בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי REDZED »

גיא חניה כתב:הקשר מיצה את עצמו משני הצדדים.
כל כך נכון
הוא כבר לא נהנה פה לדעתי

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אגיב רק על מיגל ויטור כחלוץ זה עבד מצויין מול נס ציונה כי היה שם מישהו שיוריד כדור , מישהו שיודע להתמקם טוב מול השומר שלו .
היום זה היה מאוחר מדי ולא היה זמן שזה יעשה איזה שינוי .

אי אפשר להגביל את הקבוצה ולהתקמצן ולהחתים שחקנים אפורים מאוד ולהגיב הם רעבים וחרטה ברטה .
הבעיה היא מהשורש , מלמעלה למעלה .
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ran כתב:כמו שאמרתי לפני חודשיים ו90 אחוז פה יצאו עליי, אתם בדיליי חברים.
נמנעתי מלהגיב פה, נתתי לכם להתבשל, להבין מי הקבוצה.
עזבו 2 הפסדים רצופים, אני האחרון שמעניין אותו הפסדים
תסתכלו על הדרך, על איבוד העשתונות, על מיגל ויטור חלוץ מדקה 75 גם נגד נס ציונה וגם נגד בני יהודה.
איבד את הקבוצה. דפדפו אחורה בדפים ותבינו שמה שראיתי בתחילת העונה אתם מתחילים לראות רק עכשיו.
קבוצה רעבה אמרו, קבוצה בינונית! מחליפים את קלטינס באוגו, את זריהן במליקסון ומצפים להיות טובים יותר.
אתם מעלימים עין חברים, תתעוררו מכרו לכם בלוף מתחילת העונה. ניצחנו קבוצות חלשות, כן גם הקבוצות באירופה חלשות.
ובואו תשמעו עוד משהו ותזכרו איפה קראתם לראשונה, ראיתי 2 משחקים מלאים של פאוליניו הברזילאי מסוף העונה בשבדיה, תנסו להיות בלי ציפיות יותר מדי, אתם הולכים להתאכזב בענק.
לצערי יש גם הרבה הרבה דברים מבפנים שאתם לא מודעים אליהם, יש פה חסכנות על דברים בסיסיים שכל קבוצה חייבת מצד אלונה, מעבר לזה לא יכול להרחיב.
שבוע נפלא.
חחח נתת לנו להתבשל ולהבין. גאון הדור.
אולי פשוט ניצחנו, נעלמת וחיכית כמו איזה גיל שגיב לרגע שלך?
על שאר הדברים שכתבת אין טעם להגיב אפילו.

מביך.

E26

שליחה על ידי E26 »

אחי אתה פאתטי. אז אני עוד מאוגוסט 18 רשמתי פה שבכר מיצה וצריך להיפרד ממנו.
גם רן כבר חודשים מנסה להעביר פה את המסר אבל אתה ועוד רבים כאן חסידים שלו.
בכר מיצה אבל הבעיה עמוקה יותר מברק בכר וכרגע זה נראה שהמועדון בדרך לאבדון.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

CrazyRed7 כתב: חחח נתת לנו להתבשל ולהבין. גאון הדור.

מביך.
לא זוכר שהיה פה מישהו שיודע מה קורה במועדון מבפנים כמו רן,
אז קצת ריספקט לא היה מזיק.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:כישראלי מצוי כמובן שהכתובת תהיה המאמן.
אני חושב שזה הרבה מעבר לברק בכר או איש כזה או אחר.
יש כאן מערכת שכשלה, יש כאן ציפיות שלא תואמות את רמת הסגל ועובדתית אנחנו רואים שהשחקנים קורסים תחת הלחץ.
לברק כמובן יש את החלק המאוד משמעותי שלו, אבל אף מאמן אחר בישראל לא יקח את הסגל הזה ליותר ממקום 3.
כדאי שתתחילו להפנים את זה.
ומי בדיוק בנה את הסגל הזה? והסגל של העונה שעברה?
אני אחבר את זה לנקודה נוספת, כלפי אלה שמאשימים את אלונה בקמצנות. עובדתית, תחברו את שני העונות האלה - אין אף קבוצה שרכשה שחקנים בסכומים שאנחנו רכשנו.

זה לא סוד שקיים סימן שאלה גדול לגבי היכולת של בכר לבנות סגל.
וברור שזה לא רק הוא, אלה כל מקבלי ההחלטות. בסופו של דבר הוא האוטוריטה המקצועית היחידה אז האחריות ברובה היא שלו.

יש לנו שחקנים סתמיים בסגל, אין ספק, אבל כאלה יש גם בחיפה או במכבי. דעתי על בלבול ידועה, ועדיין, עם כמה קשה להודות בזה הוא שולט בקבוצה שלו הרבה יותר מבכר.
אצלנו המשחק בחלקים גדולים שלו הוא פשוט רולטה לכל דבר מול קבוצות נחותות בהרבה.

ולטעמי איביץ' עושה עם הסגל הזה יותר מ-3. עם הרכב בינוני לחלוטין הוא לוקח אליפות קלילה ושובר שיא עולם בשמירה על שער נקי.
לא צריך הרבה כדי להצליח בליגה העלובה הזו.
עמידה טקטית, משמעת קשוחה, כימיה קבוצתית טובה ושחקנים שלא מחפפים לרגע. תטבל את זה בכישרון לא רב ואתה קבוצה שרצה פה לאליפות.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

CrazyRed7 כתב: אתה משווה את הלחץ והציפיות?
לא בכדי השחקנים שלנו קרסו מאז התחילו הדיבורים על מאבק אליפות.
ברור שבכר צריך להפיק יותר, אבל הציפיות אולי קצת גבוהות מדי לאור הסגל הנוכחי.
איזה ציפיות בחייאת דינאק. רק רוצים משחק קצבי ולראות איכפתיות. מי מדבר על אליפות ברצינות? אף אחד לא השלה את עצמו ואוי לנו, אחרי 30 הפרש חובת ההוכחה עלינו ולא ממש נראינו כמו קבוצה שמזכירה את הימים הגדולים שלה. אפילו לא את קריית שמונה של בכר.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Guevara כתב: איזה ציפיות בחייאת דינאק. רק רוצים משחק קצבי ולראות איכפתיות. מי מדבר על אליפות ברצינות? אף אחד לא השלה את עצמו ואוי לנו, אחרי 30 הפרש חובת ההוכחה עלינו ולא ממש נראינו כמו קבוצה שמזכירה את הימים הגדולים שלה. אפילו לא את קריית שמונה של בכר.
אין על זה ויכוח. היכולת במשחקים האחרונים מתחת לכל ביקורת.
הפתרון בידיים של בכר. חייב חייב חייב לחזור למערך של 3 קשרים. חייב לחזור להרכב של שחקנים שעובדים בלי הפסקה. זה אמור להספיק לעונה סולידית.

סמל אישי של משתמש
ItzGil

שליחה על ידי ItzGil »

חברה עזבו אותכם שטויות זה בכר עם משחקי אגו, איפה הראש בכלל להוציא את ג'ימי חילוף ראשון ולדעתי הוא היה יכול לשחק כד הסוף וממן חילוף ראשון עוד מדקה 60'.
מאבד ראש לא לעניין

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

מישהו פה זוכר מתי היו לו פרפרים בבטן לפני משחק ?
אני חושב שמאז הרביעייה בטדי לפני שנתיים זה לא באמת קרה לי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

REDZED כתב:מישהו פה זוכר מתי היו לו פרפרים בבטן לפני משחק ?
אני חושב שמאז הרביעייה בטדי לפני שנתיים זה לא באמת קרה לי.
היו לי פרפרים בבטן עד למשחק מול מכבי נתניה העונה.
מאז אותו משחק משהו מרגיש לי שהשחקנים עולים בלי חשק.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

CrazyRed7 כתב: חחח נתת לנו להתבשל ולהבין. גאון הדור.

מביך.
שמע אתה באמת לא שווה תגובה אחרי תגובה כזאת אבל בגלל שאני מכבד פה את כולם אז אני אגיב גם לך.
גם אחרי הניצחונות באתי ואמרתי חבר'ה זה יתפוצץ לכם בפנים, זאת לא קבוצת כדורגל. אבל כמו אוהדים בני 5 התלהבתם מכמה ניצחונות.
אז בוא תראה מה היה לנו מתחילת העונה:

תיקו 0-0 עם בית"ר בחוץ אחרי שישבו לך על הצורה ונראית כמו הצרות שלי. הסתנוורת מהתוצאה כי עדיין זה תיקו בטדי אחרי אירופה אבל הדרך אוי הדרך.
3-0 בבית על חדרה החלשה להחריד.
2-2 נגד אשדוד במשחק מביך.
3-0 על הנמושות של הפועל ת"א במשחק לא מרשים בכלל שלנו, תוצאה משקרת.
1-0 על רעננה, הניצחון היחיד שאהבתי את הצורה ששיחקנו, דווקא בניצחון הדחוק הזה היה משחק לחץ טוב, טירוף ואם לא החמצות אדירות היה נגמר 7. (המשחק היחיד ששיחקנו בו ממש טוב העונה).
ניצחון 3-0 על הפועל חיפה בחוץ, אם אתה קצר זיכרון אתה תתלהב מהתוצאה המרשימה, אם אתה עם זיכרון טוב אתה תזכור ששיחקת גם שם מגעיל. שוב הסתנוורת, אני לא.
ניצחון 2-1 על ק"ש, תראה את המשחק המלא ותדבר איתי, עוד ניצחון בחאווה אחרי משחק זוועה.
הפסד 2-0 בבלומפילד עם יכולת שהייתה צפויה שתתפוצץ לנו בפנים אחרי כל הקבוצות הבינוניות שפגשנו וסחטנו ניצחונות.
ניצחון 2-0 על הקבוצה הכי שבורה בליגה באותן ימים, 2-0 על נתניה וגם שם היכולת אוי ואבוי.
הפסד 2-1 לעולה החדשה שלא מפסיקה להפסיד, נמצאת במקום האחרון ועם ניצחון 1 מתוך 11 משחקים, עלינו.
הפסד 2-1 לקבוצה הבינונית של בני יהודה, קבוצה שהעונה לא יציבה בעליל באה ועושה לך בית ספר בבית שלך עם אולי 3 בעיטות למסגרת, איבוד עשתונות ושיטת משחק של סוף עונה עם הבלם כחלוץ כי אין עוד פתרונות.

כל הניצחונות החמודים פה על הנייר לא מרשימים אותי, אלה ניצחונות שהיו ביכולת זוועתית, אני אין לי זיכרון קצר, אני זוכר כל משחק ומשחק ואת הרמה שהצגנו בו, כמו שהיינו חלשים ברוב המשחקים ידעתי לזכור ולהגיד שנגד רעננה היינו מעולים למרות 1-0 קטן. אל תשקר לעצמך ואל תעלים עין ממה שקורה בקבוצה. זו לא רק אשמת בכר, כולם אשמים מאלונה ועד אחרון השחקנים שלא נותנים את הלב על המגרש.
מכרו לנו קבוצה רעבה עם ממן וזריהן שגמורים אחרי 20 דק' של ריצה.
באירופה לא הרשמנו בכלל בסיבוב הראשון נגד קבוצת דייגים ואני מפרגן. היינו רחוקים כמה דק' לעוף מאירופה בסיבוב 2 נגד קאיראט. חלחלו לנו שנורשפינג קבוצה ברמה מהליגה השבדית, בפועל קבוצה ברמה של תחתית ליגת העל, שיחקנו זוועה גם נגדם.

בשורה התחתונה אנשים פה היו מתים שהפגרה תימשך, אין ריגוש, אף אחד לא מחכה למשחקים, אין שחקן אחד שאתה אומר אני סומך עליו שירים את כולם, אין פה כלום בקיצור וזה למה אוהדים התפוצצו ברגע והבינו שיהיה קשה למצב הזה להשתפר. אין בעיה להפסיד, יש דרך אבל להפסיד, אתה לא יכול להפסיד ולאבד את הראש, לאבד את המגרש ואת השחקנים שלך כאילו אין מאמן על הקווים. צריך לדעת לשחרר, כולם פה מיצו אחד את השני. אנרגיות של מאמן חדש זה משהו שיכול לעזור כי אי אפשר להחליף את כל השחקנים בטח אחרי שכבר חלקם הגדול הוחלף והביאו בינוניים וזה לא עזר. יש פה קבוצה בינונית, בלי אנרגיות ועם אפס הקרבה. אין זהות עם הקהל ואין פה שום רגש או משהו שהקהל יכול להתחבר אליו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

בוקר מתסכל.
אי אפשר לברוח מהתחושה שברק איבד את זה לגמרי.
פשוט לא שולט בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב: ומי בדיוק בנה את הסגל הזה? והסגל של העונה שעברה?
אני אחבר את זה לנקודה נוספת, כלפי אלה שמאשימים את אלונה בקמצנות. עובדתית, תחברו את שני העונות האלה - אין אף קבוצה שרכשה שחקנים בסכומים שאנחנו רכשנו.

זה לא סוד שקיים סימן שאלה גדול לגבי היכולת של בכר לבנות סגל.
וברור שזה לא רק הוא, אלה כל מקבלי ההחלטות. בסופו של דבר הוא האוטוריטה המקצועית היחידה אז האחריות ברובה היא שלו.

יש לנו שחקנים סתמיים בסגל, אין ספק, אבל כאלה יש גם בחיפה או במכבי. דעתי על בלבול ידועה, ועדיין, עם כמה קשה להודות בזה הוא שולט בקבוצה שלו הרבה יותר מבכר.
אצלנו המשחק בחלקים גדולים שלו הוא פשוט רולטה לכל דבר מול קבוצות נחותות בהרבה.

ולטעמי איביץ' עושה עם הסגל הזה יותר מ-3. עם הרכב בינוני לחלוטין הוא לוקח אליפות קלילה ושובר שיא עולם בשמירה על שער נקי.
לא צריך הרבה כדי להצליח בליגה העלובה הזו.
עמידה טקטית, משמעת קשוחה, כימיה קבוצתית טובה ושחקנים שלא מחפפים לרגע. תטבל את זה בכישרון לא רב ואתה קבוצה שרצה פה לאליפות.
לברק יש חלק משמעותי מן הסתם וגם ציינתי את זה, אבל הוא חלק ממערכת שלמה שאמורה להוציא לפועל החלטות.
הוא לא בנה לבד את הסגל הזה, לא קבע את התקציב לרכש ובטח שלא עקב אחרי שחקנים.
מארין, קאריו, אפילו יהושוע שהגיע למרות שחיפשו בכלל פרופיל אחר. אלו שחקנים שבכלל לא אמורים לעבור את הסינון.
אם זה כל מה שהיה למאמן לבחור ממנו, אז לא בטוח שהמאמן הוא הבעיה.

אני קם היום בבוקר וקורא באחד האתרים את הציטוט הבא: "הלכה האליפות".
מבחינתי זה אומר הרבה, זה מנותק מהמציאות. מיום שהמחשבות האלה נכנסו למועדון התהליך נעצר וגורל העונה נגזר.
אין כאן איכות, אין כאן מנהיגות, אין מי שיעשה את ההבדל.
בחיפה ובמכבי יש בינוניים, אבל יש גם שחקנים שמעל הרמה הממוצעת והם מושכים את כל היתר.
מבט על השחקנים שהגיעו הקיץ אומר מבחינתי הכל, הקבוצה נמצאת כרגע בדיוק במקום הראוי לסגל הזה.

קח חבורה בינונית של שחקנים ותעמיס עליה ציפיות לנצח בכל משחק ולרוץ לתארים, תקבל בדיוק את מה שקיבלנו אתמול ובכל התקופה האחרונה.
חוסר יכולת לספק את הסחורה, חוסר יכולת להתמודד עם הלחץ.
זה עד כדי כך פשוט.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

ran כתב:
שמע אתה באמת לא שווה תגובה אחרי תגובה כזאת אבל בגלל שאני מכבד פה את כולם אז אני אגיב גם לך.
גם אחרי הניצחונות באתי ואמרתי חבר'ה זה יתפוצץ לכם בפנים, זאת לא קבוצת כדורגל. אבל כמו אוהדים בני 5 התלהבתם מכמה ניצחונות.
אז בוא תראה מה היה לנו מתחילת העונה:

תיקו 0-0 עם בית"ר בחוץ אחרי שישבו לך על הצורה ונראית כמו הצרות שלי. הסתנוורת מהתוצאה כי עדיין זה תיקו בטדי אחרי אירופה אבל הדרך אוי הדרך.
3-0 בבית על חדרה החלשה להחריד.
2-2 נגד אשדוד במשחק מביך.
3-0 על הנמושות של הפועל ת"א במשחק לא מרשים בכלל שלנו, תוצאה משקרת.
1-0 על רעננה, הניצחון היחיד שאהבתי את הצורה ששיחקנו, דווקא בניצחון הדחוק הזה היה משחק לחץ טוב, טירוף ואם לא החמצות אדירות היה נגמר 7. (המשחק היחיד ששיחקנו בו ממש טוב העונה).
ניצחון 3-0 על הפועל חיפה בחוץ, אם אתה קצר זיכרון אתה תתלהב מהתוצאה המרשימה, אם אתה עם זיכרון טוב אתה תזכור ששיחקת גם שם מגעיל. שוב הסתנוורת, אני לא.
ניצחון 2-1 על ק"ש, תראה את המשחק המלא ותדבר איתי, עוד ניצחון בחאווה אחרי משחק זוועה.
הפסד 2-0 בבלומפילד עם יכולת שהייתה צפויה שתתפוצץ לנו בפנים אחרי כל הקבוצות הבינוניות שפגשנו וסחטנו ניצחונות.
ניצחון 2-0 על הקבוצה הכי שבורה בליגה באותן ימים, 2-0 על נתניה וגם שם היכולת אוי ואבוי.
הפסד 2-1 לעולה החדשה שלא מפסיקה להפסיד, נמצאת במקום האחרון ועם ניצחון 1 מתוך 11 משחקים, עלינו.
הפסד 2-1 לקבוצה הבינונית של בני יהודה, קבוצה שהעונה לא יציבה בעליל באה ועושה לך בית ספר בבית שלך עם אולי 3 בעיטות למסגרת, איבוד עשתונות ושיטת משחק של סוף עונה עם הבלם כחלוץ כי אין עוד פתרונות.

כל הניצחונות החמודים פה על הנייר לא מרשימים אותי, אלה ניצחונות שהיו ביכולת זוועתית, אני אין לי זיכרון קצר, אני זוכר כל משחק ומשחק ואת הרמה שהצגנו בו, כמו שהיינו חלשים ברוב המשחקים ידעתי לזכור ולהגיד שנגד רעננה היינו מעולים למרות 1-0 קטן. אל תשקר לעצמך ואל תעלים עין ממה שקורה בקבוצה. זו לא רק אשמת בכר, כולם אשמים מאלונה ועד אחרון השחקנים שלא נותנים את הלב על המגרש.
מכרו לנו קבוצה רעבה עם ממן וזריהן שגמורים אחרי 20 דק' של ריצה.
באירופה לא הרשמנו בכלל בסיבוב הראשון נגד קבוצת דייגים ואני מפרגן. היינו רחוקים כמה דק' לעוף מאירופה בסיבוב 2 נגד קאיראט. חלחלו לנו שנורשפינג קבוצה ברמה מהליגה השבדית, בפועל קבוצה ברמה של תחתית ליגת העל, שיחקנו זוועה גם נגדם.

בשורה התחתונה אנשים פה היו מתים שהפגרה תימשך, אין ריגוש, אף אחד לא מחכה למשחקים, אין שחקן אחד שאתה אומר אני סומך עליו שירים את כולם, אין פה כלום בקיצור וזה למה אוהדים התפוצצו ברגע והבינו שיהיה קשה למצב הזה להשתפר. אין בעיה להפסיד, יש דרך אבל להפסיד, אתה לא יכול להפסיד ולאבד את הראש, לאבד את המגרש ואת השחקנים שלך כאילו אין מאמן על הקווים. צריך לדעת לשחרר, כולם פה מיצו אחד את השני. אנרגיות של מאמן חדש זה משהו שיכול לעזור כי אי אפשר להחליף את כל השחקנים בטח אחרי שכבר חלקם הגדול הוחלף והביאו בינוניים וזה לא עזר. יש פה קבוצה בינונית, בלי אנרגיות ועם אפס הקרבה. אין זהות עם הקהל ואין פה שום רגש או משהו שהקהל יכול להתחבר אליו.
מסכים עם מה שאתה אומר ונכון, היכולת מתחילת העונה היא בינונית ולא מרגשת אבל מרגיש לי שבתוך כל השחור הזה, אפשר למצוא נקודות שיספקו תקווה.

לדוגמא: לפני חודשיים היית עוד שומע בחדשות הספורט שעדן שמיר הוא הקשר הכי טוב בארץ.
גם סבג קיבל ביקורות טובות מאוד.
יש לך את מיגל ויטור כשיר מתחילת העונה.

כל הרצף משחק שציינת הוא מדויק בפרטים, אבל באופן יחסי לליגה אפשר לומר שעד אותו משחק מול ק״ש שניצחנו על הקצה ובכר פתח עם זוסוא במקום מרין (צעד קטן שפגע ואיזון והביא אחריו השלכות גדולות) אז אפשר לומר שהתרסקות באה.

זה לא סותר שום דבר ממה שאתה טוען אבל זה שם יותר ספציפיות על הנפילה הגדולה של הצוות הניהולי ובכר בכללי.

הרי תראו מה קורה, מספיק היה שינוי אחד קטן בהרכב כדי להפיל את מגדל הקלפים שבכר העמיד במשך כמה מחזורים.
זה מוכיח עד כמה יש בעיות וחורים יש לו בתור מאמן וכמה יש לו עוד מה ללמוד.

העונה הזאת מוכיחה שהמאמן שלנו לא פחות טוב מאבוקסיס ושאר המאמנים הסבירים בליגה שלנו.
הוא יותר טרמפיסט מאשר הסיבה לתארים.

שלח תגובה