הפועל ב"ש- בני יהודה, שבת, 19:50, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל ב"ש- בני יהודה, שבת, 19:50, טרנר

שליחה על ידי hb7 »

אם הייתי יכול בחילוף הראשון הייתי שופך מיים קרים על בכר ואולי היה מתעורר ומבטל את החילוף,את זריהן צריך למכור למרבה במחיר,האוויר שלו יירד לרבע שעה,כזה אפס,שטקויס יכול ללכת בייחד עם זוסואה
נערך לאחרונה על ידי hb7 ב 30 נובמבר 2019, 23:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

red bend כתב:מאור,פאולינו, וגרזן זר 50 50
(להשאיל את מארין)
זה האור שאני רואה בקצה
אוי ואבוי אם זה יקרה. הדבר האחרון שאלונה צריכה לעשות זה לתת לבכר רכש.
שיעבוד עם מה שיש. זאת קבוצה שלו. מה גם, להשאיל את מרין זה נחמד. בעונה הבאה אף אחד מהזרים לא צפוי לעזוב - מה הלאה?
מאוד לא אופטימי לגבי פאוליניו. חלוץ שהוא לא חלוץ, קשר התקפי שהוא לא בדיוק קשר התקפי. יותר 10 מאשר שאר התפקידים. אין סיבה להאמין שזה יצליח. נשמע כמו רכש טיפוסי של בכר בשנים האחרונות. הביא 19 קשרים התקפיים כשרק אחד עונה עונה על ההגדרה של קשר אגף, וגם זה בערך. הביא 25 חלוצים ועדיין שהר פותח בכל משחק.

ממילא לא יצא כלום מהעונה הזאת. ואם הז-בלים של עונה שעברה סיימו במקום 4, אז גם החלשים מהעונה הזאת יצטרכו לעבוד קשה כדי לא לסיים במקום 4. אז אני מאמין שצריך להמשיך ככה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

hb7 כתב:אם הייתי יכול בחילוף הראשון הייתי שופך מיים קרים על בכר ואולי היה מתעורר ומבטל את החילוף,את זריהן צריך למכור למרבה במחיר,האוויר שלו יירד לרבע שעה,כזה אפס,שטקויס יכול ללכת בייחד עם זוסואה
בהחלט.
לויטה אומנם לא שוער הכי טוב בליגהאבל לדעתי הוא היה לוקח כדור אחד לפחות
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

בוקר עם תחושות קשות מאוד.
כשאני קורא שהשחקנים יצאו בליווי משטרתי בא לי להקיא. מרגיש שחזרנו כמה שנים רעות אחורה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אם אני מנתח מקצועית מה ההבדל מתחילת השנה, כשהיה קישור חזק, שלישיה עובדת, זה איפשר לשמיר בעיקר וגם לסבג להצטרף להתקפה בקו השני. מהרגע שהתחלנו לשחק עם 2 קשרים חזקים בלבד (כיוון שממן וספורי בהרכב), גם שמיר וגם סבג לא מגיעים להתקפה. את זה צריך לשנות מיידית.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

MikiRed כתב:אם אני מנתח מקצועית מה ההבדל מתחילת השנה, כשהיה קישור חזק, שלישיה עובדת, זה איפשר לשמיר בעיקר וגם לסבג להצטרף להתקפה בקו השני. מהרגע שהתחלנו לשחק עם 2 קשרים חזקים בלבד (כיוון שממן וספורי בהרכב), גם שמיר וגם סבג לא מגיעים להתקפה. את זה צריך לשנות מיידית.
עד מכבי שיחקנו על מתפרצות, זה אומר כל הקבוצה עומדת עד החצי שלה, מגנה חזק, לא משאירה הרבה שטחים ויוצאת למתפרצות וככה זה עבד. הכדורגל היה מגעיל ולא מתאים לסגנון של הפועל ב״ש אלא לסגנון של קבוצה תחתית.
זה עבד אמנם מבחינת תוצאות כי אולי עם סגל שחקנים כזה זה מתאים יותר מלשלוט במשחק, לצאת להתקפות מסודרות ולתת בראש. מהמשחק נגד מכבי הבנו את הבלוף, סוף סוף פגשנו קבוצה שנתנה לנו להבין את הרמה האמיתית שלנו ומשם הלאה התפרקות, אם זה בהרכבים שרצו מתחילת העונה ובסגנון משחק שגם השתנה. ברגע שניסינו לשחק אותה קבוצה תוקפת ויוזמת הובכנו נגד היריבה.
לא משנה מי ישחק בהרכב ומי לא, איך שלא תסובבו את זה, אל תנסו להכניס שחקנים שלא שיחקו להרכב ולצפות שזה ישתנה. כל הסגל הזה בינוני, בנו פה קבוצה לא ברמה של הציפיות ולא מתאימה לאופי של המועדון.
הפועל ב״ש זו קבוצה שמאז ומתמיד באה לשחק כדורגל ולשחק התקפי, הסגנון שניסו להרכיב פה מתחילת העונה לא יכל להצליח פה וזה היה עניין של זמן שזה יתפוצץ, גם כי הקהל לא מתחבר לסגנון כזה ובלי הקהל אין לקבוצה הזאת מה למכור, גם לא עם וואקמה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

עובדים בלי הפסקה זה לא העניין.
קלטינס לא מסוגל להעביר פס קדימה לא כי לא מטריפים אותו בחדר הלבשה או שטות אחרת, זה פשוט היכולת שלו. אם לא יהיה שינוי קיצוני, וקשה להאמין שיהיה, הוא חתיכת לקרדה.
גם שמיר ירד מאוד ביכולת, וזה מוביל למה שכתבתי כבר בהפסקה, הרביעייה האחורית פשוט מעיפה כדורים למעלה, בעיקר דרך בן ביטון, כי אין לנו אמצע שבא לקבל כדור ואשכרה לקדם אותו. ככה לא משחקים כדורגל.
ואני מקווה שמי שזלזל באורן קיבל אתמול את התשובה. שחקן שבכל משחק נותן פס לגול הוא משהו שאי אפשר לוותר עליו בהרכב השחקנים הנוכחי. אם האמצע לא מסוגל להניע כדור וגם לא לחפות על המגן שעולה, אז מה בכלל תפקידם בכוח?

עם סבג זה אכן היה טוב יותר, כי הוא יודע להניע כדור ובא לקבל כדור. ממן בעיקר מתרכז בשליש האחרון, אבל הכדור בכלל לא מגיע לשם בדרך תקינה.
לכן היה הניסוי של להעביר את סבג אחורה יותר, כדי לקבל עוד קצת טכניקה. לא הצליח.
לטעמי מחויב המציאות להחזיר את קבהא במקום קלטינס, לא מחסידיו של קבהא אך הוא עולם אחר מבחינת היכולת לעשות משהו עם הכדור בהשוואה לדוד. בנוסף, ז'סוואה או סבג במקום ממן. מישהו שבא לקבל ולהניע ולא תקוע ליד החלוץ.

דוח הסטטיסטיקה תומך בנאמר.
כל הקישור כולו בלי ניסיון אחד מסכן למסירת מפתח. רק המגינים, שכאמור פשוט ניסו לתת כדורים עומק על 40 מטר. וגם שהר עם ניסיון בודד..
אין לזה שום צורה.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

אין ספק שצריך רענון, אבל קשה לי עם המחשבה שבכר צריך להיות זה שהולך, גם בגלל העובדה שמבחינת פוטנציאל אנחנו יודעים מה הוא שווה, וגם בגלל שאין מי שיחליף אותו בליגה הזאת.

אלונה, אסי ובכר צריכים להיכנס לחדר ולא לצאת ממנו עד שיש תכנית סדורה של מה עושים עכשיו, בדגש רציני מאוד על רענון הצוות המקצועי.
אלונה חייבת להבין שעדיף 3 מאמנים צעירים וחדורי מטרה על סגל עמוס לעייפה עם מצחצי נעליים כמו חנן ממן.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

dardasmiley כתב:לא אכפת לי שתקפצו עליי כולכם, בכר חייב לסיים. זה לא זה. הוא כבר הרבה אחרי השיא אצלנו. מעדיף לראות אותו עוזב בראש מורם מאשר עם קללות מיציע ליציע.

הרכבים הזויים, ניהול משחק רע, ראיונות מביכים, לא עשה איתם כלום 3 שבועות בפגרה, המשך ישיר לנס ציונה.

הולך והופך לאלישע...
למה לא עשו כלום?
המחצית השניה הייתה נראת כמו יוגה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אתמול כעסתי מאוד. לא שרקתי בוז בסיום, אבל לגמרי מגיע להם בוז ומבין את מי ששרק.
לא מסכים עם מי שחיכה לשחקנים ביציאה וגרם לכותרת שהביאו פה.

החלטתי לא להיכנס לפורום אתמול, נכנסתי היום... רגוע פה מאוד, אולי זה הכי מפחיד.
כולנו השלמנו עם הבינוניות הזאת כנראה.

חשוב לי להגיד כמה דברים בעניין המשחק אתמול...
דבר ראשון, מחצית ראשונה הייתה לא רעה, אפילו די טובה.
לא שכבנו עליהם או יצרנו מצבים אבל לי הייתה התחושה שאנחנו כל הזמן בשליטה.

דבר שני, מחצית שנייה שחבל להרחיב מה לא עבד בה כי לא עבד בה כלום. כולם כולל כולם היו בזיון.

דבר שלישי, הדבר שלי הכי בלט בהפסד הזה שכל כולו על בכר... מההתחלה עד הסוף.
ההרכב היה תמוה (למרות שנראינו לא רע חצי ראשון), ספורי וממן לא יכולים לשחק יחד בדיוק כמו זוסוואה וממן.
החילופים היו הזויים, החילוף היחיד שהיה סביר היה זוסוואה במקום ממן (שהיה צריך לצאת במקום מרין בחילוף הראשון)
ובכלל ניהול משחק מביך של בכר.

פעם ראשונה שאני מבין את האנשים שאומרים שבכר סיים פה. הוא כבר לא אותו בכר.
אני לא חושב שיש טעם לפטר אותו כרגע (אין אלטרנטיבה) אבל להתחיל למצוא מאמן לעונה הבאה.
חבל לי מאוד על בכר, ועל העונה הזאת שהולכת כנראה לפח.

הבנייה של הקבוצה הייתה לא נכונה ולא מתאימה לדרישות ולסגנון, הביאו שחקן על שחקן על שחקן באותן עמדות.

אחרי שהתקררתי מאתמול אני יכול להגיד שהכתה בי תובנה אחת אופטימית.
לא ניקח אליפות, אז מה?! אפשר עדיין להשיג דברים בעונה הזאת.
אפשר לתת לצעירים שלנו לשחק יותר (יוספי, ע.ביטואפילו מרין) ולבנות אותם לעונה הבאה.
אפשר לפתח סגנון ושיטת משחק יותר מהנים ויעילים ואולי להצליח להציג כדורגל אטרקטיבי העונה.
אפשר עדיין להגיע לאירופה, אפשר לקחת גביע.

מה שנפגע אתמול בעיקר זאת הגאווה שלנו. בואו נוריד רגע מהאגו, ניתן למועדון "לחשב מסלול מחדש" ונקווה לעונה שתספק גם תוצרת חיובית בסופה.

לא יעזור להרוג את השחקנים, יש ביניהם כמה שיכולים להיות יופי של בסיס לעונות הבאות.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
boris

שליחה על ידי boris »

כמו שזה נראה ברק בכר לא יודע לבנות קבוצה. הוא הגיע לקבוצה שאת רובה בנה אלישע לוי ולאט לאט מעונה לעונה אנחנו נחלשים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ממליץ למי שפיספס לראות את הגול השני של בני יהודה מההתחלה, היו שם המון מסירות, המון תנועה בלי כדור, בלי עוד נגיעה ועוד נגיעה בכדור (שלום לך ניב זריהן), בלי ראש בריצפה ובעיטה מ-30 מטר במקום לפרגן לחבר שלידך שנמצא במצב טוב משלך (שלום לך רמזי ספורי), בלי לחכות שהכדור יגיע אליך לרגל במקום לעשות תנועה ולעבוד קשה (שלום לך חנן ממן), אמרתי לחבר שהיה לידי ביציע תוך כדי ההתקפה שככה משחקים כדורגל, ושזה ההבדל הגדול ביננו לבין בני יהודה, בדיוק כשסיימתי את המשפט השחקן של בני יהודה הניף את הרגל והכדור הלך לרשת. זה סיפור המשחק מבחינתי עם כל המשמעות של זה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה