בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
eitam

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי eitam »

מי שחושב שעם מאמן חדש נרוץ לאליפות- טועה בענק. הזעזוע אולי יעשה את שלו לתווך הקצר אבל ללונג ראן יהיה פה פחות טוב לדעתי. מישהו פה כתב קודם שהחלפת מאמן זה כמו פלסטר אבל חייבים לעשות את זה.... אז אכן זה כמו פלסטר, אבל ממש לא חושב שצריך לעשות את זה. אני יותר בטוח בזה עכשיו, אחרי שכראתי את מה שרן כתב

E26

שליחה על ידי E26 »

eitam כתב:מי שחושב שעם מאמן חדש נרוץ לאליפות- טועה בענק. הזעזוע אולי יעשה את שלו לתווך הקצר אבל ללונג ראן יהיה פה פחות טוב לדעתי. מישהו פה כתב קודם שהחלפת מאמן זה כמו פלסטר אבל חייבים לעשות את זה.... אז אכן זה כמו פלסטר, אבל ממש לא חושב שצריך לעשות את זה. אני יותר בטוח בזה עכשיו, אחרי שכראתי את מה שרן כתב
נכון. אבל- עברנו את נקודת האל חזור עם בכר. לתת לו שוב לבנות זו טעות. כבר אפשר לומר בביטחון שבכר כשל פעמיים בבנייה, באשמתו הישירה או שלא. הוא המאמן, הוא הסמכות המקצועית הבכירה, הכישלון המקצועי על הראש שלו ואסור לנקות אותו מאשמה. כבר עונה וחצי מקצועית הכל פה מת. חייבים לבצע הפרדה בין הניהולי למקצועי.
ברור ששורש הבעיה היא מערכתית ניהולית באופן ישיר, ומשפיעה מטה גם למקצועי. אבל זה לא מנקה את בכר מאשמה שהיה צריך וחייב לתת תוצר מקצועי גבוה יותר.
הגענו לנקודה שחייב לשנות גישה מערכתית מלמעלה ולרדת מטה כלפי המקצועי ולשנות מחדש גם שם.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

כל השחקנים שהגיעו הם של ברק? לא אמרו שההחלטות מתקבלות במשולש? בכר אסי אלונה?
אתם יודעים בוודאות שההחלטות הסופיות שלו ורק שלו? ( רן אולי אתה יודע)

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

צריך להישאר.
אם יש מישהו שיכול להוציא אותנו מהמשבר זה הוא, זעזוע יכול לתת לנו כמה משחקים טובים אבל אני מאמין שנסיים את העונה הזו בצורה טובה יותר רק אם בכר יישאר.
בסיום העונה אם העונה תמשיך להיות לא מוצלחת אז צריך להיפרד ושם גם נוכל להביא מחליף ראוי ולא איזה ליצן שיושב בבית כי הוא פוטר לפני שנה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

מדהים איך מאמן גדול ככל שיהיה הופך להיות גדול יותר מהמועדון.
ונא לא לזיין בשכל על "מי יבוא עכשיו",זה ממש לא מעניין הוא חייב ללכת וזה בושה בשבילו שלא שם את המפתחות כבר עכשיו.
הקבוצה נראית מיץ של ***,החל משבוע הבא טרנר הולך להיות חצי ריק במקרה הטוב.
שם לי את מלך השערים שלו על הספסל,לא מוצא פתרונות לכלום ונכשל ברכש כישלון טוטאלי.
"מפחדים שיאמן בביתר או חיפה",משפט הזוי ביותר,כאילו מדובר בפפ גראדיולה.
אין מנוס משינוי ואם הוא לא יעשה אז אלונה לא סופרת את קהל המנויים שלה נקודה סוף.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

red and white כתב:צריך להישאר.
אם יש מישהו שיכול להוציא אותנו מהמשבר זה הוא, זעזוע יכול לתת לנו כמה משחקים טובים אבל אני מאמין שנסיים את העונה הזו בצורה טובה יותר רק אם בכר יישאר.
בסיום העונה אם העונה תמשיך להיות לא מוצלחת אז צריך להיפרד ושם גם נוכל להביא מחליף ראוי ולא איזה ליצן שיושב בבית כי הוא פוטר לפני שנה.
ברק לא יעזוב באמצע העונה, זה לא יקרה אלא אם התוצאות ימשיכו להיות בעייתיות ויהיה בלאגן גדול אבל ממש מצד האוהדים.
ברק לא יכול להוציא את הקבוצה מהבוץ, אמרתם את זה גם בקיץ, ברק כבוי, ההנהלה שאיתו לא נותנת לו את הכלים גם, אני יודע על חלק מהשחקנים שהביאו לכאן שהנחיתו לו אותם על הראש ומאחד כמו ברק הייתי מצפה שיקום ויגיד ״לא במשמרת שלי״!.
הכל פה חולה, הכל נגוע, מלמעלה, צריכים שינוי חשיבתי מההנהלה ועד לאחרון השחקנים. אי אפשר לשנות רק שחקנים ולצפות לתוצאה שונה כשכל הראש חולה.
גם לברק יש חלק ענק בשכונה שיש כיום במועדון ובקבוצה. היחס בינו לשחקנים לא טוב, יש הרבה אגו ושחצנות, קיבעון וזה לא יצליח גם אם יתנו לו עוד קיץ לבנות מחדש.
אלונה צריכה להגיד חברים, אני הולך לשקיע בכל הכוח כמו בעבר, להציב פה קבוצה עם מטרות, שלא מפחדת להגיד את זה ולכוון למעלה, ברגע שלא תכוון למעלה אתה תיראה כמו היום, זה לא מתאפשר במועדון כמו שלנו!
גם בעונות עם הסגלים הכי מגעילים אוהדים פה ציפו להצלחות ולהיות בצמרת הגבוהה. על אחת כמה וכמה אחרי שאתה לוקח 3 אליפויות בכזאת עוצמה, אתה לא יכול לשנות את החשיבה ב-180 מעלות, להביא שחקנים בינוניים ולהגיד נבנה מחדש.
כל המשפטים האלה של בניה זה חרטה אחת גדולה, מכבי חיפה ניסתה לבנות 10 שנים ולא הצליחה, ביום שהביאה שחקנים טובים היא פתאום חוזרת למרכז הבמה. אותו דבר בית״ר. לעומת זאת הפועל ת״א כבר שנים מביאה בינוניים ותראו איפה היא, אנחנו די הולכים כרגע בכיוון של הפועל ת״א. רק חסר שנמחא כפיים אחרי משחקים כאלה ביזיוניים שאין כלום ושום דבר בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

dardasmiley כתב:
It's either you die as a hero or you live long enough to become the villain
אשכרה...

סמל אישי של משתמש
dh2311

שליחה על ידי dh2311 »

במשחקים האחרונים ממש שמים לב לחסור משמעת וחוסר האימון בקבוצה. בחיים לא ראיתי קבוצה שמשחקת רק עם הרמות ושעמית ביטון הוא הפליימייקר שלה , זה לא תקין לפחות שהבלמים שלך חסרי בסיס. האמונה שלי לגבי טקטיקה או לפחות בסיס (ואין לי מי יודע מה ידע) זה שכולם צריכים לדעת להניע כדור בצורה טובה, אחר כך זה תפקידו של המאמן לאמן את הקבוצה למשל איך להניע את הכדור תחת לחץ.
אני כבר דיי איבדתי אמון במיוחד עם הדיבורים על בנייה מחדש כי אין משהו שקרוב לזה. הפועל באר שבע כרגע מערכת חולה שרק אלונה יכולה להחליט אם היא רוצה שהמערכת תמשיך להיות כזאת. אלונה צריכה למצוא את הנגעים החולים ולכרות אותם בלי סנטימנטים.
לדוגמא מארק אוברמרס המנהל המקצועי של אייאקס חתך את דניס ברגקאמפ ואת מרסל קייזר (אבל אפרט על ברגקאמפ). כמו שידוע לכם הם הכירו אחד את השני היו אפילו דיי חברים אבל התנהל מצב לא תקין שתמיד ברגקאמפ יושב על הספסל בתור עוזר מאמן ולא משנה מי המאמן שהיה (דה בור או בוס למשל) , בסוף ברגקאמפ הכניס את חבר שלו מרסל קייזר אחרי שגרם לפטר בוס לעזוב לאחר עונה מוצלחת (גמר ליגה אירופית).
מרסל קייזר נכשל בגדול לא עלה לאירופה והפסיד את האליפות מהר, אוברמרס בא ופשוט החליט שהוא זורק את ברגקאמפ ומאז הקבוצה עושה החלטות נכונות כמעט בכל תחום (מחשיבה אסטרטגית ועד הדבר הכי קטן), ולמרות שלא עלתה מליגת האלופות האמון חזר לאוהדים ואני לפחות בטוח שאייאקס תמשיך להצליח.
אז רק אלונה מבחינתי יכולה להוציא את הקבוצה מהבוץ והיא צריכה לפי דעתי למנות מן מנהל מקצועי זר שינסה להבריא את המערכת או אולי אפילו למנות מנכל חדש במקום אסי כי גם הניהול כרגע הוא מעורר רחמים.

סמל אישי של משתמש
varum99

שליחה על ידי varum99 »

red ultras כתב:
קשה לי לנהל איתך דיון כשאתה רושם לי שקנו את קלטינס במליון יורו. קלטינס הגיע לכאן בחינם, כפיצוי על זה שחוגג לקח לנו את אוחנה. נקודה! כנראה שלאוחנה היה קלף על המועדון. אין שום סיכוי שמכרו את אוחנה ב-2 מליון יורו, ויום אחר כך העבירו שוב מליון וחצי יורו תמורת קלטינס. שלא יעבדו עליכם.
מה זה קשור ? את אוחנה היה אפשר למכור בלי להביא את קלטינס ואת ה1.5 חוגג כן היה משלם אז מספיק מבחינתי אם קיבלנו קלטינס וחצי מיליון זה כאילו הוא נקנה במיליון

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

varum99 כתב: מה זה קשור ? את אוחנה היה אפשר למכור בלי להביא את קלטינס ואת ה1.5 חוגג כן היה משלם אז מספיק מבחינתי אם קיבלנו קלטינס וחצי מיליון זה כאילו הוא נקנה במיליון
את אוחנה בחצי מליון אף אחד לא היה לוקח,חשבו שקלטינס מתאים ועדו החלפה ראש בראש בתוספת חצי מליון

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:
ברק לא יעזוב באמצע העונה, זה לא יקרה אלא אם התוצאות ימשיכו להיות בעייתיות ויהיה בלאגן גדול אבל ממש מצד האוהדים.
ברק לא יכול להוציא את הקבוצה מהבוץ, אמרתם את זה גם בקיץ, ברק כבוי, ההנהלה שאיתו לא נותנת לו את הכלים גם, אני יודע על חלק מהשחקנים שהביאו לכאן שהנחיתו לו אותם על הראש ומאחד כמו ברק הייתי מצפה שיקום ויגיד ״לא במשמרת שלי״!.
הכל פה חולה, הכל נגוע, מלמעלה, צריכים שינוי חשיבתי מההנהלה ועד לאחרון השחקנים. אי אפשר לשנות רק שחקנים ולצפות לתוצאה שונה כשכל הראש חולה.
גם לברק יש חלק ענק בשכונה שיש כיום במועדון ובקבוצה. היחס בינו לשחקנים לא טוב, יש הרבה אגו ושחצנות, קיבעון וזה לא יצליח גם אם יתנו לו עוד קיץ לבנות מחדש.
אלונה צריכה להגיד חברים, אני הולך לשקיע בכל הכוח כמו בעבר, להציב פה קבוצה עם מטרות, שלא מפחדת להגיד את זה ולכוון למעלה, ברגע שלא תכוון למעלה אתה תיראה כמו היום, זה לא מתאפשר במועדון כמו שלנו!
גם בעונות עם הסגלים הכי מגעילים אוהדים פה ציפו להצלחות ולהיות בצמרת הגבוהה. על אחת כמה וכמה אחרי שאתה לוקח 3 אליפויות בכזאת עוצמה, אתה לא יכול לשנות את החשיבה ב-180 מעלות, להביא שחקנים בינוניים ולהגיד נבנה מחדש.
כל המשפטים האלה של בניה זה חרטה אחת גדולה, מכבי חיפה ניסתה לבנות 10 שנים ולא הצליחה, ביום שהביאה שחקנים טובים היא פתאום חוזרת למרכז הבמה. אותו דבר בית״ר. לעומת זאת הפועל ת״א כבר שנים מביאה בינוניים ותראו איפה היא, אנחנו די הולכים כרגע בכיוון של הפועל ת״א. רק חסר שנמחא כפיים אחרי משחקים כאלה ביזיוניים שאין כלום ושום דבר בקבוצה.
לא מצליח להבין איך זה קשור לאיך שאנחנו מקצועית?
עניין אלונה הוא נפרד וכאן באמת צריך להבין לאן נושבת הרוח.
בעניין המקצועי אנחנו נראים כמו כלום עם סגל לא רע בכלל,המצב מקצועית רע מאוד.
אין שיטה,אין דרך,אין ניצול פוטנציאל של שחקנים,שחקנים משחקים בעמדות זרות להם,שינויים תכופים פאניקה וייאוש.
אין צל של ספק שאלונה הורידה במעט את הרגל מהגז אבל אין לזה שום קשר לאיך שאנחנו נראים.
היה לזה קשר אם היינו נראים טוב וצריכים חיזוק שניים ואלונה מונעת את זה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום זקן כתב: לא מצליח להבין איך זה קשור לאיך שאנחנו מקצועית?
עניין אלונה הוא נפרד וכאן באמת צריך להבין לאן נושבת הרוח.
בעניין המקצועי אנחנו נראים כמו כלום עם סגל לא רע בכלל,המצב מקצועית רע מאוד.
אין שיטה,אין דרך,אין ניצול פוטנציאל של שחקנים,שחקנים משחקים בעמדות זרות להם,שינויים תכופים פאניקה וייאוש.
אין צל של ספק שאלונה הורידה במעט את הרגל מהגז אבל אין לזה שום קשר לאיך שאנחנו נראים.
היה לזה קשר אם היינו נראים טוב וצריכים חיזוק שניים ואלונה מונעת את זה.
עניין אלונה הוא נפרד? וואלה? תחשוב שוב.
מעונות שהיא רצתה להשקיע רצח בקבוצה שתיקח אליפות, היא מכוונת הרבה יותר נמוך ורואים את זה בבירור מאוד עם השחקנים שמגיעים לכאן ותפיסת העולם החדשה.
בנוסף, אני יודע בוודאות שהיא כן מונעת מהצוות המקצועי כלים בסיסיים של ניתוח ומעקב שיכולים לשמש אותם בחיזוק הקבוצה והכל בגלל חיסכון של כמה אלפי שקלים בשנה. אם אין לה חלק בכישלון אז אפשר לסגור את הדיון הזה.
שוב יש דברים שאני מעדיף לשתוק ולא להגיד מפאת כבוד, אם הייתי יכול לספר כל מה שאני יודע היה פה בלאגן. מעדיף לשתוק תבינו מזה מה שאתם יכולים או רוצים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:
עניין אלונה הוא נפרד? וואלה? תחשוב שוב.
מעונות שהיא רצתה להשקיע רצח בקבוצה שתיקח אליפות, היא מכוונת הרבה יותר נמוך ורואים את זה בבירור מאוד עם השחקנים שמגיעים לכאן ותפיסת העולם החדשה.
בנוסף, אני יודע בוודאות שהיא כן מונעת מהצוות המקצועי כלים בסיסיים של ניתוח ומעקב שיכולים לשמש אותם בחיזוק הקבוצה והכל בגלל חיסכון של כמה אלפי שקלים בשנה. אם אין לה חלק בכישלון אז אפשר לסגור את הדיון הזה.
שוב יש דברים שאני מעדיף לשתוק ולא להגיד מפאת כבוד, אם הייתי יכול לספר כל מה שאני יודע היה פה בלאגן. מעדיף לשתוק תבינו מזה מה שאתם יכולים או רוצים.
גם הסגל ה"בינוני" הזה כהגדרתך צריך,יכול וחייב להציג כדורגל טוב יותר,זה לא קשור לקיצוץ כזה או אחר.
להראות כמו שאנחנו נראים אומר שהשחקנים לא מקבלים תנאים,מעוכבים במשכורות ומתאמנים באורווה.
גם אתה וגם אני יודעים שלא כך הדבר.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום זקן כתב: גם הסגל ה"בינוני" הזה כהגדרתך צריך,יכול וחייב להציג כדורגל טוב יותר,זה לא קשור לקיצוץ כזה או אחר.
להראות כמו שאנחנו נראים אומר שהשחקנים לא מקבלים תנאים,מעוכבים במשכורות ומתאמנים באורווה.
גם אתה וגם אני יודעים שלא כך הדבר.
אין קשר, אפשר להיראות ככה גם כשמקבלים משכורות וכשהמצב בקטע הזה בטוח אובר!
אולי כדאי להלחיץ קצת שחקנים עם הנושא הזה.
ברור שהסגל צריך להיראות טוב יותר, אף סגל לא צריך להיראות ככה כי זה נראה שאין מאמן על המגרש חד משמעית.
הקבוצה לא נראית מאומנת, אין בה כלום בעצם. ולכן בפעם המליון מה שאני אומר שלכולם יש חלק בזה, מאלונה ועד אחרון השחקנים והצוות המקצועי.
אבל אתם שוב מתקשים בקריאה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:
אין קשר, אפשר להיראות ככה גם כשמקבלים משכורות וכשהמצב בקטע הזה בטוח אובר!
אולי כדאי להלחיץ קצת שחקנים עם הנושא הזה.
ברור שהסגל צריך להיראות טוב יותר, אף סגל לא צריך להיראות ככה כי זה נראה שאין מאמן על המגרש חד משמעית.
הקבוצה לא נראית מאומנת, אין בה כלום בעצם. ולכן בפעם המליון מה שאני אומר שלכולם יש חלק בזה, מאלונה ועד אחרון השחקנים והצוות המקצועי.
אבל אתם שוב מתקשים בקריאה.
סלח לי כן? אתה זה שמתקשה.
אולי ההימצאות שלך עמוק בעניינים קצת הופכת אותך למעורב רגשית עם חוסר יכולת להפריד.
העניין המקצועי בצד והניהולי בצד אחר,ברור שיש בינהם קשר אבל ההשפעה השלילית של הצוות הניהולי על העניין המקצועי יכולה להתבטא בעיקר אם ההנהלה מתנהגת לצורך העניין כמו זו של הפועל תא או הפועל חיפה וחוסכת בדברים הבסיסיים,מלינה משכורות או לצורך העניין פוגעת בהכנות המקצועיות.
זה לא מה שקורה היום בהפועל בש.
אפשר להתווכח על אם אלונה כן או לא רעבה,אם אסי הוא מנכל שמתאים לקבוצה עם שאיפות ותקציב כמו שלנו,אם הכישלון במחלקות הנוער מעיד על חוסר שימת לב.
אבל על דבר אחד אי אפשר להתווכח והוא שבסגל הקיים הפועל בש צריכה להראות אחרת לגמרי מקצועית ולשם כך הדיון ואם כך פני הדברים יש להם כתובת אחת.

שלח תגובה