות בין השחקנים בארץ הם מאוד נמוכים, מה שבד"כ לא מתבטא בשכר שלהם או בתדמית שלהם בגלל ההתעסקות המוגזמת שלהם בתקשורת. ניקח את בונפלד וקוסטרוב לדוגמא. נגדיר שקוסטרוב מציג יכולת העונה ברמה 1, ונניח (ואני באמת לארג') שבונפלד מציג יכולת ברמה 1.4 לעומתו. אבל בונפלד מציג השקעה ורצינות באימונים ברמה 1, וקוסטרוב ברמה 2 לעומתו. אז גיא לוי מחליט שפער הרצינות וההשקעה יותר משמעותי מפער היכולת הקטן, מה שגם משדר מסר מאוד ברור לשחקני הסגל.

3) אני גם חושב שסמיוני צריך לשחק. אני יכול לשבת שעות עם גיא לוי ולהתווכח איתו על המון החלטות שהוא עשה עד כה במהלך העונה. אבל אני כולה אוהד, אף פעם לא הייתי מאמן, אף פעם לא העברתי אימון כדורגל, אני לא רואה דברים דרך העיניים של מאמן כדורגל, ואני גם לא נושא באחריות של מאמן כדורגל. גם את לא, גם גיל לא, וגם כל שאר האוהדים לא. אז אני נותן את הכבוד והקרדיט לאיש המקצוע שכנראה יש לו יותר ניסיון וידע ממני.

4) מה יגידו השחקנים? "אני עושה את כל המאמצים על מנת להוכיח למאמן גיא לוי שמגיע לי לשחק, למרות התקופה שעברתי בחודשים האחרונים. כל שחקן שנמצא בהפועל באר-שבע גאה להיות שייך למועדון." ציטוט של אורן ניסים (מתוך האתר הרשמי). שחקן שבזכות הדרך הזאת של גיא לוי (שלא נוטר לו טינה על הניפוי מהסגל בתחילת העונה) עדיין בגיל 33 קורע את התחת כדי ללבוש את חולצת ההרכב של הפועל באר-שבע.

סמל אישי של משתמש
ענבל

שליחה על ידי ענבל »

תודה תודה :) חח וכן, נראה לך שאיזו בחורה יכולה להתחרות מול אלונה על התואר הזה?

חוסר כבוד הוא דבר בפני עצמו אביאל, מסכימה עם התחושה ועם הכעסים.

אבל מנגד, יש כאן דבר אחר, מן תחושה שכזו שכל מי שמעודד מנסה "לחנך" את אותו הקומץ המקלל.
בכל מקום ואף במקומות הטובים בעולם ישנם אוהדים שמקללים, די לנסות להתנגש מולם או כנגדם זה נראה רע, זה ראוי ליחס לדעתך? הם יקללו פי שניים אם תראו עניין וזה ידוע!

אביאל, גם אם הם מקללים, שזה כלכך לא חדש, מה לכל הרוחות גורם לך או לשאר החברים כן לרצות לקום ולעודד את גיא? על מה?
לרגע לא עודדתי ודחפתי לקלל אבל על מה העידוד ??!?!?.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

ענבל כתב:תודה תודה :) חח וכן, נראה לך שאיזו בחורה יכולה להתחרות מול אלונה על התואר הזה?

חוסר כבוד הוא דבר בפני עצמו אביאל, מסכימה עם התחושה ועם הכעסים.

אבל מנגד, יש כאן דבר אחר, מן תחושה שכזו שכל מי שמעודד מנסה "לחנך" את אותו הקומץ המקלל.
בכל מקום ואף במקומות הטובים בעולם ישנם אוהדים שמקללים, די לנסות להתנגש מולם או כנגדם זה נראה רע, זה ראוי ליחס לדעתך? הם יקללו פי שניים אם תראו עניין וזה ידוע!

אביאל, גם אם הם מקללים, שזה כלכך לא חדש, מה לכל הרוחות גורם לך או לשאר החברים כן לרצות לקום ולעודד את גיא? על מה?
לרגע לא עודדתי ודחפתי לקלל אבל על מה העידוד ??!?!?.
שאלת כל כך יפה אז אני אגיב :קריצה קטנה:
יש משפט שאומר: דרך ארץ קדמה לתורה.
לפי ויקיפדיה: דרך ארץ קַ‏דְמָ‏ה לתורה היא אִימרָ‏ה של חז"ל[1] לפיה, אם אין האדם נוהג ב"דרך ארץ" - בנימוסים ובהליכות המקובלות בחברה שבה הוא חי - לא ניתן ללמד אותו תורה ומצוות.

אז כנראה שלחנך אני לא אצליח וגם תורה ומצוות לא ובעיקר כי לאותם אנשים שמרשים לעצם להתנהג ככה אין דרך ארץ.

מה שאמרתי היום ליקיר, גל וחיים אחרי המשחק זה שאני לא מנסה לחנך ואני יודע שבכדורגל כנראה לעולם יהיו קללות.
אבל הסברתי להם איך המוח המעוות שלי חושב.
אמרתי שכמו שאותם מקללים רוצים לקלל, אני רוצה לעודד.
אני לא מאוהב קשות בגיא לוי ואפילו לא מתקרב לכך. אני כן חושב שהוא רואה את הדברים באמת בצורה שונה והחילופים שלו אף פעם לא היו מובנים לי. אבל תמיד הם היו נכונים יותר מה"הימור" שלי לחילוף הבא...
ברגע שהקבוצה משחקת טוב ונלחמת(שלא כמו נגד נצרת בבית), אני מרוצה. נכון שמהלכי כדורגל מבריקים לא היו אבל מכאן ועד לבוא בטענות כנגד המאמן ונגד שחקנים - סתם כי כל הדרך מבאר-שבע אתה והחברים שלך טוחנים אחד לשני את המוח על אורן ניסים ועל גיא לוי.

אני ממש לא מוכן לקבל את זה.
לא מוכן, ואני יעשה הכל כדי שזה לא יצליח להם.
אז הם הולכים ראש בראש עם גיא לוי ומקללים אותו בלי שום קשר למתרחש. גם אני מעודד אותו בלי שום קשר למתרחש.

חשוב לי שידעו כולם שיש עוד דעות בתוך הקהל ולא כי הם צועקים, מקללים, נוהמים ומתלהמים אז הם יכתיבו את סדר היום בבאר-שבע. ממש לא!

סמל אישי של משתמש
ענבל

שליחה על ידי ענבל »

אביאל כתב: שאלת כל כך יפה אז אני אגיב :קריצה קטנה:
יש משפט שאומר: דרך ארץ קדמה לתורה.
לפי ויקיפדיה: דרך ארץ קַ‏דְמָ‏ה לתורה היא אִימרָ‏ה של חז"ל[1] לפיה, אם אין האדם נוהג ב"דרך ארץ" - בנימוסים ובהליכות המקובלות בחברה שבה הוא חי - לא ניתן ללמד אותו תורה ומצוות.

אז כנראה שלחנך אני לא אצליח וגם תורה ומצוות לא ובעיקר כי לאותם אנשים שמרשים לעצם להתנהג ככה אין דרך ארץ.

מה שאמרתי היום ליקיר, גל וחיים אחרי המשחק זה שאני לא מנסה לחנך ואני יודע שבכדורגל כנראה לעולם יהיו קללות.
אבל הסברתי להם איך המוח המעוות שלי חושב.
אמרתי שכמו שאותם מקללים רוצים לקלל, אני רוצה לעודד.
אני לא מאוהב קשות בגיא לוי ואפילו לא מתקרב לכך. אני כן חושב שהוא רואה את הדברים באמת בצורה שונה והחילופים שלו אף פעם לא היו מובנים לי. אבל תמיד הם היו נכונים יותר מה"הימור" שלי לחילוף הבא...
ברגע שהקבוצה משחקת טוב ונלחמת(שלא כמו נגד נצרת בבית), אני מרוצה. נכון שמהלכי כדורגל מבריקים לא היו אבל מכאן ועד לבוא בטענות כנגד המאמן ונגד שחקנים - סתם כי כל הדרך מבאר-שבע אתה והחברים שלך טוחנים אחד לשני את המוח על אורן ניסים ועל גיא לוי.

אני ממש לא מוכן לקבל את זה.
לא מוכן, ואני יעשה הכל כדי שזה לא יצליח להם.
אז הם הולכים ראש בראש עם גיא לוי ומקללים אותו בלי שום קשר למתרחש. גם אני מעודד אותו בלי שום קשר למתרחש.

חשוב לי שידעו כולם שיש עוד דעות בתוך הקהל ולא כי הם צועקים, מקללים, נוהמים ומתלהמים אז הם יכתיבו את סדר היום בבאר-שבע. ממש לא!
אותי לימדו כלל ודרך לחיים, להיות חכמה ולא צודקת.
קללות תמיד יהיו, שוב אני אגיד שמיותר לדעתי לתת להם במה ולנסות להתנגש או להתמודד מולם.
לבוא ולעודד את גיא רק כדי "להשתיק רוחות" או להראות לקומץ המקלל שיש גם דרך אחרת..נראה לדעתי לא כזה חכם.

גיא לא ראויי לתשבוחות לאור המצב והתנהלותו עד היום, צר לי.

:מסמיק2:

שלח תגובה